Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Zelda

Tabelkę z maja nadal wysyłamy do kadr. A mail nie ma wpływu na rozliczanie wynagrodzeń. Tak nam wyjaśniono.

@Zelda

dzwoniłam do kadr i nie zajmują sie już w ogóle sprawą matrasa!!! nie ma żadnych blokad dm systemu tylko kadry już za nic nie odpowiadają

Jula
@pracownik matras

Jest blokada. Sprawdź. DM system nie działa.

@Jula

Tak DM system nie działa a oprócz tego kadry nie zajmują się usługami dla Matras S.A. Czyli l4, urlopy itp. nie są rozpatrywane i nie są liczone

@pracownik matras

To po co dla nich tabelka za maj??

furia
@pracownik matras

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Przecież kadry właśnie zajmują się l4,urlopami itp.... Drogi pracowniku matras sama osobiście wczoraj pisałam o urlop. PRZESTAŃ TROLLOWAĆ LUDZI !

@furia

Droga koleżanko po fachu ja dzwoniłam do kadr DZISIAJ o godzinie 11,07 i uzyskałam odpowiedź, że CDB Kadry nie zajmują się już NICZYM związanym z Matras S.A. w Restrukturyzacji. Wypraszam sobie nazywanie mnie Trollem.

furia
@pracownik matras

NA CHWILE OBECNĄ nie zajmują się NICZYM. Do odwołania. Widać że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem bo nie dość że nie potrafisz czytać @ to dodatkowo komentarze również źle Ci idą, gdzie napisałam że jesteś trollem? Napisałam żebyś przestała trollować, wykonywać taką czynność. Rozumiesz? czasownik? co robić ? trollować!

@furia

Na chwilę obecną? Czyli sugerujesz, że jutro będą pracować? Widać moje czytanie ze zrozumieniem nie objęło informacji o dacie wznowienia współpracy z CDB Kadry. W obecnej sytuacji Matrasa, gdzie codziennie dowiadujemy się o zamknięciu kolejnych księgarń i zakończeniu współpracy przez firmy świadczące usługi dla Matrasa z powodu zadłużenia ta informacja wydaje się dość jednoznaczna. Wystarczy tylko poczytać Droga Koleżanko informacje o stanie firmy, a nie żyć w bajce i łudzić się, że 9tego czerwca będzie wypłata, skoro jak na razie nie ma komu jej rozliczyć. Skąd sugestia, że trolluje? Podaję informacje, które sama zweryfikowałam, więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

czytaj ze zrozumieniem
@furia

Czytaj ze zrozumieniem,kadry zakończyły współpracę z dniem dzisiejszym,nie wczorajszym.

A ktoś dzwonił do szanownych ludzi z centrali pytać o wyjaśnienie?

Mantras

Dostałam Meila, że tylko DM Sytstem został zawieszony (chwilowo) i że to nie ma wpyłwu na naliczanie wynagrodzenia.

Furia

Własnie próbujemy sie dodzwonić do Pani Dyrektor od finansów, ale niesądze aby odebrała

anna

Ale to kadry rozliczają godziny zleceniowcą, L4, urlopy, podatki itp.... Po to comiesięczna tabelka. Na chybil-trafił wypłaty nie dają....

midea

Okazuje się, że finansami Matrasa od kilku miesięcy zarządza spółka Mat Finance. To ona zbiera pieniądze ze sprzedaży książek, wykonuje przelewy za ich dostawy czy też reguluje zobowiązania pracownicze. Mat Finance to spółka z kapitałem 5 tys. zł, założona we wrześniu 2016 r. przez prawnika od lat pracującego dla Jerzego Kowalewskiego. Od stycznia 2017 r. jej właścicielem jest firma Korexo, kontrolowanaprzez innego współpracownika szefa Matrasa. Prezesem Mat Finance jest Krzysztof Strójwąs, również wieloletni znajomy Jerzego Kowalewskiego.

Oby to było prawdą.

Anek

Może jest nadzieja na wypłatę, wydaje mi się, że kiedyś dostawaliśmy przelew od cdb matras, a teraz dostajemy od MAT FINANCE. Coraz bliżej godziny zero... ;)

anna

Cóż, przynajmniej Kadry wykonały jakiś konkretny ruch... Pewnie się okazało że nawet oni nie mogą liczyć na wypłatę za maj... EWAKUACJA!

śmiech na sali...

Mazowszanin

Właśnie, też bym prosił o treść mejla. Od dobrego tygodnia moja księgarnia jest odcięta od internetu :)

Zelda

Szanowni Państwo, Informujemy, że z powodów niezależnych od CDB, obsługa wszystkich procesów kadrowych i płacowych dla Matras S.A. w restrukturyzacji z dniem dzisiejszym, tj. 30.05.2017 r. została wstrzymana do odwołania. Wszelkie pytania i wątpliwości z tym związane prosimy kierować wyłącznie do osób upoważnionych w Centrali Matras.

midea

możesz napisać co było w tym mailu? Nas nikt nie informuje tu na magazynie.

@midea

Zelda

Myślę, że o wszystkich. Inaczej by dodali to.

midea

chodzi o etatowców czy zlecenia ?

Zelda

Napisałam do CDB i MR o choć krótki komentarz, ale pewnie na darmo...

jaki mail ?

Zelda

Dostaliście maila od CDB?

Stefan
@Zelda

Tak.... Ciekawe co będzie z naszymi pensja mi...

Cesarzowa Cixi
@Zelda

Chyba nie ma nam kto wypłacić "wynagrodzenia"..................

Lol
@Zelda

Tak i nie bardzo wiemy o co chodzi

Iwona

@ewajest to chwilowy błąd systemu. Został on zgłoszony. W najbliższym czasie powinna pojawić się poprawna miejscowość.

ewa

Co oznacza dopisek Matras Horst Niemcy? Ktoś coś wie?

ex-Matras

Za dużo myśli i nie umie ich sklecić składnie osoba, która pracuje/pracowała w księgarni? Z klientami też rozmawiałaś w ten sposób? Nie wróżę dalszej kariery w branży.

lol
@ex-Matras

odróżniasz sytuacje stresowa, taką jak panuje teraz w firmie i w tej konkretnej księgarni @Czarna mamba , a sytuacje, w której obsługuje się klienta?

Zelda

Myślę, że wszyscy tutaj liczą na wypłatę za maj, a wpadka w kwietniu była jednorazowa. Teraz już nawet doświadczeni wieloletni pracownicy mają kocioł w głowie, spadek lub brak motywacji i chęci. Dobre utargi robiło się kiedy towar był na stanie. A do tego mozna namowic do zakupu przy kasie. Cokolwiek by to bylo, winogrona czy kokon. Sprzedawca z wynikami to zadowolony sprzedawca. klient oczekuje nowości, a kiedy widzi książki sprzed 3 mscy, wychodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.