"Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy

Opinie o "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy

pracownik 2015-08-21 15:03
zdecydowanie odradzam
Ziomuś 2015-09-10 13:18
dlaczego?chce iść tam na magazynier
blackie 2015-10-28 12:58
Jakie są zarobki dla przedstawicieli handlowych/dostawców ?
Koleś 2016-02-02 04:59
Hej!Ja także chcę tam na magazyniera ale dają 1600 zł na ręke i podobno na pasku dają najniższą krajową a resztę w kopercie,tak mówił mi znajomy który niby tam zna jakąś kobietkę w biurze
art 2016-04-24 13:59
nie sądzę, na pasku wypłaty kwota musi się zgadzać i nie ma innego wyjścia, co za tym idzie hurtownia też ma odpowiedzialne podejście do pracownika, czasem można liczyć na premie
adonis 2017-01-27 16:13
Merkury ..coż ,..zarząd post komunistyczny i tak jest zarzadzadzana,najlepiej jak będziesz jezdzil po kurnikach za 150 zł byle nie płacic kasy za pożadne sklepy dla mnie zaenada,bardzo asekuracyjnie działają a mogliby wiele....,wogole nie mają pojęcia o motywacji pracownika,jaka płaca taka praca,system motywacyjny jest rowny - 100, wiec nic dziewnego ze ludzie uciekli do konkurencji...Jak tak będą płacic w Merkurym to nikt nie będzie pracował,.........za wykonane zadania dostajesz marne grosze ,ze w sumie nie warto tego robic....ogolnie firma jest słabo zarzadana jeśli chodzi o system wynagrodzeń.....brak motywacji do działania...w tej firmie może ktoś pracować kto chce postawić pierwsze kroki jako ph lub emeryt jako praca dodatkowa...ogólnie żenada za 1800 niech nie oczekują niczego....tergety wyssane z palca płatne grosze....nie warto się schylać po to.....ogolnie firma nie uczy się na błędach nie wyciąga wniosków z porażek....całe regiony odchodziły do konkurencjo kargo....Ludzie zatrudniani na stanowisku ph sa z przypadku niemający pojęcia o handlu....(za taka place nie ma się co dziwic).......
tyson 2017-02-09 19:54
Praca w tej firmie uwłaczała mojej godności.......nie polecam.......nawet wrogowi......firma krzak....wszyscy uwarzaja się za rewelacyjnych menagerów.......łącznie z A oszuścikiem.........praca w tej firmie jest bez przyszłości........niby to jest konkurencja Kargo....żadna konkurencja....
yellowandblue 2017-03-06 22:25
Tyson czym się tam zajmowałeś? Kogo masz na mysli pisząc A? Pozdrawiam.
tyson 2017-06-06 21:33
Merkury...rekrutuje 4-6tys zarobki.....zapomnieli dodać ze przez 2 lub 3 mc ...tyle zarobisz, jest to idealna firma która potrafi zdemotywować pracownika do pracy. Bałagan, kary ,kary i kary pieniężne oczywiście.
Pracowałem w wielu firmach ale pracując w Merkurym nigdy nie doświadczyłem takiej demotywacji w żadnej firmie. Dyrektorzy nie mają pojęcia co to znaczy motywacja dla pracownika jest to im zupełnie obce pojęcie.. ogólnie nie polecam tej firmy, traktują cię jak potencjalnego złodzieja, wynagrodzenie żałosne..za takie pieniądze w każdej innej firmie znajdziecie prace, bo każda inna firma zaproponuje więcej niż Merkury ogólnie żenada panie A i panie O.......zastanówcie się 100 razy zanim ktoś zechce aplikować do tej firmy
andrzej A 2017-06-20 20:17
Ludzie......kto chce pracować w Merkurym albo dobrze przycpał albo brak mu ambicjii
Zostaw swoją opinię o "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy