Opinie o Golden Life w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Golden Life. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Life o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Life w Gniezno

Kinga Nowy wpis

Jak dobrze przygotować się do nich na rozmowę ?

Krakus Nowy wpis

Co za SZMACIARZ z tego "moderatora", że non stop usuwa komentarze???

Igor Nowy wpis

Dziwna sytuacja, od dawna nikt tu nie zagląda. Czy firma normalnie działa?

Poszkodowany Nowy wpis

Sprawa o wykorzystywanie danych osobowych bez zgody zgloszona do sądu. Po prośbie o ich usunięcie się rozłączacie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Golden Life? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Jerzy

Czy jest powód tej ciszy?

Dom

Wiesz co, no ja nie wiem dokładnie, bo przyznam się szczerze, że byłem tak potrzebny akurat, że tej rozmowy nie maiłęm,a le kaśka mi mówiła, że dość przyjemnie (to koleżanka, któa później się dostała do nich) i że naprawdę nie ma się czym przejmować.

cisza to tez info

pamietajcie ze cisza to tez informacja jakas ;) jak dla mnie to cisza moze pokazywac ze nie ma za bardzo co szukac zmian. chyba ze po prsotu nikomu sie nie chce jakis zmian wprowadzac. i tyle ... ja to zawsze mowie ze taka cisza to cisza przed burza. moze macie infomacje jakies nowsze na temat pracy tam?

Ta firma jeszcze istnieje?

[usunięte przez moderatora]Witam! Ja nie dostałam za obrót majowy.....Myślałam, że ta firma będzie inna od for life,ale niestety myliłam sie...Pozdrawiam byłych pracowników.

Były klient - 2010-08-24 13:59:02 Jako klient mam bardzo złe wrażenie musiałem się prosić przez 3 miesiące o uzupełnienie towaru, [usunięte przez moderatora]ZDECYDOWANIE NIE POLECAM skoro koleś tak postępuje z klientami to co dopiero z pracownikami.. Ja do dziś dnia walczę o pensję za miesiąc czerwiec. Gdy dzwonie do firmy nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpowiada. [usunięte przez moderatora] odradzam każdemu pracę w tej firmie. Takiego [usunięte przez moderatora] jak tam jest to jeszcze nie widziałem, a pracowałem już wcześniej w innych formach Z tej branży. [usunięte przez moderatora]

Były klient

.....

[usunięte przez moderatora] Obrotów brak,szkoleniowcy do kitu....

Wiadomo.Własnie mi dzis oznajmiono,że nie wypłaca mi prowizji za prezpracowany miesiąc.[usunięte przez moderatora] Masakryczna firma.Faktycznie jedyna osobą z która mozna było się dogadać to był [usunięte przez moderatora].

a...

pracowałam jakiś czas temu w gl. i zgadzam się z niektórymi opiniami. [usunięte przez moderatora] to dobra prelegentka, która w pracę wkładała całe serce, a wyniki miała raz lepsze raz gorsze jak każdy.[usunięte przez moderatora]. Za moich czasów telemarketing był ok i zgadzam się z opinią,że od tego działu firmy zależy bardzo dużo (a właściwie bez telemarketingu firmy tego typu nie istnieją). Moim zdaniem jednak najlepszym prelegentem był [usunięte przez moderatora]. co do aut i asortymentu to lepiej nie mówić.... a co do wyników pana [usunięte przez moderatora] to całkiem nieźle w porównaniu do [usunięte przez moderatora]któremu udało się przywieźć z jednego wyjazdu aż 250 zł!!! [usunięte przez moderatora]

Marcin.J

-ta firma to dlamnie przeszłosc pracuje w innej i jestem zadowolony jest wiele firm w których jest sympatycznie i obroty sa inne.Każdy ma prawo wyboru i opini proste

Marcin.J

[usunięte przez moderatora] nie polecam nikomu golden life kiepska firma i bez zasad załoga[usunięte przez moderatora]

lady

gangsta zxr - 2010-01-22 18:17:06 ja powiem tak pracowalem prawie 3 msc i nie dostalem wyplaty [usunięte przez moderatora]

gangsta zxr

xxx

golden life firma bez kasy na nic ich nie stac jezdzisz starymi zardzewiałymi autami [usunięte przez moderatora]

Monia

[usunięte przez moderatora] Skoro nie pracowałeś w Golden to skąd możesz wiedzieć jak działam telemarketing???Oceniasz to po jednej prezentacji? Jeśli tak to chyba kiepski z ciebie handlowiec... Telemarketing to chyba najtrudniejsza działka w tym wszystkim, bo to ludzie w telemarketingu wyciskają ostatnie poty, żeby tych ludzi umówić, żeby przyszli na pokaz, żebyście mieli komu sprzedać! Oczywiście, nie mówię, że zawsze były tłumy, ale jak ja pracowałam to wydaje mi się,że frekwencja była nie zła! I nie pozwolę żebyście krytykowali moją ciężką prace! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Life - Gniezno

Golden Life
2.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • ul. Franklina Roosevelta 90 lok. E
    62-200 Gniezno