Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Przyszły gordonista

Jak wygląda praca w Rudzie śląskiej ? Planuję wysłać CV ale nie chce trafić do obozu... Proszę o opinie ludzi którzy tam pracują bądź pracowali

Wiktoria
@Przyszły gordonista

Pracuje od niedawna ale bardzo sobie chwalę. Wypłata zawsze na czas. Jak nie przyjdziesz do pracy to nie ma problemu nawet zgłaszać nie musisz. Polecam z czystym sumieniem pracowałem po 8 godzin bez weekendow układając kołpaki i dostałem ponad 2tysiace. Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy na temat tej firmy.

Bartek
@Wiktoria

Wiktoria? A Może Wiktor??? BO PODPISAŁAŚ-EŚ się jak kobieta, a pisze Facet. WięC posty są ustawione.:)

grazyna
@Wiktoria

moj mąż tez od niedawna pracuje w tej firmie i jest zadowolony, myslicie ze w innych miejscach bedzie lepiej??? mylicie sie

end

skąd taki brak szacunku dla pracownika ? jak myślicie ? przecież nikt nie chce tutaj już pracować a oni nadal nie doceniają tego że ta garstka ludzi godzi się jeszcze pracować za takie pieniądze. Chętni bez doświadczenia nawet się śmieją " że co że za ile daj spokój " tak ostatnio usłyszałem.

Waldek
@end

Kolego mało pow., nawet słyszałem, że nadal są cięcia (usunięte przez administratora) W tej firmie już nie będzie dobrze. Skąd myślisz czemu tak dużo negatywnych opinii???? Mówią że dobrze w Gor a tu lipa:) więcej obowiązków i mniej kasiorki;P Ale jak ktoś ma niskie ambicje to niech tam Pracuje i poznaje warunki.

w.....

coraz gorzej się robi , czy tego osoby zarządzające nie widzą ..................

Ajo

Ile może wyciągnąć kierownik oddziału na rękę zachodniopomorskim ?

Zenek
@Ajo

Po zapłacie za wszystko, zusy, podatki pracownicy, księgowość - 4,0-4,5 max przy rekordowych miesiacach

@Zenek

Czyli rozumiem jest jakaś podstawa + grosze od obrotu tak ? Wszystko na siebie czyli moje auto

@Zenek

Rekordowy miesiąc czyli ? Rozumiem że auto kupuje swoje ? Jak wygląda kwestia rozliczania ? Jestem na DG i wystawiam faktury dla HM ?

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Rozczarowany

Tak to jest jak ludzie w firmie sie dogadaly z portalem i dostali moc wkonawcxa do kasowania niewygodnych komentarzy.

cinek
@Rozczarowany

a mało takich portali jest w necie? wystarczy poszukać, nawet komentarze stąd są

Sebastian

Masz rację kolego:) Dlatego będą rotacje i ludzie będą tą pracę traktowali jako przejściową:) czyli 3-6 mies i zmiana i ciągle coś w funkcjonowaniu oddziału będzie nie tak, jak być powinno. Będą braki na magazynach. Bo taki człowiek jak mało dostaje to przeważnie odbiera sobie w towarze, a i tak ktoś za to zapłaci. Już tak się dzieje od sierpnia 2018 r jak w tej firmie pojawili się pewni ludzie.

pacan

Generalnie nie polecam pracy w Gordonie, pracowałem w pewnej filii na wschodzie kraju jako sprzedawca, parę lat temu było dobrze, ostatnio b. słabo. Od niedawna system płac zmieniono na uznaniowy, tzn. dzisiaj mi się widzi tak, za miesiąc inaczej. Wcześniej było wszystko jasne. Od ładnych kilku lat wypłaty się nie podniosły, na koncie kwota minimalna, a tak zwana "premia" do ręki. Jedynie konkursami i promocjami można było czasem coś dorobić do wypłaty i człowiek się cieszył. Ostatnie zmiany zmusiły mnie do odejścia, bo nowe zasady liczenia pensji zmniejszyły ją o ładnych parę złotych. Nie wiem jak na innych oddziałach, ale z tego co słyszałem też nieciekawie, firma nie stawia na pracowników, tylko straszy, że na twoje miejsce jest kilku co zrobią to taniej, skutkiem czego jest mnóstwo ludzi, którym nie zależy. Braki kadrowe, będąc zatrudnionym na sprzedaży musisz pracować też na magazynie, jeździć w trasy, robić zwroty od klientów, liczyć pieniądze, obsługiwać ludzi, generalnie wszystko. A płacone za jedno. Jak się zmieni właściciel to będzie miał naprawdę dużo sprzątania. Nie wróżę sukcesów, nie wiem jak ta firma istnieje już ponad 25 lat, chyba tylko dzięki ludziom, którzy niestety coraz bardziej uciekają

@pacan

Masz rację kolego:) Dlatego będą rotacje i ludzie będą tą pracę traktowali jako przejściową:) czyli 3-6 mies i zmiana i ciągle coś w funkcjonowaniu oddziału będzie nie tak, jak być powinno. Będą braki na magazynach.(usunięte przez administratora)

Marian

Szkoda Waszego czasu na pisanie tutaj, wszystkie negatywne, czyli prawdziwe komentarze znikają, zostają te pozytywne i neutralne. Myślę że ta strona to żart tu nie ma żadnych prawdziwych opinii o pracodawcach.

