Opinie o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LPP S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LPP S. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

Cześć . Pracowałam kilka miesięcy w tej firmie i powiem szczerzę że to co jest przedstawione na rozmowie o prace nie pokrywa się z niczym do pracy codziennej . 1. Grafik zmieniany kilka razy w ciągu dnia na dzień następny , gdy masz wolne nigdy nie wiesz czy go masz ponieważ zawsze możesz dostać telefon że masz przyjść .. jeśli odmówisz są pytania dlaczego , i oburzenie kierownictwa. ( czyli brak własnego życia ) aplikacja informuje tylko w danych godzinach o zmianie a czasami wog gdyż non stop sie psuję wiec jesli masz na 15 a o 10 kierownictwu zachce się zmienić ze masz być na 12 nie zostaniesz poinformowana telefonicznie Dodatkowo umowa na pół etatu niby robisz wiecej czyli nadgodziny .. które są płacone normalnie , nocka płacona tylko 20 % wiecej . 2. Wypłata jest tragiczna i wyżyć sie za nią nie da , a ciągle są obcinane godziny . Ponad 1000 zł wypłaty . Gadanie o premiach to ściema bo pracując żadnej nie dostałam.Masz wrażenie ze jesteś tam codziennie a po wypłacie tego nie widać . 3.Z l4 również problemy kierownictwo jest nie doinformowane o prostych przepisach czy jak wygląda płaca , majac l4 w ciągłości nie chcieli zapłacić za weekend i chcieli to potraktować jak wolne ... bez pisania do kard kilka razy nic nie udałoby sie zdziałać . 4. Szkolenia po 3 h za które nie masz zapłacone a ewentulanie 1h możesz wybrać . Dodajmy do tego że szkolenia są tragiczne lub opóźnione a jakby była kontrola zwalaja na nas i również kontrola może cie zwolnic, 5. Przeszukiwanie torebki nawet jak jesteś nie w pracy a na zakupach .. 6. Czytanie prywatnej korespondencji i zwolnienie przez to co pisałeś chodź nic takiego tam nie było ale uraziło ego kierownictwa . 7. Wypowiedzenie wręczone na poczet szopki żeby wszyscy widzieli. 8. Zebrania po godzinach pracy nie płatne i jeszcze obowiązkowe .. jak nie dasz rady masz sie przeteleportować .. 9.Ściąganie ludzi z l4 i urlopów do pracy . 10. Wszyscy w oddziale wiedzą za co ktoś został zwolniony, kiedy dostanie wypowiedzenie , lub ze sie zwalnia , 11. Brak kontaktu z kierownikiem 12.Przerwy to kpina ... latasz jak głupia i kazdy to widzi a masz na 11h czy 11.5 h 20 mi przerwy bo do 40 brakuje ci 30 min pracy... 13. Codzienne zmienianie aranżacji , roznoszenie przymierzalni gdzie 1 osoba nie wyrabia ale ma być rozniesione i koniec , 19 osób przyjętych ale nie ma kto pracować albo ty pracujesz 3 dni pod rząd po 12 .. lub idziesz na marne 4h .. 14.Nosisz tyle pudeł i wszystkiego że nie dajesz rady , wstawanie nawet i 2:30 w nocy bo dostawa na 4 rano bo duża dostawa gdzie uwiniesz sie z nia do 7 rano ale i tak znajda coś do roboty i zsostajesz do 18 w pracy a na 2 dzien masz na 8 ... LPP traktuje pracowników jak śmieci i tania siłę roboczą ...

Proszę o informację ile zarabia kierownik w sinsay

Anonimowa

To wszystko jest uzależnione od miejsca pracy, stażu, zaangażowania itp. Nie ma stałego wynagrodzenia dla każdego kierownika, pytanie absurdalne.

Zastępca kierownika

3000-3500 zł

@Anonimowa

Aha czyli sugwrujesz że jedni kierownicy sie anfangażują a inni nie?to na jakiej podstawie są na takich stanowiskach ? To jest dopiero absurdalna odpowiedź...

Gdycbg
@Zastępca kierownika

Kierownik ma Ok 3-3,5tys czy zastępca?

