Opinie o ARYS Firma Ryszard Adamiak w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ARYS Firma Ryszard Adamiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ARYS Firma Ryszard Adamiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARYS Firma Ryszard Adamiak w Pabianice

zainteresowana

A jak jest z wypłacalnością pensji? bo słyszałam że nie płacą na czas a bywa że zaległości w płaceniu sięgają kilku miesięcy

Wdzięczny

Użyłem za dużo razy słowa "zwolniła", troszkę to głupio brzmi ale tak się wzruszyłem na myśl o tym zwolnieniu, że nie panowałem nad poprawnością wypowiedzi. Jeszcze raz dziękuję za wypowiedzenie umowy o pracę (jedyne w moim życiu) dziękuję również za nowe doświadczenie życiowe, ponieważ utrata pracy zazwyczaj kojarzy się ze smutkiem, a tutaj wyjątkowo z olbrzymią radością - bezcenne.

Wdzięczny

Chciałbym złożyć bardzo serdeczne podziękowania Pani Szefowej, że mnie z tej firmy zwolniła (nic lepszego nie mogło mnie spotkać). Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz szczerze dziękuję, że mnie Pani zwolniła, dzięki Pani trafiłem do normalnych pracodawców którzy szanują pracowników. Z wdzięcznością w myślach serdecznie pozdrawiam PODPIS : a niech się Pani domyśla. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PRACODAWCY.

Myslalam ze ta firma inaczej presperuje,ze jest wiarygodna i wyplacalna.I ze pracowników się szanuj.Szok!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ARYS Firma Ryszard Adamiak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
K

Wiadomo, że pracować trzeba wszędzie. Plusy pracy tam to atmosfera no i do tego wypłata na czas

Powiedzcie mi jak wygląda tam praca handlowca? Jak z kasą? Jaka umowa?Idę tam na rozmowę w przyszłym tygodniu.

zuzia

potwierdzam powyższe

?

Witam ja pracowałam w Firmie Arys i takiej rotacji pracowników nie widziałam w żadnej firmie , Pani [usunięte przez moderatora] szefowa arogancko odnosi się do pracowników i zastrasza ich a o sposobie rozliczania finansowego z pracownikiem nie wspomnę

@

Zależy co kto rozumie pod słowem rotacja. Skoro firma się rozwija to chyba normalne, że zatrudnia nowych pracowników. Co do arogancji i szefowej to mam kompetnie inne zdanie, więc trochę się to gryzie z tym 'zastraszaniem'. Mam wrażenie, że pracowałeś jednak w innej firmie niż ja.

@ja

Polecam wpisać sobie w GOOGLE np. słowo rotacja i rozwój, bo chyba nie bardzo rozumiesz ich znaczenie. Tak bardzo ogólnie Ci pomogę rozwój to powiększanie liczby pracowników, a rotacja to ich ciągła wymiana.

Zostaw merytoryczną opinię o ARYS Firma Ryszard Adamiak - Pabianice

ARYS Firma Ryszard Adamiak
1.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Warszawska 91
    95-200 Pabianice