Opinie o Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna w Kalisz

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Koordynator Zespołu w firmie Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna? Jak oceniacie jego przebieg?

Zorba Nowy wpis

Niestety ale firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców w grudniu 2010 roku

Miro Nowy wpis

Może dowiemy się coś o aktualnej sytuacji firmy? W internecie trudno znaleźć informacje o pracy.

Kobra miernota Nowy wpis
@Miro

szkoda nawet uwagi(usunięte przez administratora)

Patrycja

@Cris, firma nie oferuje swoim pracownikom nic więcej? Jak wygląda atmosfera w Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna? Czy w firmie jest duża rotacja pracowników? W Internecie nie ma aktualnych ofert pracy. Może ktoś wie coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji?

M
@Patrycja

Dopóki pracujesz, nie chorujesz i dostają za ciebie kasę z POFRON to ok, gola pensja rzadko na czas wpływa ale zachorujesz albo chcesz odejść masz przerąbane. Oskubią cie na ekwiwalencie za urlop, świadectwo pracy grubo po terminie wyślą. właśnie jestem po rozprawie w sądzie, która trwała 3 lata!!! zasądzono mi odszkodowanie. Do tej pory na koncie echo. Nawet wyrok sądowy mają w doopie.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Cris

Bez żartów. Brak szkoleń. Fundusz socjalny tez leży. Jedynie paczki dla dzieci na święta

Franek

Niepokojące tematy opisujecie. Chciałem tu pracować ale muszę to jeszcze sprawdzić.

Patrycja

Jak wygląda praca w firmie Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna? Czy ktoś pracuje aktualnie i mógłby się podzielić swoją opinią na temat pracodawcy? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

@Patrycja

Jeżeli masz orzeczenie i to specjalne to chętnie Cię zatrudnią w każdym ZPCH.. wszystko jest ok dopóki nie zaczniesz się czegoś domagać. Ponad gołą wypłatę nic więcej nie dostaniesz nigdy. Żadne wczasy pod gruszą, dofinansowania do rehabilitacji, leków, na dzień kobiet złamanego badyla, na święta bonu.... chcesz odejść to cię oskubią na czym się da. Kontaktu z kadrami, płacami nie ma. Telefony odbiera jakaś strażniczka świętości firmy... masakra po prostu

Byly pracownik oszukany bez ostatniej wyplaty

Juz zalatwilem im sprawe w sadzie o ukaranie za wykroczenia czekam co bd dalej i zalegaja miesiac z pensja...

@Byly pracownik oszukany bez ostatniej wyplaty

Mam pytanie mnie tez zalegaja z pensja własnie pisze do inspekcji ,a do Sądu pisałes sam czy miałeś prawnika jak to wygląda

Milopoz
@były pracownik

Ja też zostałam oszukana, nie pracuję już tam. Orżnęli mnie na urlopie min i dużo innych wykroczeń... sprawa w sądzie.. czekam na efekt.

eowi

Mnie to się wydaje że teraz to nie ma rotacji, dlatego nie było oferty.

Milopoz

Mam się zatrudnić w tej firmie ale w Poznaniu pracować? uważacie, że jest aż tak źle? o ile spoźniają się z wypłatami i czy to jest co miesiąc czy tylko czasem sie zdarza? Prcowałam już w innych ZPCHR w Poznaniu i wszędzie jest syf. Wymagania wielkie a z ludźmi się nie licza wcale. Zatrudniają schorowane osoby a karzą tyrać do upadłego. Wciąz tylko kombinują jak pracownika wycykać na pieniądze... wszędzie tak jest ale, że składek nie płacą!!! to skandal i będą płacić kary za to.

BYły Pracownik
@Milopoz

Pracowałem w tej firmie ,jak pensja była 10 to był cud ,liczy się dla nich tylko orzeczenie żeby kase z Pefronu dostać a nie pracownik .

No ja do tey pory pieniedzy nie dostałem za kwiecień a pytajac sie w kadrach to odp. Ze komornik ma pieniadze.... Wiec sie zwolnilem do tego musze skarbówce zaplacic ponad 400 zł

x
@Anonim

trzeba było zgłosić do PUP i pefronu

k

orzeczenie jest potrzebne bo zakład dostaje dotacje z Pefronu na osobe niepełnosprawną i to zalezy od symbolu na orzeczeniu niekiedy sporo kasy z tych pieniedzy pracodawca powinien opłacać Zus ,więc nieraz nie liczy się człowiek tylko symbol na orzeczeniu:)

ewa

nie nie pracuja juz w inwest ,bo stracili kontrakt ,a zus łatwo sprawdzic wybierajac sie i proszac zus o informacje ,płacone nie regularnie ale na paskach co mc było odciagane na zus i emerytalne to jest ciekawe

ewa

nie wiem czym pani sobie zasłuzyła i mało mnie to obchodzi mogę sie tylko domyśleć ,pracowałam w tej firmie tak pani prezes ma bardzo dobre serce - nie płacic skaładek na zus ,nie przejmować się że osoby niepełnosprawne pracowały bez wolnego nawet 2 tyg pod rząd ,opłacało się jej zatrudniać osoby z grupą specjalistyczną tylko dlatego żeby mieć dodatek z pefronu ,tacy ludzie pracowali ponad swoje siły i miały dość tej firmy z tego powodu pani kasia straciła kontrakt .

krystyna

jak czytam te opinie to mi was zal pracowałam w tej firmie i mam inne odczucia,i inną opinie na temat tej firmy.A wszczególnosci do prezes tej firmy ta pani to osoba o bardzo dobrym sercu i wyrozumiała.Ja juz jestem na emeryturze ale mam kontakt z osobami które tam prcują i nie mówią zle wręcz przeciwnie.I po przeczytaniu tu niektórych komentarzy to dziwie sie tej pani ze niezgłosiła tego jeszcze na POLICJI bo niektóre opinie dotyczą jej spraw prywatnych a jest to karalne.DROGA PANI ja na pani miejscu zgłosiła bym ten fakt na policji a po adresia IP policja dojdzie do tych osób i nieh pani pociągnie ich do odpowiedzialnosci. Pzdrawiam

zabka

tak to prrawda ja tez sie ciesze ze odeszlam od tych pojebusow i mam swiety spokoj

Wolna

Nie chcę pisać na ten temat,przykre są to dla mnie wspomnienia,chcę jak najszybciej zapomnieć o zakładzie Inwest-Pro w Kaliszu.

Aśka

Chcę podziękować Pani Prezes że nie przedłużyła mi umowy o pracę.Teraz wiem,że żyję dostałam dwójkę na stałe od września idę do pracy.

misia

tak to prawda ta firma to pojebusy brygadzistka z helleny to franca jakich malo a druga wiedzma to przydupas pani kasi pani arleta maslak to dopiero super baba niedosc ze wstretna jak noc to glupia i naiwna

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna - Kalisz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna?

Kandydaci do pracy w Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna
1.5/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Majakowska 17A
    62-800 Kalisz