Opinie o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LPP S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LPP S. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

DupolizyDoWoraAWorDoJeziora

Nie polecam pracy na magazynie, a w szczególności jako operator w Pruszczu Gdańskim, chyba że potrafisz tolerować (usunięte przez administratora). Musisz uważać z kim gadasz i o czym oraz uważać na grupki(usunięte przez administratora)O zdrowej atmosferze można zapomnieć. Praca 3 zmianowa, przeważnie na wózkach, choć zdarza się że wysyłają na inne działy jak nie ma pracy dla operatorów

pajola

Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami w Sinsayu w Rumi. Wydaje mi się, że od czasu mojego zwolnienia nie zmieniło się nic. 1. Będąc na urlopie kilkukrotnie otrzymywałam wiadomości na grupie lub SMSy, że mam się stawić na spotkaniu pracowniczym. Kiedy napisałam, że mnie nie będzie, bo jestem kilka godzin od salonu, kierowniczka się obraziła! 2. Jak nie było kierownika, a miała być robiona instrukcja - działo się piekło, każdy robił, co chciał, a funkcyjne cały dzień na zapleczu kawkowały. Wychodziły na chwilę, żeby ułożyć sobie bluzeczki.. 3. Notoryczne zmiany grafiku - siedzicie sobie w niedzielny wieczór i dostajecie SMS, że jutro macie pojawić się w pracy, chociaż pierwotnie miał to być dzień wolny. 4. Absurdalne obowiązki - kierowniczka nas zastraszyła, że jeśli nie będziemy znać na pamięć całej kolekcji i co się w niej znajduje, obetnie nam premię. 5. Za moich czasów była pula godzin do rozgospodarowania i były miesiące, kiedy z całego etatu zmniejszali go na pół lub 1/3 bo nie było jak inaczej tego rozłożyć (na umowie zlecenie). 6. (usunięte przez administratora)ze strony kierowniczki na porządku dziennym. Podczas mojej kadencji kierownictwo zmieniło się 3 razy ciągu pół roku. Bywały dni, kiedy musiałyśmy w łazience się wypłakać. 7. Osoby, które udają, że ciągle im coś dolega są "głaskane" na zasadzie, że nie muszą wtedy sprzątać toalety, odkurzać salonu, ścierać kurzy... 8. Nikogo nie obchodzi, że stoisz 10-12h na kasie i nogi odmawiają posłuszeństwa. Nikt nie zamierzał Cię zmienić bo fajnie było biegać po salonie podnosząc ubrania. 9. To samo odnośnie złego samopoczucia - nie możesz usiąść, bo wszystko rejestrują kamery i kierowniczka sama w sobie też na to nie zezwala. 10. Kierownik regionalny (o ile ciągle jest ten sam) nie reaguje na żadne prośby, pisma, bo dobrze żyje z kierowniczką. Pisze i mówi, że zajmie się sprawą, ale finalnie nie rusza się nic. Za to w ekspresowy sposób reaguje na negatywne opinie na Google, wtedy wie, że trzeba interwencji.. 11. Jak byłam na zleceniu, nigdy człowiek nie wiedział, kiedy otrzyma wypłatę. A za takie pytanie, kierowniczka dała tak solidną reprymendę, że bałeś się cokolwiek innego do niej powiedzieć. 12. Ogólny zamęt, bałagan, zastraszanie i nieogarnięty salon. Z tym spotykałam się na co dzień i myślę, że inni również spotykają się dziś. Żyjcie zasadą "jaka płaca, taka praca", ja już później się tego nauczyłam, nie wychylałam się, pracowałam w najmniejszym zakresie za takie traktowanie. Plusem jest to, że takie doświadczenie nauczyło mnie w późniejszych latach ogromnej pewności siebie i brak możliwości wejścia mi na głowę. Nie dajcie się wykorzystywać, przyjmą was w każdym innym sklepie.

@pajola

Najlepsze jest to, że w firmie funkcjonuje dział etyki, regionalni, którzy powinni działać w takich sprawach (najczęściej zaprzyjaźnieni z kierownikami) kamery są non stop włączone. A jak dochodzi do takich sytuacji, to nie robią nic. Wiecznie bezradni. A w salonach lpp tacy kierownicy to norma. (usunięte przez administratora) Norma. Reakcji brak.

LPP Supervisor
@Kasia

Dzień dobry, Prosimy niezwłoczne o informację o którym sklepie w Rumi pani mówi, ewentualnie proszę o kontakt pod adres mail poniżej iod@lpp.com

Była pracowniczka
@LPP Supervisor

i po co udajecie zainteresowanych skoro i tak nic z tym nie zrobicie? każdy już wie z jakiego traktowania ludzi LPP słynie więc zachowajcie cenne roboczogodziny na bardziej produktywne aktywności ;)

Czy zdarzają się nadgodziny w LPP S. A.?

lami

Zdarzają, ale nie masz za to zapłacone. Możesz to odebrać gdzieś w grafiku "po cichu" ;) na zasadzie, że grafik nie ulega zmianie, żeby niczego nie zgłaszać do krs. W moim przypadku niestety, kierownik często "zapominał" o nadgodzinach albo twierdził, że danego dnia nie możesz, bo jest za dużo pracy - i tak za każdym razem..

@lami

Są. Też robiłam za free i to wiele razy. Inni co do minuty salon opuszczali. Nigdy sobie tego nie odebrałam, a trochę się tego nazbierało. Ale jak kierownik normalny to jest normalnie. (usunięte przez administratora)

Wyczerpana psychicznie

Zdecydowanie odradzam pracę w Sinsay Swarzędz. (Jeżeli Pani kierownik Beata w dalszym ciągu będzie to stanowisko obejmowała). Pani kierownik nie radzi sobie z prowadzeniem salonu , wiecznie nie ma jej w pracy. Grafik nie jest zgodny z godzinami jej pracy (wpisuje sobie, że pracuje np. Do 19 a tak naprawdę potrafi wyjść już o 15. Zdażało się to wielokrotnie). Jeżeli ktoś ma swoje zdanie to nie ma życia w salonie. Trzeba być przygotowanym na to , że Pani Beata będzie wymyślała zadania z kosmosu i wszystkim obarczała osobę, która jej się przeciwstawi. Osoba stojąca na kasie , najczęściej stoi tam do końca swojej zmiany, nie ważne czy jest to 6/8 czy też 12 godzin. A jeżeli będzie jakiś błąd przy liczeniu gotówki odrazu osoba ta jest obarczana winą i zwyzywana. Bez próby wyjaśnienia danej sytuacji. Bo przecież zdarza się, że osoba funkcyjna poprzedniego dnia wpłaci z dużo do sejfu i potem tej gotówki brakuje (tak właśnie było) ale słowa PRZEPRASZAM się nie usłyszy. Czasem nawet nie pozwala nikomu wejść na chwilę na kasę, żeby dana osoba zeszła na przerwę. W pracy jest stosowany widoczny (usunięte przez administratora)przez kierownika wobec współpracowników. Pani Beata uważa się za najważniejszą i najlepszą, mimo tego że popełnia sporo błędów. W salonie nie dość, że trzeba wykonać swoje obowiązki z planu dnia. To również trzeba pracować za Panią kierownik i osobę funkcyjną - Sandrę. Które to siedzą ciągle na magazynie i mają lepsze rzeczy do roboty (ploteczki, papierosek i kawusia) niż praca na salonie. Grafik ustala pod siebie i swoją szwagierkę, która jest na stanowisku sprzedawcy. Preferencje co do grafiku innych osób tak naprawdę się nie liczą. Dziwi mnie tylko , że jeszcze nikt z "wyższego" stanowiska nie zainteresował się tym , że tak naprawdę w ciągu miesiąca odeszło z pracy 5 osób (Umowy o pracę) Nie polecam nikomu pracy w Sinsay Swarzędz. Była to największa męczarnia psychiczna jakiej wszyscy doznali niestety. Po pracy z Panią Beatą. Żałuję złożenia aplikacji do sieci LPP.

Sprzedawca

Rozmowa odbyła sie w miłej atmosferze na korytarzu galerii.

Coś o sobie, dlaczego wybrałam akurat ten sklep, co wiem o LPP, 3 swoje wady i 3 zalety, plany na przyszłość, czy sympatyczne podejście do klienta jest wazne i dlaczego.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Volvo Trucks Polska
logo firmy pracownik ochrony- Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański
Seris Konsalnet Holding S.A.
Bartlomiej

CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC JAK PRACUJE SIE NA HALI W LPP PRUSZCZ GD?JAKA ATMOSFERA PANUJE I WARUNKI PRACY?BO WIEM,ZE SA 3 ZMIANY I TYLKO TYLE.POLECACIE?

X

Którego dnia zazwyczaj wynagrodzenie wpływa na konto?

Wiktoria
@X

9lub 10 dnia miesiąca

Ola

Hej . Od której zaczynacie pracę w Sinsay i o której konczycie? Czy są też zmiany nocne ? Oraz czy w Sinsay zatrudniają w oparciu o umowę o pracę na cały etat ?

K
@Ola

Zależy od godzin otwarcia galerii. Zdarzają się dostawy od 6, ale przeważnie od 7/8 aktualnie. Jeśli chodzi o zwykły dzień to zazwyczaj 30=45 minut przed otwarciem galerii i kończymy 15-30 minut po zamknięciu galerii. Nie ma nocnych zmian.

@K

koniec 30 po zamknięciu, bo się sprząta itp? a można podpytać jak tutaj tak bardziej szczegółowo wygląda przyjęcie tej dostawy? dokumentów pełno pewnie?

Jola

Czy mogłaby mi któraś z Was udzielić informacji na temat zarobków na stanowisku starszego sprzedawcy ? Aplikowałam na to stanowisko i zastanawiam się jakie mogą być widełki . Z góry dziękuję za informacje .

Xyz
@Jola

Najniższa krajowa+300 zł

@Xyz

hej i to co piszesz to tylko na start tak a ogólnie to jest później coś więcej? W sumie o czekaj, teraz jak podwyższają najniższą to i tak będzie ta górka 300 pln?

Ile dni przed świętami wysyłają wynagrodzenie pracownikom centrali? Jest to goła pensja, czy są jakieś dodatki świąteczne dla wszystkich pracowników albo 13-stka?

xyz

Czy podczas rekrutacji zdalnej na stanowisko kierownicze odbywają się rozmowy bądź testy z języka angielskiego? jak tak jakie p rzykładowo są pytania?

q
@xyz

nie, nie ma testów ani rozmów w języku angielskim.

@q

a co ewentualnie na każdej rozmowie sprawdzają standardowo? jakieś konkretne wymogi są?

q
@Hanna

na stanowisku kierowniczym znaczenie ma przede wszystkim wcześniejsze doświadczenie ( czy pracowało się w handlu, jaki metraż sklepu, wielkość zespołu)

Irena
@q

Okej, a jakie są oczekiwania? Bo nie wiem z kolei, jaka jest powierzchnia tutaj i jak dużymi zespołami trzeba zarządzać. Ja mam doświadczenie w logistyce, więc możesz sobie wyobrazić, że te zespoły ludzi były spore, jak to w tej branży w dużych firmach.

Fffff

Dostaliście informacje o redukcji etatów??

Ja bym się na twoim miejscu wstydziła pisać na tej stronie coś takiego. Skąd wiesz czy ta koleżanka prawdę mówiła. Najpierw się zastanowić trzeba co się pisze tutaj. Jednak twoje myślenie jest mniejsze niż kura ma. Radzę ci się z lekarzem skonsultować, bo jednak jesteś głupsza niż ustawa przewiduje.

@Anonim

Czyli tak naprawdę w firmie nie ma większych problemów i dlatego dochodzi do tego typu sytuacji jak ta? To jak tu obecnie się pracuje?

Ggg

Jakie są rodzaje umów dla sprzedawców w sinsay? O pracę czy tylko zlecenie?

MM

Polecam

Marzena
@MM

Możesz rozwinąć myśl? :) dlaczego polecasz, jest dobra kasa, atmosfera, a może jeszcze coś innego?

Hanna

No tak, obgadywanie na pewno nie służy dobrej atmosferze ale takie głębsze tematy to raczej do załatwiania na żywo są a nie na forum publicznym?

Xxxxxxxx
@Hanna

Każdy niech patrzy na siebie a takie głębsze tematy każdy sobie pisze na tym forum to co myśli o każdym

Na ile można liczyć na stanowisku młodszego specjalisty ds. analiz logistycznych lub asystenta ds. marketingu?

Sebaaa

Ogarnij sie dziewczyno . Chcesz robic porzadki ze wszystkimi dziewczynami ???!!!

Barbara ????????????

Brygadzistki są bardzo wporzadku . Rzetelnie wykonują swoją pracę . Co do Pracowniczki , każdy ma swoje zdanie i niech się sobą zajmnie. Osoba która to napisała , najlepiej niech się zgłosi do lekarza , lub go zmieni . Pozdrawiam serdecznie Was .

Xxx

Jakie są zarobki na stanowisku starszy sprzedawca?

WALDEK

NA SZCZESCIE TAM NIE PRACUJE JUZ ,A DAJCIE UMOWY ZOBOWIAZUJACE Z ZAKLADEM PRACY UKRAINCOM TO DOPIERO WAM POKAZA JAK NA ZWOLNIENIA LEKARSKIE SIE CHODZI BUHAHAHA,NA UKRAINE NA NICH BEDA JEZDZIC I NIE UDAWAJCIE ,ZE NIE WIECIE

Ona

Cześć, czy na sklepach pracujecie po 8 godzin czy może po 12 i potem są dni wolne?

ak
@Ona

różnie, zależy jak mozesz pracować. Można się dogadać z kierownikiem

@ak

A jeśli chodzi o jakieś swobodne podmienianie się godzinami / dniami ze współpracownikami problemu też nie będzie? czy to też trzeba specjalnie konsultować?

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S. A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w LPP S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 13 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S. A.?

Kandydaci do pracy w LPP S. A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S. A.