Z&Z Auto Złomańczuk

Toruń

Opinie o Z&Z Auto Złomańczuk

anonim 2011-05-12 12:05:25
Niby firma dobra ale pracując w niej można zaobserwować dużo złych rzeczy za które są odpowiedzialne osoby zarządzające. Serwis niekompetentny , sprzedawcy znudzeni robotą . Płacą najniższą krajową , żadnych kokosów a trzeba być na każde pierdnięcie dyrektorków których jest chyba pięciu. O czterech za dużo bo to sami karierowicze bez znajomości zarządzania firmą(żaden z nich nie był wcześniej sprzedawcą ani doradcą).Biorą kasę a nie wiedzą co się dzieje w firmie, a nie daj Boże zapytaj ich o coś konkretnego...yyyyy....eeeeee....nie wiem tam jest pracownik szeregowy to Pan go zapyta.......Soboty wszystkie pracujące a i jedna niedziela w miesiącu wypada - zapomnijcie o nadgodzinach bo w ich języku taki wyraz nie istnieje.
rrrr 2015-08-07 14:19:21
Ja osobiście jestem zadowolony. Pracuję tu pół roku i mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsza praca jaką do tej pory miałem. Świetna atmosfera i dobre relacje z przełożonym to 90% tego, czego szukałem.
Oczywiście pieniądze zawsze mogłyby być lepsze ale w porównaniu do innych firm z Torunia to i tak nie ma powodów do narzekania :)
georg 2016-09-27 19:51:35
pieniądze sa dobre ale w banku a dyrektorow jak w prl.u.zobaczymy jak po zmianach
Zostaw swoją opinię o Z&Z Auto Złomańczuk - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z&Z Auto Złomańczuk