Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Iwona

@anonymous, dobrze, że informujecie się na forum na bieżąco, jak wygląda sytuacja. Wsparcie innych osób jest bardzo ważne. Mam nadzieję, że sprawy zostaną rozwiązane jak najszybciej i uda się wszystkim pracownikom uzyskać zaległe wynagrodzenia. Trzymam kciuki i pozdrawiam! Tymczasem czekam na wypowiedzi osób pracujących aktualnie w księgarni internetowej Matras - znajdą się na forum takie osoby?

Nie trzeba czekać do końca miesiąca. Kontaktowałem się po ogłoszeniu wyroku Sądu w Warszawie z FGŚP. Odpisano mi, że wykaz zaległości ma zostać przygotowany dla FŚGP do 17 września. Nie mam zamiaru czekać do końca miesiąca na ich ruchy. Proponuję wszystkim, abyśmy 17 września wysłali do FGŚP e-maila, z pytaniem czy Matras/Zarządca/BPO przygotował zestawienie zaległości. Razem możemy osiągnąć więcej! Te pieniądze się nam należą, a szefostwo Matrasa otwiera za nasze pieniądze kolejne firmy... Tak nie może być. Uczciwie zarobiliśmy te pieniądze.

NIE JESTEM ROBOTEM

Odp z pmr... Wykaz znajduję się obecnie w przygotowaniu

las
@NIE JESTEM ROBOTEM

Piękny ogólnik : ) A za tydzień ? - "Pracujemy nad tym" :D Za rok napiszą - "Staraliśmy się" Może przynajmniej zasiłek pogrzebowy rodzina dostanie.

@las

Ostatnio starali się o dokumentację, na dzień dzisiejszy jest w przygotowaniu może za niedługo napiszą że jest gotowa... Bądźmy dobrej myśli

@NIE JESTEM ROBOTEM

Mieli czas do 3 Wrześni jeśli tego nie zrobili to niestety marne szanse że to zrobią. Cały czas twierdzą że Matras nie dostarczył im potrzebnych dokumentów. jedyne co nam zostało to po 17 września samemu złożyć wniosek z dokumentami do FGSP.

@Kinik

Napewno nie zaszkodzi, tylko jakie kwoty brutto wpisać we wniosku, ile za odprawę a ile za skrócony okres wypowiedzenia...

@NIE JESTEM ROBOTEM

Odpowiedz z FGSP : Witam! Niestety Zarządca poinformował, że nie złoży wykazu zbiorczego. Jest problem z dokonaniem wypłaty przez Zarządcę ponieważ konta sa poblokowane a w przypadku złożenia wykazu to zarządca musiałby dokonać Państwu wypłaty, co jest zagrożeniem, że w przypadku zajęcia konta pieniążki nie byłyby w dyspozycji zarządcy a banku lub komornika. W tej sytuacji Zarządca przygotowuje zestawienie niezaspokojonych świadczeń pracowniczych aby był dokument potwierdzający niewypłacone należności. Wg informacji z zeszłego tygodnia jeszcze takie zestawienie nie jest gotowe, przygotowuje się i być może w przeciągu dwóch tygodni dostarczą.

@NIE JESTEM ROBOTEM

Tak jak pisałam wcześniej Pani z Funduszu radzi każdemu załączyć do dokumentów prawomocny nakaz sądowy z wyszczególnionymi kwotami. Większość z nas miała najniższą krajową więc nie ma problemu. Ja miałam odprawę 3 miesięczną więc najniższa razy 3, za skrócony okres wypowiedzenia 2 x najniższa , za wynagrodzenie z lutego najniższa i 75 % wynagrodzenia za styczeń ale to wszystko musi być zawarte w nakazie sądowym, który każdy z nas powinien mieć.

@Kinik

Na jaki adres wysłać wniosek? Co w przypadku braku nakazu sądowego?