On
@Gdycbg

Kierownik A zastępca ma około 2000 tyś A robi to samo a czasami nawet więcej to jest absurd nad absurdami

R
@Anonimowa

Proszę o informację ile zarabia w sinsay

Janek

HEJ, powie mi ktos jak zlozyc wypowiedzenie przez platforme w LPP? chce uciec ale kierowniczka powiedziala ze mam zlozyc przez platforme xd

@Janek

Haha, kierowniczka nie może Ci tego kazać. Na dobra sprawę, możesz wręczyć wypowiedzenie kierowniczce i ona ma obowiązek przyjąć to wypowiedzenie i przekazać je dalej. Jeśli się nie zgodzi, jej obowiązkiem jest pokierowanie Cię tak, żebyś wiedział, gdzie dokładnie znaleźć formularz z wypowiedzeniem.

R
@Kasia

cześć Chciałem zapytać, co Jakarta jest wyplata u sinsay? Pracuję na Ukrainie i chciałbym spróbować pracować w Polsce. więc to ciekawe, ile zarabiają! dziękuję

Wojtiii

Wyzysk człowieka, kiedyś było tam super, na dzień dzisiejszy nie polecam nikomu !

Sprzedawca

Rozmowa odbyła sie w miłej atmosferze na korytarzu galerii.

Coś o sobie, dlaczego wybrałam akurat ten sklep, co wiem o LPP, 3 swoje wady i 3 zalety, plany na przyszłość, czy sympatyczne podejście do klienta jest wazne i dlaczego.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik Produkcji (FMCG)
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marikare

Jak dla mnie jedna wielka porażka, ciągle cięcie godzin. Na zleceniu nie ma co liczyć nawet na pół etatu, bo przecież produktywność nie będzie się zgadzać. Chcą, żeby pracownik stawiał pracę ponad wszystko i był dyspozycyjny, dostając przy tym najniższą krajową. W tygodniu praca po 5-6 godzin dziennie a w weekendy 10-12. W dodatku idzie się serio napracować. Podsumowując- odradzam :)

Aleksandra9999

Praca w Reserved to jednym słowem porażka. Tyranie za trzech, śmieszna umowa zlecenie z najniższym wynagrodzeniem, brak jakiegokolwiek szkolenia, można tak wymieniać bez końca... nie ma dosłownie żadnych plusów. Zarobki na umowie o pracę są niezłe, ale i tak nieadekwatne do nadmiaru pracy, a każdemu uczniowi i studentowi wciska się śmieciową umowę zlecenie bez żadnych bonów, dodatków, za najniższą krajową... Sama nacięłam się na tą umowę, jedynym plusem jest możliwość wypowiedzenia od razu. Nie dałabym rady wytrzymać w tym (usunięte przez administratora) dłużej niż kilka dni. Na 8h pracy przysługuje jedna przerwa, początkowo miała trwać 20min, a z dnia na dzień magicznie zamieniła się w 15min. Nie ma mowy o chociażby wyjściu do toalety albo napiciu się wody w trakcie pracy, na zapleczu muszą być co najmniej 2 osoby, a doproszenie się kogokolwiek żeby przyszedł graniczy z cudem. Przygotowanie do pracy to kpina, ktoś kto nigdy nie pracował w firmie odzieżowej nie ma najmniejszych szans na nauczenie się czegoś, a szkolenia nie istnieją. Pierwszego dnia wchodzisz i masz ogarniać wszystko niewiedząc nic, bo kierowniczka zamiast przeszkolić z konkretnych rzeczy woli dać do przeczytania stos kartek o wspaniałej firmie LPP. Jakby tego było mało, trafiły mi się dosłownie same nadęte paniusie które na każde pytanie odpowiadają z wielką łaską i uwielbiają się wysługiwać nowymi pracownikami. W moim przypadku praca wyglądała tak, że za każdym razem dostawałam najgorszy dział, czyli przymierzalnię, i biegałam po sklepie z wieszakami jak sierota bo nie wiedziałam, gdzie co jest... sklep ogromny, dział damski, męski i dziecięcy, a ja zamiast zapoznawać się z konkretnyki stanowiskami zostałam rzucona na głęboką wodę. Stanowczo odradzam każdemu, ZWŁASZCZA UCZNIOM I STUDENTOM. Umowa zlecenie z najniższą krajową to po prostu kpina.

black48

Nie polecam. System przyznawania wynagrodzeń nie jest równy i adekwatny wobec pracowników. W szczególności radzę się strzec zawierania umów na 1/4etatu gdyż potem wychodzi wiele nieścisłości ... Nawiązując również do gwarantowanego pakietu medycznego Luxmedu pragnę podkreślić iż zawiera on również trochę wyjątków.

