oski-kom adam rykała częstochowa

Częstochowa

Opinie o oski-kom adam rykała częstochowa

koala 2011-04-30 13:52:53
czytam opinie i jestem zdziwiona.moje odczucia są zupełnie inne-to najgorszy serwis z jakiego korzystałam!!!coś koszmarnego!!pan zainkasował stówę za naprawę która miała trwać 2dni-trwała 2tyg i tel nie był naprawiony!!złożyłam reklamację a pan stwierdził po kilku upomnieniach,że jak się nie podoba to mogę zabierać tel i spadać-dosłownie tak!!! zwrotu za nienaprawiony tel nie było,tel nadal zepsuty i jeszcze domagał się zapłaty40zł za przechowanie tel przez tych kilka dni.jakość obsługi-KOSZMARNA,podejście do klienta-TRAGEDIA,kultura-NA POZIOMIE ZEROWYM. odradzam naprawiania tam tel!!!!! chamstwo,brak kultury i dziadostwo
Tomasz 2015-12-22 09:42:36
Pozytywne opinie na temat tego oszusta chyba sobie sam pisze. Sprzedał telefon , jako krajowy okazał się sprowadzony. Zepsuł się na drugi dzień, zaniosałem go aby sprawdził co jest grane, powiedział ze źle uztytkowałem i żadnych zwrotów itd. Zaniosłem telefon w inne miejsce i kolejny raz zaskoczenie, telefon miał wymienianą matryce i w ogole był złożony z kilku części.
Ten facet to oszust jakich mało. Wygląda jak psychopata i też tak się zachowuje.
Odradzam usługi firmy oski-kom i pana Adam Rykała
Zostaw swoją opinię o oski-kom adam rykała częstochowa - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie oski-kom adam rykała częstochowa