@NIE JESTEM ROBOTEM

W przypadku braku inf na świadectwie pracy o zaleganiu z wynagrodzeniem konieczny jest nakaz sądowy potwierdzający kwoty, bez potwierdzonych inf FGŚP nie wypłaci naleznych kwot. Do wniosku indywidualnego o wypłatę świadczeń pracowniczych należy dołączyć następujące załączniki: Dokumenty potwierdzające uprawnienie do świadczeń kopia świadectwa pracy lub odpis prawomocnego orzeczenia sądu potwierdzającego okres zatrudnienia; zaświadczenie od pracodawcy potwierdzające łączną kwotę niezaspokojonych roszczeń pracowniczych z wyszczególnieniem kwot oraz tytułów wypłat z okresów niewypłacenia tych świadczeń, podpisane przez osobę uprawnioną do składania oświadczeń woli w imieniu pracodawcy; odpis prawomocnego orzeczenia sądu zasądzającego kwoty przysługujących należności; inne dowody pozwalające na ustalenie uprawnienia do świadczeń określonych w ustawie. W skomplikowanych przypadkach dodatkowo Fundusz może żądać przedłożenia dodatkowych dokumentów np.: odpis pozwu składanego do sądu pracy, umowa o pracę, wykładnia wyroku.

@Kinik

Do ktorego funduszu moge zadzwonic czy ktos ma numer

@Nik

Tel. (22) 571 73 00, Faks (22) 571 73 01 Zespół ds. Wypłaty Świadczeń z FGŚP wew. 101 Zespół ds. Dochodzenia Zwrotu Należności z FGŚP wew. 102

@Kinik

Dzieki dlugo czekalas na nakaz sadowy?

@Kinik

Jak większość z nas mamy zapis w świadectwie pracy,że pracodawca zalega z wypłatą wynagrodzenia bez podania konkretnych kwot...czyli co nic z tego?

James
@Kinik

Lista jest przygotowywana. Dzisiaj rozmawiałam z Panią z BPO i potwierdziła ze moje nazwisko jest na liście. Mają za dwa do trzech tygodni przekazać listę do PMR.

Gdzie maja ja przekazac?

@James

Napisz proszę nr telefonu do tej Pani. Z góry dziękuję.

James
@NIE JESTEM ROBOTEM

Wpisz w Google BPO House. Jak zadzwonisz przełącza Cię.

@James

od 17 możemy składać indywidualnie wnioski. Ja nie zamierzam czekać , już czekam od końca stycznia na wypłatę wiec 17 września składam Prawomocny Sądowy Nakaz Zapłaty( czekałam ok miesiąca w Toruńskim Sądzie), Ksero świadectwa Pracy, Ksero Wypowiedzenia, 2 egz wypełnionego wniosku.

@James

Prawda, potwierdzam, do końca miesiąca BPO przygotuję wykaz...

NICK
@NIE JESTEM ROBOTEM

Z jakiego zrodla jest ta wiadomosc czyli jest nadzieja na wyplate pieniedzy?ile to moze potrwac?Ja nie mam nakazu sadowego????

@NICK

Źródło BPO, można dzwonić i pytać czy jesteś na liście wykazu...224981640 do końca września będzie sporządzony wykaz a do końca roku mają ruszyć wypłaty... tylko nieliczni mają nakaz sądowy...

mmm
@NIE JESTEM ROBOTEM

ja przed chwila dzwonilam i Pani oburzona powiedziała, ze takiego wykazu jeszcze nie ma, bo nie moga dojśc do porozumienia z pmr

@mmm

To jak jest ?

mmm
@Nik

nie wiem, napisałam maila do fgsp i cisza.

@mmm

I co nic nie wiesz dalej ?

@anonymous

Czekam do końca miesiąca i wtedy mam dzwonić do Pani z BPO w celu uzyskania info czy jest wykaz czy go nie ma, jeśli nie będzie to najpierw pozew do sądu pracy a dopiero wtedy do fgśp

Iwona

@anonymous, ale wygląda na to, że zaczyna się coś dziać w tym temacie, skoro jakieś należności zostają już powoli wypłacane. Mam nadzieję - i trzymam za to mocno kciuki - że niebawem wszelkie osoby otrzymają swoje zaległe wynagrodzenia i inne należności z tytułu pracy w Księgarni Matras! Pozdrawiam Was serdecznie. Ponawiam swoje pytanie o to, czy znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w internetowej Księgarni Matras?

Iwona

@Fala, jednak nazwa pozostała ta sama, tak więc może ktoś wypowie się na temat pracy w internetowej Księgarni Matras. Jestem ciekawa, jak wygląda praca w tym miejscu i w jakim trybie się odbywa. @S., @ika8809, wygląda więc na to, że sytuacja pracowników z zaległościami zaczyna się powoli normować, tak?

@Iwona

Nie, najwyżej niewielka grupa otrzyma jedynie część zaległych należności, a i to jest pod znakiem zapytania, więc to żadne 'normowanie'.

Kinik

Dziś minął termin kiedy zarządca miał złożyć FGSP listę pracowników którzy nie otrzymali wynagrodzenia. Czy ktoś kontaktował się z PMR lub FGSP czy taka lista została złożona?

@Kinik

Tak dzisiaj wystosowalam maila w tej sprawie, czekam na odpowiedź

Joan

Jeśli pracownicy pensji nie otrzymali to ludzie oszukani na zakupach chyba na cud muszą liczyć. Czy ktoś otrzymał może zwrot pieniędzy????

@Joan

O co Ci chodzi?

Iwona

@Kasia, @Nick, racja. Myślałam, szczerze mówiąc, że skoro została reaktywowana księgarnia internetowa, bo taka znów działa, przejęta przez inną firmę, to powróciły także księgarnie stacjonarne. Doczytałam jednak, że tak nie jest i działa tylko księgarnia online. Dziękuję za zwrócenie uwagi i czujność! Niemniej na pewno ktoś pracuje w tym miejscu - sklepy internetowe również mają przecież swoich pracowników. Może właśnie ktoś z nich chciałby wypowiedzieć się na forum?

Fala
@Iwona

Księgarnia internetowa należy do kogoś innego kto tylko dzierżawi markę i nie ma nic wspólnego z dawną firmą Matras (poza logo). Stary Matras SA formalnie istnieje ale tak naprawdę to tylko fikcja. Nie stać ich na upadłość i sąd najprawdopodobniej odrzuci taki wniosek. Matras nie prowadzi działalności i istnieje na papierze, i pewnie dalej tak będzie trwać. Opinie pracowników zatrudnionych w obecnej księgarni internetowej Matras to nie ten wątek. Nie ma on żadnego związku z poprzednią firmą, o której toczymy tu dyskusje.

Cześć, dostałam maila od zarządcy pmr restrukturyzacje, aktualnie starają się o dokumentacje od firmy bpo, która prowadziła sprawy kadrowo płacowe w matras. Nie wiem jak to wyjdzie i czy bpo coś przygotuje... dodatkowo nie wiadomo jak długo pmr będzie pełnić funkcje zarządcy.

@Kasia

Ciągle coś, może sami wystosujmy pisma do fgsw bo jak tak dalej będą się starać to sprawa ulegnie przedawnieniu i szukaj wiatru w polu...

@Kasia

Można jasno stwierdzić że to jest kpina jeśli od stycznia Zarządca nie zdobył informacji od BPO o zalegającym wynagrodzeniu to za co biorą pieniądze? To było ich główne zadanie.

@Kinik

Nie wiem czy starali sie od stycznia o dokumentacje, nie sadze. W styczniu to matras chciał odzyskać dokumentacje i w końcu się to udało. Czy ktoś z was korzystał z darmowej porady prawnej w pip? Na stronie cis takiego jest, dodzwonić się nie sposób, zastanawiam się czy tam nie pojechać

Kika
@Kasia

Kiedyś korzystałam, ale w innym przypadku. Nie wiem skad jesteś, ale radze dzwonic na infolinię do jakiegoś niedużego miasta łatwiej się dodzwonić ;)

Majka
@Kasia

tak czy siak wnioski mozemy zlozyc, bo nie wiemy i raczej sie nie dowiemy czy przeslą wykaz zadłużen pracowiczych. Jesli pocztą to wystarczy jakies pismo i dolaczyc skan swiadectwa pracy na którym widnieje informacja ile mi zalegają jak myslicie? Czy trzeba wypelnic caly ten wniosek bo nie wiem np. ile wynosi stawka za ekwiwalent urlopowy a widze ze trzeba tam podać. pozdrawiam

ika8809

słuchajcie, czy ktos z Was tez otrzymał wiekszy przelew z ZUS-u? jestem na zasiłku macierzynskim a otrzymałam pieniadze za sierpien i za styczen.(takie daty sa na przelewie) Czyli wyrównanie tego co matras nie zapłacił a raczej zapłacił w wysokosci 25%wypłaty