Judox

Zacznę może od tego, ze pupilki regionalnych i kierowników maja najlepiej. Jest to straszne w jaki sposób firma ta przedstawia się w Social media, absurdarne cięcia na każdym kroku, etatów, godizn, zniżki pracownicze to śmiech na sali.., wszędzie szukają oszczędności WSZĘDZIE. Robisz prace za 2-3 osoby. Ludzi na zmianie za mało, przychodzi do pracy na 5 godzin, przy pełnym etacie gdize „norma” to 8h.. absurdalne wymysły RKS. Cieszę się ze wlansie jestem na wypowiedzeniu bo dłużej nie dałbym rady pracować w tym korpo. Może praca w centrali wyglada inaczej, ale na sieci salonów porażka.. Za to co wykonujemy powinnismy mieć płacone więcej, tymbardziej, ze firma szczyci się zyskami.. brak słów

retail

LPP S.A zatrudnia ok 1500 osób. W Retailu zatrudnionych jest blisko 9000 osób. Moje pytanie brzmi, gdzie jest fundusz socjalny dla Retaila?

Ziomek

Praca fajna, łatwa i przyjemna. Ale dla kogoś kto chce się rozwijać i liczy na szybki awans to nie masz szans. Wszystko dzieje się wewnętrznie, ale między osobami funkcyjnymi a szansa na to ze zostaniesz osobą prowadzącą zmianę przyjdzie chyba wtedy kiedy kierownik i zastępca się zwolnią. Płaca nie najgorsza ale mogło by być lepiej. Moje sugestie dla LPP S. A.: Zmieńcie formę zniżek pracowniczych i nie obcinajcie etatów, zapewnijcie wiele możliwości awansu. Lubię atmosferę w LPP S. A. za: Prezenty na święta.

@Ziomek

Dziękuję Ci za tę niewątpliwie merytoryczną opinię. Wielka szkoda, że - według Ciebie - w LPP raczej trudno jest o awans. Ale i tak jestem w niemal stu procentach pewna, iż mogłeś swoją wypowiedzią zachęcić niektórych do aplikowania. Czy zatem orientujesz się, na jakie stanowiska aktualnie potrzebują pracowników?

Dawid
@Alicja

Mi też praca przypadła do gustu. Choć nie będę ukrywał, że spodziewałem się łatwiejszej fuchy przy rekrutacji.

Zxccv
@Dawid

taki urok pracy, nie każdemu praca w takim miejscu odpowiada

@Dawid

W takim razie to wspaniale! Bardzo nas cieszą - a przede wszystkim - satysfakcjonują takie właśnie komentarze. Nadmieniłeś, że w LPP spodziewałeś się dostać nieco łatwiejszą pracę. A powiesz nam, czym właściwie się teraz zajmujesz w strukturach tego przedsiębiorstwa? Czy od razu zaproponowano Ci stałą umowę?

Jacek
@Zxccv

jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził!

Emma

Produktywność w tej firmie to święte słowo. Czyli jesteś Murzynem i robisz za trzech, nie masz czasu się wysikać ani spokojnie zjeść bo jak nie zrobisz tych 50 rzeczy które ci zadano to musisz zostać po godzinach albo liczyć się z obgadywaniem kierownictwa ze zostawiasz po sobie prace dla innych... nikt nie widzi w nas ludzi tylko parobków. Ciagle cięcie i redukcja etatów jak CRs się nie swieci na zielono i człowiek drży ze dziś pracuje a jutro mogą ci podziękować. Nie polecam!

Juli

Możliwości awansu żadne, chwała się Ze pracując w ich firmę jest tak super a jest to stek bzdur, jesteś poprstu małym Murzynkiem i robisz najczarniejsza robotę. Wszędzie oszczędności, robotę za 3 osoby robi 1. Wymagają coraz więcej i więcej a pensje w miejscu, nie dają nic od siebie. Osoby przełożone to totalna pomyłka.. dokąd zmierza ta firmę traktując pracownika jak śmiecia ?? I najlepsze, dodatki świąteczne, czyli nic. Mam nadzieje ze kierownictwo wyżej jak i centrala rowiez nic nie dostalo, człowiek wypluwa flaki i co ma? Tylko garba :) Typowa korporacja, wyzysk młodych osoba, może praca w centrali wyglada inaczej niż na sieci sprzedaży.

tomson
@Juli

Możliwości awansu są, tylko najpierw muszą zwalniać się wyższe stanowiska lub musi być otwarty nowy salon, więc trzeba czekać przecież nie zwolnią nikogo specjalnie bo Ty chcesz awans. Też nie ma co oczekiwać jakiś wielkich dodatków od pracy w sklepie odzieżowym. W bardziej odpowiedzialnych praca też nie jest to normą. Z resztą przekonasz się w przyszłości. A nieprofesjonalne zachowanie kierownictwa trzeba zgłaszać gdzieś wyżej, inaczej jak mają się dowiedzieć, że coś jest nie tak?

