Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Ika

Dlatego pytam:(

Zelda

A co w przypadku jeśli w mieście jest tylko jedna księgarnia?

@Zelda

Przypuszczam,ze dostaniemy wypowiedzenia :(

M.
@Jeszcze pracownik

albo zjawi się przedstawiciel konkurencji z propozycją pracy

@M.

Oby tak wlasnie było...

kol
@Jeszcze pracownik

ŚK zostawia do siebie namiary i zachęca do aplikowania u nich.

M.
@Jeszcze pracownik

Tak jak pisze @kol ŚK rozmawia z księgarzami i zachęca do zostawiania swoich CV, trzeba się jakoś ratować z tego tonącego statku, a jak to mówią orkiestra gra do samego końca

Przyjaciel
@M.

Nie czekaj. Wysyłaj aplikację. Są ogłoszenia. O dziwo szukaja ludzi w miastach gdzie są sklepy naszej sieci...

Ika

Czy słyszeliście o zwolnieniach pracowników, którzy mieli umowę o pracę? Jak na razie z tego co wiem to gdy zamykają punkt, próbują pracowników poupychać do innych. Nie dotyczy to zleceniówek...

K3

Wiecie może którą KS w Tarnowie mają zamknąć?

Kamyk
@K3

Uliczną i tarnowię. Nie przynoszą zysków. Chcą skierować klientów do jednego miejsca. To samo będzie z lublinem i rzeszowem.

Bebe
@Kamyk

które z lublina do likwidacji

DD
@Bebe

Deptak i tarasy

Bebe
@DD

ok dzięki

Pepe Pan Dziobak

Grunt że wskaźnik wysłany.

Hehe
@Pepe Pan Dziobak

Oby tylko nie niższy niż 2,0 hehe

Prabaker.

Neo, na restrukturyzację był czas ponad pół roku temu. Teraz to nie kwestia czy Matras upada, tylko kiedy to się wydarzy. Czytałeś w wiadomościach ile wydano wniosków o upadłość? Prezes wykopaliska sobie i firmie taki dołek, że nie ma szans się już z niego wydostać.

neo

Bez paniki. Kilka zamkną, zrobią porządną restrukturyzację i ruszą. Ja w to wierzę

Paulina
@neo

Tak potwierdzam - najlepiej zapytać u konkurencji. W naszym przypadku ŚK wie szybciej niż my . Nawet sobie lokal obejrzeli, to nic ,że my jeszcze tutaj pracujemy.

Jane

Okey, ale niestety nie wszyscy mają znajomości u konkurencji, więc ciężko się czegokolwiek dowiedzieć.

Gregory Grey

Pytajcie u konkurencji, jeśli macie obok. Niektórzy już wiedzą, kogo zamkną i kto na ich miejsce wchodzi. Uwierzcie, że Świat Książki będzie wiedział więcej, niż każdy pracownik w Matrasie.

Jane

@Parówka, a co z krakowskim regionem? Masz jakieś informację, które księgarnie są tam do zamknięcia?

Parówka

A jak mówiłem że Zamość i Przemyśl będą zamykać, to zarzucono mi że kłamię i robię na złość rozpowiadając takie bzdury. Widzicie, niebyło to głupie gadanie osoby oszukanej przez tę dziadowską firmę, tylko informacje z samej góry. W matrasie na wysokich stanowiskach popłoch, bo statek tonie! Rzeszów,Tarnów pilnujcie się, bo z Waszych trzech księgarni zostanie jedna, już lada dzień.

Tapi
@Parówka

Wiesz może która księgarnia ma zostać w Rzeszowie ?

Ola
@Parówka

A na temat Tarnowa wiesz cos wiecej?

Efka
@Parówka

A o północnej Polsce ktoś coś wie może??

Anek

A jak warszawski region sobie radzi? Zamykają kogoś?

Jeszcze pracownik

Na stronie wyświetla juz tylko 144 księgarnie... kto tym razem zatonął?

Luiza

Koszalin, Przemyśl

antek

link do artykułu https://www.pb.pl/matras-na-krawedzi-bankructwa-859184

była

Na stronie pulsu biznesu jeż jest

aaaaaaa

Jutro artykuł w pulsie bizmesu o Matrasie

Heniek

Przemyśl Galeria Sanowa

Dziób
@Heniek

Heniek skąd Ty to wiesz?

Waldek

@Iwona niestety w tym momencie żadnych. Specjalnie podbiją plany żeby czasem ich nie wykonać bo wtedy przysługuje premia. Jak wyrobić plan 80 tysięcy kiedy utargi dzienne są w granicach 400- 800zł. Premii świątecznych też nie ma, chyba że liczyć ten niezwykły dar szczodrości kiedy pracownicy mieli mieć płacone ze wydawanie paczek internetowych w okresie bożonarodzeniowym gdzie po wyliczeniach każdy dostał po 5 zł z groszami.

Ala
@Waldek

Tak, te groszowe premie to była kpina z ludzi. Bardzo poniżające... dostać kilka złotych premii osobnym przelewem. Jak tak można? Mogli sobie darować zupełnie. Ośmieszyli siebie i pokazali nam, jakie mają podejście do zwykłego pracownika. Brak słów.

Gregory Grey

Codziennie (wg strony firmy) zamykają po jednej. Dziś odpadła kolejna. Na horyzoncie zostało już tylko 145 statków do zatopienia.

Tapi
@Gregory Grey

Wiadomo kto tym razem ?

Iwona

@Waldeka oprócz rabatu, o którym wspomniałeś, jakie inne benefity oferują dla pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.