Opinie o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LPP S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LPP S. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S. A. w Pruszcz Gdański

Jaka jest różnica pomiędzy zastępcą kierownika a asystentem kierownika?

Zastępca kierownika jest jedno stanowisko wyżej niż asystent. Asystent to tak na prawdę funkcyjny z lepszą nazwą

Pracownik1

No nie do końca, Asystent Kierownika to dawny Starszy Sprzedawca, tylko nazwa uległa zmianie. A stanowisko niżej od Zastępcy Kierownika jest Dekorator.

była asystentka

Jako asystent kierownika jesteś największym kozlem ofiarnym. Wszystko jest na Twojej głowie i ponosisz za wszystko odpowiedzialność. Zastępca kierownika natomiast siedzi na magazynie i pachnie.

Lokomenfrost
@Pracownik1

To są szczeble w Sinsay Kierownik Zastępca Starszy sprzedawca Dekorator Lider Sprzedawca ????

Tak było

Odradzam prace w tej firmie jako sprzedawca. Poszłam pracować do tej firmy jako sprzedawca po pracy na produkcji świec gdzie warunki pracy jak można się domyśleć nie były przyjemne ale szczerze wolę wracać na produkcji co wakacje (bo aktualnie studiuje) gdzie jest ciężka fizyczna praca 8h, 5 dni w tygodniu ale pracowników traktuje się z większym szacunkiem. Żałuje spędzenia czasu w LPP i cieszę sie że miałam wtedy możliwość zrezygnowania z tej pracy bez martwienia się o utrzymanie.(usunięte przez administratora) 2 Słynny ,,elastyczny" grafik. Może i jest elastyczny tylko dla (usunięte przez administratora), reszta ma być na zawołanie jeśli odmówisz cytuje słowa (usunięte przez administratora),,Zapamiętam to sobie".(usunięte przez administratora) Gdy się zwalniałam usłyszałam , że (usunięte przez administratora) rozumie bo u nich nie każdy takiego tępa wytrzymuje (pracowałam tam po pracy na produkcji taśmowej)... ale no nic poza mną w ciągu 3/4 miesięcy zwolniło się większość nowych pracowników. Gdy wchodze tam na zakupy i widze nowe twarze po prostu ludzią współczuje. Firma awansuje na wyższe stanowiska nie osoby z doświadczeniem lub umiejętnościami tylko takie które najdłużej tam wysiedzą (usunięte przez administratora)

O co chodzi

Pracuje w innej firmie i uważam że wasi regionalni przed świętami totalnie dali upy. Brak kart podarunkowych na sklepach to dla firmy strzał w kolano.

Pau
@O co chodzi

Regionalni (oczywiście nie wszyscy) dają plamę z wieloma sprawami. Najczęściej zajmują się tym jak ratować swój (usunięte przez administratora) a nie obowiązkami, które wynikają ze stanowiska.

WÓZKOWY

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą na widlaku w tej firmie to odradzam z całego serca. Zatrudniasz się na wózek a tak naprawdę robisz idiotyczne prace w stylu naklejanie naklejek na metki lub klipsowanie ubrań. Nie wiem jaka mądra głowa wpadła na ten pomysł by takie prace zlecać facetom. 8 godzin tłuczesz naklejki jak upośledzony oczopląsu idzie dostać. Lepiej iść gdzieś gdzie robi się prawdziwe prace magazynowe niż siedzieć nad jakąś babską robotą. Nie po to się robi uprawnienia na wózki by robić robotę przeznaczoną dla kobiet. Przez właśnie takie podejście do magazynierów z każdej zmiany słyszę głosy że ludzie szukają pracy. Jeszcze trochę to nikogo normalnego tam nie będzie bo firma nie potrafi docenić pracowników z kilkuletnim stażem. Na brygadzistów awansowani koledzy kierowników. W tej firmie nie liczy się co potrafisz a to jak głęboko wchodzisz w 4 litery. Kierownictwo bez podejścia do ludzi i do tego nic nie potrafi załatwić bo sami boją się o stołki i przyklepują najgłupsze pomysły ale co się dziwić, takiej pracy za takie pieniądze już nigdzie nie dostaną. Jeśli robiłeś uprawnienia po to żeby teraz klipsy przyczepiać lub naklejać naklejki jak na lini produkcyjnej za psi grosz to ta praca będzie dla ciebie :) Oczywiście podwyżek też nie ma bo kryzys ale drugi magazyn stawiają i kupują niepotrzebne rzeczy za kilkaset tysięcy złotych które potem leżą latami i zajmują miejsce jak wagi do kartonów :) Pracy do okoła dość na magazynach a w tej firmie myślą że w dobie kryzysu ludzie będą im dziękować że mogą tu pracować. Firma zobaczy ilu ludzi im podziękuje i jak będą odchodzić do konkurencji żeby chociaż pracować z sensem i gdzie niegdzie płacą na start więcej niż tu za kilkuletni staż a zostaną matoły co dobrze palety nie umią wczytać :)

OPERATOREK123
@WÓZKOWY

Nie martw się, niedługo nie będą potrzebni operatorzy... Ze swoją "specjalizacją" prędzej czy później będziesz się cieszyć z metkowania ubrań za 3800 brutto :)

Żarty
@WÓZKOWY

Akurat jeśli chodzi o takie podejście to nara koleś. Co to za generalizowanie babska robota? Szowinista.

Sprzedawca

Rozmowa odbyła sie w miłej atmosferze na korytarzu galerii.

Coś o sobie, dlaczego wybrałam akurat ten sklep, co wiem o LPP, 3 swoje wady i 3 zalety, plany na przyszłość, czy sympatyczne podejście do klienta jest wazne i dlaczego.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Hydraulik - montaż instalacji na jachtach
Sunreef Venture S.A.
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Zainteresowana

Ile zarabia dekorator w sinsay ? W jakich godzinach pracuje i jakie ma obowiązki ?

Pau
@Zainteresowana

Dekorator około 3200brutto, ale nie jestem pewna na 100%. Praca w godzinach porannych, jak są dostawy to 5/6, jeden bądź dwa weekendy pracujące. Na zmianie często sam ze sprzedawcą przez kilka godzin. Obowiązki to cały zakres VM, prowadzenie zmiany, kwestie biurowo-administracyjne, kasa, przymierzalnia, magazyn, odpisywanie na maile (najlepiej od razu, bo jak odpiszesz na maila lub wiadomość na Teams odrobinę później to już są telefony z pretensjami i awanturą) i wiele innych. Według mnie nie opłaca się.

Kucyk

Jak to jest z Sinsay Pniewy ?? Jaka atmosfera na salonie bo chciałem aplikować i nie wiem co robić. Pomoże ktoś ??

K
@Kucyk

No średnio... kierowniczka nie ma posłuchu i wszyscy mają ją w (usunięte przez administratora) jest tam jedna świetna dziewczyna, a przynajmniej była podczas otwarcia, dawno jej nie widziałem

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć jakie wynagrodzenie dostaje się na magazynie (pakowanie produktów) w LPP , ponieważ otwierają nowy magazyn tej firmy pod moim miastem. Jak ciężko się tam pracuje? I inne ciekawe informacje. Z góry dziękuję.

Chce aplikować na stanowisko sprzedawcy, czy ktoś może powiedzieć jak ta praca tam wyglada?

Magik

Witam. Jakie zarobki w dziale Utrzymania Ruchu? Jest opcja zarobić powyżej 5k na rękę?

Klemens

Chyba na dwa etaty ....

@Klemens

Aż tak dobrze płacą? ????

@Magik

Mam jeszcze jedno pytanie: jaki system pracy jest w utrzymaniu ruchu?

EmKA

Chyba jak sobie odpiszesz 2700

ANONIM

Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM! Nie będę się dużo rozpisywać bo wszystko o pracy napisali pozostali byli pracownicy z czym zgadzam się w 100% Od siebie chciałabym tylko dodać, że jeżeli traficie na nie fajna kierowniczkę lub osobę funkcyjną na zmianie to nawet nie zjecie śniadania bo nie pójdziecie na przerwę:) Mało tego zdecydowałam się napisać ten wpis ponieważ zostałam (usunięte przez administratora) w sprawie mojego wynagrodzenia. Pracowałam miesiąc bo dłużej nie wytrzymałam, liczyłam i zapisałam każdy dzień w pracy żeby moc sobie podliczyć ile dostanę. Jak mozna sie domyślać dostałam mniej niż było to należne. Nigdy więcej pracy w Sinsayu.

Poważnie, Kinga już nie pracuje? Co się stało?

Marko

Możecie mi powiedzieć, jak wyglądają zarobki na Zastępcę Dyrektora i Starszego Sprzedawcę w Sinsay? Na drugim etapie rekrutacji niestety niczego się nie dowiedziałem.

Iffa
@Marko

Starszy zarabia 2350 na rękę

kasia22222
@Iffa

poważnie tak mało? a są oprócz tego jakieś dodatki typu premia itp?

Xxx
@kasia22222

Jaka premia xd Stawka jest podana na umowie za ile pracujesz, żadnych premii nie ma, no chyba że ja nic nie wiem a jakies są ????

Banan

Czy ktoś mógłby napisać jak wyglada proces rekrutacji na kierownika salonu i jak wyglada taka praca?zaaplikowalam na to stanowisko i oczekuje na kontakt.i czym różni się kierownik od dyrektora?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jakie zadają pytania? Ile na rękę wyciągnie starszy sprzedawca?

@123

Chodzi o sinsay

SINSAY

ile zarabia (na rękę) Starszy Sprzedawca w Sinsay? I czy oprócz tego są jakieś dodatkowe premie?

Czesc, czy zastepca dyrektora salonu w Sinsayu wyciagnie 3tys na reke?

Max

Niestety nie, około 2,5tys

Klodi
@Kandydat

Mozesz powiedzieć cos wiecej ?

Nie ma szans. Kierownik ma 3 tys czasami ... Zastępca ma około 2.5

Pracuś

Mam umowę na 1/2 etapu czy powinnam pracować po 12 godzin ?

porażka
@Pracuś

Też pracuję na 1/2, 12h w pracy aą okropmie wymęczające, aż odechciewa się iść...

Czy można przejść z umowy o prace na zlecenie ? Bylam na pół etatu i niby mam 80 godzin ale zawsze to wychodzi więcej i nie zawsze jest tak jak bym chciała dlatego czy jest możliwość żeby zmienić na umowę zlecenie?

@Anonim

Nie można zmienić umowy o pracę na zlecenie. Najlepiej przekazać po prostu, że chcę się pracować zgodnie z wymiarem etatu i że nie potrzebujesz dopełnień.

Aaaa

Praca tam to jest masakra liczy się tylko produktywność, na zatrudniali od groma pracowników na umowę o pracę na prawie 3 lata po miesiącu z dnia na dzień zwalniali po kolei bo za małe utargi były, dziewczyny to płakały bo niektóre pozwalnialy się z innych prac bo przecież w sinsay ich zatrudniają jakież było zdziwienie jak bez wypowiedzenia zwolnili kilka osób w tym też mnie...

Lol

Pytanie się o preferencje żarty.. tylko tyrać jak pies a jeszcze kierownik i inni z zespołu wbijają ci nóż w plecy smutne lecz prawdziwe

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S. A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w LPP S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 13 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S. A.?

Kandydaci do pracy w LPP S. A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S. A.