Piotrek
@tomson

Czyli awans tylko wtedy, gdy zwolni lub stworzy się miejsce? I pewnie wielu chętnych wtedy.

MOHITOSILESIAKATOWICE

Kierowniczka dno. Wszystko robi pod siebie. Mówi tylko o sobie. Pozwala sobie na więcej niż jest w jej kompetencjach. Zresztą czuje się jak kierownik całego brendu. Wszyscy się jej boją. Dziewczyny specjalnie w ciąże zachodziły żeby tylko już z nią nie pracować. Kierowniczka pracuje tylko na rano i nigdy w weekendy, co wiąże się z tym, że każdy inny pracuje na popołudnia i weekendy. Już pomiajając, że wpisuje sobie 10 godzin w pracy, a jest 5 albo wcale. Wieczne krzyki, pretensje.. Jest niegrzeczna w stosunku do dziewczyn i pozbawiona szacunku do ludzi. Krzyczy na klienta, a do Ciebie ma pretensje, że grzecznie zwracasz uwagę Pani. Nie docenia dobrego pracownika bo widzi w nim konkurencje dlatego na wyższe stanowiska raczej są osoby, które boją się własnego cienia, bo wie, że taka osoba jej nie zrobi konkurencji. Szkoda, że nie pomyślała o tym, że takie osoby nie potrafią prowadzić zmian. Dlatego potem trzy osoby stoją na kasie i rozmawiają kiedy jedna roznosi przymierzalnie od 6 godzin. Najgorsze jest właśnie to, że wiele z nas chciało pójść z tym do regionalnej, ale ona jest najlepsza przyjaciółka kierowniczki z silesi i byłoby tylko coraz gorzej. Szkoda, bo marka fajna i pieniądze też :(

@MOHITOSILESIAKATOWICE

Jakbyś znał regulamin serwisu GoWork, to wiedziałbyś, że na tym forum - naprawdę mimo wszystko - nie obrażamy nikogo. Proszę, zapoznaj się z nim pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, iż masz pewnie zarzuty, ale dobrze byłoby, jakbyś napisał Nam coś o nieco innych kwestiach, związanych ze specyfiką pracy w LPP. Powiedz, czy Wasza pensja składa się z samej podstawy, czy również z prowizji?

Mohitosilesia
@Alicja

W moich intencjach nie było obrażanie innych jeśli jednak tak ta wiadomość zostala odebrana to proszę o jej usunięcie.

@Mohitosilesia

To było jedynie upomnienie. Wystarczy, że będziesz przestrzegał obowiązujących tu zasad. Może zatem, jak już wyjaśniliśmy pewne kwestie, przejdziemy do głównego tematu obecnego wątku. Ale najpierw byłoby dobrze, jakbyś odpowiedział na wcześniej zadane przeze mnie pytanie: czy w LPP wynagrodzenie pracowników to sama podstawa, czy również i prowizja?

@Alicja

Mnie również ciekawi ta kwestia.

Ruda

Halo czy jest tu ktoś co może mi powiedzieć o pracy w centrali ? Na sklepach już wszyscy wiemy jak jest i jak się pracuje.

@Ruda

Dziwne, że jeszcze nikt nie postanowił Ci odpowiedzieć, bowiem na tym wątku ostatnio wypowiada się naprawdę sporo osób. Ja akurat nie posiadam interesujących Cię informacji, ale trzymam kciuki za to, by ktoś zdecydował się pomóc. Już dostałeś propozycję pracy w LPP, czy dopiero zastanawiasz się nad aplikowaniem? Nie zapomnij informować Nas na bieżąco o swoich poczynaniach.

