Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Po 3 msc na umowie zlecenie obiecano mi ze dostanę umowę o pracę .Oszukano Mnie ! Widząc to co się tam dzieję i sam sobie dziwie się że tyle tam wytrzymalem !Natychmiast złożone wypowiedzenie ,efekt ? Dziś umowa o pracę na rok ,bony na świeta plus różne benefity .Pensja stała ,wszystko legalnie i ludzie z szacunkiem !BENG

Beny
@.

Ale wymysliles bony na święta i benefity. Nie lej wody, proszę. ...

@Beny

Pójdż do Kauflanda sobie maratonczyku Gordona wtedy może uwierzysz ;)

Opiekun

Kiedyś zaszczytem było pracować u was a dziś każdy się śmieje, że co ?gdzie pracujesz? I śmiech. Robicie dobra mine do złej gry. Przez ostatnie lata oszukiwaliscie na pensjach i teraz wszyscy otwierają w końcu oczy! Wstyd! Opinie idą w świat

Kirs

Lipa straszna. Szkolenie na mag ok15 minut to tak, to tak, ale o co chodzi pytam się? Przecież to jest proste. .. i śmiech. Pytam kierownika o szczegóły szkolenia ? I mam odp, jak pan nie wie po szkoleniu to się pan nie nadaje. Dzięki. Pracowałem dwa dni i podziekowalem.

odnoszę wrażenie że (usunięte przez administratora) to chyba tego nie czyta i nigdy nie rozmawiał z pracownikiem który ma dość nie ma to sie jak do tego co mówił w wywiadzie na jednym z portali. Ma gdzieś dobro pracowników więc niech nikogo nie zmyli ta obwódka patrzy swojej kasy a my nawet nie jesteśmy trybikiem tylko numerkiem. Prujcie po 12h poświęcajcie rodziny i dni których już nigdy nie odzyskacie ja już mam dość i resztki szacunku dla swojej osoby. Na razie trzymajcie się i zaciskajcie poślady bo ktoś tu będzie ..... .

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Rozgoryczona

Kolejni dobrzy ludzie odchodza i nikt tego nie widzi firma popelnia mase bledow i niczego to nikogo nie uczy za spadki sa kary tylko czyja to wina? Ludzie obudzcie sie bo bedzie za pozno na cokolwiek.

Robol
@Rozgoryczona

Jacy dobrzy? Dobrzy to poodchodzili juz dawno. Magazyn to cyrk na kółkach. Hahaaa

Gruby

Nie wiem czemu tam ludzie jeszcze pracują przecież tam nie ma nawet normalnych warunkow żeby śniadanie normalnie zjeść przy tym chlewiku :( .Rotacja niesamowita ,szacunku brak .Jak oni pozwalają odchodzić ludziom którzy przez lata budowali tą firmę to nie ma sensu dalej nic pisać .Nie stawiają na stałą ekipę ,oszukują przy wypłatach ,naliczanie jak ma się dobry dzien .Parodia

Parys
@Gruby

Nawet wypłaty już są wypłacane z "poślizgiem"????. Żenada, Marian nie tylko wykańcza ludzi ale też firmę wykończy.

Grruby
@Parys

To ze wykonczy firmę to było wiadomo od dawna. A wszystko ku temu zmierza

Martynka

Czytam ,czytam i czytam te opinie i niestety to prawda :( .Firma kiedyś była bardzo dobra ,stanowili punkt na stałych pracowników dzisiaj stałych pracowników pozostało może 5 % .Jakieś 80 % się sami po zwalniali i znaleźli lepszą godziwą pracę wg swoich oczekiwan i predyspozycji .Plusy i minusy pracy w Gordonie ?Plus na pewno praca na wydawce nie jest cięzka ani lekka idzie spokojnie pracować i ludzie tam mimo wszystko są okey .Minusy ?Brak umowy o prace a nawet jej dostanie graniczy z nie lada wyzwaniem ,brak ciuchów roboczych do pracy ,brak socjalu ,brak bonów na święta typu Wielkanoc bądź Wigilia,praca nie po 8 h na umowie a po 10 czasami ,stołówka na tak dużą liczbę pracowników za mała ,trzeba momentami jeść na korytarzu bo nie ma gdzie usiąść i spokojnie spożyć ten posiłek .Ja obecnie mam pracę w Biedronce i uwierzcie mi Niebo a ziemia ,dlaczego ?Umowa o pracę na start na rok ,świetny socjal,ciuchy robocze pary 2 ,mili ludzie ,sympatyczne kierownictwo ,proces szkolenia gdzie dbają o pracownika widać że zależy im na danym pracowniku ,jest ciężko ale patrząc 10 zawsze na konto wiem że ktoś Mnie i moje starania po prostu docenia .Zdrówka dla wytrwałych !

