Progres - doradztwo personalne

Pruszcz Gdański

Opinie o Progres - doradztwo personalne

LIDKA 2009-09-02 17:37:52
POZYTYWNIE :) KASA NA CZAS MIŁE OSOBY W BIURZE :)
konsultant 2009-09-10 10:47:34
Hajs na czas? Chyba żartujecie, wieczne opóźnienia, nie wiadomo jaki podatek opłacają, zero informacji o tym, czy mam premię czy nie. Na dodatek, wielka ściema przy rekrutacji, ile można zarobić. Nie polecam firmy i jak tylko skończy mi się umowa, to odejdę.
osoba niezrzeszona 2010-01-31 13:55:49
Firma Progres to firma krzak,wynagrodzenie uzależnione od widzi mi się Panów ,którzy nazywają się Konsultantami oraz Kierownikami,wystarczy tylko kapkę dobrej woli a wynagrodzenie jest na czas.....Biura w opłakanym stanie a kieszenie sobie wypychają kosztem zwykłego pracownika.[usunięte przez moderatora]Nie polecam.
ziged 2016-04-18 21:27:25
No to cosik słabo @anonim, skoro parę razy próbowałeś i nic, z tego co wiem to jeśli spełnia się wymagania przedstawione w ogłoszeniu to raczej przyjmują, a jest to przede wszystkim wykształcenie wyższe czy też 3 letnie doświadczenie w pracy, nie tak źle
Zostaw swoją opinię o Progres - doradztwo personalne - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progres - doradztwo personalne