Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

jak sytuacja na oddziałach?

zwiazek żołnierzy GORDON

chciałbym sie zapytac czy jest jakas zaplanowana wigilia dla pracowników? bo o paczki albo jakies premie na swieta nie ma szans.. PS: prosze tylko o jakis barszczyk i pierogi z kapusta.!

Szymek

Smutno patrzeć na to wszystko. Już chyba nie ma ratunku nikt się w czas nie obudzi.

Nawrócony

Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kos

To prawda w listopadzie zwolnilo się czterech brygadzistow z naprawde dlugim stazem pracy

unnamed

zupełnie odwrotnie jest jeśli chodzi o płace i podejście do pracowników, zamiast też iść w dobrym kierunku wszystko schodzi na psy,a już nie długo dobije dna

Paulina

Paweł, to z pewnością bardzo wysokie osiągnięcie dla Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon z Szubina. Powiedz jeszcze proszę, co to konkretnie oznacza dla tej firmy? Czy dzięki wstąpieniu Gordon do AD International warunki dla pracowników tej firmy ulegną również polepszeniu?

paweł
@Paulina

Nikt nikogo na siłę nie trzyma , jest tyleeeeee pracy dookoła , to po co się męczyć jeżeli Ci tak żle ... droga wolna , idż tam gdzie dostaniesz więcej za mniej pracy pozdro , zadowolony pracownik ....

paweł
@unnamed

" Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma" pamętaj o tym jak komuś żle to po co tam siedzi .

wuj

to akurat nie świadczy o rozwoju, raczej o desperacji..

Pulpet

Już raz Jacuch żałował tej decyzji, więc nie wiem czy to idzie w dobrym kierunku!

Strachu

W Gordonie będą nowe porządki, będą zmiany i ja w tych zmianach będę uczestniczył, ale pisze wam to tylko dlatego że mi tego nie udowodnicie

Bart

Ten portal służy do przesyłania opinii. Załóżcie sobie jakieś forum na którym możecie pisać do woli. Oczywiście po godzinach pracy.Pozdrawiam

M......a

gordon....... Dobrze piszesz my na Podkarpaciu w pierwszym miesiącu wyrobiliśmy wszystkie założone plany i dostaliśmy fajną wypłatę-lepszą niż kiedyś :) Oby tak dalej.

Janosssik

Pracuje w jednym z oddziałów o których mowa wcześniej... tj w oddziale w którym wprowadzone zostały nowe zmiany. Osobiście nie zauważyłem zmian na gorsze... obroty te same firma zarabia więcej oddział powoli nabiera rozpędu nie wiem skąd tyle hejtu... na chwile obecną na PLUS

wuj
@Janosssik

Konkretnie: Który oddział, jaki obrót i o ile wzrósł? Porównując z jakim okresem?

Obserwator
@Janosssik

Ejjjjjj!! Panowie jeszcze żadne zmiany tak naprawdę nie zostały wprowadzone, one dopiero będą wdrażane! Także za wcześnie na podsumowanie

Pszczółka :D

@trzmiel Co ty chłopie wiesz o życiu, a z resztą im mniej wiesz tym lepiej śpisz :) Na twoim miejscu martwił bym się o swoje zarobki a nie o innych. Ale jak widać lubisz zaglądać do cudzych kieszeni :)

Bzyk

Centrala wam oczy zamydla nie bedzie dobrze to tylko pozory. Zarabiacie mniej a mówisz ze jest lepiej? Cos tu nie gra!

Pszczółka :D
@Bzyk

Szkoda mi czasu na dyskusję z tak nie kompetentną osobą która nie posiada żadnej wiedzy na ten temat.

trzmiel
@Pszczółka :D

propaganda na szeroką skalę i tyle, albo trolling, nie umiem inaczej tego wytłumaczyć

Zajęty pracą

Widzę że fala hejtu wylewana tutaj przez frustratów przybiera na rozmiarze. Proponuję tym osobom zabrać się do pracy zamiast pisać głupoty, w dodatku nie do końca pisane po polsku. Myślę że wszystkim osobom pracującym w tej Firmie powinno leżeć na sercu jej dobro. Hejterom zaś proponuję wziąć głęboki oddech i skupić się na pożyteczniejszym wykorzystaniu czasu.

pozdro

karma wraca, kiedyś wróci i do firmy

Włodek

Oczywiście wszystko jest ładnie i pięknie:) Chyba w BYDGOSZCZ!!!! Lecz też nie koniecznie.:) Panię w księgowości robią Ci łaskę jak prosisz je o pomoc. Najlepiej nakazać pracownikom pracować po 10 godz. w ramach 8 godz systemu pracy:P I kto tu mówi o normalności??? Tu się liczy zysk i marża. Dziś Ty pracujesz, jutro student za 1.6 a później emeryt za 1.8tys.