Julitka

To ile się tam ludzi przewinęło to głowa mała .Bardzo dużo ludzi rzetelnie wykonywało swoje obowiązki ,sama widziałam jak się starają i ile dają te młode chłopaki z kilku letnim już stażem .I jaki efekt ?Kary za spadki jakości wydawki ,kary że pudło leząo i nikt nie raczył podnieśc więc trafiało na tych co są z najdłuższym stażem .Ludzie ta firma upada ,nie szanuje pracowników .Praca jest w porządku szczególnie na wydawce ale to jak sa traktowani tam ludzie z jakim brakiem szacunku do pracownika to głowa mała.I te umowy zlecenie gdzie nie masz żadnych szans na umowę o pracę .Wystarczy spojrzec że wszędzie wiszą ogłoszenia do pracy na magayznierów bo nikt tam niehce robić i msc i uciekają .A są rekordziści co i po dniu odchodzą .Smutne to

ALa

Rotacja jak na dworcu PKP .To tak w krótkich 3 zdaniach można ocenic firmę Gordon :) .Pozdrawiam !

Roko

Witam, czy ktoś wie jakie warunki na pH jakie auto umowa?

@Roko

Auto swoje, działalność swoja, kilometry odbijają na każdym kroku, jak będziesz kręcił na boku to może coś zarobisz. Będąc uczciwym to góra dwa kawałki zostanie, o ile auto nie będzie się psuć, bo przecież Twoje, to je naprawiaj za swoje. Ciągle pisanie raportów oczywiście w domu poza godzinami pracy, bo masz wyjechać o ósmej, a jak wrócisz przed osiemnastą to dostaniesz telefon z działu kontroli dlaczego tak wcześnie. Urlopu oczywiście mniej, a i tak liczony jak bezpłatny. Życzę dużo cierpliwości i samozaparcia żeby tak pracować. powodzenia.

Eryk
@Fąfara

Fąfara. Jak zarabiasz tak jak piszesz 2 tys. Jako pH To jesteś cienki i to znaczy ze nie masz wyników. Najlepiej zmień robotę.

@Eryk

Zgodzę się z Tobą.Popieram w 100%.Słabe musi mieć wyniki i pewnie nie chce mu się pracować.

@Eryk

Zarabiałem i zarabiam więcej, tylko już nie w tej firmie

Benek
@Roko

Ty Roko na cholerę tu piszesz... frajerów szukasz żeby coś napisali źle na temat firmy ??? wyślij CV i może dostaniesz szanse pracować w tej firmie a wtedy przekonasz się jak jest ...

@Benek

Nie szukam frajerów żeby źle wypowiadali się na temat hurtowni Gordon. Wręcz przeciwnie jestem pod wrażeniem jak firma się rozwija. I zamierzam wysłać swoją aplikację. A pytam z czystej ciekawości czy to coś złego? Chłopie nie napina się tak.

@Roko

Firma Was w tyłek robi na każdym kroku a Wy ich jeszcze bronicie, jacy z Was nieudacznicy

popo
@Roko

Ze co sie rozwija? Ta firma? Smialo aplikuj, wlasnie takich frajerow potrzebuja.

Sartael
@popo

W tej firmie tylko papier w toalecie się rozwija :)

anonymouse
@Roko

Kolego dobra rada lepiej odpuść szkoda czasu nie wiem jak w innych regionach ale na południu chcieliby handlowców z doświadczenie w branży niestety pracownicy innych dystrybutorów mający orientacje w branży po przewałkowaniu topowych firm zmieniają branże nie pukając nawet do Gordona. Tak jak kolega pisał 2 tyś realne pieniądze jak będziesz tyrał po 12h dogonisz 3 tyś pytanie czy warto czy przeliczając na godziny pracy nie masz nawet minimalnej stawki godzinowej. No i wez pod uwagę amortyzacje samochodu żeby zarobić na narzędzie pracy za 20 tyś miesięcznie odlicz sobie 1,7 tyś no chyba że nie bedziesz go traktował jako środek trwały w firmie tylko dobro pośrednie . Ekonomicznie logicznie nie opłaca się.