S.
@ika8809

Ja mam konto na platformie ZUS. Watro założyć, można z nimi korespondować, pokazują się zasiłki itd. Również jestem na macierzyńskim (a raczej powinnam być od lutego przejęta przez zus). Dopiero niedawno pojawiły się na platformie wyrównania macierzyńskiego i przelewy mam dostać ostatniego sierpnia. Dopiero teraz ZUS ogarnął całą dokumentację od Matrasa (długo nie mogli otrzymać jakiś dokumentów, wniosków). W końcu otrzymam zaległe pieniądze. Wyrównanie za niewypłacone chorobowe przez Matras dostałam niedawno od ZUS. Teraz czekam na wyrównanie macierzyńskiego. Pomijam fakt że przez pół roku nie miałam też ubezpieczenia chorobowego bo ZUS nie miał mnie jak przejąć.

@S.

Ja jakis czas temu bodajże w czerwcu otrzymałam zaległa wypłate za luty ale zostało to odnotowane w osobnym pismie z zusu, a teraz zaległa za styczen. Dobrze ze w końcu spływaja do nas nalezne wypłaty

@ika8809

Jest jakaś iskierka nadzieji, może ktoś coś, miejmy nadzieję, że na wszystkich kontach byłych zaległych matrasowcow pojawi się przelew... Ja wierzę...

Iwona

@Ewa, rozumiem, że piszesz w nawiązaniu do tego, że zadaję sporo pytań na forum - cóż, jestem moderatorem forum GoWork.pl i taka jest tutaj między innymi moja rola. Dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam! Bardzo proszę o opinie osoby, które aktualnie pracują w Księgarniach Matras w Warszawie. Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy?

A sa takie ksiegarnie?

@Iwona

Księgarni matras już nie ma... zamknęły się wszystkie pod koniec stycznia tego roku.

Cześć, zapytam jeszcze raz dla pewności, zgromadzonych tutaj: czy mamy składać wnioski o wypłaty do fgsp indywidualnie czy tez w naszym imieniu zrobi to kancelaria zarządcy? I czy powinnismy mieć sądowe nakazy zapłaty? Czy dla fgsp ma to znaczenie ? Ktoś może wie? Nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w internetach...

@Kasia

PMR, obecny zarządca Matrasa, deklaruje, że takie listy sporządza. Ma na to 6 tygodni, o ile mi wiadomo. Myślę, że w połowie września można się dowiadywać, czy znaleźliśmy się na tym wykazie i czy zostały ujęte wszystkie nasze roszczenia. PMR może mieć dobrą wolę, ale nie wiadomo czy Matras udostępnił im wszystkie informacje. Jak wiemy, odmawiał tego Inspekcji Pracy i przedstawicielom sądu.

@Ex-matrasowicz

@ex-matrasowicz dzięki za wiadomość, napisałam również wiadomosc do pmr, zobaczymy co oni maja do powiedzenia.

@Kasia

Podaj prosze meila do pmr, z gory dziekuje

@ika8809

Ja pisałam już wcześniej na taki ogólny ( wzięłam z pisma, które wysyłali do pracowników) i odpowiadali mi.

@ika8809

Albo nie, jednak sprawdziłam i odpowiedziała mi konkretna osoba: a.jablonska@pmr-restrukturyzacje.pl, życzę powodzenia!

ika8809

Słuchajcie podpowiedzcie co robic.w ciagu 7 ni od otrzymania swiadectwa pracy złozyłam pismo o sprostowanie.było to w marcu. po dzis dzien zero odzewu, na meile tez oczywiscie nie odpisuja. mam tylko potwierdzenie nadania. czy jest jescze szansa domagania sie sprostowania przez sad czy juz za pozno? Gdzie w ogole pytać? Pip czy Zus?

@ika8809

Ja miałam również błędy w świadectwie pracy tj np brak imion rodziców, napisane że niby nie skrócono mi okresu wypowiedzenia i oczywiście brak informacji o kwotach zalegających przez firmę, dwie pierwsze poprawila kadrowa ale to jeszcze w lutym, trzeciej nie bo niby nie mogła. Napisałam więc pozew do sądu i po 2 tyg wydali nakaz zapłaty który może się przydać do ubiegania się o pieniądze z funduszu.

