Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Ph inna hurtownia

Mam pytanie związane z pracą PH ,jest wolne miejsce w moim mieście a mam doświadczenie. Pytanie dla pracujących czy Ph pracują na umowę o pracę czy B2B ,czy dostaje sie narzędzia do pracy (samochód,komputer itp) Jesli tak czy samochód jest z kratką czy bez i jaki?. Czy przy wzrostach około 10% da się zarobić na rękę ok 6 tyś

Ph
@Ph inna hurtownia

Jeśli masz dobry region tj magazyn w miarę dobrze zatowarowany to Tak da się. Samochód własny, komputer i komórkę dostaniesz

haha6?
@Ph

6 tysięcy? Na tyle to fakturę wystawisz brutto. Czyli minus vat pit zus i paliwo do auta czyli zostanie 2500.

Były PH
@Ph inna hurtownia

Da się jeśli masz dużo kosztów ( wiadomo jakich) . Jeśli nie masz zostaje 2800/3200 na rękę. Wystawiasz powiedzmy fv na 8500 zł . Podatek dochodowy to 1500 zł , Vat to 1590 zł , koszty samochodu wraz z paliwem to 1000 zł ,księgowość 200 zł ,zus 1500 zł , zostaje 3200 zł na rękę powiedzmy że miałeś jakieś koszty niewielkie , no to 3500 zł. Gorzej jak wystawiasz fv np na 7000 brutto a jesteś na dużym Zusie, wówczas zarabiasz poniżej minimalnej

Tyż były
@Były PH

Co proszę? Sugerujesz że pracownik ma kombinować z podatkami i narażać się na kontrolę i kary z urzędu skarbowego ??? Kpina nigdy tak nie robiłem i robić nie będę. Historyjka z autem, który ma wbitym i lewymi fv to jest kryminał a nie uczciwa praca a to też już się kończy bo teraz na paragonie musi być odrazu nip.(usunięte przez administratora) Zus ok. 1500 płaciłem już od paru lat. Jak prowadzić kreatywną księgowość, to na miliony a nie na 3500 :-( Teraz mam umowę o pracę, pełen socjal, auto służbowe za 100 tysi i się niczym nie przejmuje.

Skarpetki
@Ph inna hurtownia

Powiem tak wcześniej jak najbardziej można było zarobić teraz też ale licząc to co dadzą Ci na auto bez tego 2700. Nowe rządy odbijają się na pracownikach o ile małe miejscowości sobie radzą to duże miasta leżą. Najpierw rozbili południe teraz biorą się za północ gdzie już sporo dobrych pracowników albo zwolnili albo sami uciekli i leją Gordona od strony konkurencji mało kto rozstaje się z tą firmą w miłej atmosferze.

@Ph inna hurtownia

Zapomnij nic nie dostaniesz a działalność musisz mieć 6 tysięcy to ci zostanie do oddania po pracy w tej hurtowni

Praca

Kolego z innej hurtowni, jak będziesz trzymał palec prosto w ... szarikowi, siwemu i wierzbie to może ale zaznaczam moze przez pierwsze 3 miesiace z głodu nie umrzesz i może jak będziesz donosił na kolegów to 3 miesiace wytrwasz. Z całym szacunkiem do ciebie ale jak szukasz nowej firmy to radzę zmienic kierunek.

Jak najdalej
@Praca

Kolega mówi prawdę, trzymacie się zdala kandydaci na PH. kiedyś było nawet spoko, (za poprzednich rządów), jeszcze jak lokalnie trafiłeś na fajną ekipę pracującą na oddziale to było super. Teraz do władzy dorwały się osoby typu "Po trupach do celu" i nie pamięta już jak wół Cielęciem był... Stanie autem w krzakach czy robienie zakupów w czasie pracy to była dla nich norma, FV wystawiane były na 12k a teraz za ta sama pracę proponują 6k brutto, wielka kadra menadżerska buhaha...