Nosacz
@Sartael

W tej firmie nawet papier nie będzie się rozwijał bo jest szary i zawsze najtańszy na świecie:)

trendy
@Fąfara

super , pochwal sie gdzie teraz pracujesz, w cukierni ?

xyz
@Benek

Napewno dostanie prace bo nikt tam nie chce pracować

PH

To chyba zależy od regionu bo teraz jest 26 dni płatnego i praca do 17:00

Pracowałem w tej firmie 6 msc więc szczerze mogę ocenic jak wygląda co nie co praca w tej firmie .Pracowałem na magazynie na tym najniższym szczeblu ale wychodzę z założenia ze żadna praca nie hańbi więc spróbowałem .Plusy i minusy .Może zacznę od Plusów ,zbieranie towarów ,ludzie tam zdecydowanie na plus mi się np praca taka podobała więc oceniam na plus .Noo dobra teraz czas na minusy dla Mnie najwazniejsza kwestia to umowa ... umowa jaką przez ten okres czasu mialem to umowa zlecenie ,rozmawiając z pracownikami którzy tam pracowali dali mi do zrozumienia ze ciężko będzie o umowę o pracę (nie wiem jak jest teraz ) ,brak jakiego kolwiek socjalu ,brak ciuchów roboczych nawet koszulki firmowej ,generalnie w tym w czym przychodzisz w tym pracujesz 8-10 godz dla Mnie w dzisiejszych czasach troszkę słabe nie wiem jak wy uważacie .Jak dorzucę do tego wypłatę ,nie będę mówił o kwestiach finansowych bo to nie czas i miejsce wygląda to mizernie .Odszedłem i nie żałuję ponieważ pracuje w normalnej firmie na normalnych warunkach i umowy i finansowych gdzie Mnie doceniają ,szanują ,dbają o pracownika.Tam ?Cóż

Dawid

Po dwóch, co najmniej ciekawych, latach w tej firmie mogę powiedzieć jedynie, że Wsparcie IT to najbardziej niedoceniany dział w tej firmie. Na prawdę, los wielkiej firmy z 150 oddziałami w Polsce i sprzedażą zagraniczną nie może leżeć w rękach tylko 7 osób od wsparcia technicznego. Na pewno nikt się tutaj nie nudzi, każdy ma pełne ręce roboty. Ilość tematów, która przechodzi przez IT od poprawiania towarów (czym powinno zajmować się zaopatrzenie) po sprawy księgowe (które niejednokrotnie można rozwiązać przez przeczytanie komunikatu), czy magazynowe (bo magazyn czegoś nie zrobił) jest porażająca. Przez to też ilość opóźnień z projektami, czy wdrożeniami jest tak duża. Więc szacunek dla chłopaków i sprawa do przemyślenia na pewno dla zarządu.

Anastazja

Nie ma ludzi niezastąpionych, przyjdą inni i będą pracowali!

@Anastazja

A z jakiej lokalizacji ci niby najlepsi bo najlepsi to są teraz podobno na ścianie wschodniej tzn. najlepiej generują koszty.

bob
@Anastazja

oczywiście że przyjdą. Magazynierzy zza wschodniej granicy co nawet czytać po naszemu nie potrafią. a potem zdziwienie że zamiast cewki przyjeżdża żarówka, a ty po raz kolejny musisz tłumaczyć się klientowi za Cn. przyjdą Ph co nie potrafią odróżnić rozrusznika od prostownika i będą wciskać ciemnotę że firma się rozwija. a co bardziej ogarnięci już pracują gdzieś indziej.

Dobre imię firmy
@Anastazja

Tak tak koledzy z pewnej konkurencyjnej firmy dla Was nie ma rzeczy niemożliwych my to już wiemy i widzimy jak trwonicie dobre imię firmy jednak ktoś w końcu przejrzy na oczy i zrozumie swój błąd oby tylko nie za późno.

Były

Odchodzą dwaj najlepsi ph w firmie to już powinno dać wszystkim do myślenia.

Xxx
@Były

Kogo nazywasz tym najlepszym ? Jeżeli tych dwóch co myślę to ich zajebistość jak narazie sięga do poziomu średni.