Kinik

Odpowiedz od PMR Dzień dobry. Uprzejmie informuję, iż Zarządca podjął stosowne działania celem sporządzenia wykazu niezaspokojonych roszczeń pracowniczych w odniesieniu do poszczególnych byłych pracowników Matras. Z uwagi jednak na liczbę osób, których dotyczy przedmiotowy wykaz - a więc i ze względu na zakres dokumentacji - jego sporządzenie wymaga pewnego czasu. Tym niemniej, w najbliższym czasie rzeczone zestawienie powinno zostać przedłożone do FGŚP. Z poważaniem.

Ginger
@Kinik

Tez dostałam takiego maila. Dziękuję Ci Kinik, jesteś dla nas ogromnym wsparciem :-)

@Ginger

Nie ma za co ;)

@Kinik

Mam pytanie, czy FGSP wypłaca również odprawy, odszkodowania za skrócony okres wypowiedzenie oraz ekwiwalenty za niewykorzystany urlop wypoczynkowy? Czy powinnam sama jakoś obliczyć te kwoty czy Zarządca przygotuje w zestawieniu wszystko? Z góry dziękuje za odpowiedz

Ginger
@Kasia

Myślę, że powinien wszystko przygotować pracodawca, a fundusz wypłaca i zaległe wypłaty, odprawy, ekwiwalent itp, skoro we wniosku znajdują się takie rubryki. Patrz tutaj: https://generator.mpips.gov.pl/wniosek_indywidualny/wniosek Przynajmniej taką mam nadzieję :-)

@Ginger

@Ginger bardzo ci dziękuje za odpowiedz, patrzyłam na wniosek, istotnie jest. Czy każdy z nas będzie musiał coś takiego wypełnić i złożyć u marszałka czy tez robi to hurtem zarządca?

Iwona

@Ewa, dziękuję za odpowiedź. Długo byłaś związana z Księgarnie Matras? Próbowałaś ponownie aplikować do pracy w tym miejscu już po zmianie właściciela? @sara, @j, rozumiem, że pracowałyście w Księgarni Matras. Jak aktualnie wygląda Wasza sytuacja? Trzymam kciuki za jak najszybszą wypłatę Waszych zaległych wynagrodzeń!

@Iwona

11 lat. Sklep, który powstał w tym miejscu to nie moja bajka. Znalazłam nową pracę i nową pasję, oczywiście starej nie zdradziłam. Jaki tytuł bedzie miała książka, którą piszesz?

cookie monster

Czy orienuje się ktoś jak wygląda sprawa z uzyskaniem zaległego wynagrodzenia w przypadku gdy pracowałam w księgarni na umowę zlecenie? Nie dostałam pieniędzy za styczeń, a z ostatnim dniem miesiąca zamknięto naszą księgarnię. Złożyłam wniosek do sądu z ponagleniem do załaty w kwietniu, ale do dzisiaj nie został w żaden sposób rozpatrzony ;(

Kinik

Odpowiedz z Funduszu : Istotnie jestem po rozmowach z zarządcą masy sanacyjnej MATRAS S.A.. Postanowieniem z 3 sierpnia 2018 r. zostały oddalone uproszczone wnioski o ogłoszenie upadłości z uwagi na brak środków na zaspokojenie kosztów postępowania upadłościowego. Datą niewypłacalności zgodnie z przepisami ustawy o ochronie roszczeń jest już samo postanowienie i obecnie zachodzi podstaw do określenia uprawnień do wypłaty w oparciu o kolejną przesłankę niewypłacalności. Nie jest potrzebna prawomocność, jednakże wnioskodawcy indywidualnie mogą wystąpić z wnioskiem nie wcześniej niż miesiąc i dwa tygodnie od daty postanowienia. Wnioski złożone wcześniej będą przedwczesne i rozpatrzeniu mogą podlegać dopiero po 17 września 2018 r. Termin ten jest podyktowany tym, że pierwszeństwo w złożeniu ma pracodawca, który powinien w ciągu miesiąca złożyć wykaz niezaspokojonych roszczeń pracowniczych a dopiero upływie dwóch tygodni od terminu przewidzianego dla pracodawcy mogą składać uprawnieni pracownicy. Dopóki nie uprawomocni się postanowienie o oddaleniu wniosku zarządca masy sanacyjnej zarządca sanacyjny pełni swoje funkcje i reprezentuje MATRAS. Tak więc poinformowałam przedstawiciela PMR Restrukturyzacje o obowiązku i terminie sporządzenia wykazu, byłoby to najszybsze rozwiązanie i najlepsze. Oszczędziłoby czasu pracownikom i indywidualnego dochodzenia roszczeń. Zarządca ma nas poinformować czy będą w stanie przygotować taki wykaz. Niestety nie ma żadnych sankcji za niezłożenie wykazu.

