Opinie o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LPP S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LPP S. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

Z całego serca tej firmy nie polecam spędziłam tam sporo czasu ale praca jak dla(usunięte przez administratora) poganiają cię krytykują i gadają że to robisz za wolno że tego nie masz robić masz robić coś innego dyskryminacja i tyle. Ale najgorsze jest to w pracownikach że pójdziesz na zwolnienie dłuższe to gadają że ci nic nie jest i że udajesz bo ci się pracować nie chce (usunięte przez administratora)

polecam prace w pruszczu gd.lpp ,mozna korzystac ze zwolnien lekarskich do bolu,kiedy sie chce i ile sie chce.cale lato mozna przesiedziec na wakacjach bedac na zwolnieniu lekarskim,polecam.kierownicy wcale nie zwracaja uwagi na to,czy ktos jest w pracy,czy na zwolnieniu co drugi miesiac.polecam wszystkim wypoczywajacym na zwolnieniu

A naprawdę ich wolą?

confused

Drodzy Kierownicy! jak to jest z premią dla sprzedawcy za nieobecnosc nieusprawiedliwoną? Zabierane jest tylko 100 zł czy premia sprzedażowa też z całego miesiąca? Czy tylko z jednego dnia? I urlop na żadanie? jak wygląda wtedy premia?

Waldek

ukraincy maja lepiej wszedzie w polsce to czemu maja miec gorzej akurat w tym zakladzie,nie bedzie im sie podobalo w tym to nastepnego dnia pracuja w innym i taka kolej rzeczy,przyzwyczaic sie trzeba do tego i juz,bo niestety on sa gora

Sprzedawca

Rozmowa odbyła sie w miłej atmosferze na korytarzu galerii.

Coś o sobie, dlaczego wybrałam akurat ten sklep, co wiem o LPP, 3 swoje wady i 3 zalety, plany na przyszłość, czy sympatyczne podejście do klienta jest wazne i dlaczego.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Hydraulik - montaż instalacji na jachtach
Sunreef Venture S.A.
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
andrzej

jak sie pracuje na hali w pruszczu w lpp?szukam pracy na magazynie.czy polecacie?

dwukropek
@andrzej

jak jestes ukraincem to polecam , bo jak polakiem , to sie nawet nie dostaniesz jmimo tego , , ze sie znasz na robocie , niestety takie czasy dla polskich pracownikow nadeszly , chwala ukrainie

@dwukropek

A coś więcej na temat tej różnicy między nimi?

Robert

dobrze sie pracuje na magazynie lpp w pruszczu gd

Hanna

Takich konfliktów nie ma możliwości żeby w miejscu pracy rozwiązywać?

Niebawem mam rozmowę kwalifikacyjną do Sinsaj na stanowisko Dyrektora salonu (zaznaczę, że ze względu na pandemię rozmowa będzie przez kamerkę). Czytając opinie mam mieszane uczucia, co do pracy w LPP... Mam spore doświadczenie w handlu (sklepy odzieżowe) na stanowiskach kierowniczych. Czy polecacie pracę w tej firmie i jak klarują się zarobki? Może ktoś z Was wie również jak wygląda przebieg rozmowy! Będę wdzięczna za każdą informacje.

Os obecny
@Anonim

Czy podjęłaś pracę? Interesuje mnie zakres obowiązków i realne wynagrodzenie? Czy jest szansa na 5-6 tys. Na stanowisku dyrektora salonu? Czytając opinie az trudno uwierzyć że w tak renomowanej firmie może być aż tak źle. W moim mieście jest od ponad 3 miesięcy ogłoszenie i nadal aktualne? Zastanawiające, czy wymagania są aż tak wygórowane że nie zostało obsadzone stanowisko? Sprawdzając wymogi wg mnie nie są, zastanawiam się nad zmianą pracy i aplikowaniem, obawiam się po takich negatywnych opiniach.

nikt
@Os obecny

6-5-6tyś? Możesz pomarzyć

@nikt

Więc realnie na ile max można liczyć?

@Anonim

Czy mozesz opisac jak wyglądała rozmowa?

Hanna

co do zwolnien lekarskich w magazynie lpp pruszcz gd,to jest prawda i tez polecam z nich korzystac,gdyz nie ma to roznicy,czy sie pracuje,czy sie lezy zawsze sie nalezy/proponuje zawsze brac koniec miesiaca i poczatek i dostaniesz premie w jednym i drugim miesiacu,bo oni placa do 5 dni.ja tak robie zawsze i dostaje premie takze spoko i bierzcie tez tak jak ja

Jazda
@Hanna

Podjedz na pętle ;) imbecylu

@Jazda

Też chyba nim jestem, bo nie rozumiem po co tam ma podjeżdżać?

Praktykant

Hej, a jak z praktykantami? Robią rzeczy związane z praktyka jak np. logistyka, czy tez siedzą i naklejają naklejki na paczki?

Krzysztof

dzwonilem do firmy lpp magazyn tzn.posrednik techno pruszcz gd.i chcialem podjac prace na magazynie,ale powiedziano mi,ze samych obywateli ukrainy przyjmuja, to ja sie pytam w takim razie,co to za firma polska,trzeba chyba to naglosnic,ze taka polska a polakow nie chca.

Marketer

Jeżeli ktoś myślał o rozwoju w marketingu, to odradzam. Pracuję dla Sinsay i prawda jest taka, że zupełnie coś innego zostało mi powiedziane na rozmowie względem mojej pracy, przez co inaczej też ją sobie wyobrażałem. Mimo stanowiska wyżej, wykonuję obowiązki takie same jak asystenci, co jest dla mnie całkowicie nierozwojowe. W dodatku brak porozumienia między kierownictwem i zespołem. Jeżeli ktoś chce zacząć, to śmiało, bo można się dużo nauczyć (chociaż wymagania mają takie, jakby chcieli samych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem). Natomiast jeżeli ktoś szuka rozwoju, to nie w tej firmie.

TAK TO PRAWDA ZE NA ZWOLNIENIA TAM SIE CHODZI W TYM MAGAZYNIE LPP W PRUSZCZU GD. KIEDY SIE CHCE I KIEDY SIE CHCE TYLKO ZAPONIALES NAPISAC ZEBY WROCIC PRZED MIESIACEM CZYLI LEKARZEM MEDYCYNY PRACY NA DWA DNI I POZNIEJ ZNOWU OD POCZATKU BRAC ZWOLNIENIE

Forklifter

Jak wygląda praca wózkowego? Czy operatorzy dźwigają kartony (kompletacja) czy tylko obsługują palety systemowym wózkiem? Jaka jest stawka oraz czy warto podjąć się pracy? System pracy 3 zmianowy czy 4 brygady ? Dzięki

Xyz

Wiecie może jakie są zarobki na stanowisku starszy sprzedawca?

Praca w Sinsay to jakiś żart. Narzucają tysiąc zadań na raz, tak, że nawet 20 osób nie jest w stanie tego ogarnąć. Z dnia na dzień wymyślają coś co w głowie się nie mieści. Nocki tuż po świętach to normalka w tej firmie. Po Bożym Ciale cala centrala miała wolne a sklepy zapierdalały z przecenianiem jakby nie można było tego zrobić w innym dniu. W Sinsay cala centrala to totalna porażka, ludzie nie wiedzą jak wygląda praca w sklepie i tylko narzucają tysiąc rzeczy na raz mówiąc ma być zrobione i tyle. Każdy mówi o tym jak traktowane są pracownicy w Bangladeszu, ale nikt nie mówi o tym jak traktują pracowników w Sinsay w Polsce (o wiele gorzej). Porażka totalna ta cała organizacja. Ich zdaniem pracownik sklepu nie powinien mieć życia prywatnego, kierownicy muszą siedzieć w sklepach po godzinach pracy ponieważ nie da się inaczej, są zmuszeni z godizny na godzinę ściągać ludzi do pracy bo dostali info że do jutra ma być pół sklepu przelożonego….(usunięte przez administratora)

Ala

dodatkowo wprowadzenie w każdą niedzielę nie handlową pakowanie zamówień internetowych w takich godzinach gdzie to się w głowie nie mieści ???? zapraszamy RKS oraz dyrekcję to pracy w niedzielę w zamian za dzień wolny w tygodniu ????️

@Ala

Przecież pracodawca nie może zmusić, abyście przychodzili do pracy w niedzielę. Macie taki zapis w umowie? Skoro nie to dlaczego przychodzicie? Bo powiem szczerze nie rozumiem tego...

Jakie są wymagania co do stanowiska zastępca kierownika ?

laseczka

Do zobaczenia w Ebrogym,wiadomo kto z kim.kocham

kantyna w lpp

kantyna w lpp to jakas kpina ze sniadaniami,bulki mikro plus dwa jajka koszt 10 zl,to jakis zart chyba.mikro wszystko oszczedzane tak,ze jeszcze troche to tylko placic bedzie trzeba i pusty talerz sie dostanie.wstyd,ze lpp nie zrobi konkursu wsrod gastronomi.przyjda chetnie inni,co beda o niebo lepsi i w miare tansi.to jest absurd,zeby placic wiecej niz w dobrej restauracji.

Aneta

Witam wszystkich,nie wiecie moze dziewczyny jak ma na imie ten piekny, opalony, przypakowany facet z dzialu celnego,co jezdzi na wozkach na zmianie pana Darasza?Jaram sie nim bardzo,wydaje mi sie,ze tez mu sie podobam.Dajcie mi namiary prosze was,bo nie moge go nigdzie znalezc na fb i insta.prosze was bardzo

beata

To nie Tomek ,dobrze wiemy tylko M. (usunięte przez administratora) :)

Kac
@Aneta

To pewnie chodzi o Rysia

$
@Aneta

Kto normalny szuka faceta na takiej stronie ? Podejdź i zapytaj.

@$

Myślę, że gdyby mogła tak zrobić to by nawet tego tu nie pisała. ;p Ale w sumie to racja, tu o pracy się pisze a nie bawi w portale randkowe chociaż w sumie ciekawe czy często ludzie tu w parki się dobierają?

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S. A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w LPP S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 13 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S. A.?

Kandydaci do pracy w LPP S. A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S. A.