@Xxx

Niestety nie można na tym forum pisać nazwisk ani inicjałów więc trzeba się domyślać jeżeli to tych dwoje o których ja myślę to są najlepsi i nikt ich nie zastąpi.

magazynier

Nie rozumiem osób widzących tylko negatywne aspekty tej pracy, wydaje mi się, że sa to osoby, którym nie chce się pracować. Praca jak kazda inna, ustalone godziny z góry więc nie rozumiem zdziwienia, że pracuje się po 9h. Wypłata zawsze do 9 dnia każdego miesiąca. Jeśli szukasz pracy w której można odpoczywać to na pewno nie jest praca dla Ciebie

Kobietka
@magazynier

Widać Ty z tych co jak im się pluje w twarz,to z uśmiechem odp.Że deszcz pada.Praca po np.9h dziennie,kiedy w umowie jest napisane 8h to nie jest Normą! Chyba,że ktoś lubi się dawać wykorzystywać to proszę bardzo można pracować tam nawet w ramach wolontariatu.

xyz

A i jeszcze jedno do ludzi którzy kasują wpisy. Proponuję abyście zapoznali się ze stanowiskami np. Magazyniera i próbowali przeżyć za ich wynagrodzenie ! A może sprzedawca i TABELKA ! A może kierownik bo przecież kazdy jest (usunięte przez administratora) owy i też tabelka ! W cenie pełna inwigilacja przez dział RAPORTY ! i Kamera !! Zapewniona w Cenie. TAK WYGLĄDA U WAS PRACA I TAK TRAKTUJECIE LUDZI! A JAK BEDZIE POTRZEBA TO MOŻEMY IŚĆ DO SĄDU.

Xyz2
@xyz

Co do magazynierów to wezcie sie lepiej do uczciwej pracy bo doskonale wiem jak wiekszosc z was pracuje nakrecacie sie jak bąki myślicie ze przychodzicie do pracy i firma zaplaci wam za lezenie i sciemnianie to tylko przez Was w firmie jest problem bo dobrze funkconujaca firma zaczyna sie w magazynie a wy chcecie zarabiac krocie za zbijanie bąkow nie tedy droga moi drodzy wezcie sie do uczciwej pracy to firma stanie na nogi a i wy wtedy bedziecie godnie wynagradzani choc i teraz nie macie zle bo dobrze wiem ze ci co pracuja UCZCIWIE zarabiaja dobrze a nawet bardzo dobrze patrzac na lokalne warunki to nie warszawa czy poznan... szanujcie firme szanujcie prace a wy tez bedziecie godnie wynagradzani i szanowani.

hmmm
@Xyz2

hmmm i w całym kraju nie ma uczciwie pracujących ludzi, że na magazynie trzeba Ukraińców zatrudniać na potęgę, którzy często nawet po polsku nie czytają? rotacja na magazynie nie wynika z niekompetencji ludzi, tylko z płacy. niedługo nikt nie będzie pracował za 2 tysiące, mając 220 godzin w miesiącu

znudzony magazynier
@Xyz2

niech kierownictwo szanuje i odbiera telefony to pogadamy, a jak tak dobrze płacą na magazynie to moze pokazesz innym jak powinno sie tam pracowac?

Ja...
@Xyz2

(usunięte przez administratora) przestań... Uczciwie to Ty zacznij płacić...

Miły Pan z wąsem
@hmmm

Do Pana Xyz2 ile fili w Polsce ma typowego magazynier na oddziale? Magazynier w firmie Gordon (o ile można że w firme a nie u zleceniodawcy) to sprzedawca albo kierowca. Sprzedawca który ma plan do wyrobienie którego nie może wyrobić gdyż jest na magazynie, kierowca który ok 6 godzin jest w trasie na jego 8 godziny wymiar czasu pracy. Jeśli magazynier nie będzie który przez 8h jest na magazynie to zawsze będzie bałagan i nie porządek. Jest jeszcze jedna sprawa większość hurtowni otwarte są 10h czyli nadal filia jest 2 godziny bez magazynier. A więc bardzo ładnie proszę nie czepiacie się fili gdzie są takie warunki. Pozdrawiam i myślę bardzo chciałbym żebyście nadtym się zastanowił.