@Kinik

Dzięki za wszystkie informacje. Miejmy nadzieję, że PMR okaże się solidnym zarządcą i przygotuje wykazy.

@Ex-matrasowicz

Może piszmy mail do PMR warszawa@pmr-restrukturyzacje.pl z prośbą o sporządzenie wykazu niezaspokojonych roszczeń pracowniczych. Tylko proszę niech nikt nie tłumaczy się sam przed sobą że nie ma czasu, ja pracuję na cały etat, mam 6 letnie dziecko, samochód w naprawie, dom w budowie i obowiązki jak każdy, ale znajdę te 5 min . żeby do nich napisać.

Wysłane :)

@Ex-matrasowicz

To już jesteśmy dwie ;) jeszcze tylko ok 198 osób i pmr zacznie działać bo mu zapchany skrzynkę e-mail :)

@Kinik

Chętnie jutro napiszę tylko podpowiedzcie co zawrzec w treści maila. Z góry dziękuję

@NIE JESTEM ROBOTEM

Np. Witam serdecznie, Zwracam się z prośbą w moim imieniu, a także pozostałych pracowników firmy Matras SA o sporządzenie wykazu niezaspokojonych roszczeń pracowniczych. Mają Państwo możliwość pomocy 200 osobom,które nie otrzymały należnego im wynagrodzenia. Pozdrawiam

M.

Wysłane :)

jola

wysłane

sara

Czy ktoś może wie czy otrzymamy wszystkie swiadczenia z funduszu? -Odprawa - za skrócony okres wypowiedzenia - wynagrodzenie za styczeń (75%) -wynagrodzenie za luty

j
@sara

podbijam pytanie

Iwona

Wiele piszecie o sprawach niewyrównanych wynagrodzeń przez Księgarnie Matras. Trzymam kciuki za jak najszybsze i pomyślne rozwiązanie Waszych spraw! Wiem jednak, że firma Księgarnie Matras znów rozpoczęła działalność na rynku, z innym właścicielem. Czy osoby obecnie pracujące w tym miejscu mogłyby napisać coś na temat warunków i specyfiki pracy?

@Iwona

To była praca dla pasjonatow, na niskie wynagrodzenie i wiele dziwnych poleceń zwierzchników najlepiej było przymknąć oko, bo wszelkie komentarze nie miały sensu tak ma być i już. To czy dobrze się pracowało zależało od klimatu w ksiegarni. Ja miałam szczęście.

Kinik

https://www.pb.pl/matrasa-nie-stac-nawet-na-upadlosc-936681 Niestety wyrok jest nieprawomocny. Pisałam w czerwcu do Sądu w Warszawie żeby uwzględnił sytuację pracowników Firmy Matras, poniewaz mamy czas tylko do końca stycznia. Proponuję żeby więcej osób wysłało pismo dosłownie kilka zdań, znaczek koszt 2 zł a może nam pomóc, im więcej takich pism to może Sąd sobie zda sprawę że za cyfrkami są ludzie. Musimy działać tak ja wydawnictwa które bronią swojego interesu i walczą, niestety będę się prawdopodobnie odwoływać od decyzji Sądu co nam nie pomaga a wręcz szkodzi.

@Kinik

To ile jeszcze musimy czekac?

Kinik

Nie wiem, dziś pisałam do Funduszu czy my jako pracownicy musimy czekać na prawomocny wyrok . Jeśli będzie to trwało tak jak poprzednio to nigdy nie otrzymamy - mamy czas do końca stycznia.

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.