1984

Z tym przykładem to kompletnie nie trafiłeś kolego. Z deszczu w ulewę.

Lord

Panie prezesie czy pan kierował się wybierając dyrektorów regionu. (usunięte przez administratora) Czy pańscy ludzie wiedzą na czym polega praca na takim stanowisku ? (usunięte przez administratora). Czy dyrektorzy dostają premie za demotywowanie pracowników i niszczenia firmy Gordon. Panie Gordon miałem okazje z panem kiedyś rozmawiać. I jest pan naprawdę dobrym człowiekiem ale chyba nie zdaje pan sobie sprawy co się wyprawia w pańskiej firmie. Ps. Panie Jacku podpowiem dyrektor ma podnosić morale a nie gnoić ludzi. Przy takim podejściu szybciej będzie pan zamykał oddziały niż je otwierał.

skonsternowany

Panowie kubeł zimnej wody. Ostatnie zmiany w płd-wsch regionie doprowadzą do upadku oddziałów - nowa polityka firmy, tj. wyższe marże spowodują spadek obrotów, to już się dzieje! Zabierzmy PH i sprzedawcom, płaćmy im mniej, bo wypłaty dla pracowników to przecież tylko koszty. Konkurencja objeżdża nas pod każdym względem: ceny, dostępności i rzetelności. Ostatnia sztuka w CN? Możesz być pewien, że nie dojedzie, klienci się już śmieją. Nowy dyrektor regionalny - brak szacunku do pracowników, fifarafa bez doświadczenia pracy z klientem, ten pan umie tylko w excela. Niedługo chyba będzie dużo wolnych miejsc pracy w Gordonie. Znacie taką firmę jak Fota, czy już wszyscy o niej zapomnieli? Niczego się od nich nie nauczyliście, po Gordonie też nikt nie zapłacze.

Ciekawy

Aż tak strasznie tam ? Dzwoniłem w sprawie pracy jako magazynier i od razu zostalem zaproszony do współpracy bez żadnej rozmowy, składania CV Wydaje mi się to trochę dziwne

Pituch
@Ciekawy

No jest dziwne bo potrzebuja każdego bo każdy tam ucieka jak widzi ten sajgon też radzę uciec bo będziesz 240 h w miesiącu robić za 1700 na rękę

Zadowolony - rozczarowany

Drogi Panie Prezesie , HR oraz Dyrekcjo a także Koledzy i Koleżanki. Jedni są zadowolenie drudzy nie, tak zawsze jest. Osobiście jestem zadowolony z pracy na stanowisku Handlowym, jednak APELUJĘ jeszcze raz APELUJĘ o wyjaśnienie obecnej sytuacji w firmie. Bardzo mi przykro że z nami Pracownikami, (najważniejszym ogniwem przedsiębiorstwa dystrybucyjnego) nikt nie chce się spotkać i szczerze porozmawiać. Firma huczy od plotek. W niepewności oraz strachu pracuję się fatalnie nic nie można zaplanować i myśleć o przyszłości. Jak podaję Gordon firma zatrudnia 1 tysiąc osób, które co dzień kładą się spać z pewną niepewnością . Kolejna WAŻNA rzecz te plotki wydostały się z firmy, plotkują handlowy dostawców , handlowcy konkurencji i zaczynają klienci ... Ciężko budować wspólnie cokolwiek. Proszę o reakcję w niektórych firmach HR czyta opinie tu zamieszczone mam nadzieję że i u nas jest ktoś taki. Cały czas mam nadzieję że to plotki i gadanina...

P.K.
@Zadowolony - rozczarowany

Potwierdzam osiąganie jakich kolwiek celów sprzedażowych w tej firmie nie istnieje. Wszystko to co się teraz dzieje może doprowadzić tylko do jednego do szybkiego upadku. Brak współpracy z kim kolwiek na każdym szczeblu nikt nic nie wie szkoda pisać i szkoda czasu ale czas szybko brać nogo za pas i uciekać.

Agnieszka

@Hgfd Poproszę o przedstawienie się bo oszczerstwa są spore , niezgodne z prawdą Agnieszka Mojska

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.