Opinie o Podwykonawca UPS w Długołęka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Podwykonawca UPS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Podwykonawca UPS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podwykonawca UPS w Długołęka

SrałPiesUPS Nowy wpis

Ta firma i ich kurierzy to największe dziadostwo. Z żadnym innym kurierem z innej firmy nie ma problemów, tylko wiecznie ups coś nie pasuje. Doręczenie w sobotę miedzy 10:30 a 14:30 od rana wszyscy w domu, a o 10:11 kurier nagle awizo wrzuca, mimo iż wieśniak pewnie Sue nie pofatygował z doręczeniem. Na infolini oczywiście nic nie można załatwić. W pon dzwonie i robię tam aferę. Szkoda, że nike ma umowę z tak dziadoską firmą.

Czy urlop w Podwykonawca UPS jest płatny 100%?

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na pracownika operacyjnego Długołęce. Czy ktoś pracował? ,proszę o radę czy ciężka praca, jaka atmosfera

Nie polecam współpracy z Panem Przenniakiem umowy smieciowe odpowiedzialność bardzo duża szczególnie za auta. Miałem rejon wioskowy tak jak każdy zna Lasy krzaki itp. Pana Przenniaka koordynatorzy porostu napiszcie szczerze Wazeliny jakby mogli to by jemu galę robili dzień i noc uznali że mam zapłacić z własnych środków gdyż auta są ubezpieczone to i tak zabierają pracownikowi z pensji. Jakim prawem się pytam. Sprawę zgłosiłem już do PIPu. Mam nadzieję że się sprawa szybko rozstrzygnie. Nie polecam tego przewoźnika. A i dodam iż chcesz iść na urlop to nie da się ponieważ nie ma ludzi. Heee śmiech na sali.

Kurier Nowy wpis

Dziadostwo! Odradzam szczególnie ups w Nowym Sączu na magazynowej. Praca ciężka, od rana do wieczora. Samochody bez klimy,w środku wszystko rozwalone wraz z siedzeniami z których wychodzi gąbka. Bieganina z jęzorem na wierzchu a rano 7:30 macie 2h rozładunku tirów. Ogólnie nieciekawie. A płaca? Siedząc tam od 7:30 do 19 dostałem 13,5zl netto to nawet nie na minimum 15 zł jak na zleceniu... nie dziwota że nie mają ludzi. Każdy kto Sue szanuje powinien omijać te firmę szerokim łukiem.A podwykonawca jest Grupa kapitol. Złodzieje i wyzyskiwacze, którzy jeżdżą nowiutkim mercedesikiem,ale i tak płaczą ze bieda we firmie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Podwykonawca UPS? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy monter ślusarz
Długołęka
CDMD Investments Sp. z o.o.
Qbacz

Chciałbym złapać doświadczenie jako kurier. Tylko UPS jest zainteresowany mną.Warto spróbować, jakieś rady?

Paulina

Ano i żeby paczki szanować i będzie wszystko ok. ;p No ale ciekawe jakie rady z perspektywy firmy mu tu dadzą jeszcze?

mariusz

Ups Dlugołeka to oszusci i zlodzeje, wykorzystuja ludzi, zatrudniaja ludzi bezprawnie i ich oszukuja nie placa!

Ktoś
@mariusz

Zgadzam się nie wypłacają uczciwie zarobionych pieniędzy...koordynatorzy??? Śmieszni zastanową się czy zapłacą A później gadają żeby dzwonić do dyrektora... ma ktoś może numer telefonu do niego??? To zadzwonię...

Xd
@mariusz

Warto dodać że piszesz o pracy u podwykonawcy. Bo wszyscy zatrudnieni przez ups mają i umowy i pieniądze na czas. Pytanie który podwykonawca to (usunięte przez administratora) Ten na P czy ten mną R Może warto ostrzec innych

ringside

Święta prawda odradzam każdemu prace tam

Ewelina
@ringside

Odradzasz pracę w Podwykonawca UPS, ale nie piszesz, dlaczego. Mógłbyś jakoś uzasadnić? Co byś zmienił w tej firmie?

@Ewelina

firma w polu na zadupiu dojazdy codziennie koszta to raz, płaca niska jak na taką prace ciężką wszystko na czas severy 14 kary pieniężne za paczki nie dostarczone jakieś specjalny dowożą to tylko w ups coś takiego jest w gls tego nie ma GLS ile rozwieziesz tyle zarobisz nie ma porównania du zo bym wymieniał ale po co pójdziesz to się przekonasz ja jak najdalej od tego UPS W DŁUGOŁĘCE

Tomasz Pollak
@Ewelina

nic już nie zrobicie Ewelina. bo bajka trwa, którą ja napisałem. matematyka się musi zgadzać. A Przenniak to (usunięte przez administratora) Nie ta bajka.

Darek

@ringside aż tak jest ciężko w pracy ?

Ringside
@Darek

Zajazd po 90 100 paczek do rozwiezienia plus odbiory na czas paczki na czas kary za nieodebrane zlecenia na czas .Poszedłem jezdzić na taksówke niebo a ziemia kasa lepsza luzik nikt mnie nie pogania nie wydzwania jak w tym ups. Przerwe robie sobie kidy chce napiwki dostaje a w ups tylko kary dawali. Niech się bujają ja im powiedziałem cześć jak czapka.

Dzony
@Ringside

Jeździsz w jakiejś korpo? Na jakiej umowie? Zlecenie czy o pracę?

@Dzony

freenow umowa zlecenie

@Darek

Nie wymyślał bym bajek jakby było lekko ale można popracować ciężej ale tam było przegięcie kary naliczli co oni w sąd sie bawią

Adaś

Szukają monterów?

Helmut

Nikt nie mówi, że będzie lekko a za leżenie nie będzie nikt płacił!

Toni Cipriani

Lubię atmosferę w Podwykonawca UPS za: ludzie,atmosfera

ya

UPS Długołęka - praca ciężka i tempo sortowania i układania przesyłek zabójcze. Kto mądry to rezygnuje po kilku dniach. Paczki ciężkie. Zarobki śmiesznie niskie jak na taką pracę. Zatrudnienie przez podwykonawcę UPS. Nie będziesz im pasował to się Ciebie pozbędą jak znajdą nowego na Twoje miejsce. Magazyn w polu na zadupiu. Szkoda czasu, lepiej poszukać sobie normalnej pracy.

CreaTian

Fatalna firma. Nie polecam kompletnie pracy w tymże oddziale, jak i w całym UPS. Po rekrutacji musiałem 3 razy jechać do tej zapyziałej wsi po skierowanie na badania i by je oddać. Pani z UPS Warszawa, zajmująca się rekrutacją powinna wylecieć z hukiem. Kompletnie olewała moje telefony z zapytaniem o pracę, nie odpisywała na smsy. Kompletny chaos informacyjny. Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, czy zaczynam pracę, czy też nie. Niekompetencja goniła następną, a ja czekałem jak głupi na jakąś wiadomość. Po 3 (!!!) tygodniach dowiaduje się, że byłem nadplanowym pracownikiem (oczywiście nie racząc mnie na wstępie poinformować). Odradzam każdemu, kto myśli o pracowaniu w tej firmie. Jeśli mają takie informacje o pracownikach, to ciekawe co o przesyłkach wiedzą. Świetna antyreklama kuriera. Pozdrowień nie uświadczono.

nie suchajce opini na temat firmy Obiekt Plan kierownik [usunięte przez moderatora] to oszust naciągacz i partacz jest osoba nie wypłacalna oszukuje ludzi i nie placi piniedzy

Zostaw merytoryczną opinię o Podwykonawca UPS - Długołęka

• Jak się pracuje w Podwykonawca UPS?

Zobacz opinie na temat firmy Podwykonawca UPS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podwykonawca UPS?

Podwykonawca UPS