Opinie o GOURMET FOODS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GOURMET FOODS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOURMET FOODS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOURMET FOODS w Warszawa

Henryk

Dobry pracodawca potrzebuje dobrych pracowników a dzisiejszych czasach trudno o takich. Ja polecam pracę w firmie.

Paulina
@Kocur

Dobry pracownik potrzebuje motywacji? W jaki sposób?

Kaśka Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam, że jest teraz dostępna oferta dla przedstawiciela handlowego, nie zostały w niej wcale wskazane zarobki a tutaj lata temu pisaliście, że jest z nimi coś słabo. Czy do teraz coś się zmieniło w warunkach? Jakie wychodzą widełki?

Dzień dobry. jestem tu z ofertą dla specjalisty ds. marketingu. dodano ja parę dni temu, chce się rozeznać w warunkach pracy, zwłaszcza ze w tym roku nikt nawet niczego nie pisał. Jakiekolwiek zmiany na dziale mogły mieć miejsce?

Ll Nowy wpis

Hej, z tego co wiem, to dział marketingu się rozrasta i dużo się tam zmienia. Ludzie są super, szefostwo wyrozumiałe, dobre, elastyczne warunki pracy. No i marki mają jakościowe, więc człowiek się nie wstydzi, że pracuje dla takich firm (Dilmah, Saquella, Fabri - naprawdę super). Czuć, że rodzinna firma, nie ma korpo, ale jako, że jest duża to i są uregulowane ramy. Nikt nie pisze, bo pisze się głównie złe opinie, a tu się dobrze pracuje :D

Henryk

@Henryk

a dobry pracodawca nie powinien doceniac, motywowac DOBREGO pracownika ?? hmmm?

Paulina Nowy wpis
@Kocur

Dobry pracownik potrzebuje motywacji? W jaki sposób?

Co jaki czas w GOURMET FOODS można ubiegać się o podwyżkę?

Ciekawa

Jak aktualnie wyglada praca w gourment food? Jakie sa mozliwosci w tej firmie? Bo jakos poprzednie opinie nie zachecaja

Zaciekawiona

Witam Zastanawiam się nad wysłaniem CV na stanowisko Specjalista ds sprzedaży. Na jaką podstawę mogę liczyć? Jakie benefity pozapłacowe firma oferuje swoim pracownikom? Czy w dziale sprzedaży możliwa jest praca hybrydowa? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Justyna
@Zaciekawiona

hej. :) po takim czasie raczej sama się zdecydowałaś na wysyłkę? powiesz po jakim czasie Cię na rozmowę zaprosili i jak wygadała? jeśli udało się dostać to po jakim czasie dali znać i jak teraz wdrażają? na każdym dziale byłoby podobnie? mnie logistyka właśnie by ciekawiła

Sławomir

Przeczytałem że pracownicy odchodzą bo warunki płacowe nie są specjalnie dobre. Ile jest tej premii dla PH? Jak się zrobi targety to kilka setek czy raczej koło tysiaka?

Jak dużo osób pracuje w GOURMET FOODS?

PH

Z dnia na dzień coraz mniej.

Ocena

+: Parking pod biurem Wynagrodzenie na czas Wybór herbat w kuchni i rabat pracowniczy Premia na święta Opieka medyczna Elastyczne podejście do dnia pracy ( można spokojnie wyjść do lekarza itp) Dobre produkty, każdy właściwie je zna. -: Firma rodzinna, na stanowiskach osoby też po znajomości. Premium na zewnątrz sknerstwo wewnątrz Brak rozwoju pracowników, awans raczej bez podwyżki lub minimalnie Brak komunikacji kadry zarządzającej z pracownikami lub poczucie wyższości (synowa) Brak jasno określonych obowiązków, rzucanie się z zadania na zadanie Rozliczanie prywatnych km (to jest bardzo nie rynkowe) Premie dla ph są niskie nie adekwatne do nakładu pracy Generalnie z miesiąca na miesiąc znikają fajne osoby, nikt ich nie zatrzymuje. Produkty są na pierwszym miejscu ludzie i ich praca na ostatnim. Do doświadczenia firma jest ok można nawet przywyknąć i zgodzić się z tym co jest.

Z

Nie chca dac umowy na czas nieokreslony i pan z hr glupior dopytywal "a czemu tak Pani zalezy na umowie na czas nieokreslony?" . Czlowieku a Ty pracujesz na jakiej umowie? Smieciowej?

Pan z HR
@Z

Gourmet Foods zatrudnia pracowników wyłącznie na podstawie umów o pracę, a nie tzw. umów śmieciowych.

Mee
@Pan z HR

Na czas nieokreślony to już tam od dziesięciu lat nie dają :)

Pan z HR
@Mee

Gourmet Foods zatrudnia pracowników zarówno na podstawie umów na czas określony, jak też nieokreślony. Szczegółowe zasady reguluje m.in. Kodeks Pracy.

Alek
@Pan z HR

Ten Pan straszenie się broni. Polemika pomiędzy kimś j tym Panem daje dużo do myślenia... Wątpliwa by była współpraca z taką firmą.

Don
@Z

Pan z HR chyba ma możliwość ładowania postów, bo wpisałem kilka opinii, ktprych nie widać na portalu. Omijajcie te firmę. Nie dają umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym. Malo płacą. Poniżej średniej rynkowej na stanowiskach kluczowych dla firmy.

Zzz
@Don

Tak, posty są moderowane. Gowork sprzedaje pracodawcom możliwość dobierania opinii na swoim profilu. Sądzę ze jest znacznie więcej niepochlebnych opinii na temat pracy w tej firmie niż są tutaj udostępnione, co nie jest niczym dziwnym, bo pracy w tej firmie nie polecam.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie GOURMET FOODS?

Kocur

Nie ma zadnego podejścia. To AMATORZY w zarzadzaniu, zwlaszcza ludzmi.

Firma poszukuje pH. Jak wyglądają zarobki w chwili obecnej? Można liczyć na premie sprzedażowe? Jest szansa żeby wynegocjować premię roszczeniową a nie jak zwykle w polskim piekiełku uznaniową - niewidoczną? Zmieniło się coś odnośnie korzystania z auta służbowego do celów prywatnych? No i jak atmosferz? :)

Ph1
@Zainteresowany

O premii zapomnij, podstawa słabiutka. Premia za kwartał to 1000zl i jeszcze nigdy nie jesteś pewien że dostaniesz mimo że zrobiłeś plan. Samochód płatny około 63gr/km. Generalnie czy zrobisz plan czy nie zarobisz tak samo mało

@Zainteresowany

Pracodawca od lat permanentnie (usunięte przez administratora) pracowników na wynagrodzeniu. Narzuca niemałe plany, po czym gdy okazuje się że "region" zrobił ten plan robią WSZYSTKO by tej premi nie wypłacic, lub też w jakies raty idą. Porażka. Ostatnio odeszlo kilka wartosciowych osob, z tego co wiem kolejni czekaja by pizgnac papierami. A teraz NAAJLEPSZE: Ostatni wielu PH poprosilo o podwyzke. Firma dała, uwaga. Pracownikom z 10-15 letnim starzem którzy nie mieli podwyzek, lub symboliczne dali po: 200, 300 pln brutto BUUUUUHAHAHAHAHAHAHAHAH KOMPROMITACJA !! Nie idzcie tam, szkoda zycia, czasu, zdrowia !!!!

DetPom

Witam. Jak wygląda obecnie praca w firmie? Jakich zarobków można się spodziewać? Jakimi autami jeżdżą handlowcy?

Lala
@DetPom

Fabia

Iga

@Henryk a pracodawca docenia dobrych pracowników?

Majka

Goormet ?! To była dobra firma gdy zarządzali nią właściele, a p. Julita zajmowała się sprzedażą. Później zatrudnili dziwną osobistość , psychologa kazała mnie śledzić, kiedy od roku nie pracowałam w firmie, najeżdżała w domu moją mamę , zrobiła z firmy .....

Masoni

Czy coś pozytywnego się wykreowało w GF od czasu gdy pracował Mariusz Kostro jako PH

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie GOURMET FOODS?

GF HR

W Gourmet Foods zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

z 77

Obiecają Ci premię której nigdy nie zobaczysz !!1Dziadostwo!!!

@z 77

Oceniając powyższą opinię, proszę wziąć pod uwagę, że jest ona formułowana przez osobę niezwiązaną od dłuższego czasu z GF i zawiera informacje nieprawdziwe. W GF obowiązuje wymierny system prowizyjny związany z celami ilościowymi i jakościowymi. Prowizje w GF wypłacane są regularnie.

z 77

Pracowałem w województwie zachodniopomorskim jako PH .Zadzwoniła do mnie Pani dyrektor Grażyna i powiedziała że mamy okazję zamknąć kwartał z rekordowym wynikiem sprzedaży i żebyśmy pocisnęli sprzedaż na maksa w zamian za premię kwartalną.ok 1000zł.Zarzuciłem swoich klientów maksymalnie herbatą Dilmah.Zamrozili dużo gotówki bo to totalny beton dla wąskiej grupy klientów..Po wszystkim p Grażyna powiedziała ,że kwartał niestety zamknął się bardzo słabo i nie może dać żadnej premii.Tego samego dnia się zwolniłem.Bezczelne oszustwo!!!Nikomu nie polecam i nie życzę ,żeby doświadczyli ich metod zarabiania na ludzkiej krzywdzie!!!

@z 77

Czytając powyższą wypowiedź, proszę wziąć pod uwagę, że po pierwsze zawiera informacje nieaktualne - odnosi się do zdarzenia sprzed kilku lat (wymieniona tu osoba od kilku lat nie pracuje w GF); po drugie zawiera wiele uogólnień nie uwzględniających określonych zasad przyznawania premii w tamtym czasie.

Janusz

Firma zdobywa kolejne sukcesy w swojej pracy. Opina dobrej firmy to z pewnością wiele radości dla wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o GOURMET FOODS - Warszawa

• Jak się pracuje w GOURMET FOODS?

Zobacz opinie na temat firmy GOURMET FOODS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOURMET FOODS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOURMET FOODS?

Kandydaci do pracy w GOURMET FOODS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOURMET FOODS
1.6/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Wybrzeże Gdyńskie 6 A
    01-531 Warszawa