Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Wesoły

Jak tam na magazynie kapusie dalej do biura latacie spowiadać się tym śmiesznym ala brygadzistą co nic nie robią

buzuuua

Chciałbym się dowiedzieć coś o pracy na magazynie. Ktoś mi powie czy warto składać tam papiery? Jak praca, atmosfera, ludzie, płaca itd? Proszę o obiektywną wypowiedź.

Aaaaaa
@buzuuua

Lepiej daj spokój atmosfera to jest tragiczna wiecznie obserwowany w kamerach i na dodatek 2 (usunięte przez administratora) zwanych ala prowadzącymi którzy klepią cię po plecach a za 5 min lecą cie sprzedać do biura a sami nic nie robią !!!

Jarek

Co sie stalo z obiecana podwyzka inflacyjna dla wszystkich pracownikow firmy w roku 2023???? No tak lepiej sobie wyplacic bo nikt nie pyta!

@Smok

Czemu omija pracownika szeregowego premia wydajnościowa? Nie macie jej w ogóle na umowie czy ciężko ją wypracować? Powiedz coś, jak to tam faktycznie jest z tym. Normy można w ogóle wyrobić czy nierealne?

Anonim Nowy wpis

Ale piszesz żeby omijać.

@Trym

To nie ja pisze

xxx

Czy to prawda że ponownie wypłacają trzynastą pensję ? .

@xxx

Co to za bzdury? Nie było nigdy 13 pensji, chyba że dla uprzywilejowanych

Zigi

Wpadał mi oko oferta pracy na brygadzistę. Przeczytałem że trzeba być przygotowanym na sporą presję czasu. To znaczy że jak jest dużo zleceń to jest możliwość zostawania po godzinach żeby się wyrobić z robotą i ten czas jest dodatkowo płatny? Ktoś wyjaśni.

Na etacie automatyka wymagana jest samodzielność, ale to tak od pierwszych dni pracy czy dopiero po jakimś czasie wdrożenia się? Wolałbym najpierw zobaczyć co i jak zanim zacznę robić wszystko sam. Czy ta dyspozycyjność oznacza właśnie w tym systemie 3 zmianowym czy coś innego?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Są ogłoszenia dla technologa, można zerknąć, właśnie czytałem i się zastanawiam. Fajnie, że praca jednozmianowa w stałych godzinach. W firmie jest możliwość dorobienia sobie nadgodzinami? Jak takie godziny są rozliczane, chodzi mi czy stawka za nie jest większa niż normalna?

Praca 8-16. Pod telefonem 24h 7 dni w tygodniu

Na portalu pracuj.pl trafiłem na 2 ogłoszenia związane ze stanowiskami: Technolog i młodzszy kontroler jakości Czy ktoś mógłby skomentować warunki pracy i atmosferę w tych działach? Czy system 4 brygadowy jest dodatkowo premiowany? Na stanowisko technologa regularnie pojawiają się ogłoszenia z czego to wynika Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi

NOCKA
@Kandydat

standard w pracy zmianowej w godzinach 8 do 16 czasem ktoś sie przyczepi później jest spokój.

Nowa

A jak na stanowisku technologa ?

Marzena

W żadnym portalu nie ma rekrutacji na stanowisko technologa. Czy firma zamierza taką rekrutację rozpocząć? Jakie wymagania stawiane są kandydatowi i o jakim systemie pracy jest mowa?

@Marzena

O, no właśnie, wiecie coś o nadchodzących na te posady? A i jak jest mowa, że dużo obowiązków, to powolne wdrażanie ile trwa?? Jest specjalny onboarding, właśnie, aby powoli się wdrażać, czy raczej nauka jest poprzez pracę bez taryfy ulgowej na start? Technolog jak ma dużo obowiązków to ile zarabia miesięcznie?

buzuuua

Aaaaaa
@buzuuua

Skoro już tak wyśmiewacie się po części z wynagrodzeń to podpowiedzcie ile wyciągnął bym na stanowisku Automatyka w dziale utrzymania ruchu? Realnie oczywiście pytam. Jeżeli chodzi o ekipę tych pracowników to atmosfera ok? Czytałem, że nie do końca pozytywnie się wypowiadaliscie ale ciekawe których stanowisk to dotyczy...

widzę, że potrzebują kogoś na stanowisko specjalisty ds. IT. firma oferuje docelową pracę w systemie hybrydowym. to dajcie znać, po jakim czasie, można pracować w takim trybie? i ile dni to będzie? pracownik będzie mógł decydować o tych dniach? myślę nad złożeniem aplikacji, czekam na info od Was.

Doris

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko handlowca w dziale eksportu . Firma oferuje wyjazdy do Klientów zagranicznych nawet z drugiego zakątka świata . Czy to oznacza , że po części jest to praca mobilna ? Pracownik ma zapewnione służbowe auto ? Poza tym, skoro znajomość każdego dodatkowego języka obcego jest atutem, to czy można liczyć na dofinansowanie jakiegoś kursu językowego ? :-) Jestem zainteresowaną pracą w tej firmie :-)

it
@Doris

Dołączam do pytania. Firma poszukuje specjalisty IT - komu podlega dział? Ile osób jest w dziale i ile pracy realnie?

@it

No i jakie są oczekiwania co do kandydata? Jakąś praktykę zawodową na takim stanowisku trzeba mieć, czy jest ona po prostu dodatkowym atutem przy ustalaniu pensji? Nie pogardzę również bliższym info od kogoś zorientowanego, w jakim przedziale płacowym można negocjować podstawę?

@Pracuś

Podstawa 10 tys netto, jeżeli poradzisz sobie z wymianą toneru w drukarce śmiało zaczynaj od 15 :)

@@Pracuś

To takie wymogi tam mają, haha? A tak na poważnie, to daj znać, co ich interesuje na rekrutacji i ogólnie o co pytają, czy jakieś zadanie trzeba robić, chciałbym wiedzieć, na co się przygotować. Długo ogólnie trwa cały proces?

M.

Co się stało w eksporcie? Znów szukają specjalistów, jedna z pań zniknęła, a druga dostała awans kosztem niej?

Lilka
@M.

Hmmm znowu szukają, no właśnie. A wiecie coś o pensji? Ile można zarobić w dziale eksportu na start dla osoby bez doświadczenia?? Będzie z 5000 zł netto?

Fhh
@Lilka

5 netto to za pół etatu bez doświadczenia. Co jeszcze?

Oliwka
@Fhh

Aha, czyli co, mniej dadzą? Wiecie konkretnie, ile można zarobić? Właśnie i za cały etat i jaka jest kasa za pół etatu, skoro to jest mało możliwe. A i czy jak jednak ma się doświadczenie, to jednak będzie z 5000 zł netto lub brutto chociaż?

Przemo

A co się stało, doszło do zwolnień, czy ludzie sami poodchodzili niedawno? I czy to dyrektor mówił, że już powrotu nie będzie? Co tam się musiało zadziać się zastanawiam :/

popka
@Przemo

marionetka sterowana z góry czego sie spowiewać jeszcze pasaco zatęskni za pracownikami. Znajomy jest w drukarni mm w parku przemysłowym tam doceniają co to pracownik

Zalatany
@Przemo

Niech Prezes zapyta Dyrektorka jak to było powiedziane że powrotu nie ma po takiej sytuacji nie ma co sie dziwić że ludzie nie chcą do Pasaco przyjść wogóle (usunięte przez administratora) zakład by powiedział że jak by coś się stało to czekamy !!!!

Żaneta

Widziałam ofertę pracy na stanowisku brygadzisty - czy możecie coś powiedzieć o tym stanowisku w tej firmie? Warto alplikować? Pozdrowionka

nocka
@Żaneta

warto jeśli potrafisz wchodzić w D kierownikowi i dyrektorowi. nie wychylaj się, robisz tak żeby wyglądało że robisz i jest w miarę.

A podwyżki dostaną wszyscy pracownicy w firmie czy tylko kontrola jakości? Jak zwykle(usunięte przez administratora)równi i równiejsi.

Natka
@Paweł

O, to kontrola jakości dostała ostatnio podwyżki jakieś? Jak tak, to ile tego było?? Może wiecie, czy sa teraz wakaty w kontroli jakości?

Jakie warunki pracy są w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kierownik działu?

Prawda

Szatnia - zależy dla kogo, KJ przebiera się w kuchni, produkcja ma szatnie. Stołówka jest ale raczej nikt tam nie jada, przerw jako takich nie ma. Kierownicy mają auta służbowe.

Danuta
@Prawda

A czy ta produkcja ma jakąś odzież firmową do pracy na hali? Może jest odzież ochronna, hbp?? Czy jest uniform, czy każdy pracuje w tym, w czym chce??

Kieł

Każdy wie kto puszcza ploty na temat zwolnień w firmie, pewna osoba ma powiązania z Solbetem tylko nikt nie mówi o tym głośno

Hej, a to stało się coś? Myślałam nad aplikowaniem do nich i trochę mnie zaniepokoił ten wpis, zwłaszcza że nie wiadomo, o co chodzi. Atmosfera jest okej czy coś nie gra?

Produkcja labo Podsłuchują was

Jarek

Gabriela
@Jarek

A kiedy ta podwyżka była obiecana i kiedy miała zostać wdrożona w życie? Wszyscy pracownicy mieli dostać? Jaka kwota podwyżki była przewidziana? Aneksy do umów już dostaliście odnośnie tego?

hm
@Jarek

masz przecież podwyżke inflacyjną od premiera. wszystko poszło w górę gaz prąd węgiel, żywnosć.

Janusz
@hm

A wypłata szeregowego pracownika w tej firmie w jakim zakresie się mieści? Czy jest na co narzekać?

Smok
@Janusz

Szeregowy słabo zarabia dodatkowo premia wydajnościowa też go omija słabo

@Smok

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 6 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.