Miły Pan bez wąsa
@Miły Pan z wąsem

Miły Pan z wąsem opisał sytuację od "a" do "z" tak jak na prawdę dzieje się na filiach, najbardziej niepokojące jest to, że takie sytuacje są, a nie ma komu się zająć znalezieniem osób do pracy, a wszystko to jest tłumaczone kłamstwami, w które już mało kto wierzy. Dużo się o tym pisze ale czy jest sens skoro osoby, które mają za zadanie szukać ludzi do pracy zajmują się pisaniem kłamliwych odpowiedzi na tej stronie i zgłaszaniem do administratora nie wygodnych komentarzy do usunięcia? Dołączam się do słów Miłego Pana z wąsem o przemyślenie i zastanowienie i czy osoby będące na wyższych stanowiskach powinny je pełnić.

PH4
@Xyz2

CIEKAWY JESTEM GDZIE TAK ZBIJAJĄ BĄKI KOLEGO?????? Z TEGO co wiem. ..To chłopki mają dużo pracy chyba że u jakiegoś "filianta"!!!! Xyz2 ciekawy jestem jak by Cie wpuścił na magazyn np do szykowania towaru na trasy, bądź w trakcie robienia "odtowarowania", rozkładania dostawy także:) a w trakcie rozliczania kierowców!!! BYŚ SIĘ ZAPŁAKAŁ.. i tyle w temacie.

Ruszkowski Eugeniusz
@Xyz2

Ty kj ! Zamiast tak (usunięte przez administratora) to przywiez nam lepiej fajki na magazyn, bo nie mamy co jarac.

o ja
@hmmm

a czy ukrainiec nie ma prawa pracowac ? jak polak wyjedzie za granice i tam pracuje to jest dobrze ? z tego co widze to oni nawet szybko pracuja. ja wychodze z zalozenia ze jezeli chce sie pracowac to da sie tutaj pracowac

Ci którym się podoba w tej firmie to najwyraźniej nie mają nic innego do porównania (usunięte przez administratora)Brak możliwości rozwoju za kare w porywach możesz zostać kierownikiem oddziału i wtedy będziesz tyrał za wszystkich decyzyjności brak nawet papier toaletowy jest szary z góry narzucony. Oferta słaba dostępność jeszcze gorsza a nawet gdy ją widać szansę 50/50 że dojedzie. Jako handlowiec musisz obrać grupę docelową i tutaj zaczyna się cyrk. Na pomoc z centrali nielicz co najwyżej najbardziej aktywny dział to warsztatowka ale tam też już się mieli więc ostatni bastion kompetencji zgodnie z destrukcyjną strategią zostaje dojechany. Cała reszta jest ok mam na myśli wolne weekendy :) wszystko co związane z pracą dostaje ocenę mierną i nie zasługuje na pracownika wartościowego szkoda człowieka.

Pracus

Pracowałem w wielu wiodących firmach typu IC, AP. A Gordon ma potencjał i tu chce się rozwijać. A ty kolego weź się do pracy. To wtedy pogadamy.

Łysy
@Pracus

I co powiesz mi że w Gordonie się rozwiniesz ?? Ciekawe na jakim stanowisku... Jeśli nie odnalazłes się w ic czy ap tam gdzie są narzędzia do pracy tutaj nie odnajdziesz się wcale ... Gordon to dobra firma na początek.. dostać wpierrr od życia i szukać pracy w normalnych firmach :)

Rekord
@Pracus

Ty to jesteś (usunięte przez administratora) życiowa.. jak nie możesz odnaleźć sie w 2 firmach teraz przeszdles do 3 i co tu chcesz (usunięte przez administratora) ??

cinek
@Rekord

to pewnie któryś nowy regionalny pisze

Pracus
@Łysy

W Ap i IC praca wygląda inaczej jest trochę ŁATWIEJ się przebić. Ja już w tych firmach osiągnąłem dużo. I teraz chce w Gordonie osiągać duże sukcesy. Lubię sobie stawiać wysoko poprzeczkę. I dlatego zacząłem pracę w Gordonie. Aby pokazać innym że przy tym asortymencie i dostępności itd. też da się pracować i zdobywać nowych klientów.

Buba????
@cinek

Cześć. Czy ktoś wie może dlaczego na olx można znaleźć kilkanaście ogłoszeń o przyjęciu na przedstawiciela handlowego praktycznie w całej Polsce? Czy to jakieś masowe zwolnienia strajki tych pracowników? Wygląda to zastanawiająco...

Trzeźwy
@Buba????

