Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

A

Właśnie szanuje innych i ma trochę przyzwoitości i godności a przy tym wszystkim da się lubić bo tylko ,,Ja''jest płytkie.

A

To prawda że szef ,,pogonił'' kilka miesięcy temu jednego cukiernika bo gwiazdorzył,chciał rządzić i być kierownikiem?niektórzy mają wysokie mniemanie o sobie a kończą jak kończą nie ma ludzi niezastąpionych.Podzielam zdanie opisane wyżej @Rexio.

Romka

Tak to jest jak z pana zrobi się Panisko.Ludzi trzeba umieć szanować.Inaczej tak jak napisałaś.

minka

ja nie załuje tej kobiety ... zła karma wraca szybko ( w tym wypadku po roku)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
nania

Od szefa to ja wiem, myslałem/am że coś jeszcze ludzie napiszą,

mania

A co się stoło że nie ma pani Agnieszki, Trochę szkoda

mądrala
@mania

Zadzwon do szefa i zapytaj !!!!

Iza

Jeśli bym się nie sprawdziła wiedzieli by to po paru dniach, a nie że dali skierowania na badania. Dziwna ich zatem i Twoja logika. Pozdrawiam

beata

Witam, chciałabym podzielić się opinią na temat wyrobów cukierni Rem Marco. Zakupiłam tam ostatnio ptysie oraz jakąś kostkę bezową, ponieważ wybierałam się do znajomej. Jaki wstyd przeżyłam jak się okazało że ptysie są w środku surowe!!! a zabierając się za kostkę można połamać zęby taka twarda?! Wszystko po spróbowaniu pozostawiało niesmak sztuczności, starości i obrzydzenia. Już nigdy tam nic nie kupię i nikomu nie polecam. Wiem że ciasto jest stosunkowo tanie ale nie warto kupować nawet za taką cenę-zdecydowanie lepiej kupić coś mniejszego w innej cukierni i mieć pewność że wszystko będzie w miarę świeże i smakowite.

lolita
@beata

kostke bezową raczej mialas swiza kobieto,stara jest miekka ,he he a swieza beza jest twardsza

Iza

Firma nie poważna !!! Zwolniłam się z poprzedniej pracy bo szukali tutaj pracownika bo biura. Chodziłam do nich na dni próbne wszystko ok praktycznie od 14 marca miałam dostać umowę nawet Pani kadrowa dała mi skierowania na badania lekarskie i co? W poniedziałek przychodzę do :pracy" a kadrowa mówi ze jednak szef nie utworzy stanowiska pracy bo to są koszta!!?? To po co dawali ogłoszenie na wolne stanowisko i po co kazali przychodzić już wcześniej na kilka dni żeby przed świętami się przeszkolić?? WTF ?? Człowiek z dnia na dzień zostaje bez pracy na lodzie dosłownie. Materiał tylko do opisania w gazecie i pokazanie na zewnątrz jak "firma" jest "profesjonalna".

frania

agniecha wcale nie została zdegradowana do roli sprzedawczyni!!!! ona po prostu wyleciała z rem marco zupełnie i pójdzie na zasiłek z pup albo wróci do bidula he he a jednak jej dobro obiegło świat i trafiło ją prosto w d...e

ojjj

no wieść do mnie przyszła (ale jak widzicie nie z predkością światła i nie w cale z Opieńskiego )że Agniecha została zdegradowana na sprzedawczynie!! I co teraz? JAk się czujesz? Czujesz się tak jak ja wtedy ?? albo gorzej? mam nadzieje że gorzej bo życzyłam ci tego z całego serca!! A masz jeszcze za co zyć? co? nikt ci sie nie pytał jak cię degradowali co z kredytami do spłacenia? tak jak ty nie pytałaś czy bede miała za co dziecko wykarmic !! Pamiętaj Agniecha : dla człowieka trzeba być człowiekiem... bo inaczej los się mści

pierdy
@ojjj

Przestan kobieto pluć jadem !!!

Pani Ewa

Witam ,bedac na zakupach w Tesco(Poznan,Opieńskiego) weszlam do cukierni po cos na ,,poprawienie humoru'',ekspdientka mila ale odechcialo mi sie cokolwiek kupic.Wyglad tej pani mnie poraził,tłuste włosy ,twarz i rece czerwone z jakimis wypryskami,niewiem czy to jakas alergia ale kobieto zrób cos z tym!

xxx
@Pani Ewa

to jad, obłuda i fałsz tej ekspedientki wyszedł w końcu na wierzch-stąd ten czerwony kolor.

Lidka

Widzę ze czytać ze zrozumieniem się nie nauczyłaś Gratulacje

Lidka

Ze szef ma syna to wiadomo akurat z rozmowy kwalifikacyjnej bo ja miałam przyjemność osobiście go poznać Ogólnie wam powiem ze pierdzielicie ze aż głowa boli Zazdrościlyscie Agnieszce stanowiska i wymyslalyscie bzdury Jak wam sie praca nie podoba to ja zmieńcie i juz Nie każdy jest stworzony do bycia sprzedawca A raczej większość pan w Rem Marco nie jest stworzona

he he
@Lidka

Na rozmowie o prace mowil ci o swoim zyciu prywatnym?,nie osmieszaj sie!

wisienka
@Lidka

Lidzia kandyduj na koordynatora,taka madra,wszystko wie.Niech sie szef boj, jeszcze jego wygryziesz z ta swoja bystroscia

xxx
@Lidka

kolejny dupowłaz, piszesz z nadzieją że szef to przeczyta i dostaniesz awans? żałosne i nie licz na to

prawda

Znam,potwierdzam .A apropo tych 2. Wszystkie info od Agnieszki o firmie jak i o jej zyciu prywatnym i zyciu prywatnym szeryfa roznoszą z predkoscia światła.Szkoda ,ze Agnieszka nie poznala sie na nich i nie zrobila z nimi porzadku.Teraz Wiolecie przekazala info jaka J.jest lojalna ,he he .Wczesniej gdy Agnieszka byla na urlopie wszystkie ploty jakie byly na jej temat wyszly od tych 2.Szefowi tez nie odpuszcza,z kad dziewczyny wiedza ,ze szef ma syna?Z centrum informacji Rem Marko Opieńskiego w Poznaniu.

klient

Witam, Mam pytanie, dlaczego w każdym punkcie są inne ceny ciasta? Od czego to zależy? W Poznaniu zauważyłem aż 5zł róznicy na kg pomiędzy dwoma punktami

tuturu
@klient

a co to zabronione?

MX

obóz pracy wyzysk brak szacunku mobbing OMIJAĆ Z DALEKA CAŁĄ FIRMĘ

Teraz kolej na następna lizuske gruba Wioletta panoszaca się wielką dame udaje a słoma wiesniaczce z butów wychodzi taka nie miła dla klientów wredna i podstępna no ale cóż tylko takie pracują z szefem jeszcze mu da popalić popalić czas pokaze.........

bravo ja
@pracownik

he he ,znowu źle?ze nie mila dla klientów piszesz? i dobrze bo ludziom wydaje sie ze jak przyjdzie do sklepu to mu wszystko wolno,jak sie zachowujesz tak jestes traktowany.A pomysl ile razy mialas ochote ,,coś'' kliientowi powiedziec ale sie nie odwazyłas?czasem warto sie bronic niech im sie niewydaje ze im wolno a tobie nie.BRAWO JA BRAWO WIOLA

pracownica

Brak słów

niecierpliwa

Jutro dzien kobiet ciekawa jestem czy szef pamieta o pracownicach ?Napewno znów nas zaskoczy jutro,jak zawsze wielkie NIC dostaniemy he he

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco