Opinie o Merkury SA w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Merkury SA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Merkury SA o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury SA w Białystok

Www

Jaki jest Rafał K.,Mariusz P i inni kierownicy?Jak atmosfera?Jak być kimś tam?

przyszły

byłam na rozmowie na stanowisko specjalisty. Rozmawiała ze mną pewna uśmiechnięta Pani i dyrektor. atmosfera na rozmowie super trochę się denerwowałam ale jakoś skutecznie mnie uspokajano. fakt kasa niewielka ale mam też świadomość, że dopiero zaczynam swoją karierę i nie mam co wymagać. Na pewno nie jest to najniższa krajowa ! i uważam, że dla młodych ta firma jest bardzo dobra na start

Dzieki!
@przyszły

Jesteś kolejną osobą która mówi o tym, że na stanowisko specjalisty zatrudniają osoby bez doświadczenia. I tyle na temat tej firmy.

@Dzieki!

hm nie bardzo rozumiem ... jak firma oczekuje człowieka z dużym doświadczeniem - to źle bo chcą młodych i doświadczonych jak dają szansę młodym - to też źle... już sama nie wiem. Dla mnie to właśnie dobrze o firmie świadczy ale kazdy ma swoje zdanie

gość
@przyszły

Nie rozumiesz? Nic w tym złego. Jesteś Młoda, nie masz doświadczenia i dlatego nie rozumiesz. W poważnej firmie człowiek który skończył studia i dopiero zaczyna karierę może liczyć na stanowisko asystenta, nie specjalisty. Handel to mnóstwo specyficznych, nieprzewidzianych sytuacji o których na studiach nie uczą. Trzeba się ich nauczyć, a żeby się nauczyć trzeba miec od kogo się uczyć. Tutaj wszystko rozbija się o pieniądze. Za stawkę i warunki jakie daje ta firma pracować będzie wyłacznie osoba, która zracjonalizuje to sobie tekstami o tym, że gdzieś trzeba złapać doświadczenie. Czy ma rację? Otórz nie. Już nie. Jeśli opowieści o powrotach PH sa prawdziwe, to wyłącznie dlatego, że w firmie która nie bierze udziału w powaznych imprezach branżowych, nie ma porównywalnego zaplecza marketingowego oraz merytorycznego nie da się nauczyć niczego, co później można sprzedać. Firma jest na rynku na tyle długo, że bez większych problemów można zweryfikować opowieści internetowe z rzeczywistością. Mnie osobiście nie szkoda pracowników, bo bądźmy wobec siebie uczciwi, mają takie warunki pracy na takie warunki godzą. Firma zaś ma taką opinię w branży, jaką sobie wypracowała. I też powinna wziąć ją na klatę.

Wonski

(usunięte przez administratora) Hajs się zgadza, jest na czas, nic w żadnej kopercie, jak ktoś tam insynuował wcześniej. Im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz: proste. Magazyn robi soboty i nadgodziny, ale nikt cię nie zmusi do pracy dłużej. Firma prężnie się rozwija i wydaje się być najlepszą opcją w naszym kraju. Jak szukacie pracy z zajebistą atmosferą i miłymi ludźmi, bez spinania, o stabilnej pozycji i pewnej wypłacie, to tutaj. A że mlony z magazynu po przepracowaniu 2 miesiące nazywają kierownictwo i logistykę "debilami", sami będąc w (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) widząc, to świadczy chyba o ich problemach i ograniczeniach. To samo przedstawiciele, którzy psioczą i po miesiącu uciekają do konkurencji: mija pół roku i wracają z podkulonym ogonem.

Strun
@Wonski

Prawdziwy (usunięte przez administratora) i przedstawiciel firmy (usunięte przez administratora) i prostak co w jednej tylko firmie pracował. Spoko atmosfera i najlepsza firma na rynku ? Co za dzban :) Hahaha Hahaha

Bomba
@Wonski

W d....był i g....widział chłopczyku poznaje życie poza sejnienska.

mamrot
@Wonski

odnośnie soboty i niedzieli i nadgodzin to tylko na to czekają pracownicy;) tzn ze zarządzanie jest tak złe ze tylko nadgodziny;)bez nich nikomu się nie chce pracować przed 8 godzin intensywnie;)i tak w kolko macieju. Atmosfera super no wiesz pewnie jesteś z tych co pracują dłużej niż 2 miesiące i za plecami obgadujesz kogo tylko się da;) wulgaryzmy ze strony pracowników względem siebie na porządku dziennym a nawet od głównego kierownika to norma;)bo jak ma człowiek nie klnąc na prace jak nie wie jak usprawnić działanie dla płynności realizacji zamówień;) bez poślizgu. Czyli jesteś z tych co myślą że myślą i myślą że dobrze pracują;) odwiedź firmy które już maja ten etap za sobą i wszystko jest poukładane, praca na 3 zmiany i po 8 h i tez płaca za to minimum 3000netto tyle w temacie aha i z urlopem nie ma problemu. Bo w Merkurym są tacy wierni magicy że jak mają urlop bądź chorobowe przychodzą do pracy - to już jest chore i świadczy tylko o osobach tam pracujących;) nie szanują samych siebie i co wymagać od pracodawcy;) no ale to już wiesz przecież tam pracujesz i cieszy cie każda zrobiona nadgodzina;)

Majster

Najgorszy (usunięte przez administratora) jaki w ogole mogl sie pojawic na rynku. Najlepiej spalic te magazyny.

$moneymen
@Majster

To nie magazyny tylko skladownie towaru...jaki kierownik i dyrektor magazynu taki burdello. ..cwani bez pomysłu

@$moneymen

możesz coś więcej ?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Merkury SA? Czy kandydat na stanowisko Kierowca - Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
an...

Tak sobie czytam i nie moge wyjsc z podziwu z jakimi ludzmi firma miala doczynienia.Jak dla mnie macie problem sami ze soba.Ci ktorzy pracowali powinni zadac sobie pytanie jakimi pracownikami byli?z tego co wynika to zajebistymi,malo zarabiali ,duzo pracowali ,dawano im biednym kary.SZOK.Nie sluchajcie tych oszolomow -to bzdura.Firma jest bardzo wporzadku,pracuja w niej przyjazni ludzie ,jesli ktos chce pracowac to bedzie pracowal i to za bardzo dobre pieniadze.o jakich karach mowia? pewnie o tych gdzie ph dopisuje klientowi towar i sklep zwraca-nie dopisuj -nie bedziesz placil(proste)nastepna kwestia KONKURENCJA POODCHODZILI -tylko czemu ktos nie napisze ze chca wracac.trzeba byc idiota zeby pojsc do konkurencjii.i tu wyjasniam dlaczego.Proste ze kazda konkurencja probuje przejac klienta dlatego szukaja jeleni zeby tacy przyszli.polasza sie o pare groszy wiecej a potem drapia sie po glowie,jak zdobeda swoj cel-aut i wyrzucaja.Szczerze BARDZO DOBRZE.Pracuje w tej firmie od dluzszego czasu i wiem jedno ,jesli jestes pracowita osoba i ambitna nie ma mozliwosci zeby bylo cos nie tak,kasa jest super,atmosfera tez .Wypisujecie ze kiepsie samochody-jak dla mnie Wam wszystkim w tylkach sie poprzewracalo i tyle.Reasumujac Firma Merkury jest bardzo dobra firma i jeszcze raz ci ktorzy wypisuja te brednie to niech strzela sie w Leb bo tylko im pozostalo,napewno pojda gdzie indziej to tez beda biadolic.pozdrawiam

kamaraden
@an...

przypominam ze w firmie nie pracuje się dla atmosfery

Jon
@an...

Kolejny głupiec który całe życie w jednej firmie robi i myśli że leczy już raka

gość
@an...

Chciałabym przypomnieć, że Ci roszczeniowi i niewdzięcznu pracownocy nie spadli firmie z nieba. Była to starannie wyselekcjonowana przez dział HR elita rynku. I tylko o dziale HR świadczą konsekwencje nawiązania współpracy własnie z tymi wybranymi.

K...
@an...

Widzę jednak pozytywną opinię, a czy może wiesz jak wyglada drugi etap rekrutacji? Czego można się spodziewać?

Mucha

Bardzo pozytywna atmosfera!

Janko

A są jakieś widoki na podwyżki? Może przy braku pracowników firma pomyśli ?

Budyń
@Janko

Jak to? Nie ma podwyżek? Przecież głównodowodzący AA na imprezie wigilijnej mówił , że podwyżki będą od STYCZNIA. Od STYCZNIA będzie nowy system premiowy! Jeśli go dalej nie ma, przyzwyczaj się do obiecanek.

Symel

Warto iść tam na magazyniera ? niby - umowę o pracę, na pełny etat; - wynagrodzenie (2100 - 3100 netto): stawka zasadnicza + premie ? ktoś coś wie?

@Symel

Tak żeby tyle zarobić netto to musisz pracować po 10-12 godzin tak jak pracujący tam ukraińcy. Premię może dostaniesz jak będziesz zapieprzał jak dziki i nikt do ciebie się nie przywali za braki . Starzy pracownicy mają odpisywane godziny po znajomości i wtedy jest większa wydajność. A z premią i nadgodzinami pracując na trzy zmiany to może 2500 wyciągniesz powodzenia.

Paweł S.
@Symel

2100 ? to w dobrych lotach z pracą w soboty tyle zarobisz. Na rozmowie wszystko pieknie premie itd. a pozniej co do czego nie dasz rady wyrobić pomimo zapierdzielania jak dziki. Na magazynie (usunięte przez administratora) towaru trzeba wszedzie szukać, zimą potrafią nawet myszy biegać po magazynie.

Anonym

Firma juz któryś raz z kolei dodaje ogłoszenie na stanowisko PH teren południowo wschodni, wysyła człowiek cv po wcześniejszych rozmowach telefonicznych gdzie mówili że dadzą odpowiedź czy są zainteresowani czy też nie kandydatura i jakos do tej pory żadnej odpowiedzi nie ma... Pytanie moje brzmi czy na pewno oni kogoś szukają czy też sobie z ludzi jaja robią?? :)

Karol

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają sobie, że będą się kontaktować z wybraną osobą.

Wojciech S

Na rozmowie w Kielcach powiedzieli ze w piatek zadzwonia niezaleznie od decyzji. Nie zadzwonili. Dziekuje za ta wypowiedz. Powiedzialem ze interesuja mnie zarobki wyzsze niz 3500 wiec te 1800 niżej to chyba prawda

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

były_prac

akurat atmosfera w tej firmie jest na dUUUUży plus ! Ludzie są sympatyczni bez problemu sobie pomagają nie ma takiego wyścigu szczurów jak przeważnie bywa w firmach. Jest jedna osoba w biurze do której nie zadzwonisz to pomoże bez względu na to czy to w jej kompetencji czy nie. Pzdr dla B

Witam. Jutro mam rozmowe na terenie Kielc? Proszę o podanie prawdziwej informacji na temat zarobków. Bo w 1800 zl nie chce mi się wierzyć.

I

Nie wiem skąd tak niska oceny Merkurego, zapewne osób którym nie chciało się pracować ewentualnie konkurencji na K, która jest skłonna do wszystkiego... Jako już były pracownik Merkury pozostaje u mnie z bardzo pozytywną opinią. Praca na dużej ilości asortymentu ale trzeba pamiętać, iż jest to hurtownia, ale posiadająca marki własne. Jeżeli chodzi o zarobki, to wiadomo podstawa - plus premia zadania, obrót, marża, akcje dodatkowe. Jest możliwość zarobienia, bo wielu przedstawicieli wyciąga w firmie duże pieniążki. Jeżeli chodzi o narzędzia- telefon do dyspozycji normalnej- z normalna możliwością użytku(oczywiście bez przesady) Atmosfera hmm- kontakt z Białymstokiem bez problemowy z działami jaki i zarządem, który jest wyrozumiały i wysłucha zawsze tego co ma się do powiedzenia- jednym słowem, nie jest się osobą anonimowa, a interesują się losem swojego pracownika, co ważne i co mnie ujęło na samym początku jest to firma rodzinna, z poprzednich doświadczeń zawodowych byłem "numerem" obsługiwanym telefonicznie, a tutaj byłem kojarzony z imienia i nazwiska. Jeżeli chodzi o atmosferę między przedstawicielami, tutaj również bardzo fajna zgrana ekipa, chętna do pomocy jak i pogadania o wszystkim i o niczym- gorące pozdrowienia dla reg03 i nowego reg12 :) Wypłata zawsze na czas co daje bezpieczeństwo, że firma jest stabilna. Jako ciekawostkę dodam, że z racji zmieniających przepisów odnośnie transportu leków pracodawca stanął na wysokości zadania i dostosował się pod panujące zasady w trybie natychmiastowym, jako aktualnie jedna z nielicznych firm w kraju- ogromny plus.

Rafi
@I

Jaka podstawa?

Agnieszka

@I Dziękuję za wypowiedź. A co ze szkoleniami? Czy firma Merkury organizuje je dla swoich pracowników? Jeśli tak, to z jaką częstotliwością? Informacja ta nie została do tej pory w ogóle uwzględniona w tym wątku, dlatego jakbyś mógł się do tego odnieść, to będę Ci wdzięczna.

Pedro

Niestety w każdej firmie trzeba pracować, ale nie wszystkim się chce?

Agnieszka

@Symel, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy. Czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu nawet, gdy nie otrzymasz odpowiedzi na pytania, które zadałeś? Czy ktoś z Was także pracuje w "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy i mógłby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

Daniel

Taka cisza na forum od dawna, że powinno być dobrze.

andrzej A

Ludzie......kto chce pracować w Merkurym albo dobrze przycpał albo brak mu ambicjii

tyson

Merkury...rekrutuje 4-6tys zarobki.....zapomnieli dodać ze przez 2 lub 3 mc ...tyle zarobisz, jest to idealna firma która potrafi zdemotywować pracownika do pracy. Bałagan, kary ,kary i kary pieniężne oczywiście. Pracowałem w wielu firmach ale pracując w Merkurym nigdy nie doświadczyłem takiej demotywacji w żadnej firmie. Dyrektorzy nie mają pojęcia co to znaczy motywacja dla pracownika jest to im zupełnie obce pojęcie.. ogólnie nie polecam tej firmy, traktują cię jak potencjalnego złodzieja, wynagrodzenie żałosne..za takie pieniądze w każdej innej firmie znajdziecie prace, bo każda inna firma zaproponuje więcej niż Merkury ogólnie żenada panie A i panie O.......zastanówcie się 100 razy zanim ktoś zechce aplikować do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury SA - Białystok

• Jak się pracuje w Merkury SA?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury SA
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Sejneńska 16
    15-399 Białystok