Opinie o Janisz Usługi Samochodowe w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Janisz Usługi Samochodowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Janisz Usługi Samochodowe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janisz Usługi Samochodowe w Pruszcz Gdański

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Janisz Usługi Samochodowe?

Jaki dress code obowiązuje w Janisz Usługi Samochodowe?

Emilka Nowy wpis

Dress code to niebieska koszula, ciemne spodnie i ciemne obuwie i ewentualnie czarna lub granatowa marynarka.

Czy można liczyć w Janisz Usługi Samochodowe na prywatną opiekę medyczną?

Lol

Nic z tych rzeczy.

No pewnie. Wystarczy że sobie wykupisz pakiet i juz masz.

Witam, Oczywiście w firmie Janisz mamy opiekę LUX MED

Ona Nowy wpis

Oprócz bezpłatnych sobót w które pracujesz za darmo dla firmy więcej pakietów nie ma ????

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Janisz Usługi Samochodowe?

Szybki

Czy jesteś w pracy szybki i dajesz się.. korzystać..

Firma Janisz Usługi Samochodowe poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Volvo Trucks Polska
Bez szału

Warunki na warsztacie mega super wszystko nowe i wysokiej klasy... Wspopracownicy na warsztacie zostawiają sporo do życzenia,... A jak wiadomo atmosfera w pracy jest ważna

Jolanta
@Bez szału

Masz rację, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Czy pracodawca robi coś aby polepszyć w jakiś sposób relacje między pracownikami? Podejrzewam, że jakieś np. wyjazdy integracyjne mogłyby rozwiązać problemy.

Pracowała moja siostra, tragedia

Karol
@Kasia

Pod jakim względem oceniasz pracę w tych usługach samochodowych, jako "tragedia"? Co takiego opowiadała Ci siostra skoro w taki właśnie sposób skwitowałaś swoją opinię? Byłoby miło dowiedzieć się czegoś więcej.

Emilia

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Janisz. Interesuje mnie głównie to, czy to praca od poniedziałku do piątku i w jakim systemie pracujecie. Zdarzają się nadgodziny?

@Emilia

Pewnie że się zdarzają. Nawet często tylko nikt za nie nie płaci. Jak nie masz wiedzy to bedziesz pasowac idealnie. Jak masz to sie zamęczysz widząc co i jak robią.

Zigi

To prawda, w tej firmie parcie na zysk przekracza często zdrowy rozsądek. Stosowane przez p. Krzysztofa metody rozmów z pracownikiem często ocierają się o (usunięte przez administratora) małostkowy, wnikliwy i podejrzliwy. Ogólnie atmosfera w pracy przygnębiająca. Duża rotacja pracowników biurowych. Wyrobione godziny trzeba zapisywać, a potem dochodzić swojego przy rozliczeniu miesiąca i często czekać 2,5 miesiąca na wypłatę z zaległych zleceń. Kasa pod stołem.

ujek

Praca ponad ustawowe 8 godzin, (usunięte przez administratora) a kiedyś podobno był zupełnie inny. No słabo, na prawdę słabo, kasa się zgadza, ale tylko jak wyprujesz sobie żyły lub jeśli jesteś nie do zastąpienia, no nie mogę za wiele dobrego napisać bo to wszystko widziałem od środka. Jak jesteś bez uczuć to dasz sobie radę.

Pager

Praca ponad ustawowe 8 godzin, zarobione pieniądze, tzw. premie dostajesz pod stołem, mobbing i ciągła presja na zwiększanie obrotów, właściciel zorientowany na maksymalny zysk, a kiedyś podobno był zupełnie inny. No słabo, na prawdę słabo, kasa się zgadza, ale tylko jak wyprujesz sobie żyły lub jeśli jesteś nie do zastąpienia, no nie mogę za wiele dobrego napisać bo to wszystko widziałem od środka. Jak jesteś bez uczuć to dasz sobie radę.

admin

Jeśli pracowałeś w firmie Janisz Usługi Samochodowe to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Janisz Usługi Samochodowe - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Janisz Usługi Samochodowe?

Zobacz opinie na temat firmy Janisz Usługi Samochodowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Janisz Usługi Samochodowe