Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Ktoś tu jest bardzo zazdrosny.To nie wasza liga !!!

Boszsz
@Anonim

Fakt ,za niska liga dla nas.

gal

Podobno porsche tylko do konca roku w Jaroslawiu a potem cztery zera ciekawe ile w tym prawdy

PRODUKCJA
@gal

PANI WIERZBICKA A. OD WCZORAJ CHODZI PANI PO PRODUKCJI I NAMAWIA DO UDZIAŁU W JAKIEJŚ GŁUPIEJ ANKIECIE - TYLKO CO MY TAM MAMY OCENIAĆ - PANI DODATKOWE OBOWIĄZKI, KTÓRE POKAZAŁA PANI NA WYCIECZCE, CZY TE ZA KTÓRE LEAR PŁACI OD KILKU LAT I NIC Z NICH NIE WYNIKA?

produkcja lear
@gal

Wstyd - niby takie te dziewczynki grzeczne,jak się do nich przychodzi - a tu takie gówno.......Jeden weekend i wszystko jasne, kto tam pracuje,,,,,,,,

Henry
@PRODUKCJA

Co to za wycieczka? Dokąd?

Marisia
@Henry

Idziemy Do ZOO ZOO ZOO

Ja.
@Marisia

:D :D

Potrzebuje sie pilnie zwolnic jest szansa z dnia na dzien?

robert
@pracownik

nie ma takiej szansy 7 dni a moze i wiecej od soboty do soboty

Joanna

@Jowita A możesz napisać konkretnie, w jaki sposób firma Lear Corporation źle traktuje pracowników? Czy dokładniej się to objawia? Jest to bardzo poważny zarzut, dlatego zależy mi na tym, abyś napisała jakieś szczegóły na temat tej sytuacji. Ponadto, sprawi to także, iż Twoja opinia będzie bardziej rzetelna.

Jowita
@Joanna

Nie firma zle traktuje ludzi tylko majstrowe i kierowniczki ciekawe jak ten zaklad padnie co one wtedy zrobią chyba cebule będą na targu sprzedawac bo wyksztalcenia zadna nie ma niech ktos mi powie ktora majstrowa ma wyzsze wyksztalcenie???? Bo przy maszynach stoi bardzo duzo osob po studiach !!!! Ale widocznie w tym zakladzie nikt na to nie patrzy wazne jest by poganiac ludzi duzo i szybko!!!! A na koniec roku premia w kopercie a szwaczki co???? Zylaki na nogach nerwica i depresja i jak tu mozna pracowac????

zapaleniec
@Joanna

To ja Tobie odpiszę.......W kodeksie pracy art.18,,Prawo do jednakowego wynagrodzenia''&1 mówi tak....Pracownicy maja prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości!!!!Jest jeszcze paragraf 2 i 3 ale za dużo by cytować.... jak to się ma w naszym kochanym Lear???Rożnica kategorii na tym samym stanowisku niekiedy sięga TRZECH stopni. ciagle tylko znajomi majstrów,majstrowych,kierowniczek itd są faworyzowani.....ci którzy nie mają znajomości tyrają nawet po 6 lat na jednej kategorii......Jak to się ma do kodeksu pracy , który notabene KADRY powinny znać???...Jest czerwiec więc pewnie znowu będzie kilka awansów, tylko czy dostaną je ci, którzy naprawde na nie zasługują... Pozdrawiam

Gosc
@Joanna

Patologia na każdym kroku!

Majeczka
@Joanna

Najlepsza majstrowa w tym zakładzie to chyba Mariolka, ona to potrafi zlińczować ludzi. Ale to chyba już cały zakład o tym wie w końcu tyle skarg na nią było .. ile się ludzi przez nią zwolniło .. Jak nie ma się mocnej psychiki to z nią się nie wytrzyma.. Dziwne, że jej nikt jeszcze nie zwolnił ;/ A słychać ją na całej szwalni jak się na szwaczki wydziera . Cieszę się, że nie jestem już u niej na modelu, bo w takich warunkach nie dałoby się pracować ..

Bubble.
@Majeczka

Szkoda ze ona swoją zrytą psychiką niszczy innych.

ona

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
informatyk

Jakie stawki zaczynaja sie dla informatykow w tej firmie?

zainteresowany

Sa jakies przyjecia teraz do tej firmy?

,,Woowww,, ,zapewne znając życie żal Ci (usunięte przez administratora) ściska

Eqrwiona

Znając życie jesteś jej dobra koleżanką, a ze ktoś się interesuje mała czarna z HR a nie tobą bo jesteś gruba brzydka itd to żal (usunięte przez administratora) ściska ...;-) uważajcie z kim imotezujecie.

@Eqrwiona

Kochanaaaa :D jesteś w błędzie ,jestem mała,czarna,szczupła i BARDZO ŁADNA .Nie zabiegam, aby się komuś podobać wystarczy ,że jak spojrzę w lustro nie mam się czego wstydzić ,a Takimi ,,ludźmi '' gardzę. Musisz być bardzo uboga wewnętrznie skoro wypisujesz o kimś wyssane z palca newsy ,aby ,,zabłysnąć głupotą,,. Kochanaaa napisz coś o sobie

Szszsz
@Eqrwiona

Że szwaczki sobie dvpe myją to fakt , ale biura biją ich o głowę.

Lat

Były przyznawane już kategorię?

on

mam pytanie czy jest szansa szybkiego zwolnienia sie z leara np za porozumieniem stron jak tak to co trzeba zrobic gdzie sie udac z tym

Dobrze się patrzy z boku i mówi tylko „szybko”, „jeszcze 5 sztuk”, czy „mała wydajność”. Niech stanie jedna z druga majstrowe czy kierowniczki i szyja. Jestem ciekawa czy długo wytrzymają Na takich obrotach. Ludzie nie są robotami, tak się nie da. Codziennie tylko pośpiech. Powinno to się zmienić, nie wiem kto ustala wydajność ale powinno się to jeszcze raz przeanalizować. Rozumie że zakład zarabia na ludziach i uszytych sztukach ale zakład bez ludzi by nie funkcjonował. Jeszcze raz powtórzę, dobrze się patrzy z boku ale Praca w takich warunkach nie jest dobra na dłużej.

Ds

Wie ktoś czy są teraz przyjęcia?

Marzena

Porsche ma dostać jakąś wyższą jednorazową premię, a każdy w koło robi tyle szumu jakby co najmniej mieliby dać im miliony. Przypomnijcie sobie początki porsche. Ile z was było chętnych żeby tam szyć czy sprawdzać na kj? jak majstrowa szukała ludzi na ten model to nagle wytypowane osoby szły na chorobowe byleby tam nie pójść. Zanim szwaczki nauczyły się szyć poszycia zgodne ze wzorcem a kj dobrze sprawdzać itp. to ile przez ten czas musiały znosić majstrowe, które wiecznie się na nich wydzierały byleby wydajność była, setki alarmów od klienta, ciągle jakieś chore akcje... dużo stresu bo nie dało się tego ogarnąć a ludzie nawet chcieli się zwalniać przez ten model. . A teraz jak już w miarę się ludzie na tym modelu odnaleźli, szyją wydajniej i dobrze. To za to chyba coś im się należy. Krojownia poszkodowana może i była ale przecież każdy wie, że tam źle nie jest, w końcu każdy się tam pcha drzwiami i oknami. Na szwalni zaś już tak wesoło nie ma. Tylko wydajność się liczy i nic więcej.. ludzie są wiecznie poniżani a majstrowe oczekują od nich cudów ... mogą sobie zdrowie wyniszczyć ale dla nich to nieistotne w końcu wydajność jest dla nich priorytetem ;/ cały model dostanie jakieś ochłapy a (usunięte przez administratora) muszą wciąż na tym modelu bez względu na to czy zostaną nagrodzeni czy też nie. Zacznijcie szybciej i dobrze szyć na swoich modelach to tez dostaniecie jakieś jednorazowe premie. Nie wiem szczerze czego tu zazdrościć... zawalać cały czas po to by dostac premie kwartalna czy szyć normalnie, nie męczyć się i dostać normalna premie ale choć zdrowie się tak nie niszczy... Mówię wam ogarnijcie się. Chcecie zabłysnąć to idźcie na maserati. Jak model będzie ogarnięty to i tam przewiduje wysokie premie :) Pozdrawiam .

Joanna

@Jowita Taka, czyli jaka? Każdy ma swoją "prawdę" i swoją opinię na temat firmy Lear Corporation. Więc jeśli mogę, to chciałabym Cię prosić, abyś po prostu opisała to, jak wyglądała Twoja współpraca z firmą. Sprawi to, że Twoja opinia na pewno będzie rzeczowa i wiarygodna. @Jak tu ma byc lepiej ??? Zapoznaj się z regulaminem serwisu GoWork.pl, zanim umieścisz komentarz. Twój go łamie. Niedozwolone jest obrażanie innych. Tutaj pozostawiam Ci link do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin

Jak tu ma byc lepiej ???

Andrzej ehee ehee eheee eheee powinni Cię wywiesc Staru Pryku na taczkach nagradzasz Porsche za Co że łaskę robią szyją ? A Krojownia Kj i inni to co nic nie robili leżeli ??Nie Panie Andrzeju nie masz Pan Pojęcia to idz Pan w Cholerę bo doprowadzicie do końca ten Zakład a widząc to co się dzieje to Koniec jest bliski

nina504

Wie ktos Czy są przyjecia ? Ciężko nauczyć się szyć na tej maszynie i to ogarnąć ?

zapaleniec
@nina504

Są przyjęcia...szycie nie jest trudne...nawet Panowie szyją...potrzebna tylko odporność na stres. Zapraszamy serdecznie

Obserwator
@zapaleniec

Przyjęcia są a wygląda to tak przychodzisz poszyjesz zobaczysz jak jest i co się tu wyprawia góra 2 lub 3 tygodnie i się sam zwalniasz a czasem po paru dniach zależy jaką kto ma Psychikę

Anoonimooowaa
@Obserwator

No i czego ludzi odstraszasz? Palnij się w łeb. Ktoś się pyta jak jest a ty wyjeżdżasz o zwolnieniach... Co za buractwo.

Jowita
@Anoonimooowaa

A co?????? Zle napisal?????? Taka jest prawda!!!!!!

+qqqqqq

Kiedy będą przyznawane kategorie ?? Bo na drugiej kategorii nie mam ochoty zapier.....

Mietek

Jakie jaja. Majstrowe się wkurzyły że ludzie wychodzą do wc i długo siedzą przez co linie na tym tracą. Andrzej ma zrobić naliczanie i będzie to odbijane z wypłaty. Ciekawe jak to będzie działać.

adam
@Mietek

to dlatego są te remonty w ubikacjach? pewnie na czytniki kart. ciekawe

Ela
@Mietek

Grażynka też wspominała o czymś takim a pracuje w biurze i wie co nieco.

...
@Ela

????????????

Zosia

Czy to prawda z tymi 5000 tysiąćmi

Mgr.

Na Krojowni Tkaniny również są krojone centralki na prasie z Porsche tego nikt nie zauważył jak chłopaki męczą się krojąc jednym wykrojnikiem duże ilości do planu. Im również należy się premia, nagroda.

CzarnaInes

Nagroda dla modelu Porsche.... O krojowni nikt nie wspomniał. Gdyby.Nie krojownia to nic by nie uszyly. Zero wdzięczności dla KJ, premarkingu ludzi pracujących na lectrach, termolaminowaniu...poszycia zdobiace logo...też zero zwykłego dziękuję. Bo przecież Porsche..szwaczki tylko one one zasługują na uznanie reszta się nie liczy. Smutne to i przykre.

Produktywny
@CzarnaInes

Zapomniałeś też o zwykłym laminowaniu, gdzie najlepsze szwaczki z innych modeli, Land Rover, Maserati, czy tez BMW zostały zabierane, bo Porsche musi być uszyte tu i teraz., gdyż przełożeni z produkcji chcą mieć tam największa wydajność. Oczywiście wszystko kosztem innych modeli na laminowaniu, gdzie zostawały do laminowania głównie nowe osoby...

Mgr.
@CzarnaInes

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II