Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Meble Wajnert?

Produkcja 6-14h Biura 8-16h Inne działy 7-15 Stanowiska administracyjne zależnie od działu mogę przychodzić na godzinę 6:00-8:00 - po wcześniejszym ustaleniu

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Meble Wajnert?

Żaba

Czy masz dwie ręce i nogi, nic wiecej nie trzeba bo tyle ludzi odeszło i nie ma kto robić

Roki
@Żaba

A poza tym to jak idzie produkcja ? Da się zarobić ?

Kikut

Jakie zarobki na produkcji?

Mistrz

Co się dzieje w tej firmie? Czy zarząd nie widzi co się dzieje. Odchodzą naprawdę dobrzy pracownicy. A Ci co dają się przekupić to poprostu są za słabi na inny zakład.. Firma bez perspektyw. Nie potrafią wdrożyć jednego głupiego programu. Nie mają szacunku do pracowników i to najbardziej boli. Dlaczego odchodzi pracownik co niby się wypalił a innej firmie robi cuda i mu się chce. Może to wina atmosfery w naszej firmie? Szkoda nie których bo jak słyszę co robią w innej firmie to tylko pozazdrościć. Mam prosbe do zarządu. Chcemy normalnie pracować w normalnej atmosferze i z normalnymi dyrektorami i kierownikami a z tymi bracmi r dajcie spokój... CHCEMY NORMALNEJ PRACY.....

Super Mistrz
@Mistrz

w pewnych kwestiach zgadzam się z tobą , odeszło kilku dobrych pracowników , którzy oddawali całe serce dla firmy , ale też odeszło kilku cwaniaków którzy cały czas narzekali na wszystko i na wszystkich. Jest taki przykład brygadzisty ze szkieletów co komputera włączyć nie umiał ale za to co drugi dzień wypity a co trzeci (usunięte przez administratora) w trupa zwolnił się , naprawdę strata ogromna ,płakali po nim tylko kumple od kielicha , jego kolega brygadzista z tego samego działu komputer umiał włączyć i myślał że wszystkie rozumy pozjadał , też odszedł , tym razem wszyscy płakali ale ze szczęścia że go już więcej nie zobaczą . Był też (usunięte przez administratora) z tartaku co wszystkie rozumy pozjadał . Ale to już historia . Szef myśli że nowe transfery rzucają na podłogę . Dyrektor z wąsem burak nie przeciętny , dzień dobry na hali nie powie , oczka się świecą jak u świnki, biega za nim taki Ryszard listonosz co nie wiadomo co robi i za co bierze pieniądze,ale też wiecznie uśmiechnięty. To właśnie wkurza ludzi na produkcji takie zatrudnianie kolejnych dyrektorów kierowników - karierowiczów , którzy przyjdą na kilka miesięcy z kasy firmę wydoją . widać że Szef się starzeje i już mu się nie chce , młodzi prezesi naiwni , nosa z biura nie wychylą tylko wiecznie mało i hasło dnia - cięcie norm . Do szefów otwórzcie w końcu oczy i zróbcie na firmie porządek

Aaaa
@Super Mistrz

Widzę że Tobie to by nikt nie dogodzil.. Najlepiej idź na swoje i sam sobą dyryguj. Jesteś cienki bolek. Weź się za robotę a nie gadanie

Rumun
@Mistrz

Z ostatnich wpisów widać że brakuje ludzi do pracy bo poodchodzili z firmy. W jakich działach są braki i jak płaci firma ? Na stronie w zakładce praca jest sporo ofert to aktualne ?

PRACOWNICY

Do Dyrektora i jego zastępcy. Challenge nadal trwa. Pracownicy firmy WAJNERT, nominują do challenge-u obecnego DYREKTORA i jego zastępcę. Zadanie polega na wykonaniu 10 pompek.  Czas na wykonanie zadania to 72 h. Za wykonanie zadania w/w osoby wpłacają 5 zł. na konto charytatywne. Za NIE wykonanie zadania, kwota ta wzrasta do 500 zł. ponieważ w nowym systemie naliczania wypłat, takie widełki przewidziane są za nie spełnienie jednego z trzech filarów premiowania pracownika. Cała załoga i pracownicy trzymają kciuki za NIE wykonanie zadania.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Lozko

Pazdzierz rozleciala sie po roku .,reklamacji nie uwzgledniono

Taka prawda

Pan Wiesław uwierzył Escobarowi i jego pomyslom i firma coraz bliżej jest dna , jeszcze trochę i nie będzie komu szkieletów zbijać bo większość już rozgląda się za nową pracą

WIECZNY OPTYMISTA

Na temat Dyrektora i jego " genialnych " pomysłów oraz zarządzania na poziomie... a właściwie jego braku, można by książkę napisać, ale to nie miejsce i czas. Dziwię się tylko zarządowi, że " oczu " nie mają. On tą firmę ciągnie na dno, razem z Romanem, który pomimo, że sam nie potrafił się wykazać na stanowisku dyrektora, to jeszcze próbuje swoimi głupimi pomysłami pokazać, że jest coś wart. Był tylko jeden dyrektor ( Cezary P.), co miał jaja, a cała reszta po nim, to totalne nieporozumienie. Ile już firma pieniędzy  wydała na takich niekompetentnych ludzi, to szok. W obecnej chwili, firma jest w totalnej rozsypce z marną perspektywą na przyszłość.  " Starych ", doświadczonych ludzi pozbyto się, bo ponoć się wypalili lub sami odeszli. Nowy system SATURN, jest tak beznadziejny, tak niedopracowany, tak słabo wydajny jak Ci wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy ... ponoć to miała być " lepsza " zmiana, a okazało się całkiem inaczej. Na zakończenie dodam tylko, że nie rusza się " gówna " jak nie śmierdzi i dziwię się, że państwu Wajnertom to smakuje.

@WIECZNY OPTYMISTA

Święta prawda nowy system nie działa wogole my pracownicy wypisujemy jakieś śmieszne recepty żeby poprawić to wszystko ale co z tego jak za tydzień znów na palecie przyjeżdża ten sam materiał z tym samym błędem to ja nie wiem o dobry chodzi . A szef na zebraniu przy pracownikach zapytał Krzysia ( Śruby) jak działa nowy system wyśmienicie prawda a Krzysiu jak to Krzysiu kiwnął głowa ze tak i po temacie ! Jeszcze trochę to będą musieli zmniejszyć produkcje a nie zwiększyć bo nie będzie kim robić

Zmęczony pracownik

Pan (usunięte przez administratora)do spółki z (usunięte przez administratora)chcą (usunięte przez administratora) pracowników nowym sposobem naliczania wypłat który to tak zamąci temat, że już nikt nie będzie wiedział jakiej wypłaty może się spodziewać 10-tego. Teraz, żeby zarobić trzeba będzie być punktualnym, mieć na stanowisku nienaganny porządek, nie chorować, robić zadaną pracę wedle zaleceń i nie podskakiwać, do tego robić jak beduin tyle godzin ile będzie wymagane żeby praca na dany dzień została ukończona. Jakiekolwiek odchyłki od tych zaleceń spowodują obniżenie pensji a w jakiej mierze to nas dopiero zaskoczą. Nie dość, że po cichu ucinają minuty już nas nie informując to jeszcze teraz mącą tak, że obliczenie wypłaty będzie bardzo utrudnione. Jeszcze chwilka i papiery lądują na biurko...

Propaganda
@Zmęczony pracownik

Przyszedł czas na "dobrą zmianę..." :-)

Zzz

Starszyli zwolnieniami ale teraz ludzie sami się będą zwalniać , Wiele firm w okolicy chętnie zatrudni pracowników że szkieletów , i kierownik Krzysztof zwany śruba niebawem może sam zacznie zbijać meble jak pracy przybędzie bo ludzi na pewno będzie ubywać a nowych jeleni nie znajdą na to stanowisko

Abudabi
@Zzz

Z Republiki Konga R. z przyjacielem przywiezie fachury i będzie Ci łyso :-)

Śmiech na sali

(usunięte przez administratora), zupełnie nie liczy się że zdaniem pracowników i ustala im gdzie i jak mają trzymac narzędzia podczas pracy na stole , gdzie mają mieć szafkę , może jak jest taki najmądrzejszy ,niech pokaże od razu jak powinno się zbijać szkielety, ale tego nie zrobi bo ma zero pojęcia , nigdy nawet pewnie takich narzędzi w ręce nie trzymał , siedzieć przy biurku i swoje wizje wymyślać które tylko utrudniają pracę to mu najlepiej wychodzi

Jejku

Czy ktoś kiedyś w ogóle dostał odprawę? Wątpię...

Jejku

Do pracowników, którzy dostali w piątek wypowiedzenia... czy należą się odprawy? Wiadomo ile osób zostało zwolnionych?

