Meble Wajnert

Opinie o Meble Wajnert

!!!

Nic dodać, nic ująć

AS

Jestem samotnym ojcem wychowującym córkę. Praca w tej firmie jest słabo płatna, ciężka, ciągle wymagają czegoś nowego, ciągle trzeba dłużej pracować po godzinach. Nie liczą się z pracownikami, którzy muszą dojeżdżać na własny koszt. Szukam czegoś podobnego bo już kiedyś pracowałem w innej fabryce mebli i było dużo lepiej. Mimo awansów płacą grosze, a dla takiego jak ja mającego dziecko na utrzymaniu to duży problem. Nie polecam, nawet na stanowisku przedstawiciela.

ty

Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowią dużych wymogów do spełnienia, bo przecież zależy im na pracownikach i w zamian za takie wymogi zapewniają dość spore zarobki adekwatne do umiejętności i posiadanych kwalifikacji.

Jan

Meble solidne,ceny konkurencyjne.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
zwol...

nic nie trwa wiecznie, przyjdzie kolej i na was

martyna

jednym słowem PORAŻKA nie polecam nikomu obsługi w salonach.

Agnieszka

byłaś(-eś)??? sprawdziłaś(-eś) jak jest tam naprawdę??? nie oceniaj sytuacji, która Ciebie nie dotyczy. Nie wpadłaś(-eś) na pomysł, że wszystkim "przychodzącym" wydaje się, że zarobki są tu dużo większe niż się spodziewają?

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.Traktują pracowników rzeczowo, kiedy jest potrzebny to wszystko ładnie i pięknie ale jak się znudzi to do widzenia. (usunięte przez administratora).

alf

Meble Wajnert to bardzo dobra firma.

ikon

Jestem uzytkownikiem naroznika MAXIMUS z firmy Wajnert i z cała odpowiedzialnościa potwierdzam dobrą jakość mebli Wajnert, wykonany jest z porzadnych materiałow a reklamcje zdarzaja sie nawet w mercedesie. POLECAM meble Wajnerta

Hi
@ikon

Świetna jakość mebli, porządne systemy. Z dobrym produktem dobrze się pracuje.

ArkadiuszPe
@ikon

Ja też mam MAXIMUS, super mebel, POLECAM wszystkim szczerze, bez przejmowania się, że coś się może ze sprzętem wydarzyć, sobie korzystam z całą rodziną z narożnika, bo te meble od WAJNERT są NIEZNISZCZALNE dosłownie i w PRAKTYCE.

@Hi

Bo oni sprowadzają dobre materiały też, jak sami robią to dobrze, ale też mają dobrych podwykonawców. Jak wajnert robi na materiałach z włoch a nie na jakimś bublu, to nie ma co się dziwić, że meble fajne i się pracuje przyjemnie.

@Isska

O proszę, no to rzeczywiście super to wygląda, może zmienię pracę na wajnerta :) bo pracuję w podobnej branży

@Adam

Nie wahaj się, przychodź do wajnert do pracy i będziesz zadowolony :)

@Adam

Nie wahaj się, przychodź do wajnert do pracy i będziesz zadowolony :)

KEnzo

Co za bzdury wypisujecie a na czym polega ta lepszość gdzie indziej to czemu jeszcze tu pracujesz szkielety są dobrej jakości a do wyklejanie używane bardzo dobre kleje i pianki praca jest dobrze zorganizowaną.polecam meble Wajnert i pracę w tej firmie

Radekk

DOKŁADNIE !!

abc

I bardzo dobrze niech nie myślą,że można im wszystko robić z pracownikami!

abc

Mam pytanie czy w tej firmie po przepracowaniu całego miesiąca jest możliwość zarobienia mniej niż 2 tyś. Jeśli tak to na jakim stanowisku? Staram się o pracę więc dlatego pytam.

cba
@abc

Zapewniam,iż jest taka możliwość.

ppp

Czy bedą dodatkowe pieniądze na świeta,a może tylko karp.

aaa
@ppp

A karp chociaż będzie?

ktoś

Pracowałem w firmie 7 Lat a ostatnią wypłatę dostałem taką jaką dostałem w drugim miesiącu pracy.O coraz większych wymaganiach już nie wspomnę.

Na tym wydziale jest +/-100 osób. Tak więc trzeba mieć jaja by zarządzać taką ilością osób. Jak je masz to wysyłaj CV, a jak nie to odpuść bo jak na razie to widzę, że zabierasz się do tego jak królik do jeża... Jak pensjonarka - i chciałabym, ale boję się... :) Ps. Pracowników jest zdecydowanie więcej niż kadry kierowniczej i wszyscy kierownicy z poszczególnych wydziałów podlegają jednemu dyrektorowi...

ja1977

Jestem byłym pracownikiem firmy Wajnert,mój staż w tej firmie to 6 lat i wcale nie długich, gdyż uważam, że...i w tym momencie wypowiem się już jako osoba postronna a nie pracownik mający interes by takie rzeczy pisać, że nadszedł czas aby docenić i to do teraźniejszych pracowników, w jakiej firmie pracujecie. Renoma firmy i co za tym idzie dokument dla pracownika o przepracowanych w tej firmie latach otwiera drzwi u każdego potencjalnego pracodawcy czas wielki to docenić. W każdej firmie jest tak, że zawsze pozostają w niej najlepsi ...

ooo

liche wypłaty i nic poza tym

Rang

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . dlaczego tak narzekacie i ciągle tu siedzicie widocznie dobrze jest wam w meble wajnert,lub boicie nowej pracy albo nikt was nie chce więc urwijcie tą prostacką polemikę Do zobaczenia w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert