Opinie o Merkury SA w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Merkury SA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Merkury SA o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury SA w Białystok

Optigruz

Jako były pracownik magazynu uważam że ta firma jest dobra by zacząć swoją karierę zawodową po ukończeniu szkoły.Plusam pracy na magazynie była możliwość robienia nadgodzin oraz pełnych weekendów pracujących bo dzięki temu mogliśmy zarobić więcej.w 2021 roku ok 2400 ma rękę plus dodatki nocne i premia jak byłeś maszyną to bez weekendów oraz nadgodzin 3200 można było wycisnąć oraz uraz pleców a nawet garba. Największą premię wyrabiali ci co nabijali normę na najlżejszej pracy wykonując błędy za które nie mieli odpowiedzialności finansowej. "weryfikatorzy" w przeciwieństwie do osób kompletujacych towary. Za każdy błąd typu (pomylona ilość towaru po 7 godzinach pracy w jednej pozycji zamowienia) kosztowała składającego 5z oczywiście błędy wpisywali weryfikatorzy zależnie od tego czy kogoś lubią czy nie. Premie nie były wyrównane dla każdego zadania. Najwięcej jej miał ten co robił najlżejsza pracę np spakowanie 10 pozycji leków w jeden karton dawała 30 gr premii a osoba składająca towar do wywozu dostawała za ten cały karton 5 gr. Kierownicy w 90 procentach są niewykształceni a stanowisko zdobywają mądrze śmiejąc się z innych pracowników i udawajac że interesują się magazynem. Co do samych pracowników najfajniejsi są ci co nie wiaza przyszłości z tą firmą a najgorsi są ci którym ten magazyn jest całym życiem.Po 2 latach możemy dostać 100 zł podwyżki lojalnościowej a po 10 latach chorobę psychiczną i dalszy brak szacunku dobrym pracownikom :)

Były
@Barbara

A co ma zmiana nocna do posiłku regenerującego? Magazyn nie ma warunków szkodliwych. Przy temperaturze + 23 st. nie potrzeba wydawać takich posiłków. A poza tym tak dla zdrowia to ostatni posiłek najlepiej zjeść do godziny 19.00.

Próbowałem znaleźć jakieś informacje na temat pracy na stanowisku Kontroler Finansowy ale nic aktualnego o nim nie pisaliście. W ogłoszeniu nie podano formy zatrudnienia ani widełek. Jest ktoś w stanie przybliżyć mi ten temat? Około 6 tysięcy netto jako podstawa wychodzi? Zakładając umowę o pracę oczywiście. Widziałem w wątku temat nadgodzin, na tym stanowisku też się zdarzają?

@Dział HR

Nie dysponuje jeszcze doświadczeniem w branży FMCG, ale widzę, że na stanowisku przedstawiciela handlowego jest ono opcjonalne. Na pewno zaś cechuję się wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi oraz negocjacyjnymi, co jest jednym z warunków podstawowych do nawiązania współpracy. Mając więc to na względzie, czy są Państwo w stanie przybliżyć zasady opisywanego wyżej wsparcia? Zarówno co do wsparcia działań handlowych, gdy brakuje doświadczenia w branży, jak i w zakresie działań windykacyjnych.

Dział HR

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Kontrolera Finansowego w naszej firmie. Forma zatrudnienia to umowa o pracę. Chcielibyśmy podkreślić, że wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników, takich jak kompetencje, doświadczenie zawodowe oraz umiejętności kandydata. Dokładna oferta wynagrodzenia zostanie omówiona podczas procesu rekrutacyjnego, biorąc pod uwagę indywidualne kwalifikacje i wkład kandydata w naszą organizację. Zachęcamy do przesłania nam swojego CV, a następnie skontaktujemy się z Tobą w celu dalszych rozmów na temat oferty pracy, w tym szczegółów dotyczących wynagrodzenia. Serdecznie zapraszamy do aplikowania i czekamy na Twoje zgłoszenie.

@Dział HR

Ja z kolei widziałem, że prócz account managera szukacie w dwie lokalizuje również przedstawicieli handlowych. Do zadań na tym stanowisku miałoby m.in. należeć windykowanie należności. Nie należało to nigdy do zakresu moich obowiązków, jako handlowca. Jaką więc pomoc w tej dziedzinie Państwo zapewniają?

Dział HR Nowy wpis

@OJ W przypadku windykacji należności, które nie było wcześniej w zakresie Pana obowiązków jako handlowca, zapewniamy wsparcie i narzędzia, aby ułatwić skuteczne działania w tym obszarze. W obu przypadkach mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG, jeśli kandydat nie posiada takiego doświadczenia, otrzymuje odpowiednie wdrożenie.

@Dział HR

Czy istnieje możliwość rozwoju w Merkury SA?

Dział HR Nowy wpis

@Pytanie Odpowiadając na pytanie - istnieje możliwość rozwoju w naszej firmie. Merkury S.A oferuje różnorodne możliwości rozwoju zawodowego. Wdrażamy programy szkoleniowe, które pomagają pracownikom rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe. Staramy się zapewnić naszym pracownikom narzędzia oraz wsparcie niezbędne do ich rozwoju w firmie. Dodatkowo prowadzamy rekrutacje wewnętrzne - z powodzeniem, natomiast zaangażowani oraz kompetentni pracownicy mają możliwość awansu w strukturach firmy.

Ok

Brak szefowa traktowanie innej narodowości niż polskiej narodowej plus że nie wierzy (usunięte przez administratora) tak szefostwa pana koordynatora plis nagana nie idzie dobrą stronę

Na portalu Trojmiasto.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Kierowca. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Merkury SA? Czy kandydat na stanowisko Kierowca - Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Optigruz

Barbara
@Optigruz

Ciekawią mnie te zmiany nocne. Czy właśnie podczas tych zmian nocnych firma zapewnia ciepły posiłek pracownikowi? I jeszcze jak wygląda rotacja na tych zmianach? To jest system dzienny czy może tygodniowy?

Były
@Barbara

Czesio

Czy firma Merkury udziela pożyczek na start dla przewoźników na umowie B2B?

Handlowy

Jak wyglada kwestia wynagrodzenia na stanowisku pH? Jak z targetami, odsprzedażą ?

Zuzanna
@Handlowy

No własnie widzę, że szukają przedstawicieli. A na jaki rejon chcesz aplikować? Też sie nad tym zastanawiam

Handlowy
@Zuzanna

Warszawa ale żadnych informacji nie ma prócz tego ze jeżdżą fordami a mnie bardziej interesują widełki finansowe itd

Helena
@Handlowy

Jeśli chodzi o sam wynik to nie jest zbyt rozbieżne skoro to zależy od samego handlowca? A podstawa jaka teraz jest, wiadomo?

Łuki

5-8 tys na rękę

Praca.

Praca sama w sobie nie jest ciężka chyba,że wielki główny kierownik nie wymyśli czegoś „od serca’’ jak Cię nie lubi. Dodatkowo ludzie na magazynie są 50/50. Kilka fajnych z którymi normalnie pogadasz,oraz kilka szczurów,którzy chodzą tylko po magazynie i (usunięte przez administratora) Cię do wielkiego pana kierownika z zadłużymy ego i widocznymi problemami :)

Oki
@Praca.

Chodzi tylko o kierownika Mariusza czy jeszcze kogoś? Bo trochę tych kierowników było i jest na magazynie z tego co wiem. Faktycznie niektórzy byli spoko na magazynie. Jednak zdarzali się nieliczni, którzy wkurzali i denerwowali.

anty praga
@Oki

Pan Kierownik (usunięte przez administratora) ,raz że nie umie zarządzać dwa to chyba płaci górze żeby był na tym stanowisku. Pracujące soboty i niedziele ? z czego jeszcze ucinają pieniądze -firma dobra kiedy chcesz się na 3 msc załapać i iść od razu na L4

Damian

Sporo rzeczy ci wyleciało z tego wpisu, możesz napisać raz jeszcze tylko bez używania wulgaryzmów?

@syneko
@Damian

nie ma o czym pisac ,nie ta firma

Agata
@@syneko

to znaczy?

Firma ostatnio szuka grafika, czy tam w tych stanowiskach też jest tak słabo jak ludzie tu piszą jest na magazynie?

Nowyyyy

Pracuję w tej firmie od niedawna. Warunki jak wszędzie, magazyn się rozbudowuje to o czymś świadczy. Płacą jak płacą ale najważniejsze jest to że dali mi szansę pracy. Nie sugerują się wyglądem i mam wrażenie że jest to jedyna firma jak dotąd dla której liczy się człowiek

Karol Wojtyła
@Nowyyyy

Szczególnie z Pragą XD

@Karol Wojtyła

Akurat Praga jest spoko. Są od niego gorsi na magazynie.

Helena

A dużo tu problemów z ludźmi występuje? Słabo idzie się czasami dogadać?

Zdezorientowany

Widzę bardzo mieszane opinie na temat Merkury S.A. - czy mogę prosić kogoś z działu HR o informację dlaczego warto wysłać CV w odpowiedzi na Państwa ofertę?

...

Wypowiedziałeś się na temat biura.. a masz coś do powiedzenia na temat magazynu ?

@...

Jeżeli chodzi o magazyn to jest tam mega syf i ścisk, jest duży nacisk na wysyłkę i tylko to się liczy, coraz więcej pracowników przychodzi z agencji bo nikt nie chce przyjść i pracować na 3 zmiany. Kierownictwo trzyma się blisko, mając swoje potrzeby ponad komfort pracy.

,,,
@Zawiedziony

a są wogóle jakieś osoby z którymi można porozmawiać?

Lidia

Piszesz, że nowa osoba na stanowisko na którym pracuje ktoś inny przychodzi zarabia dużo dużo więcej na start. Chodzi o to, ze nowi dostają taką sama stawkę co pracownicy z większym stażem? A jest możliwość negocjacji np. podwyżki?

Zdziwiona

Zawiedziony, chyba dobrze ci płacą, skoro jedziesz tak po firmie a mimo to z niej nie odchodzisz. To musi być strasznie frustrujące tak nienawidzieć, a przy kawce udawać, że się szanuje kolegów i koleżanki z pracy. Współczuję.

@Zdziwiona

Tak bardzo dużo mi płacą, płacą mi tyle dużo że nie mam co z pieniędzmi robić. Skąd pomysł że szanuje ? Kawy nie pije, nie lubię mieć skurczów w nocy. Ja jestem zdziwiony że nie potrafisz napisać "nienawidzić" poprawnie. Widocznie Tobie za mało płacą, skoro nie stać Ciebie na słownik języka polskiego.

@Lidia

Nigdy nie słyszałem żeby ktoś negocjował podwyżkę. Bo zawsze jest coś, a to covid, a to podwyżka cen, a to rynek się zmienia, a to system się zmienia itd. Staż nie ma nic do rzeczy. Liczy się aparycja i pseudo "specjalista" na papierze.

Magda

Czy jest w tej firmie jakiś HR? Co oni na to? Nie można iść pogadać?

@Magda

Oczywiście że jest. Ta osoba ma za zadanie oprowadzać nowych pracowników po firmie. Wcześniej była osoba, babka z jajem która chciała coś zrobić, ale wszędzie był blok. W końcu odchodząc powiedziała co myśli i tyle. Rozeszło się po kościach, firma ma nawet osobę która pracuje w BHP, która ma za zadanie mówić "nie wiem nie znam się zarobiony jestem". Wszystko na miejscu porozrzucane.

@Zawiedziony

To dlaczego się nie zwolnisz z tej firmy jak Tobie jest tak źle?

Zainteresowana
@Zawiedziony

Co znaczy " kierownictwo trzyma Się blisko ". Raczej nie wszyscy tacy są..

@...

Dlaczego ? Bo mamy kartę Multisport, owocowe czwartki, casualowe piątki, imprezy firmowe, bony na święta i premie kwartalne (oczywiście to jest sarkazm)

@Zawiedziony

Dziwi mnie, że pomimo takiej frustracji, nie odejdziesz. Po co w tym tkwisz, jak jest tak źle. Szukaj czegoś gdzie będzie maksymalny socjal, kupa kasy i mądrzy ludzie.

Muszę Ci przyznać Kolego że pojechałeś. Zastanawia mnie tylko dlaczego nic z tym nie zrobisz? Dlaczego tkwisz w tej firmie? Jaki masz interes w tym aby pisać takie rzeczy? Obrażasz ludzi, którzy pracują tu latami między innymi mnie. Mam tylko jedno zdanie na ten temat: po prostu nie masz jaj bo gdybyś je miał to przynajmniej podpisałbyś się z imienia i nazwiska. A teraz parę słów o firmie: Merkury rozwinął się w ekspresowym tempie i stale się rozwija. Firma inwestuje w nowoczesne rozwiązania i technologie. Zdobywa rynki w Polsce i nie tylko. Na to wszystko zapracowali ludzie: oddani, lojalni pracownicy, którzy genialnie potrafią ze sobą współpracować. Nigdy nie pozwolę napisać złego słowa na właścicieli znając ich tyle lat i wiedząc ile dobrego zrobili, jak bardzo leży im na sercu dobro drugiego człowieka. Dlatego Panie Zawiedziony jeżeli zechcesz zawsze znajdziesz w firmie kogoś kto Cię wysłucha i pomoże w problemach. Nie musisz przelewać swoich frustracji na tym portalu, który czerpie zyski z tego że właśnie tacy jak Ty nie potrafią rozmawiać twarzą w twarz. A potencjalnym kandydatom mogę napisać że jeżeli zwiążecie się z firmą Merkury, traficie do fajnej firmy ???? Życzę wszystkim dużo empatii.

Neutralny

Jakim trzeba być hipokrytą pisząc, że ktoś nie ma odwagi wpisać imienia i nazwiska jak sam tego nie zrobił

@Neutralny

Nie mam absolutnie problemu z tym żeby się podpisać :) Chodzi tylko o to że skoro masz odwagę wydać tak bezpodstawną opinię to miej odwagę się pod nią podpisać. Tyle w temacie. Szkoda czasu na dokładanie problemów ;) Peace

Zawiedziony

Proszę proszę, jest tutaj Pan Pracownik, dziwne że nie znalazłem takiego na liście kontaktów, bo chciałem zadzwonić pogadać a tu skucha. Oczywiście że Merkury mi dużo dał - takich właśnie hipokrytów którzy myślą że są hip bo używają słowa "peace" na końcu. Jedyne co Merkury Tobie da to garba i rozstrojenie nerwów. Skoro tak Tobie dał to strzelam, własne miejsce parkingowe i ekspres do kawy na piętrze w socjalu 2x2 ? Spoko, smacznej kawusi życzę. P.S jak chcesz zachęcić do pracy używaj wykrzykników na końcu, a nie znaków zapytania to jest mylne.

@Zawiedziony

Czy rotacja w firmie jest duża? Interesuje mnie oferta na Junior KAM, szukam stabilnej organizacji gdzie mogę się rozwinąć i zastanawiam się jakie są kryteria oceny pracy. Są jakieś rozmowy roczne, półroczne? Czy kryteria wynagradzania/premii są klarowne?

Morris

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła jeśli chodzi o prace na magazynie,nowym nie zazdroszczę tam pracować. Obgadywanie za plecami udawana sympatia i bezmózgowie kierownicze;) chamy i prostaki idźcie lepiej do biedry bo tam sam żółte dziurawe zęby pracują;)

Zofia
@Morris

Nie jestem pewna, czy tego typu wpisy nie są też rodzajem obgadywania za plecami, a obraźliwe określenia nie kwalifikują się do usunięcia w myśl regulaminu forum GoWork.pl. Proponuję powściągnąć emocje i napisać szczegółową opinię, co do tego, jakie są wady i zalety pracy w Hurtowni Farmaceutycznej "Merkury", pod względem zarobków, dodatków, atmosfery i innych warunków pracy. Takie opinie są szczególnie cenne, bo dają możliwość podjęcia decyzji osobom rozważającym pracę w danej firmie.

Kochanie
@Zofia

Pracowałem tak i dziękuję takiej zgraji hamow i buraków dawno nie widziałem. Pensja ? Dla starych pracowników oczewiscie. ..3000 na rękę o matko i same najlżejsze pracę. ..reszta 800 zł mniej i powodzenia.

xyz
@Kochanie

To akurat guzik prawda. Jedyna "podwyżka" dla starych pracowników to 100 zł po 2 latach. Nic więcej nie różni od nowych. Najlżejsze prace? Kolejny banał bo musimy wiedzieć i robic wszystko wręcz wymaga się od nas że będziemy 2wzystko umieć i dostajemy opier ol za cokolwiek. Od nowych nie wymaga się tego samego i to my się wku amy że za 100 podstawy więcej musimy robić kilka razy więcej od świeżaka.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy?

Smak życia

Wiaderko wazeliną, strzelaj z ucha i bądź (usunięte przez administratora) -rok dwa awans

Natalia
@Smak życia

Takie opinie dla mnie nie są w ogóle wiarygodne. Ja również chętnie dowiedziałabym się, jak wygląda ścieżka kariery w Merkury. Jednak liczę na bardziej wartościowe wypowiedzi.

@Natalia

Ale jest to najszczerszą prawda. Bez znajomości lub "znajomości" jest ciężko.

Przyszły magazynier

Witam ktoś co nie coś powie o pracy na magazynie w tej firmie? Jak płaca itd?

...

Jak teraz jest w tej firmie?? Na magazynie?

Kandydat na magzyniera

Która zmiana według Was jest najlepsza? Na której zmianie są najlepsi ludzie? Oraz który kierownik zmiany jest spoko a który najgorszy? Bo nie chcę trafić do najgorszej zmiany i na ludzi.

Yhy
@Kandydat na magzyniera

Podejrzewam,że na każdej zmianie znajdą się i Ci fajni i Ci nie fajni ludzie. Musisz sam się przekonać.

Agata
@Yhy

A ile tu jest zmian?

Jdhj
@Kandydat na magzyniera

To nie idź tam, to nie trafisz.

@Agata

3 zmiany

Zuzanna
@11

A jak godzinowo te zmiany wyglądają?

Witam. Chciałabym dowiedzieć się jakie są zarobki w firmie Merkury S.A, chodzi o stanowisko biurowe tj. Specjalista.

Vii

Najniższa krajowa i dozgonna wdzięczność za zatrudnienie.

Nie polecam, bałagan, słabe wynagrodzenia, kadra zarządzająca oderwana od rzeczywistości myśli że pracownik czy to w biurze czy na magazynie jest im dozgonnie wdzięczny za przywilej zasuwania za najniższą krajową.

Barbara

Najniższa kasa? Ale na każdym stanowisku, w sensie i dla początkujących i dla doświadczonych osób?

Czyli jak dobrze rozumiem, to na stanowisku biurowym mianowicie Specjalista nie ma co liczyć na więszą kwotę niż najniższa krajowa?

Kgf

Trafione w punkt.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury SA - Białystok

• Jak się pracuje w Merkury SA?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury SA
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Sejneńska 16
    15-399 Białystok