Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Lowelowy Krzysiek

Kolego ten film z Lindą jest dobry. A nawet bardzo. Dobry. A dlaczego? A dlatego bo Bogdan wziął kasę za wystąpienie. To już wiadomo dlaczego pracownikom nie zapłacono całych należnych wypłat! ! Bo poszły na kabaret. Ale tak jak policzyć po 200zł razy ilu jest pracowników. .. hm ok 100 osób to jest na garże dla Bogdana ???? no i reszta dla Prezesa. A Teraz do regionalnego. Że to co on mówi to jest z IC bo tam też tak Było ???? Ale jak tak mówi to napewno życie mu podziekuje i ja mu tego życzę! A jak chce to mogę się z nim spotkać. I porozmawiać o tym.

Jajo

Firma zenada. Co chwile ludzie się zwalniają. Towar porozwalany po magazynie. Ludzie traktowani jak przedmioty. Szykuja się kolejne wnioski do inspekcji po inwentaryzacji

Daro

Witam. Widzę że dużo negatywów które w większej części są kasowane. Pracowałem w filii w Gdańsku i przyznam że większego syfu nie widziałem. Co do wyplat i mobbingu przyznam rację dodam jeszcze,że w zimę piec wiecznie zepsuty więc w mrozie trzeba było robić a w lato upał jak diabli a nawet wody nie dawali. Szef miał to w (usunięte przez administratora) bo najważniejsze są jego słupki w Excelu zresztą stołek po znajomości. Chyba wszystkie kobiety się zwolniły bo każda zaczepial stary zbok myslal chyba że na kasę poleca bo raczej nie na wygląd. Szkoda mi jego żony bo niczego nie świadoma. Omijać szerokim łukiem Gordona.

Daro
@Daro

Tego pana nikt nie lubi, (usunięte przez administratora) cwelicho

Dogg
@Daro

W większości filii jest tak jak to opisałeś nie tylko w Gdańsku, wszędzie ten sam problem czyli mobbing, słabe wypłaty, wygórowane plany które rzadko się wyrabia, brak premii, bonów na święta, umowy zlecenie albo na najniższą krajową i ogólnie wszystkiego na nic nigdy nie ma pieniędzy klient się liczy i te opisane słupki a pracownik jest nikim i najlepiej żeby robił za pół darmo, siedział cicho i był zadowolony z pracy i panujących w firmie warunków. Pozdrawiam

Fush
@Daro

Jeszcze jak pracowalem w zamosciu to duzo o was mówili i brygadzisci i kierowcy i zwroty,ze macie jeszcze gorzej niż my tutaj. Moja ocena za dwa lata pracy w cn od 0 do 5 to daje 2 z duzym minusem

Xxx
@Daro

Z tym że zbok to sie zgadzam. Wkurzał mnie swoim zachowaniem. U niego też wiele do życzenia pozostaje kultura osobista. Potrafi drzeć sie na kobiety przy swojej córce tylko dlatego bo ktoś go wkurzył.

Adi44

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowisku kierowca kat.B oraz jak oceniacie ogólnie ?

Były Adzik
@Adi44

Praca jako kierowca wygląda tak, że jesteś goniony i przez kierownika i przez klientów ( mechaników) tzn wydzwaniają co chwile na twój prywatny nr i pytają kiedy będą części i dlaczego tak późno bo się spieszą, muszą dzisiaj dokończyć samochód itd, jak sprzedawca coś źle dobierze to też często kierowca wysłuchuje, ale jak przyjdzie do płatności to trzeba się prosić o pieniądze ( nie mówię o wszystkich oczywiście). Pieniądze są na czas ale bardzo skromne około 2-2,5 tys, praca po 8-11 godz + prawie wszystkie soboty, dostać wolny dzień graniczy z cudem bo kto rozwiezie części, pracującą wigilia sylwester czy wielka sobota to norma oczywiście brak premii bonów na święta czy lepiej płatnych nadgodzin. Do tego w pakiecie stare często pasujące się samochody bez klimy i z łysymi oponami. Pracowałem w tej firmie jako kierowca 2 lata i ogólnie oceniam prace w skali od 1-6 na 2, także jeśli się nie ma innej opcji pracy to można spróbować na przetrzymanie jakiegoś czasu, ale jeśli ma się lepszą opcje pracy to radzę omijać bo niczego sie tu nie dorobicie noo chyba, że nerwicy :D atmosfera na oddziale też nie ciekawa każdy sobie i przed siebie. Wytrwałości życzę wszystkim na ten nowy rok.

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Osoba

Firma która na święta nie daje nic pracownikowi... Ciekawe czy chociaż szanowny Prezes złoży życzenia.

N...
@Osoba

Powinniśmy sie postawic i wspólnie pójść i porozmawiać o tym ze nie bylo pieniędzy na święta. W grupie siła ludzie!!

Młoda

Witam, chcialam wiedziec czy warto przyjsc tutaj do pracy ale jak sie dowiaduję atmosfera jest na niskim poziomie. Ludzi nie traktuje sie dobrze tylko tych którzy potrafia sie dogadać z brygadzistą... I jeszcze to jedyna firma która nie dała swoim pracownikom należnych pieniędzy na święta. Cóż jednak nie podejmę ryzyka zatrudniając się tutaj.

Robol

Mam nadzieje, ze po inwentaryzacji w cn kierownik i jego z.-ca odpowiednio beda rozliczeni za wyniki tego (usunięte przez administratora) do którego sami doprowadzili!!

Xxx

Pracowałam w filii w Gdańsku na magazynie. Jakaś masakra. Wody brak, (usunięte przez administratora) z zamówieniami na sklepy i trasy, brak wózków bo zastawiane towarami wszystko. A na argumenty o niewyrabianiu sie kierownik w (usunięte przez administratora) to miał. (usunięte przez administratora) na półkach, braki magazynowe.

Marian

Witam. Ile tak naprawdę dostaje podstawy kierownik oddziału ? Np w Pasłęku, Ornecie ? Własna DG 2 pracowników ?

Iza .....

Firmę i sytulacje na Magazynie z Gordonie tworzą ludzie czyli zespół ....Ale najgorsze jak się utworzy klan który buntuje ludzi ze praca nie dobra ze słabe zarobki itp ....Ja pracuje już 4 rok i idzie zarobić Ale się pracuje a nie dyskusje po katach .....Na akordzie wychodzi się bardzo dobrze ...Ale musi być jedna zaleta mniej buzią a wiencej pracować rączkami.....Jak ktoś jest pracowity i sumienny to jest doceniany.......Człowiek powinien iść z przyjemnością Do pracy a Nie z zmusu...Jeśli taki człowiek idzie bo musi to jak on ma być wydajny i jak ma zrobić ....Ale wtedy najłatwiej powedziec ze Mariusz (usunięte przez administratora) co nie jest prawda ....Akurt on za firma stoji murem ......i to jest człowiek przyzwoity i uczciwy i pracowity tylko komuś jak się nie chce pracować to najprościej powedziec Marianek zły to ten nie dobry....Zawsze najwencej złośliwości do powiedzenia maja ludzie najmniej wydajni ........I uważam ze Mariusz jako kierownik sobie dobrze radzi ale posprzątać bajzel po poprzednikach to się nie da zrobić w 5 minut na to trzeba czasu....A gdyby pracownicy by budowali ta Firmę z nim to by było łatwiej a nie kapać pod nim dołki ....Jak komuś się nie podoba to niech ma odwagę i powie szefowi w prost a nie chować głowę w piasek...I nie prawda ze firma stoji cienko ze wypłaty sie opóźniają zawsze są na czas a nawet z dwa dni przed czasem ......Powiniscie popracować u Kozłowskiego wywalił by wszystkich nie robiących a siejących bunt ....Tak ze głowa do góry uwerzcie w firmę i budujcie ja tez....A firma się rozbudowuje co raz bardziej......????????

Dog
@Iza .....

No właśnie to czytam i widzę kto pracuje na mag w cn. Hahaaa, kierownik z ksiezyca ,a reszta z marsa

Maks

Wzruszający wpis

Ryszard
@Iza .....

Kolego pracowałem i to nie rok więc nie gadaj głupot! Oznacza zarobić jako Handlowiec oczywiście dobry. A szeregowy pracownik to tylko dorobić się garba. I marnej wypłaty! Musisz olej uzupełnić bo Ci chyba ubyło!

Miły Pan

Ja również pracowałem w tej firmie jakieś 14 msc i powiem szczere, że chyba Gordon był moim najgorszym pracodawcą do tej pory np: brak jakichkolwiek bonów na święta, brak karty MultiSport zero szkoleń dla sprzedawców jakichkolwiek wyjazdów integracyjnych, a o premiach czy płatnych nadgodzinach to już lepiej nie wspominać. W dodatku ciągła presja na plany i nie ciekawa atmosfera noo i te pieniądze 2 - 2,5 tys z 3 sobotami :))) ehh ogólnie szkoda słów, teraz mam spokojniejszą pracę i lepszą płacę i na umowie nie 2300 brutto a 3600. Swoją opinie napisałem żeby przedstawić wam pracę w Gordonie. Dziękuję i pozdrawiam.

Franciszek
@Miły Pan

Masz rację ja też odchodzę. Za takie pieniądze to niech z Ukrainy zatrudniają ????

misiek

Pracuje w Gordonie pół roku , i jak widzę te wszystkie narzekania na firmę ,ludzi to przychodzi mi jedna myśl do głowy.Jak Wam jest tak zle to po co tu pracujecie?Powiem Wam tak ,po pewnym czasie zobaczyłem jak są realia.Braki ,słaba logistyka małe za towarowanie i jeszcze parę tematów.Ale jak to mówią, wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma.Ja mimo tych różnych wpadek nie poddaję się i cały czas idę do przodu.Dopinam nowych klientów ,nie biorę wszystkiego do Siebie i pomału wszystko się usprawnia.Braków jest coraz mniej ,towaru coraz więcej.Firma idzie do przodu ,uwierzcie w Siebie a wszystko będzie dobrze.Pozdro

tu152

Brawo ty ! Najlepsza CENA najlepsza LOGISTYKA najlepsza DOSTĘPNOŚĆ

Hahha
@tu152

Mam nadzieje ze Twoja wypowiedz to tylko żart jeżeli nie to WSPÓŁCZUJE

mmm
@misiek

staraj się staraj a po cichu Cię wymienią na nowszy model

Misiek
@mmm

Teraz na szczęście mamy rynek pracownika.... Pozdrawiam.

Krzysiek
@misiek

Dostępność? ??zima jest a odmrażaczy nie ma ani w CN anie Rd ???? parodia wiem bi jeszcze pracuje w tym bagnie

Prezes firmy - wywiad na youtu

????Polecam pracownikom obejrzeć dwu godzinny wywiad z prezesem firmy na youtubie na kanale " przygody przedsiębiorców"- dowiecie się jaki szacunek na do was prezes i jak prowadzi się biznes????Można później skomentować pod filmem????Na razie same pochwały.

@Prezes firmy - wywiad na youtu

Ten film jest i dotyczy lat początku kariery a teraz jest zupełnie inny. .. Może dla Regionalnych którzy wprowadzili plany sprzedażowo-.marżowe żeby mniej płacić a dla nich wtedy będzie. Ale jeszcze nikt się nie dorobił na cudzym nieszczęściu. Tzn mówiłem o ludziach którzy muszą utrzymać rodzinę za marnä pensję. Wytrwalosci ludzie.

PH3+

Szalu nie ma ale tez praca mało wymagająca wsiadasz punktujesz door to door jak najwięcej sprzedając. Myślę że byłoby lepiej gdyby była jakaś strategia na budowanie relacji z klientem oni procentowo generują największy udział w obrotach. Telezakupy mango wywołują więcej emocji niż wizyta handlowca z Gordona bo taka rotacja. Chyba czas Panie Gordon się nisko pochylić przed pracownikami bo Ci co zbudowali tą firmę o ile jeszcze pracują będą ją zamykać mocniejsi gracze na rynku przegrywali a asy z rękawa już chyba wszystkie wykorzystane. Mimo to praca fajna o ile ekipa zgrana na filii, pieniążki słabe, dostępność towaru chyba lepsza niż przed AD. Możliwości są ale centrala trzyma lejce zaciągnięte jakby sami nie chcieli handlować. No i godziny pracy od 8 + dojazd do filii do min 17 trochę meczące latanie po ciemku po garażach jak windykator z providenta. wychodzi łącznie min jakieś 9 i 1/2h dziennie + braki w ludziach na sprzedaży a wiec żeby oni też mieli wolne wypada wskoczyć na telefon w sobotę no i tutaj to już jest darmowe nikt Ci za to nie zapłaci. ogólnie oceniam w skali 1-5 na mocną trójkę. Dla doświadczonego handlowca w branży odradzam dla młodzika po szkole dobry trening na przetarcie i zdobycie doświadczenia. formy zatrudnienia DG z własnym samochodem lub etat i firmowy samochód. Słabe strony godziny pracy i pieniążki na plus to chyba to co fila sobie sama zbuduje bo tak naprawdę każda jest inna byłem na kilku na jednej jest lepiej na innej gorzej.

Nikus
@PH3+

Zapomniałeś dodać że nowy rok to dla wszystkich nowe zasady i to będzie gwóźdź do trumny . Ehh szkoda ale ktoś pomylił rok 2019 z 2009. W tym momencie bezrobocie jest najniższe od 29 lat i wynosi rowne 5%. Rynek bardzo szybko wchłonie nowy narybek. Przekonamy się po pierwszym kwartale 2020 roku kto Panie prezesie miał rację. W CN brakuje rak do pracy ? Ten problem może rozlać się na cały kraj. Życzę powodzenia.

@PH3+

Kolego zgadza się. . Poznać klientów i przejść do konkurencji to w Gordonie obroty spadną. .... Jak nie potrafią ludzi szanować a to działa w dwie strony.

Szczery

No dobrze od czego by tu zacząć... Może od tego że jeden z kierowników regionalnych kiedyś na zebraniu powiedział do całego oddziału że, każdy pracownik ,, Gordona" ma 2 soboty w umowie liczone (pracujemy w sobotę za darmo). Stawka za nadgodziny jest dokładnie taka sama jak za zwykła godzinę. Często wyśrubowane plany i nie adekwatne do nich ,,premie". Brak socjalu żadnego multisporta, czy opieki medycznej. Rozliczenia potrafią być zmieniane (nie możesz zarobić , za dużo) Towar do klienta potrafi przyjechać w stanie nadającym się do utylizacji ( o ile w ogóle dojedzie, często się zdarza brak na mag CN) Brak wsparcia ze strony CN dostałeś używany/zniszony towar radź sobie. Wieczny brak środków na potrzeby oddziału. Odradzam prace tu, chyba że brak żadnej alternatywy. Ja sam obecnie szukam czegoś i daje nogę z tej firmy.

Rowerowy Krzysio
@Szczery

Szczera prawda!! Szkoda ze do rana jeden z dyrektorkow to wszystko usunie żeby smród się nie rozniósł poza firme

Prawda
@Szczery

Heheh bardzo dobrze to ująłeś, to jest właśnie sedno tej firmy, na każdym kroku przełożeni patrzą jak skubnąć z wypłaty tego szarego pracownika który i tak zarabia marnie. W dodatku brak jakichkolwiek premii, socjalu, bonów na świeta i innych rzeczy które wiele firm gwarantuje swoim pracownikom :D noo ,ale to jest Gordon tego się nie ogarnie, a towar jaki przychodzi z cn to już w ogóle przechodzi ludzkie pojęcie. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Szczery
@Prawda

Bonów? Paczek? Z CN nigdy nie przyszedł nawet mail z życzeniami na święta. Jedyne co to jest mail kiedy zamawiany przed świętami towar przyjedzie.

Mich
@Rowerowy Krzysio

W CN wszyscy czują ten smród, ale nikt z góry nie chce się przyznać od kogo to wychodzi

waldek
@Paweł

Jak przeczytasz to P Reg oszukancu to i tak zobaczysz że życie Ci się dopłacić za takie podejście do Pracownika Skończyły się czasy pracy za darmo! !!

PH

To w jaki sposób wyglada praca PH w tej firmie to jakiś nieśmieszny żart. Jeździ się po 9-10 godzin dziennie, człowiek się stara żeby rozwinąć sprzedaż tylko po to żeby na koniec usłyszeć od dyrektora, że nic nie można zrobić(głównie chodzi o ceny) Wynagrodzenie to kolejny kabaret, praca na własnej działalności i własnym samochodzie, na początku obiecują gruszki na wierzbie i inne cuda, faktycznie pierwsze 3-4 msc wynagrodzenie jest godne ale to tyle. Później realia wyglądają tak, że Pani kasjerka w lidlu czy innej biedronce zarobi więcej na godzinę niż PH w firmie Gordon. Myślałem, że coś zmieniło od mojego odejścia ale po komentarzach widzę, że jest gorzej niż było.

Minn

Kiedy talony w CN na swieta, ktos wie?

Janek

co się dzieje z tą firmą... zamiast płacić porządne pieniądze sprzedawcą dzięki którym sprzedawany jest towar to z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. mniejsze wypłaty o (usunięte przez administratora)to chyba lekka przesada ...

Stefan

Firma do dzisiaj nie zapłaciła mi za nadgodziny choć minęło już prawie pół roku. Dostali wyrok sądowy za niepłacenie za nadgodziny, tak się dorabiają polscy "biznesmeni" ... Omijać szerokim łukiem

Dżem
@Stefan

Taka to właśnie jest ta firma, ja jeszcze pracuje ale już powoli myślę na zmianą pracy bo tragedia tzn ja zawsze wszystko mam wypłacane na czas, ale pensje pożal się Panie Boże i nadgodziny płatne 10 zł/ h hehe to jest jakaś kpina w dzisiejszych czasach i przy dzisiejszych cenach :D to wyżyć się ledwo da z tych pensji co Gordon płaci.

Xxw
@Stefan

Nie tylko Tobie. Takich osob jest masa. A już nawet w PIP z tego sobie nic nie robia. Daliby chociaz do zrozumienia, panie a po co tam robiles??

...

Gordon to porażka. Wieczne proszenie się o swoje pieniądze, nadgodziny musisz robić a na wypłacie tego nie widać. Osoby które liczą wypłaty to też jakiś śmiech na sali, wszystko byle tylko jak najmniej zapłacić. Atmosfery w pracy nie ma bo i jak ma być skoro cały czas jest wyścig szczurów. Każdy stara się zrobić jak najwięcej a później i tak kierownik pyta dlaczego tak mało zrobiłeś, jesteś mało wydajny. Ubrania robocze w każdej firmie to podstawa ale oczywiście nie w gordonie. O buty robocze musisz się prosić miesiącami, że nie wspomnę już o koszulce. Jeśli już coś z tych rzeczy dostaniesz to i tak z wielką łaską. Przepisy BHP w tej firmie istnieją tylko na papierze, no chyba że będzie jakiś wypadek na hali to wtedy przez tydzień całe kierownictwo pilnuje żeby ludzie przestrzegali '' BHP ''. Nowe osoby, które przychodzą do firmy dostają skaner do ręki i informacje że to jest skaner tak się skanuje i rób sobie sam bo ja mam akord. Nie pracuje w tej firmie dobrych parę miesięcy i odejście to był strzał w 10.

Dikk
@...

Dobre dobre, ale to wszystko prawda! A kierownik i brygadzisci to są z lapanki bo inaczej tego nie idzie określić. Fe....feeee

...
@Dikk

Jeśli komuś ktoś z pracowników nie pasuje to najłatwiej jest się tej osoby pozbyć. Przecież wszyscy przyjdą do gordona, przy tak '' dużym socjalu ''. Bony na święta, paczki i przede wszystkim pieniadze które firma chętnie daje swoim pracownikom z okazji świąt. Grunt to dbać i szanować swojego pracownika

Xyz
@...

Jaki socjal? Takie coś nie istnieje w tej firmie. Podobnie jak bhp, szanowanie pracownika itp

Iian

Potwierdzam. Odszedlem po trzech latach z firmy. Nie polecam

@Iian

Także nie polecam. Dobrze ze prezes nie wie jak kierownicy oddziałów traktują ludzi. Nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób ucieka.

Parys
@.

Prezes nie wie lub nie chce wiedzieć????

@Parys

A tego to juz nie wiem. Takie pytanie to bardziej do prezesa.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.