Ph

Kolego ph inna hurtownia, daj sobie spokój z tym bagnem nie wiem gdzie pracujesz ale możesz trafic z deszczu pod rynnę, nie dostaniesz nic auto swoje z głodowym ryczałtem komputer tez najlepiej swój bo ten od nich to lata 90 dobrze radze daj sobie spokój z hm gordon.

Kiero obozu

Jak tam kiedy kolejne oddziały do zamknięcia?wspanialy groupon dalej uważa ze Gordon to najlepszy pracodawca w Polsce nie wspominając już o tym ze przewyższa konkurencje?

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Doszły do mnie słuchy że znów ktoś się zwalnia?

Prawda

Cały czas...

Slawekk

No narzekaja i zwalniaja się a za tydzien wracają..... zenada

Hmm
@Slawekk

Nie zauważyłem jeszcze tych wracających tłumów co się pozwalniały,a pracuję tam kilka lat.

Slawekk
@Hmm

Nie tlumy tylko pojedyncze osoby w cn oczywiscie

No ey serio

Znów kasujecie Pochwalcie się chłopaki co tam macie. Nowy system wynagrodzeń to i na auta kasa jest dla góry, PH wmawiacie ze ma sobie kupić auto w kredycie takie za 12 tysięcy haha...

Obecny (jeszcze)
@No ey serio

Nowy system DEmotywacyjny :D oparty głównie na karach za nie wykonany plan zakładajacy oczywiście cały czas wzrosty wzrosty wzrosty.....

Szczery

Wygląda na to że jak nie masz wujka/cioci na centrali to o awansie i podwyżce możesz pomarzyć. Wyzysk ludzi i płace po najniższej stawce.

Tak

Pozdrowienia dla całej ekipy oddziału pu, a zaraz zaraz, tam ekipa się rozpadła już dawno. Nie polecam, brak dogadania się z 'kierownikiem'

????
@Tak

Teraz to jest właśnie fajna ekipa ????

@????

A wystarczy czytać ze zrozumieniem. Ekipę zniszczyła jedna mała osoba, która wysoko głowę nosi.

Luka

Nikt nie trzyma na siłę w firmie, możecie zmienić ją tylko czy uda się znaleźć równie dobrego pracodawcę?

anagram
@Luka

równie dobrego? Gorszego się znaleźć nie da, więc ryzyko żadne.

KTOSKTOS

Robiłem za 3 osoby wyplatę dostawałem jak za pół osoby jezdziłem bez ogrzewania gdy jedno auto nam się zepsuło musiałem robić trasy za 2 kierowców bo ktoś nie pomyślał żeby załatwić auto z Centrali . Mimo zgłaszania usterek padało cały czas hasło jeździć obserwować . Na znizki pracownicze nie ma co liczyc trzeba miec konto VIP żeby się opłacało coś brać z tej hurtowni taki jest H.M GORDON

Hehe

Zobaczymy jak długo będziesz miał te wyniki.Ja też miałem wyniki ale przez bałagan w tej firmie ciągłe braki nie dojezdzajacy towar do klienta .Albo jak już dojechał to w takim stanie że nadawał się na śmietnik. Na dłuższą metę z Gordonem żaden poważny i szanujący sie warsztat nie będzie współpracował.

AP, Elit, IC

Logistyka leży, towar z CN w ostatnim czasie ma ponad godzinę opóźnienia, sam byłem świadkiem jak klient klnal na ta firmę ze tak późno towar przyjeżdża a kierowca tłumaczył to tym ze nie ma ludzi na magazynie bo nikt nie chce juz w tym bagnie pracować i dlatego tak późno wydają towar, tam jest zero profesjonalizmu nic nie jest poukładane każdy sobie rzepkę skrobie, myślę że w tej chwili zalaczyl się już w HM Gordon tryb auto destrukcji i koniec jest bliski, chwała i gratulacje tym których juz nie ma i radzą sobie znakomicie ale gdyby byli napewno ta firma by tak marine nie stała, ale niestety wierzba...

Lawenda

Wszystko było dobrze firma szla do przodu mozna bylo zarobic i atmosfera byla calkiem w miarę do czasu jak w 2018 roku pojawili się panowie dwaj i rozwalili wszystko teraz zarabiają tylko oni a reszta się nie liczy, system rozliczeń (usunięte przez administratora) nawet jak zrobisz wszystko na 100% to i tak ci zabiorą bo nie możesz zarobic, kilometry ucinają bo GPS tak liczy albo masz nieoryginalny rozmiar opon i dlatego robisz wiecej km za które nie płacą, ogólnie kto może niech omija dużym łukiem do czasu aż ktoś się obudzi i pozbędzie się panów dwóch. Cala branza sie z nich śmieje.

Kiedyś było spomo
@Lawenda

To co teraz się dzieje, jeśli chodzi o warunki PH w Gordonie to jest jakiś żart. Wiadomo w tej branży zawsze były stosowane nieuczciwie praktyki mam tu na myśli samozatrudnienie, brak socjalu itp. Ale teraz to ktoś przegina pałę, Panie w Lidlu mają umowę o pracę, 8h tryb pracy socjal, prywatną opiekę medyczną i kartę multisport a wynagrodzenie ponad 3 tysiące na rękę. Przedstawiciel Gordona nie ma żadnej z tych rzeczy zarabia mniej pracuje więcej 9h dziennie i obowiązkowo pożycza swoje prywatne auto zajeżdżając je swojemu pracodawcy. Powiem tak dajcie se spokój...

Cdn warunków

Samozatrudnienie, własny samochód, własne paliwo, GPS w prywatnym aucie, zero benefitów i socjalu. Raporty wizyt i CRM, ciągle parcie na wzrost. Po opłaceniu kosztów związanych JDG. Zostaje przy dobrych wiatrach 2500 w porywach do 2800.

Biss

Nie no sory. Te wszystkie ogłoszenia o prace to jakis żart! Ile ludzi wyslaliscie juz w powietrze? Teraz kolejni??

Wojt
@Biss

Nikogo nie wysłali. Ludzie sami odchodzą bo wiedza z jakimi idiotami maja doczynienia

!!!!!!

W oddziale pracowało się bardzo dobrze i rozwijalismy się i sprzedaż rosła a potem przyszedł na dyrektora lewanda i wszystko zepsuł. Obroty spadły korekt klientom powyżej 30 dni nie robi bo to jest len smierdzacy. A jak się ma dość tego wszystkiego i się odchodzi to jeszcze obcina wyplate. (usunięte przez administratora)

Ktoś

Nikomu te życzę pracy w tej firmie, tzn (usunięte przez administratora), człowiek się totalnie nie liczy,. Akord na magazynie, żeby zarobić jako tako trzeba serio się na biegać jak pies, a to i tak za mało, stanowisko kierowcy a bardziej pirata i samobójcy na zlecenie, to już w ogóle paranoja, trasy po 80-90km do objechania w mniej niż 1.5h,nierealne, ale według kierownictwa "według naszych szacunków.." ogólnie zesraj się a nie daj się. Omijać szerokim łukiem. Prezesik firmy to brak słów na niego, wyjątkowo chamski typ

Kolezanka

Jeśli chodzi o tą firmę to jest totalna porażka!!!! Zero organizacji (usunięte przez administratora) kila i mogiła pracowałam długo w konkurencji ale jeszcze nie widziałam takiego syfu Kolejna sprawa to akord to totalny absurd jak można dać akord w firmie z częściami samochodowymi jeśli To Nie (usunięte przez administratora)!!! Kto zarządza tą firmą to totalny debilll i nie ma pojęcia o pracy na magazynie!!!

Tomasz

Niestety przez nieodpowiednich ludzi na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich a takich jest 99% firmą jest tylko tłem dla całej branży motoryzacyjnej. Zero jakości i profesjonalizmu. Szczęśliwi Ci których już nie ma.

Sam w domu

W pewnym artykule, na pewnym portalu piszą że są przygotowani na covid hahaha ciekawe gdzie. Gotowi są ale do zamiatwnia pod dywan.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.