@Jejku

Oczywiście że należą się odprawy! Do otrzymania odprawy uprawnieni są nie tylko pracownicy zwalniani grupowo, lecz także ci zwalniani indywidualnie, pod warunkiem, że przyczyny istniejące po stronie pracodawcy są wyłączną podstawą rozwiązania umowy o pracę, np. likwidacja określonych stanowisk bądź ogłoszenie upadłości czy likwidacji firmy. (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@..

Wypowiedzenia na czas nieokreślony skracają przez covid 19 na okres 1 miesiąca bo niby mają takie prawo ale mówią że za 2i 3 miesiąc dostaje z góry , ale wg tego co podałeś to oni tylko dają odprawy za zwolnienie a nie za okres wypowiedzenia , mam rację czy się mylę ? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Ciekawy

Proponuję zapytać specjalistę, pytanie można wysłać na adres maciej.mitula@polskapress.pl Pan Maciej jest specjalistą prawa pracy i z chęcią odpowiada na pytania

Pan kawa

Dlaczego szef ufa temu bariscie , jak on nie ma zielonego pojęcia o tej pracy , czy ktoś pomyślał ile to czasu i ile ludzi musi pracować przy przenoszeniu wszystkiego na dolną hale !? To są te oszczędności o których mówią przy zwalnianiu? Druga sprawa jakim prawem firma każdemu daje miesięczne wypowiedzenia jeśli należą im się 3 msc (usunięte przez administratora)

Mono

Zero szacunku dla pracowników którzy pracują prawie od początku . Szef muwi co innego na zebraniu a co innego robią. Kierowniczka i brygadzistki tyłki liżą szefostwu ????????????

@Taka prawda a więc Polacy tylko do 14 godziny? A od której, 6? I ile dni w tygodniu?

Jacek

Ten kto publikuje te głupie memy z wirusem w tle jest napewno idiotą.

Jack Sparrow alias Pablo E.

Czy już wszyscy w firmie pozakładali kapoki ???

Taka prawda

Pracy mało dla polskich pracowników , do 14 i do domu , ale dla Ukraińców którzy mają na godzine już jest po 12 h bo inaczej groźby że się zwolnią , a prawda taka że i tak nic nie robią między 14 -18 i dziwię się że nikt tego nie kontroluje z firmy , bo ponoć ciągle szukają oszczędności , tylko dlaczego kosztem swoich starych pracowników z produkcji którzy robią na tych wszystkich nierobów

kolo
@Taka prawda

Najlepsze w tym wszystkim jest to,że dla kończących pracę o 14,wylicza się każdą minutę na bramie a po 14 -chulaj dusza...Pochować się w regałach i przetrwać do 18.A jeśli już mowa o szukaniu oszczędności to proponuję komuś z zarządu(zwłaszcza młodszym prezesom)aby ruszyć tyłki zza biurka i sprawdzić co jest spalane w kotłowni.Gwarantuję,że znajdą tam gruuuube tysiące,które idą z dymem.Jest to efekt błędnych decyzji kolejnych pajaców na dyrektorskich stanowiskach,których tak się w tej firmie hojnie opłaca i słucha się ich kolejnych chybionych pomysłów.Kryzys gospodarczy już puka do naszych granic a meblarstwo to miękki grunt.Czas na opamiętanie się...

Nie polecam. Kupiłam zestaw dwa fotele z sofą cały zestaw kosztował 5,500 ma 4 poduszki po jednej na fotelach i dwie na sofie jednak każda układa się inaczej i wygląda inaczej tym samym caly zestaw wyglada okropnie. Reklamacji mi nie uwzglediono ponieważ uznano, ze codziennie z maksymalną siłą powinnnam odpowiednio je wytrzepać i ułożyć. Gdyby taka informacja pojawiła się na meblach przed ich zakupem nigdy bym ich nie kupila

co?
@Ewa

czyli firma ma dodawać informację o tym, że trzeba wytrzepać poduszki i ułożyć? :D

@co?

Chodzi o poduszki które są jednocześnie oparciem i umocowane na stałe wyglądają okropnie

Roman
@Ewa

Zasłoń poduszki gazetą.

Cinas

Błąd produkcyjny struktury tapicerki zastałem na siedzisku narożnika po odbiorze mebla juz w domu. Zlożyłem reklamacje i już po kilku dniach została ona przyjęta po czym panowie przyjechali po mebel by w fabryce wymienić uszkodzony element. Po dwóch tygodniach mebel wrócił naprawiony. Jestem zadowolony uważam że firma Wajnert profesjonalnie podeszła do tematu. Dodatkowo w ramach przeprosin dorzucili dwie poduszki dekoracyjne gratis. Zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert