Opinie o Zajazd Euforia w Ciągowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zajazd Euforia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zajazd Euforia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zajazd Euforia w Ciągowice

Julita Nowy wpis

Czy po kuchennych rewolucjach w sierpniu 2017r coś zmieniło się w firmie? Warto tu pracować?

Były pracownik Nowy wpis
@Julita

nie,właścicielka niewypłacalna. w efekcie i tak cię zwolni zastąpi kimś kto weżmie mniejszą kasę

Hanna Nowy wpis

Czy ktoś z forumowiczów posiada informację na temat warunków zatrudnienia w Zajazd Euforia? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia na stanowisku kelnerki? Czy są w tym momencie poszukiwani nowi pracownicy?

KK Nowy wpis

Właścicielka bardzo wyniosła, nieprzyjemna, wręcz chamska. W trakcie Kuchennych Rewolucji pokazała swoją arogancją. Jedzenie średnie.

pol

No ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu dbają o prawidłowe stosunki.

Art

Nie polecam. Brak fachowej obslugi,nie dbaja o klientów-rozmawiaja przez telefon w sprawach prywatnych przy klientach ,pojawiły się brudne parapety ,toalety,poplamione obrusy. Co do jedzenia-zależy od zmiany. Raz dobre raz beznadziejne, bez szału,małe porcje,spora cena.

klient

Witam na temat tego zajazdu dużo czytałem i musiałem się sam przekonać bo ile umysłów tyle wypowiedzi lecz będąc tam 45 minut stwierdzam iż to jakiś obóz pracy jakieś krzyki z kuchni napięta atmosfera na barze Ja raczej nie chciał bym pracować u takiej osoby co do jedzenia cóż rewolucja chyba nic nie pomogła słabo przyprawione nie smaczne a co gorsza miałem brudny talerz.Tak więc tyle na temat tego lokalu

gość

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi !

Niemiła atmosfera pracy: ploty,ploty,ploty,donosy jeden na drugiego i podejrzenia że wszyscy kradną. Właścicielka nie szalona a chamska -potrafi tylko wrzeszczeć,nic w stronę pracowników,byle wyzyskać: w celu cięcia kosztów trzeba sprzątać hotel o czym nic nie ma mowy na rozmowie i zapewnia że kelner to obsługa restauracji i imprez.Dogaduje się z poszczególnym personelem kto będzie miał jaką stawkę i czy będzie miał umowę. Tobie powie że po okresie próbnym a jak minie okres próbny to umowy tez się nie doprosisz.a ha i z wypłatami jest różnie-czasem dostajesz tylko część i czekasz na kolejną ratę miesiąc a nawet dwa ( bo są ważniejsze rzeczy jak złożenie zamówień w macro).Tam każdy chce rządzić kelnerka i kelner,kucharz i szef kuchni nie mówić o menadżerze.Każdy robi po swojemu-wysłucha wrzasków i pracuje dalej bo gdzie znajdzie pracę np. w wieku pań na kuchni. Pracownikom i im znajomym nakazuje się żeby wpisywali dobre opinie na stronach z opiniami zajazdu. Wiadomo,że trzeba pracować żeby zarobić i każdy szef ma swoje wymagania. Tu one rosną z dnia na dzień,z godziny na godzinę...aż dochodzisz do wniosku że po prostu nie warto użerać się z taką "babą" która wiecznie jest niezadowolona i wystawiasz taką opinię żeby ostrzec innych. Nie wierzysz? Idź ,zatrudnij się a przekonasz się sam/sama

Zuza

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Po co wypisujesz jakieś bzdury że kiedyś tam, kiedy nikt nie pamięta było cos nie tak. Historycznie rzecz ujmując Ty też wiele lat temu byłaś mniej rozsądna niż jesteś teraz. Wybierz się w odwiedziny i sprawdź jak smakuje teraz. Ja byłam ostatnio na imprezie z okazji dnia kobiet i wszystko było na TIP TOP, rewelka, jedzenie, organizacja, obsługa. polecam

Majka

Byłam tam na weselu jeszcze przed Kuchennymi Rewolucjami i muszę powiedzieć, że jedzenie okropne, niesmaczne, nie pierwszej świeżości, bez przypraw szczerze nic mi nie smakowało a do wybrednych nie należę. Płyta zimna wyglądała jakby z innej imprezy resztki przełożone na nowe talerze i przyozdobione, ciasto stało na stole od wejścia do końca imprezy a był to lipiec 2013 i upał niemiłosierny. Ogólnie żenada.

Jedzenie rewelacyjne, zajazd bardzo milusi, impreza huczna i udana, łóżka wygodne, no miód malina :)

Ja tam nie narzekam, właścicielka trochę szalona ale sprawnie działa i się nie czepia o pierdoły. Można plecić.

Pracownica

Ta jasne .........., jak złe opinie to uczciwi ale pokrzywdzeni pracownicy wyzyskiwani przez złych kapitalistów, a jak dobre to na pewno tylko od właścicielki. Puknij się w baniak łobuzie i przestań nas, pracowników i właścicielkę oczerniać. Bo to nasze miejsce, jak Ci nie pasuje to wypad. Siej swój jad w domu, do swojej kobity, na pewno się ucieszy a tobie się polepszy, buraku.

Nie ma co narzekać. pracuje się ok, bez udziwnień i wydziwiania. A że jest kryzys to wszędzie ciężko. Za to ludzie są otwarci a właśccielka bardzo konkretna

Bartek

Bardzo sympatyczne miejsce pracy, rodzinna atmosfera, super zespół ludzi. Jak komuś chce się pracować to jest to fajne miejsce. Właścicielka rzeczywiście zaganiana i często nieobecna, walczy na innych frontach ale tak to już jest w dzisiejszych czasach. Najważniejsze że wszystko się kręci i jest stała praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Zajazd Euforia - Ciągowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zajazd Euforia?

Kandydaci do pracy w Zajazd Euforia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zajazd Euforia
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Marii Dąbrowskiej 26A
    42-520 Ciągowice