A nie przyszło Tobie np. do głowy, że są potrzebni nowi, dodatkowi przedstawiciele bo na przekór złośliwym komentarzom i fali jadu, zawiści, który sie stad wylewa to firma JEDNAK się rozwija i potrzebuje więcej ludzi do pracy ?

Generał

Tam gdzie są pieniądze nie trzeba ofert pracy umieszczać na olx bo na innych portalach są za drogie. Przerwy taktyczne w publikacjach ogłoszeń bo dziwne żeby oferta pracy wisiała przez rok czasu. Słabo naprawdę słabo za pracę po 10h na DG zostaje u najlepszych pensja powiedzmy średnia krajowa bez kombinacji z kosztami. Dla mało ambitnych ok na start jak nie masz pomysłu na siebie a żona Cię grzeje też dobre bo kontaktów bedziecie mieli mniej :) a i parę groszy zostanie. Dla szukających dynamiki w rozwoju omijać szerokim łukiem.

Rollo
@Buba????

bo nikt tu nie chce pracować a ogłoszenia niektóre wiszą już od roku.

Rollo
@Trzeźwy

firma się rozwija dobre chyba zwija

anagram
@Trzeźwy

Rany co za bzdura. W oddziale, z ktorego sie zwolnilem w ostatnim czasie odeszlo 4 PH. Trasy zamykano. Faktycznie, rozwoj. Ogarnijcie sie menedzerowie, bo jak widac za duzo czasu spedzacie na tym portalu a za malo na tabelkach w excelu a przeciez za to macie premie. (bo na pewno nie za rozwiazaywanie biezacych problemow filii). Te ogloszenia wisza od kilku lat i nie ma chetnych do pracy w tym kołchozie i kazdy wie dlaczego. Podpowiem jeszcze, ze HM Gordon chyba dalej mysla, ze jest 2008 rok, bezrobocie 15% i kazdy sie lapie byle czego za marna kase bo nie ma wyjscia i ze mozna kogos takiego traktowac jak niewolnika i placic 9 zl za nadgodzine i to pod stolem, o RMUA czy normalnych podstawowych swoich prawach zapomnijcie. Odradzam z calego serca. Czasy sie zmienily, nie ma zgody na kołchozy.

cinek
@anagram

O to to, ludzie bez szkoły powsadzani na stołki bo są z rodziny lub po prostu mierni ale wierni. Pracownika mają za śmiecia, problem z wybieraniem urlopów, nadgodziny bezpłatne, bo przecież masz to wliczone w podstawę. nikomu nie życzę pracy w tym (usunięte przez administratora) Ja już podziękowałem.

Opineo
@Pracus

Ha ha walka z wiatrakami chyba chciałeś napisać porzeczkę bo anons nie jest owocem ambicji a jedynie brakiem dojrzałości branżowej na miarę opętania lub upojenia alkoholowego. Zdecydowanie potwierdzam przy tej formie zarządzania jako majtek możesz dawać z siebie wszystko ale statek płynie na mieliznę i nie cieszmy się chwilową wiosenna koniunkturą wzrostową bo każda decyzja zakończona jest konsekwencją plecy są spore a narzędzi brak.

premier

Chyba najgorsza firma w kraju która nosi miano HM. System zarządzania powinien być schematem na wyższych uczelniach jak nie powinno się robić. Chyba nadchodzą czasy że kapitał ludzki odgrywa kluczową rolę w budowaniu pozycji firmy na rynku tutaj nie ma żadnych narzędzi ludzi traktuję się jak zło konieczne mam bardzo duże doświadczenie na rynku pracy i w branży motoryzacyjnej i pierwszy raz się spotykam z takim podejściem.(usunięte przez administratora)zero pomysłu na siebie na filie czy na pracownika (usunięte przez administratora)

Pu

Cieszę się ze mim głównym magazynem jest Radom. Brawo (usunięte przez administratora)

Dziad

Czy to prawda że odszedł najlepszy wozkowy z CN chodzi o kwiatka

Robol
@Dziad

Jaki najlepszy . On tylko jeździł do przodu i do tyłu. Jeszcze pieniądze chciał za to Pewnie z innej firmy go wyrzuca. :)

Ccc
@Robol

Jeśli ktoś wogole zatrudni takiego starego (usunięte przez administratora).a jak wiadomo jak kolega wyzej tez umiem jezdzic paleciakiem do przodu i do tyłu

Los
@Robol

Chciał pieniądze, ale zaslugiwal na to

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.