Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Do zwolnień i ucinania wynagrodzeń należy się przyzwyczaić, na tej śmiesznej firmie świat się nie kończy. Do tego brak wz tylko towar od razu paragony lub fv :)

Wojtek

To macie ostatnio jakieś audyty?

PH 3+

jak tam RS podobno ostatnio częste odwiedziny z centrali ??

P
@PH 3+

Podobno ostatnio był K.W

Krzysio

Tak czas tyka tyka tyka i miarka się przegrała trzeba iść do konkurencji; ) popracowac żeby poznać inną konkurencyjną firmę; ) zobaczymy owoce straty czy jeszcze będą większe niż są. ; (

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Waldek

Panie Jacku pracuje na jednym z oddziałów i mam wrażenie że mój pracodawca a Pana podwykonawcy oszukuje moich współpracowników i nie wypłaca należytych premii; ( proszę o wsparcie A jak nie to będę zmuszony wysłać e-maila bezpośrednio do Pana w tej sprawie. .. Pan jest uczciwym pracodawca i tego wymaga od podwykonawców. ...

Włodiu
@Waldek

I niech kolega ..... przestanie usuwac komentarze bo najpierw wszystkim sie zali a pozniej i tak to robi

On

A co się dzieje z kadrą zarządzającą???Podobno na froncie został już tylko jeden T.G. Pozdrowienia.Z taką polityką to daleko nie zajdziecie.

Bardzo Były

Przepracowałem w magazynie CN dość długo bo 10 lat.Mimo wszystko mam sentyment do tej firmy. Co mi się nasuwa , to że w "Gordonie" nic nie robili i nie robią żeby zatrzymać doświadczonych pracowników którzy biorą część samochodową w rękę i wiedzą co to jest , już nie mówię o znajomości programu !!! Firma nastawiła się na ilość nie na jakość i magazyn jest pełen "klikaczy" , którzy nie wiedzą co wydają , ważne żeby "kod wszedł" , Myślę żę nie tędy droga bo Firma na tym traci , a życzę jej jak najlepiej !!! Pozdrawiam.

Też byly
@Bardzo Były

Swiete słowa. Po ładnych kilku latach pracy usłyszałem, że jak mi się coś nie podoba ( z 40 nadgodzinami 2500 wypłaty) to ma się zwolnić, bo Marian na moje miejsce ma wielu chętnych

Bartek

Pracodawca pośrednik przycina procent z Wypłaty dlatego ludzie nie chcą pracować! !!! I jajka tak dalej będzie to zgłosić trzeba będzie; )!!!!

andrzej

Witam! Co się stało z ekipą w Legnicy??? Byli świetni, merytoryczni, szybcy i dokładni! Takich ludzi się nie zwalnia, chyba?

Noname

Po odejściu z firmy pierwsze co robi kierowniczek to usuwa Ci rabaty i katalog, a potem się zali ze nic nie kupuje u nich. Brak pomieszczenia socjalnego, brak klimatyzacji, tak jest na wschodzie kraju. Nie polecam.

Domek, górki, Jaca be barborki

Nadgodz 9-10 zł ,wszyscy na oddziałach umowy zlecenie a jak o pracę to najniższa i reszta do łapy. Tylko na RS i centrali sobie pozwolą na umowę o pracę i wszystko na konto, najgorsze że to oddziały mniejsze na nich zarabiają i to tam sprzedawcy są wyciskani do ostatniej kropli to tam jest np jeden magazynier zamiast 2 to oni wyciągają pieniądze ,nie pracownik magazynier na rs czy centrali lub RD. Zarząd a tym bardziej niektórzy regionalni to osoby bez jakiegokolwiek wykształcenia w tym kierunku ,robota po znajomości, figuranci nie mający pojęcia o prowadzeniu tej firmy, rozmowy z jednym gościem zakrywały o komedie. Na RS (usunięte przez administratora) taki że odkąd otworzyli to najlepszym wyjsciem było by to spalic. Ta firma to taki plac treningowy gość sobie ćwiczy jest coraz lepszy jest już nawet dobry/bardzo dobry ,dostanie w końcu 3 plany nie do zrealizowania potem jeszcze (usunięte przez administratora) Że planu nie zrobił :D po czym drapiesz się w głowę i myślisz że coraz więcej pracujesz i coraz mniej zarabiasz. (usunięte przez administratora) Firma stoi w miejscu od 2010 roku jedyny ruch to chyba postawienie rs który jest takim strzałem w kolano że ja pie... :D,i prosze nie myśleć że nie wiem o postawionych innych oddziałach np nowy targ czy Kraków itd ale oczywiście co? Bida... Blaszok wynajęty z grzybem na ścianach gratis ewentualnie KRK się jakoś zachowuje bo jest ładnym budynkiem. Leszek popchnął ,klepnal ,zalatwił, figurant siedzi do teraz.

Murarz

Niestety do dyrektora regionalnego dodzwonić się nie można

Ley
@Murarz

Nic nowego. Specjalnie nie odbierają telefonów

Ciekawy

Czy to prawda, że dyrektor Piotr M. Już nie pracuje? Jesli tak to ktoś wie dlaczego?

Abc
@Ciekawy

To prawda.Stał po innej stronie mocy.

Zagwozdka

Cześć! Może ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i zna jego rozwiązanie. Jestem kierowcą. Zrobiłem 40 nadgodzin, w miesiącu (nie liczę sobót, są to tylko godziny z tygodnia). Za te nadgodziny dostałem „premię uznaniową”, która nijak ma się do tego co mi się należy za te nieszczęsne nadprogramowe godziny. Telefon do kierownika placówki był, wynikło z rozmowy tylko tyle, że na nadgodziny nikt nie patrzy bo kierowcy wracają czasem szybciej do domu(ani razu taki luksus mi się nie zdarzył, robię codziennie ponad 300 km). Czy mieliście podobną sytuacje? Czy i w jaki sposób udało Wam się interweniować? Pozdrawiam!

Czy firma Gordon Hurtownia Motoryzacyjna w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@żarcik

W tej firmie słowo szkolenia nie istnieje.

Bartosz
@@żarcik

Rozumiem, że nie ma szkoleń, ale czy firma oferuje inne motywujące dodatki takie jak premie lub świadczenia socjalne?

premie są jak wyrobisz plan, za nadgodziny płacą 9 złotych

Waldek
@pracownik

Jakie nadgodziny? ??? W tej firmie były nadgodziny a teraz to zapomnij o nadgodzinach A jak byś je miał to i tak za darmo ???? naprawdę. ...

Rosie
@Bartosz

Świadczenia socjalne... żart... tu nie ma czegoś takiego, premie hmm lepiej nie wspominać.

Www
@Bartosz

W tej firmie nie ma zadnego funduszu socjalnego. Nawet na swieta nic nie daja.

Łysy
@Www

Nie dają bo się poprostu nie należy! Za co niby za to że generują 12% marży? Gdyby firma poczyniła ruchy i od 5 lat zaczęła budować marżę to dziś kondycja finansowa wyglądałaby zupełnie inaczej. (usunięte przez administratora)10.lat temu powinien zatrudnić analityków i budować struktury. Teraz to nawet LKQ tego nie ułoży.

@pracownik

Nadgodziny ha ha a to dobre ???? w Iławie to i na nadgodzinach okradają bo nie piszą wszystkich w rozliczeniach, a wiec nie dość, że za nadgodzint placą jakies grosze to jeszcze zaniżają ich ilość

Wojtek
@Łysy

Synek, pomyliłeś firmy ;)

łysy2
@Łysy

Ciebie też powinni położyć i ta Twoja marże :)!!!

były

szkolenia a coto?

Kic

Zanizaja to w oddziałach w calej polsce a w szczegolnie w cn

Ph

Czy to prawda ze w ostatnim miesiacu zamknięto kilka fili na południu? A na ten miesiąc planowane są kolejne zamknięcia?

Szalony
@Ph

Tak prawda, a dzięki KW niedługo zamkną wszystko.

Obiektywny

paker 22
@Parker

Na Wschodzie także :)

Asior

Niedługo odejdą dobrzy ludzie związani z firmą kupe lat. No cóż ale takie jest życie.

Czuję się wyzwolony, nareszcie

Ludzie dajcie sobie spokój z tym bajzlem jakim jest praca w Gordonie, ja straciłem pracę zaraz na początku pandemi z powodu redukcji etatów i co się okazało pracy nadal jest sporo jeśli ktoś chce pracować. Znalazłem sobie o niebo lepszą pracę na normalnej umowie, za normalne godne wynagrodzenie, za normalnie płatne nadgodziny a nie 10 zł haha : D i co najważniejsze z normalną fajną atmosferą. Także chciałbym podziękować za 5 lat pracy w Gordonie na magazynie i sprzedaży oraz podziękować za to, że mnie zwolniono bo gdyby nie wirus to pewnie pracował bym tam po dziś dzień, nie wiedząc, że dookoła jest tyle fajnej, normalnej pracy także rozglądajcie się i jeśli macie możliwość innej pracy to uciekajcie jak najszybciej, bo prawie wszędzie będzie wam lepiej pod każdym względem. Pozdrawiam wszystkich pracowników, w szczególności tych wiecznie gnojonych i poganianych pracowników najniższego szczebelka.

Wolny
@Czuję się wyzwolony, nareszcie

Również zostałem zwolniony na początku pandemii. Tłumaczenia firmy były śmieszne a zachowanie kierownika filii niczym cyrkowca. Pomimo słabej sytuacji na rynku pracy znalazłem o wiele lepsza pracę również w branży (sprzedaż) i wcale nie żałuję że mnie zwolniono :)

Gordon nie szanuje się pracownika

Szczęśliwy

Najlepsze co zrobiłem to było odejście z tego (usunięte przez administratora)brawo KW konsekwentnie dążysz do celu niszcząc i ciągnąć firmę na (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.