Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Anonymous

A dlaczego trzeba pracować 9h z dojazdem do pracy wychodzi 10 masakra jakaś :( na legalu to działa??

Aaa
@Anonymous

Czasem wychodzi 11 h także ..

XMan

Jak wyglądają obecnie warunki na stanowisku przedstawiciel handlowy? Liczę na rzetelne opinie. Pozdrawiam

Baca
@XMan

Kpina jakas i brak argumentów za ! Powodzenia

Najgorsza jakosc magazynu chyba w całej Polsce ludzie zwalniaja sie masowo a to dopiero poczatek kolejnych kilka osob odeszlo w piatek i sobote ciekawe jak firma poradzi sobie z brakiem dostaw na placowki. IC pokaze jak sie robi i jak funkcjonuje magazyn jak dokoncza HUBa w Bydgoszczy

Cx

Odchodze tez myslalam -że doceni moją ciężką i sumienna prace .. Ale trudno ...

I tu kolego mogę Ci powiedzieć że gościu od dobrej roboty czyli były kierownik za urlop na żądanie i za nie przyjście do pracy w sobotę zwalnial od ręki 20 dychy były za papierek ,minutę więcej na śniadaniu

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ja...

Jaka firma taki kierownik

Tracą najlepszych pracownikow którzy wiedzieli jak przyjmowac sprawdzać wydawać .. Zero szacunku pozdrawiam

Joel

Jakie warunki i sytuacja w Zdunskiej woli?

Quzer

Jaki chłopak sie zwolnił z marka z miany ? Pewnie nie pierwszy i nie ostatni

nowy

kto bedzie kierownikiem ?

P.hhhhhhhhhh

Co do przedstawicieli, to może coś podpowiem, warunki nie są złe, co więcej zapewne nie są gorsze niż w konkurencyjnych firmach - tak nawet w tych największych!!! , a piszę to nie z jakihś tam opowieści czy plotek, piszę to ponieważ ostatnio byłem na rozmowach "grzecznościowych" z proponowaną mi ofertą pracy. A więc myślę że jeżeli masz doswiadczenie, tj," nie sprzedawałeś jako PH np.piwa" i wiesz jak wyglądają częsci eksploatacyjne znasz zasadę działania silnika i może pracowałeś w warsztacie to myślę że jeżeli potrafisz rozmawiać z Klientem to odnajdziesz się w tej firmie i uzyskasz w miarę satysfakcjonujące Cię warunki..... A więc Uzgadniajcie swoje warunki umowy, czasy pracy, urlopy (tak jest teraz 26 dni) podstawę zusy księgowych itp itd. ..... a no i np. premię od obrotu którą wcześniej przykładowo możecie sprawdzić w jakimś kalkulatorze.... no to nie miejcie później do wszystkich pretensji że po opłaceniu wszystkiego zostało tyle czy tyle........ Nie jest extra ale jest ok, i nie jest lekko ale da się przeżyć, konkurencja nie śpi ale każda firma też chce się rozwijać.... ceny nie zawsze najlepsze i to co w SAFO widzimy no ale myślę że i to się wkrótce zmieni.... liczę na to.

Stary

Jak ktoś lubi pracować to jest ok.

Henryk

Czy macie w firmie jakieś dodatki socjalne?

Nowicjusz Nysa

Witam a jakies opinie o Nysie? Czy kierownik normalny? Chyba bede tam aplikowal.

R
@Nowicjusz Nysa

Atmosfera rodzinna. Można zawsze się dogadać, ogólnie ok

Stefan

Dlaczego piszecie takie smutne wpisy?

Kuba

Konkurencja inspiruje czy to osobisty hejt firmy!!

pablito

A mnie się podobało :) Jak komuś się nie chce to wszędzie będzie źle. Praca wymaga skupienia i odpowiedniej koncentracji, łatwo można popełnić błąd, raczej zaliczam do kategorii lekka robota :)

Byly

Szkoda ,że odchodzą znów najlepsi ????z takim stażem i doświadczeniem

Uuu

A kto teraz odszedł??

Byly
@Byly

Zaraz odejda najlepsi z najlepszych.

Troche ich jest ....

LUC2

Luc a kto taki dobry odszedł kilka lat temu????

Paulina

@suchy1910r Praca na magazynie jest zazwyczaj pracą wymagającą fizycznie, czy uważasz, że młoda osoba bez doświadczenia, poradzi sobie w firmie gordon hurtownia motoryzacyjna? Czy wiesz coś może na temat aktualnych rekrutacji w firmie? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

suchy1910r

przez 8 godzin trzeba(usunięte przez administratora) ze skanerem , i szukac czesci magazyn jest za maly na tak duzy asortyment praca tylko dla osob silnie zmodywowanych

Paulina

@Byla Napisałaś, że jesteś zadowolona z pracy w firmie gordon hurtownia motoryzacyjna. Czy oprócz regularnej wypłaty pracodawca oferuje dodatki pozapłacowe lub opiekę medyczną? @Wydawka Proszę o nie obrażać innych użytkowników forum. Przypominam, że forum służy wymianie rzetelnych opinii o pracodawcach. Jeżeli nie jesteś zadowolona z pracy w firmie gordon hurtownia motoryzacyjna, to proszę podaj odpowiednie argumenty.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.