Axel

Pracuje w LPP od półtora roku. Na początku uwielbiałam tą pracę. Przychodziłam i robiłam wszystko z zaangażowaniem. Nie udało sie awansować do tej pory mimo wyprowania sobie flakow. A tak się chwalą możliwością awansu. Chyba jak ktoś ci go załatwi. Przerwy to jakaś masakra- specjalnie robią zmiany po 4,5h a nawet 5,45h żeby jej nie mieć, a przysługuje dopiero od 6h. Ale od kilku miesięcy jest tylko gorzej. Co chwilę nowe zasady. Aktualizacje. Ze nie wspomnę o delegacjach, na które trzeba jeździć, ja wiedzą że bez samochodu (a najczesciej z komunikacja miejska dojazd ponad 2h), bo nie ma sie nic do gadania, jako pracownik na najniższym stanowisku. Robisz za 10 osób i jeszcze sie czepiają jak czegoś nie zdążysz. Nic dziwnego nie rozdwoisz się. Co do grafikow, niby elastyczne ale... Podajesz preferencje na kolejny miesiąc, po czym nie biorą ich zazwyczaj pod uwage i układają jak im wygodnie- nawet musialam raz przyjechać na 2,5h gdzie sam dojazd w jedna str musze wyjsc 1h szybciej, a w godzinach szczytu nawet wcześniej i to bez żadnych przesiadek... Wypłaty to śmiech na sali. Zapłacisz za mieszkanie, studia i gdy utrzymujesz sie sam nie starczy ci na telefon czy jedzenie. Ważne ze kierownicy robia to samo albo mniej a dostaja wiecej ;) to właśnie sprawiwdliwosc. Wyzysk i złe traktowanie człowieka. Nie polecam bo moglabym tak wymieniac bez końca. Plusów brak.

Nika
@Axel

Axel, a pracujesz w centrali czy w salonie?

@Nika

Pewnie @Axel odpisze Ci w niedługim czasie. Ale teraz może skupmy się na Tobie. Twoje zainteresowanie tymi kwestami wynika z tego, że chciałabyś rozpocząć swoją karierę zawodową w LPP, czy jest jakiś inny powód? Zachęcam Cię serdecznie do dalszej dyskusji.

Ola
@Nika

Musi pracować w salonie, bo w centrali tylko 8h

@Ola

Widzę, że postanowiłaś dołączyć się do dyskusji na temat firmy LPP jako pracodawcy. Śmiem twierdzić, iż już jakiś czas pracujesz w wyżej wspomnianym przedsiębiorstwie. Dlatego może orientujesz się, czy dają tam szansę na zatrudnienie osobom, które poszukują jedynie dodatkowego zajęcia?

Ruda

Czy ktoś bardziej może przybliżyć pracę w centrali ...? .... czy wszyscy pracują w sklepach...? Jakieś ciekawe stanowiska dla osób kreatywnych...?

Reserved

Ja od prawie pół roku pracuje w Reserved jako sprawdawca. Właściwie to są tylko dwie rzeczy, których nie lubię w tej pracy: stawka i umowa na pół etatu... Poza tym wszystko jest ok, kierownictwo fajne, współpracownicy też, czasem jest dużo pracy, a czasem mniej, zależy jaki jest ruch w salonie. Generalnie lubię te prace, ale chciałabym więcej zarabiać... Dlatego złożyłam aplikacje na asystenta kierownika w Croppie i jutro mam rozmowę... Może ktoś ma jakieś wskazówki? ;)

@Reserved

Na jaki czas masz umowe?

monic

Praca w salonie całkiem fajna, nie ma specjalnie na co narzekać.

Ruda

Witam wszystkich na tym jak że ciekawym forum :) Planuję aplikować do Centrali LPP w Gdańsku na stanowisko ASYSTENT PROJEKTANTA ODZIEŻY czy ktoś mógłby mi trochę przybliżyć temat i pytanie, które już padło tu wielokrotnie..... czy warto..? ....jakie zarobki...? itp. Co do ofert pracy to akurat to wydało mi się ciekawe, a może polecilibyście jeszcze jakieś fajne stanowiska z LPP ale nie sklepy tylko centrala Gdańsk.

Paula1234

Pracuje w lpp 3 lata, dobra firma, daje możliwość rozwoju, awansowałam w międzyczasie ze sprzedawcy na zastępcę kierownika, w międzyczasie dużo wyjazdów do centrali i innych salonów.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S. A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w LPP S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 13 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S. A.?

Kandydaci do pracy w LPP S. A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S. A.