Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

Ja akurat zostałem w firmie.To co się obecnie tutaj dzieje to nie jest praca,to jest WYZYSK.Jeśli szef nadal zamierza tak traktować pracowników i kwestie wynagrodzeń to koniec Rem Marco jest bliski i błagam nie tłumaczymy sobie wszystkiego koronawirusem.

Ela

To czemu się nie zwolnisz i nie ruszysz gdzie indziej?

Kaja

Szukaj nowej pracy!

@Ela

Czytaj ze zrozumieniem-mój wpis to stwierdzenie faktu -a Ty od razu udzielasz bzdurnych rad żeby się zwolnić.Skąd my to znamy?

Ok spoko. Dobrze wiedzieć jak jest. Nie będę aplikowac

Żelazna ręka

Pani w różowych włosach na sklepie w Kauflandzie w fordonie, Pani kierowniczka beznadziejna, fałszywa i zakłamania, w oczy ładnie patrzy A ledwo.sie odwróci i już tyłek obgaduje... dramat po prostu nie wiem jak można trzymać takiego "kierownika" siedzi nic nie robi tylko lata po sali kauflandu i myśli że jest fajna... trochę że ściereczka poswiruje... polecam p. Remigiuszowi to przeczytać i się zastanowić kogo trzyma w swojej firmie...

Świrus
@Żelazna ręka

Kolego to samo jest w Płocku są takie dwie a najbardziej taka mała co ma zeza też do klienta niby bardzo miła, a tak naprawdę to(usunięte przez administratora)Uważajcie na nie obydwie.

Seba

A ja bardzo lubię pracę w rem marco. Może praca nie za miliony monet ale stabilna bo umowa o pracę i kasa na czas. Nie prze.meczam się bardzo. Pracować trzeba ale nie ma mega spiny. Wszystkie te opinie piszą leniwe babsztyle na sklepach. Wiecznie z pyska niezadowolona. Klienci donoszą...

@Seba

Powodzenia za połowę pensji

Asia

I nagle fleje pracujące na sklepach są przywracane do pracy. I już nie przeszkadza wam to. Wstydu nie macie????

Zua
@Asia

Kto jest niby przywrócony?

@Asia

Za najniższą krajową....!!A czy tak wogole można na wypowiedzeniu?

Zua
@Balbina

Ja nie zostałem przywrócony. I tak bym nie wrócił po tym wszystkim...

Im widać wszystko można

@Asia

Lepsza najniższa niż wcale. Leniwe beneficjent ki 500 plus...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
MON

Pewnie, walcz o odprawę.. należy Ci się !

@MON

Nawet w dobie korony?

Pajtak

Ktoś już dostał zaległą pensję?

Xxx
@Pajtak

Ja dostalam za kwiecień

Synonim

Mam pytanko orientuje się ktoś może czy przy takich wypowiedzeniach jakie dostaliśmy szef powinien wyplacic nam odprawy?

Ciapek
@Synonim

Pytajcie Ciepka jak on miał jak to wywaliłi ;)

Synonim

Ktoś już dostał zaległą pensję?

Co dalej?

Śmiech na sali

A co na to wszystko Pan Łukasz M.....k ? Dobrze wiedział przed świętami już co będzie i co ? Byle było robione później się wyrzuci ludzi...

@Śmiech na sali

Racja... Ale uważam że każdy nawet mało inteligentny skumalby się że będą zwolnienia... To było więcej niż pewne.

o lossie
@Śmiech na sali

I co dostaliście wszystko za prace albo dostaniecie ?

Asia

A ja byłam dzisiaj na rozmowie o prace i dostałam odpowiedź że jutro dzień próbny a potem umowa. Więc o co chodzi?

@Asia

To nie te Rem Marco w takim razie. Nikt u nas nie zatrudnia.

Gucio
@Asia

A z kim rozmawiałaś na temat pracy i na jakie stanowisko masz być przyjęta?

@Gucio

Z działem hr

@Asia

W jakim miejscu to zatrudnienie ?

arssdd

w Bielsko Białej.

Ewa××

Jaka upadłość skoro otworzył dzisiaj sklepy. Kłamią nas wszystkich, tych którzy dostali ochłapy, bo reszta dostała normalne wypłaty. Ktoś musi się tym zająć bo do kadrowej nie ma co dzwonić. Reka reke myje.

Gosiaxxx
@Ewa××

Myślę ze warto stworzyć strone dla wszystkich poszkodowanych Tam bedziemy mogli rozważać kolejne nasze kroki bo takie musimy podjąc...Jakieś propozycje takiej strony??

Sara
@Ewa××

To co robimy? Jakiś pomysł?

@Gosiaxxx

Może przez fb utworzyć grupę?

÷z

Próbowałam się dzisiaj dodzwonic cały dzień do PiP nie masz szans ciągle 20 w kolejce.Jaki wniosek?jest jakiś gotowy?

@÷z

Proszę złożyć e- skargę. Bardzo szybko. Mają obowiązek rozstrzygnąć w ciągu 30 dniu. Podaj swoje dane i zaznacz żeby nie ujawniać ich pracodawcy to się.nie dowie że to skarga.

GARY
@÷z

@Gosiaxxx myślę że to dobry pomysł im nas więcej tym lepiej a przynajmniej każdy się dowie co to za firma i jak potrafią z ludźmi postąpić !!

Byly pracownik
@Ela

Czy juz ktos składał eskarge???!!!

Dżoana Kópa

Jak można być takim teptym... I ograniczonym. Skoro nic nie Pr, edajecie... Większość punktów zamknięta to skąd kasa? Zamiast jęczeć to poszukaj ie nowej pracy leniwe beneficjent 500 plós????

MON

Ja nie Ty :)

Koks
@Dżoana Kópa

Leniwe?!Pracownicy chcieli pracować ale Szef nam to uniemożliwił!A teraz ,ze kasy nie ma ...

Żaba

Ktoś już zgłosił to do PiP?

Kotka
@Żaba

Oczywiście, że już zgłoszone. I proszę zrobić to samo. Im więcej nasz będzie tym lepiej. Wygrana w kieszeni. ????

Ela

Odda... Już kiedyś miał taką sytuację i oddał.

Kamilka

Chcesz podarować?

Balbina

Kto dostal tylko połowę pensji w tym miesiącu?

Byly pracownik
@Balbina

Ja kochana ...wypowiedzenie 3mc i polowa pensji...Cisza i milczenie co z reszta.Tak nasz Remigiusz kocha i nie pozwala z głodu umrzeć

Keks
@Balbina

Są osoby, które nic nie dostały wynagrodzenia?

@Keks

Nie wiem chyba większość tylko połowę...

Kotka
@Balbina

Z jakiej racji dostaliśmy połowę wynagrodzenia? No słucham? Może wypowie się właściciel...!! Ludzie mają rodziny, dzieci., kredyty. Większość rachunków trzeba zapłacić do 10. Co mam powiedzieć mojemu dziecku? Jemy tylko co drugi dzień?

Keks
@÷z

A właściciel informował, że taka sytuacja nastąpi że tylko połowa wynagrodzenia będzie wypłacona?????

@Keks

On zawsze chowal głowę w piasek. Każdy to wi

Szefie... Prosimy o należną nam wypłatę..

Blazej
@Anonim

No i to z premia. Lepiej zawija interes bo cię zniszczą remas. Na solarium ci nie starczy

Hania

Też jestem za. Sprzedam auto albo mieszkanie i zaplac swoim pracownikom!!! 09zdro dla blondyn księgowej. Żal..

Remas sprzedaj auto i zaplac????

Remis kasa ma się zgadzać! Nie myśl tylko o sobie. Doris szkoda że klamie

@Anonim

Dobrocią to niezły klamczyc. Picza????

Jula

Nie bójcie się. Remis ma kasę na wynagrodzenie. Bo ma dom i auto. Skladajcie wnioski,!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco