Opinie o XERREX Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy XERREX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XERREX Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XERREX Sp. z o.o. w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy pracodawca XERREX Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy rotacja pracowników w XERREX Sp. z o.o. na Technik jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 lutego na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Odpowiedz Nowy wpis

Odchodzą i zakładają własne firmy i mają o wiele lepiej niż na etacie u prywaciarza.

Aneta Nowy wpis

Premie ponoć uzależnione od wyniku... Powiedzcie mi - czy ciężko jest ją uzyskać ? I w jakich granicach gdzieś one są ?

Czy w XERREX Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jacek Placek

Zależy od stanowiska ale większość związana ze sprzedażą posiada premie uzależnioną od twojego wyniku Wysokość zależy od tego jak sobie wynegocjujesz. Za moich czasu nie było opracowanego regulaminu wynagradzania - może się to zmieniło to musisz się dopytać na rozmowie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie XERREX Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. obsługi umów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tymek

Końca firmy z całą pewnością nie widać chyba , że czyjś inny w tej firmie. To jest dobry pracodawca więc polecam pracę.

@Tymek

"że czyjś inny w tej firmie".... Tylko zastraszenie w tej firmie nigdy się to nie zmieni. W współczesnej firmie technologicznej traktują pracownika partnerski. Xerrex dalej ma ludzi za nic ...

Jaki jest wkład kierownictwa XERREX Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Gg

Firma ma już najlepsze lata za sobą. Złe decyzje, zwłaszcza brak poszanowania pracowników i widać już koniec. A szkoda????

XYZ

Jak wygląda rekrutacja do firmy?

Xxx

Mało stabilny pracodawca brak perspektyw na awans który zmienia dostawców jak rękawiczki nie wspomnę o pracownikach. Nie polecam.

Wojtek

XERREX to firma , która ma opinię dobrego pracodawcy. Czy to jest powód, że od dość dawna nikt nie pisze na forum?

Ela

Ktoś wysyła faktury za pośrednictwo i podaje link do faktury. Oczywiście ładnie pozdrawia... Gościu przedstawia się jako: Piotr Goździerski XERREX Sp. z o.o.

Tymoteusz

Może słabo się ktoś stara i zarabia tylko tyle. Można mieć pretensje do siebie.

Dobra firma, nie ma co narzekać. Wszędzie są jakieś minusy ale tu są do zniesienia.

Wiesiunio

Szukają programistów cały czas się powtarza ogłoszenie. Chyba tam nie szanują ludzi + mała jednoosobowo zarządzana firwmka.

Waldi

XERREX to bardzo dobry pracodawca. Warto tu pracować!!!

@Waldi

Ha Ha Rapid z GPS kasa 2000 zł i praca średnio po 10 H z jazda po całej Polsce.

Ochotnik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i jakich?

rrr

Firma XERREX, jest bardzo dynamicznie rozwijającą się spółką. Tym samym zarząd oczekuje od pracowników ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Co do warunków pracy to ciężko będzie Ci znaleźć leprze w całym Rzeszowie. Zarząd twierdzi iż firma to pracownicy !!! POLECAM

Mieciek
@rrr

Napisz kto to jest ten Zarząd? właściciel - prezes, żona i księgowa. Ze strony firmy: http://www.xerrex.pl/o-firmie/wladze-spolki To już wiecie jak poważnie to wygląda. ZARZĄD ;) Grzesiek, Danuta i Gośka...

@rrr

"Co do warunków pracy to ciężko będzie Ci znaleźć leprze w całym Rzeszowie" Obawiam się że w branży IT bez problemu znajdziemy lepsze stawki niż 2 000zł

Irek

Jak dobrze zarobisz to stać Cię będzie na socjal!

tak

Firma bardzo dobra, zarobki wysokie, brak nadgodzin, jasno określone warunki. Niestety brak jakiegokolwiek socjału, ale gorąco polecam.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób między innymi na stanowisko Programisty. Praca w Rzeszowie. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom, które rozważają rekrutacje na to stanowisko? Na co mogą liczyć pracownicy XERREX?

tak

No to skoro zapewnione są stawki zaczynające się od 1800zł @Roman to nie jest tak źle, bo przecież o tak dwuskładnikowe wynagrodzenie nie jest dość trudno, a skoro zapewniony jest samochód służbowy i normalnie zapewniają narzędzia pracy to bardzo dobrrze.

Zostaw merytoryczną opinię o XERREX Sp. z o.o. - Rzeszów

XERREX Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Lisa-kuli 6 lok. 3
    35-032 Rzeszów