MPK

Częstochowa

MPK

Opinie o MPK

MPK 123

Debile z MPK nakupują złomów które ledwo chodzą i nawet nie potrafią załatwić autobusu zastępczego. Przez zarząd miejski MPK moje dziecko spóźniło się na ważny zabieg! Odpowiedzie za to!!!

ja
@MPK 123 04.10.2018 11:01

na ważne zabiegi bierze się dodatkowy czas i przyjeżdża wcześniej, zawsze coś może pójść nie tak

Iwo

Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy w firmie to przecież zawsze można ją zmienić. Może trzeba wybrać inną i nie będzie narzekania?

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w MPK okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Kierowca

Proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem. Oskarżenia bezpodstawne sa karalne. Byłeś świadkiem jak ktorys z kierowcow kogos zabil? Zglos to na 112 lub 997

Joanna

Zależy nam na waszych opiniach odnośnie do pracy w MPK. Byłeś lub jesteś zatrudniony? Weź udział w dyskusji! Czy pracodawca jest wart polecenia? Można liczyć na pakiet socjalny, umowę o pracę? Czy firma organizuje wyjścia integracyjne?

Joanna

@nowy pracownik, jesteś obecnie zatrudniony w firmie MPK? Opowiedz proszę o swoich wrażeniach dotyczących pracy w tym miejscu. Może masz jakieś porady dla osób, które będą wybierać się na rozmowę rekrutacyjną?

nowy pracownik

Mało się zarabia a od czego jest w tym zakładzie solidarność ile wywalczyła w tym roku podwyżki ? Odpowiedzialność ciągły ruch !!! 2300 netto to ja to mam w lidlu czy biedronce zarobię więcej i mam niedzielę wolną jeszcze troche to prezes będzie sam jezdzil razem z Matyjaszczykiem

Obecny pracownik

Jak ktoś zaczyna swoją karier zawodową to zarabia mało. Stawka rośnie z begiem pracy

Pasażer

Chciałam napisać o nie kompetencji kontrolerów MPK.Jestem inwalida I GRUPY posiadam legitymacje osoby niepełnosprawnej,dzisiaj spotkała mnie nie miła niespodzianka podczas kontroli Pani stwierdziła ,że nie ma czym sprawdzić bo nie posiada czytnika do kodu na legitymacji, więc zażądała orzeczenia lekarskiego.po moim proteście że orzeczenie jest dla mnie tam są moje dane chorobowe i są one chronione , Panie (JUŻ OBSTAWIŁY MNIE DWIE , WLEPIŁY MI MANDAT W WYSOKOŚCI 240 ZŁ) .Przeżyłam ogromny stres i wstyd ,chociaż miałam prawo do wolnego przejazdu.Pan kierownik w MPK anulował mój mandat i stwierdził nadgorliwość .Piszę dlatego że może ktoś w końcu przeszkoli pracowników aby nie narażać chorych na stres.Zaznaczam że tylko w Częstochowie spotkała mnie taka nie przyjemność , widać w innych miastach i środkach komunikacji nie maja takich problemów.

Opinie dotyczące pracy w MPK to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Mario

Nowy prezes teraz to wyplaty chyba podniesie ze został wybrany a jak nie to dlugo miejsca nie zagrzejesz

Mario

To słabo 2200netto to ja mam na produkcji w ZF trw prawo jazdy kosztuje 4tys. Uprawnienia na przewóz osób 2,5tys i taka mala płacą Śmiech na sali nie wspomnę o odpowiedzialności wstyd panowie czyli niedługo strajk chciałem zrobić uprawnienia ale nie ma to sensu żadnego za takie wyplaty przepraszam jałmużny

Mariusz

Witam chciałem sie dowiedziec na początku zarobi sie 2500netto na rękę czy wiecej proszę o odpowiedz ludzi pracujących szybko jako kierowca

Romario
@Mariusz 10.01.2018 20:58

2500 netto zarobi się po roku czasu na początku 2000-2300 jeszcze zależy ile lat masz wysługi

Wyspuarka

Strasznie niemiły dyspozytor MPK (rano 8.12.2017) robi łaskę, że udzieli informacji. Chyba pracownik z poprzedniej epoki, albo jest już w okresie ochronnym i nie boi się zwolnienia. Ktoś powinien odsłuchać te nagrywane rozmowy i przesunąć go na portiernię albo lepiej do sprzątania, żeby miał jak najmniej kontaktu z ludźmi bo nie daje dobrego świadectwa o firmie.

Maniek

Witam , interesują mnie zarobki na stanowisku kierowcy autobusu MPK, wiadomo że na początku mniej, ale np tak po 4-5 latach ile można zarobić. Zastanawiam się nad startowaniem do tego zakładu pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

Joanna

@fsdfsdfna jakim stanowisku jest się tak zapracowanym? Z czego wynika, jak rozumiem niedawne, zwiększenie liczby obowiązków, czy też natężenia pracy? Możesz powiedzieć też coś więcej o warunkach zatrudnienia? Na co można liczyć dołączając do firmy?

fsdfsdf

Odradzam robotę w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obecnie jest tyle pracy, że naprawdę warto iść gdzie indziej, a jak chcesz iść na lepiej płatne stanowisko np. turystyka i potrzebujesz doświadczenia to lepiej idz do pks tam łaski nie robią chociaż.

Joanna

@Halinka & Grażynka jesteś pracownikiem MPK? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie?

Halinka & Grażynka

Mało miejsc siedzących, śmierdzi starym dziadkiem, skrzypi. Nudno, cały czas po torach

Halinka & Grażynka

etenszyn

Oczywiście, że świetna sprawa @Mar. Teraz szukają zastępcy głównego księgowego i trzeba mieć co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników. Trochę sporo, ale z pewnością ktoś taki się znajdzie.

zainteresowany

robert, dzięki za informację, ale jak zauważyłeś temat dotyczy MPK w Częstochowie! Gdybym pytał o Lublin to na pewno nie w tym temacie. Pozdrawiam.

zainteresowany

Witajcie. Jak wygląda sytuacja z pracą jako kierowca autobusu? Poszukują kierowców? Jakaś rotacja? Ile mniej więcej czeka się na pracę od złożenia podania o przyjęcie do pracy?

Mack

Pierwsza umowa na 3 miesiące. 1650 brutto plus premia 30 % zależna od jakości pracy. Po trzech miesiącach jak wszystko jest ok dodają 200 zł. brutto do podstawy. Umowa na rok. Po roku dodają 170 brutto do podstawy umowa na czas nieokreślony. Oczywiście a każdym razem 30 % premii. Plus jakieś stażowe, nadgodziny, praca w niedziele i święta, sprzedaż biletów, oszczędności. Obciążenia za uszkodzenia. Jeśli ktoś nie ma stażu pracy to zarobki w granicach 1600 - 2200 netto - zależnie od umowy.

maryśka

to bardzo ciekawy temat bo ja również po kilku latach za kółkiem zastanawiam się czy nie spróbować zatrudnić się w mpk, no ale nie wiem tez czy kobiety za kierownicą w takiej firmie i w takiej branży są mile widziane. podobno firma bardzo do serca bierze sobie skargi klientów i wyciąga ostro kionsekwencje za wszystko ale nie wiem czy to prawda

jedrula

WItam. Czy są przyjęcia do mpk Częstochowa? Jak zarobki? Jak atmosfera?

razeor

Witam, może ktoś napisac ile teraz orientacyjnie zarabia kierowca autobusu w MPK? Możecie tez napisac jak tu jest z premiami, czy systemem kar i nagród? Czy przeliczaja ciągle przepał paliwa i w związku z tym można coś zyskac lub stracić? Podobnie jak traktują tutaj spóźnienia, czy opóźnienia na trasie?

jeździcec bez głowy

Kretyni. Co za głupiec ustala trasy autobusów , od razu wszystkie puśćcie w aleje to będziemy wracać 2h do domów (30)

Mieciek

Panowie jak obecnie prezentuje się sytuacja w częstochowskim mpk? Jest szansa na normalne warunki pracy czy raczej nie koniecznie?

gonzo

oj wyleci wyleci a jeszcze co zrobi z nim prorok no chyba ze pódzie do Cezara na kolanach to może uratuje stołek to chyba jego ostatnia szansa

Zostaw opinię o MPK - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK