Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

zdzisiek

Praca tutaj jest fatalna. Prosiłem kierownika oddzialu zeby pogadał z regionalnym o nowe samochody bo strach jezdzic. A po rozmowie uslyszalem dobrze dobrze beda niedlugo i tak juz 6 msc czekamy z innymi kierowcami, opozniona wyplata ( 10 przypadał w weekend, a 11 lisopada to poniedzialek wiec wolne). porazka, brak motywacji dla kierowcow. Jedntm slowem odradzam tam prace na dluzsza mete

Xxxxx

Ludzie z centrali bardzo niekulturalni. Prosić ich o wysłanie pisma na jakiś adres to mają to w (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy tam. Brak możliwości rozwoju choć obiecują go, kierownictwo w (usunięte przez administratora) ma bhp.

xx
@Xxxxx

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak bhp

Pracujący

Minol rok od rewolucji na mag kiedy to odszedl kierownik i brygadzisci albo musieli to zrobic, ale poprawy zadnej a wrecz przeciwne wszystko się cofa do tylu

@Pracujący

można się cofnąć do przodu ??

Abc

Brak rozwoju, odpowiednich szkoleń, bałagan na półkach, odzieży roboczej

Issa
@Abc

..... po prostu brak wszystkiego.....,ale to juz za mna

Emilia
@Issa

To dziwne. Gordon zajął niegdyś 11 miejsce w kraju, a 1 w województwie kujawsko-pomorskim w corocznym konkursie „Gazele Biznesu”. Myślałam więc, że to godny polecania pracodawca. A co, jeśli chodzi o same zarobki? Podajcie mi jakieś szczegóły.

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nois

Odradzam wszystkim pracę tam.

@Nois

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnim czasie wiele osób ma tu jakieś obiekcje, jeśli chodzi o pracę w Gordonie. Sam jednak nie wyjaśniłeś, dlaczego masz tak złe zdanie na temat tego pracodawcy. Uzupełnisz wobec tego swoją poprzednią wypowiedź o te informacje?

Zomo

Mój facet tam pracował .Dziadostwo najgorsze jakie może byc ,pracował każda sobote po pare nadgodzin i co msc 1700 -1800 zł smiech na sali .Umowa zlecenie całe życie ,rotacja niesamowita .Osuzkują przy wypłatach ,brak mozliwosci kwitku od wypłaty.Dramat i Unikac tego kołhozu

Carlos

(usunięte przez administratora) coraz większe. Musisz pracować 9 h a na liscie masz podpisac ze jestes 8 h !!!! Co to ma byc !!!! Opinie idą w swiat. .....

Malwina

Niestety wszystko co pisane jest tu to prawda (usunięte przez administratora) może ktoś to przeczyta i pomoże temu komus.FIrma kiedyś była na topie ,traktowała ludzi z szacunkiem ,do pracy się przychodziło z radochą i usmiechem ,praca nie była taka zła .Ale dzisiaj to jest dramat zeby nie używać słów nie cenzuralnych .Wszyscy ludzie których miałam okazję tam poznać dawno już nie ma ,stawianie na ludzi zza Wschodniej granicy chyba za dobrze nie wychodzi ... Ludzie masowo się zwalniają ,odchodzą bo widząc co tam się dzieję nie można dłużej zostać .Brak umowy normalnej ,brak bonów ,brak socjalu ,brak szatni ,brak stołówki normalnej o wolne się trzeba było prosić z wielką mi łaską .Ostatnio się śmiałyśmy z koleżanką że kasjerzy z Biedry i Lidla mają lepsze warunki pracy i płacy od Gordona .Podziwiam mega tych ludzi którzy tam jeszcze pracują ,Ja wytrzymałam 5 msc i żałuję .Dzis inne perspektywy na zycie ,inne traktowanie .Nie ma o czym gadac

były PH

Część . Co tam słychać w gordonie minęło rok jak rozstałem się z gordonem region śląski ze względów finansowych ale dalej czuje sentyment do firmy. Coś się poprawiło czy dalej kiepsko i skupianie sie tylko na obronie swojego wypracowanego wynagrodzenia. gdzie teraz najlepiej płacą w branży pytam bo rozglądam się za powrotem i szukam czegoś na uczciwych zasadach. Wcześniej gdzieś na forum czytałem ze MR sie zwolnił no to musiało pójsc grubo a on chyba na wynagrodzenie nie powinien narzekać. MH to słyszałem ze też ale tutaj to chyba dobra decyzja firmy :)

@były PH

Daj spokój nic sie nie zmieniło nie rozwiniesz skrzydeł zero perspektyw firma sięga dna jak by tak nie było to dwoje Panow ktorych wymieniłeś do dzisiaj bylo by w firmie a teraz na sile zatrzymuja ludzi dając im nic nie znaczace stanowiska i robią dobrą minę do złej gry lepiej poszukaj sobie cos bardziej ambitnego AP, MP, IC, IT, Hart

@124

A co myślicie o wyborze firmy Gordon Hurtownia Motoryzacyjna jako pierwsza pracę? Czy osoba bez doświadczenia zawodowego może wiele się tam nauczyć? Polecacie tę pracę dla studentów? A może jest możliwość odbycia w firmie stażu bądź praktyk?

Jacek
@były PH

Lepiej nie wracaj , same dno ,

Non
@Jacek

Dno, dno i jeszcze raz dno. Zero organizacji, tolerancji i szacunku dla pracownikow . Praca tam nie jest powodem do zaszczytu

Ewelina

Na dłuższą metę praca tam niestety nie ma sensu .Pisze niestety ponieważ pracując tam dostrzegłam że ludzie tam są strasznie nie doceniani .Pan Marian niestety nie jest dobrym kierownikiem ,panuje tam istny bałagan ,nowi ludzie przychodzą i szybko odchodzą . Zamiast temu nowemu poświecić trochę czasu ,nowy przychodzi 15 min szkolenia i jest rzucany na głęboko wodę nie mając należytej wiedzy obłsugi skanera itp którą przez swoich przełożonych powinien mieć .Efekt ?Rezygnacja po 2-3 godz ...Tak było praktycznie kilka razy w msc .Wypłata ?Rewelacji nie ma ,ja pracując tam nigdy nie udało mi sie przekroczyć progu 1700 zł ...To przecież kasjerki w supermarktach leciutko osiągają ponad 2 tys .Ale nie porównujmy Gordona do Jakiego kolwiek dużego bardzo dużego supermarketu ze świetnym socjalem ,bonami na świeta na wielkanoc i Boże Narodzenie czy nawet Umową o pracę na start z Hurtownią która nie stawia na jakość i ilość a na to by zarobić wszelkimi zasobami jak się da.Ogółem praca nie jest taka zła ,myślę że można tą pracę z czasem polubić ale na dłuższą metę na umowie zleceniu nie ma żadnej tam przyszłości ,moi koledzy z tej pracy dawno złożyli tam wypowiedzenia i znaleźli coś lepszgo ...Ps Ostatnio slyszałam że więcej tam Ruskich i Ukrainców niż samych NAS Polaków ,nie wiem jak jest rzeczywiście ale smutne to .Mimo wszystko wszystkim pracującym w Gordonie życzę wytrwałośći i mimo wszystko zastanówcie się czy wasza praca jaką wykonujecie ma sens !Pozdrawiam

Zignho

Żadnej przyszłości na dłuższą metę tam nie ma ,Praca jest fajna nie ma lipy jesli chodzi o robotę . Ale umowa ,socjal zerowy i brak rozwoju brak tak naprawdę konkretnych godzin wyjscia do domu to SKANDAL!

@Zignho

Brak konkretnych godzin wyjścia do domu? Czyli przychodząc do pracy nie wiesz, o której konkretnie skończysz swój dzień pracy? A jak układany jest grafik w tej firmie, może późniejsze wyjścia liczone są jako nadgodziny?

Ziginho
@Paulina

@ Paulina Jak Ja pamiętam kiedy tam pracowałem kiedy szedłem do pracy np na 14 wychodiłem czasami o 24/ 24:30 . Tam jest akord!Tam sie robi do momentu az sie zakoncza zlecenia !Tam nie ma ze odbębnisz 8 godz i siema do domu ! Dlatego tam nie robie ,bo zeby jeszcze płacili przyzwoicie nadgodziny luzik moge zostawać pracy się nie boję ale tam płacili grosze. Dlatego tam nie pracuje i nie żałuje ,dzis 8 godzin umowa o pracę i do domu .Można?Można !

Tuk

Podobno kiepsko z kasą ,ale podobno za 3 lata ma się to zmienić

Bronisław

A czemu mają niby odejść ?

Ktoś

Z twojego wpisu wnioskuje ze jesteś dyrektorem „ze starej gwardii” bo piszesz o kosztach do których nie ma dostępu byle kto. Co do naprawiania to akurat dostaliśmy wyniki dzisiaj z regionu z dużymi wzrostami. Czyli znów kłamstwo. Jak leci w dół to chyba u Ciebie. Jednym zdaniem strach, płacz i bezsilność. Polecam więcej pracować a mniej komentować. Cieszę się ze mam w końcu dyrektora który wie co robi i jego praca przekłada się na wyniki. Daleko wam do niego. Uczcie się. Trochę pokory. Przyszli do firmy lepsi od was to boli Jeszcze jedno. Odejście z pracy pH z centrali to tylko i wyłącznie wasz temat. W końcu pH z waszego regionu a chcecie zrzucać winę na innych. Nie ładnie ,wstyd ,wstyd i jeszcze raz wstyd.

p.h.
@Ktoś

no jak nic to napisał któryś z Panów dwóch...

Były

Co się stało ze starymi dyrektorami regionalnymi?

Dyr
@Były

Jakimi byłymi przecież w tej firmie nie ma dyrektorów są tylko robole.

Były
@Dyr

No dobrze, ale tych starych już nie ma? Zdegradowali ich? ????

Jaro

Opisze sytuacje firmy z punktu widzenia jednego z oddziałów. (usunięte przez administratora) Maile przez jednego z pana wysyłane są 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy-oczywiscie dotyczą wzrostu sprzedaży i ciecia i tak już zerowych wydatków.(usunięte przez administratora)Premie za realizacje planów są ustawiane tak aby nie zarobić - zrobiłeś wzrost rok do roku? To liczymy premie miesiąc do miesiąca i tak w kółko . Oddział wygenerował zysk? (usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się nad praca w którymkolwiek z oddziałów to lepiej odrazu niech idzie do konkurencji tutaj nie znajdzie ani pieniędzy ani satysfakcji i szacunku

Co to w firmie się tak pozmieniało, że są nowi dyrektorzy regionalni?

Koledzy

Piszę w imieniu ogółu bardzo nam przykro Panie Prezesie że nie zrobił Pan nic aby zatrzymać w firmie najlepszego PH z takim stażem wiedzą i doświadczeniem jest to wielka niepowetowana strata dla firmy owszem nie ma ludzi niezastąpionych ale takich ludzi się nie traci bez walki człowiek budował i rozwijał firmę zarobił grube miliony a teraz inni zacierają ręce i będą mieli wielki pożytek z chyba najlepszego PH w branży.

@Koledzy

Znam(usunięte przez administratora) od wielu lat to co zrobil przez te lata dla hurtowni nie miesci sie w glowie czlowiek orkiestra i wielka wiedza choc chyba nigdy go nikt tak naprawde nie docenil i dziekuje nie powiedzial szkoda wielka szkoda i strata dla firmy.

D.

Piszesz jakby to był koniec świata a gość się po prostu dogadał i poszedł pracować do konkurencji. Nie on 1 i nie ostatni. ludzie zmieniają pracodawcę raz na jakiś czas. To normalne zjawisko. Tyle w temacie Nie ma się co podniecać

Ludzie którzy szczerze i sumiennie pracowali oddając 100 % serca w wytyczne od Kierowników dawno ich nie ma. Ludzie którym zalezało na tej pracy i którzy za swoją czasami ciężką i męczącą pracę też nie ma . Pozostało tylko wiele Ukrainców i Ruskich którzy generalnie nie rozumieja zbytnio Pl języka ,wytycznych czy nawet części . Smutne jest to ale zarazem fajne bo to ile i jak wiele się ludzi przewinęło w ciągu 5-8 Lat głowa mała ... a Te mity gdzie nie pracuję się max do 22 to bajka bo ludzie dalej robią po 10 a nawet 11 godz.

Xzz
@Marek

Dokładnie ,została garstka fajnych ludzi,odeszli Ci którzy dawali z siebie 120% ,szkoda że nie byli doceniani przez Mariana,miał kiedyś fajną ekipę ludzi ,teraz 1 osoba pracuje na wydawce, na rozkladaniu ,na zawrotach ,na sprawdzaniu i gdzie się tylko da ... Jedynie czego mi żal po odejściu to fajnych ludzi z ktorymi dane mi było pracować.

Blondi

Narzekacie narzekacie i narzekacie a czemu nie pójdziecie mi nie powiecie im tego wszystkiego prosto w oczy ? NP samemu Gordonowi ?Baaa nawet Marianowi ?Czemu nie odważycie się na taki krok ?czy pisanie anonimowo to szczyt bohaterstwa ?Narzekacie na tą firmę a dalej tam pracujecie .To jest dopiero cyrk na kółkach

Hirek
@Blondi

Nazekamy, ale prędzej czy później i tak się zwolnimy z tamtąd. Praca z zerową perspektywnoscia na przyszlosc

Teer
@Blondi

Oni i tak wiedzą że to nie ma większego sensu

Patrycja

Pracowałam tam .Znalazłam ogłoszenie na OLX ,pierwsze co rzuciło mi się w oczy to że pisało że dają umowę o pracę na start .Wysłałam ,zaprosili na rozmowe ok .Okazało się że zlecenie ,dziwne było to że pan Marian nie odpowiedział mi na dosyc prostę pytanie a mianowicie jaka jest moja stała pensja ?To Mnie zaciekawiło ,spróbowałam ,pracowałam mimo to 3 msc.Nie warto!Stołówka jak chlew chodz te zwierzątka mają lepsze warunki niż tam ,tam nie ma gdzie zjeśc uwierzcie mi nie ma toalety na sam widok strach pomyslec ,brak socjalu jakiego kolwiek ,brak ciuchów ,motłoch ,ludzie wporządku mogę ich pochwalic są okey .Zarobki ?Za tą pracę gdzie latasz ze skanerem cały dzien po 10 h nie adekwatne do wykonywanych obowiązków ,patrzac na całą pespektywę dzis pracuje w Lidllu gdzie mam boagty socjal dla Dziecka ,8 godz i koniec pracy ,umowa o pracę na rok na sam start ,ciuchy robocze 2 pary,naśmiewaja się z kasjerów a kasjer ma dużo lepsze warunki od noo własnie nie nie ma o czym gadać inna bajka .NIE POLECAM!

papuas
@Patrycja

Miałas stołówkę? My nawet pomieszczenia socjalnego nie mielismy (i dalej nie ma) Trzeba bylo zrec na stojaco miedzy regalami jak jakis uchodzca. Dajcie spokoj. Kolchoz dla frajerow.

Ty
@Patrycja

Nie odpowiedział Ci na pytanie jaka jest twoja stała pensja, bo jest system AKORDOWY. Masz podstawę plus to co wyrobisz.

Rostock
@Ty

Heh, ale jakaś pensja podstawowa powinna być podana mimo akordu! !! Śmiech na sali! Firma stoi w miejscu od jakiś 5 lat!

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.