Hihi
@Marian

Panie po to jest ten portal , portal musi zarabiac a na czym zarabia na sprzedazy ,czego ? Sprzedazy dostepu i abonametow do zarzadzania wpisami.

Ph3

Panie (usunięte przez administratora)proszę niech się Pan wkoncu obudzi, jeszcze nie jest za późno.

!!!!

(usunięte przez administratora) odchodzi z firmy ....

!!!!

(usunięte przez administratora) odchodzi z firmy ....

MAGAZYNIERRR

JAK MA ODEJŚĆ JAK TU DOBRZE PŁACĄ:) Dostaje (usunięte przez administratora)tys Polskich Złotych :) to gdzie ma odchodzić. Za (usunięte przez administratora)tys to W Bydgoszczy jest gościem. Jeździ firmowym "opelkiem" i ciężko uzupełnia tabelki:)

lolek
@MAGAZYNIERRR

To ładnie:) Pewnie za to może utrzymać 4 osobową rodzinę:) Ciekawe jakby musiał zamieszkać w Warszawie albo Krakowie:)??? Ciekawe jak długo wytrzyma dojeżdżając do domu tak daleko od rodziny:)?? Pieniążki nie są ważne w życiu.:)

Pifko

Wiecie jak się chce pracować to naprawdę idzie tu zarobić. Nie ma co narzekać, z tego co słyszałem w konkurencji wcale nie lepiej.

taktoja

Proszę o informacje jak wygląda proces zamknięcia oddziału bo nie wiem czy nasz jest już zamknięty i zapomnieli o nim czy to taki standard zarządzania. Znam firmy które lepiej prosperowały i upadały a u nas to tak jakby do wymiany klocków zabierać się w rękawicach bokserskich :) (usunięte przez administratora) i powoli własną ciężką pracą zaczynamy się odbijać trzeba by nas było dojechać trochę żeby nie wypaść z rytmu i w euforii pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Podobno w konkurencyjnych firmach działalność (usunięte przez administratora) jest przypisana w pakiecie "promocja ":)

Taktoja1
@taktoja

po przeczytaniu twojego wpisu wnioskuje ,że masz spore problemy z myśleniem. Skoro nadal przychodzisz do pracy to oznacza, ze jest otwarty... Stwierdziłem ,ze Ci pomogę bo jeszcze się pogubisz i nie przyjdziesz do pracy... :)

Wiem

Firma idzie do sprzedania. AD ma to podkoloryzować. Cięcia mają podnieść. Zysk firmy aby ładnie to wyglądało na papierze.

Xyz

I taka z wami robota. Kasujecie wpisy. Aneks do umowy!! Ja wystawiam fv zgodnie z umową. A tabelki to sobie wsadzajcie w ? Wiecie gdzie. Działajcie dalej tak ja działacie. To sąd pracy macie pewny. I pewnie sprawy o mobing. Radek grunt pali ci się pod nogami i pewnie o tym wiesz dlatego kasujesz

Workaut

Czy w RS pracują jeszcze jacyś ludzie?

ktoś

i stało się odszedł jeden z najlepszych PH powód wszyscy wiedzą jaki, teraz czas na CN

cinek
@ktoś

12 lat to szmat czasu, skoro tacy pracownicy się zwalniają, to co się dzieje z tą firmą

ten którego zabraknie

podobne uczucia , naprawdę szkoda niezrozumiałe ruchy osób decyzyjnych czas podjąć męską decyzje. Ja też odchodzę :( szkoda bo podobała mi się ta praca no ale cóż każdy jest kowalem swojego losu.

kolega ktosia
@ten którego zabraknie

jeżeli wszystko się sprawdzi i wyjaśni to w przyszłym tygodniu z firmy odejdą bardzo wartościowe osoby.

Jak wygląda praca w Rudzie śląskiej ? Taki sam (usunięte przez administratora) jak w Szubinie ? Zastanawiam się nad pracą w tej firmie ale nie chce być poniżany. Proszę o opinie osoby które tutaj pracują bądź pracowały

hmmm

Prawda w oczy kole

Życzliwy pracownik ????

Szanowni Państwo czy zauważyliście, że marża w bieżącym miesięcu nagle z nikąd zaczęła uciekać? Nawet jeśli ja podnosicie to i tak spada? Czy to nie jest drażniące?

(,)(,)

jak tam po wyplatach na oddzialach ? zadowoleni?

Pracownik MiniMax
@(,)(,)

Na Śląsku nagradzają pracowników. Co miesiąc premie, wysokie standardy socjalne . Za to co robię to naprawdę warto. Gdzie indziej bym musiał pracować...

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.