Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Esot

Takkk specjalista to możesz zostać, nie musisz mieć kwalifikacji, wystarczy, że odpowiednio przywazelinisz teamleaderowi, tam jeszcze nikt za osiągnięcia nie awansował. Wystarczy spojrzeć na tych, którzy awansowali. Utworzono też instytucje niepotrzebne TT i QT, nie wnoszą wartości dla firmy, tylko generują większe koszty. Stworzone specjalnie dla znajomych, rodziny, dziewczyn i narzeczonych TL, pozbawionych ambicji, którym chęć awansu stłamsiła resztki honoru. To jest nieprawdopodobne w jak krótkim czasie oni urobili (kolokwialnie mówiąc)sobie kierownika. Teamleaderzy z przypadku. Uciekajcie stamtąd jak najszybciej. Da się! Zapewniam! Nie jesteście skazani codziennie na nich patrzeć.

Bella

Jesli jesteś taki cudowny to marnujesz sie w tej firmie. Czujesz sie niedoceniony? Na wszystko i wszystkich narzekasz. Nikt nie trzyma cie na siłę... Masz wybór możesz odejść jak Ci tak źle. Z Twoim wysokim mniemaniem i dość wysoką samooceną rynek pracy w Toruniu czeka na takiego kandydata jak Ty! Nie czekaj, bo po co masz marnować czas ;) Powodzenia

rico@

Hm... Jednym słowem żal wam (usunięte przez administratora) sciska. Jak ktos odnosi sukcesy i awansuje to zle... Jak ktos zostaje pracownikiem kwartału tez zle... Powstaje nowy team zle...itd. W d... by wam wszedł i niedogodzil. Czas zrobić rachunek sumienia,zastanowić sie co Ty tak właśnie ty,który /a oczerniasz ludzi z firmy zrobiles dla OC. Jakie masz kwalifikacje, jakie osiągasz wyniki, czym dajesz przykład innym, jakie masz doświadczenie itd. Dopiero po tym zastanów sie czy aby na pewno Tobie zamiast innym sie należy... Polaczki sie przyzwyczaily,ze wszystko sie należy za friko. Daj troche od siebie a później możesz wymagać. Dzis za darmo nic nie ma - nawet kopa w (usunięte przez administratora) Ci nie dadzą! Takie są realia - takie jest życie. Zycie z nikim sie nie cacka - bez wysiłku nic nie osiągniesz. Wiec weź sie za robotę i przestań głupoty wypisywać.

Oku

Ludzie w opusie to prawdziwe polaczki. Z tego co tu czytam i z tego co widzę w pracy to każdy każdemu źle życzy, boli go jak komuś się wiedzie lepiej, każdy każdego wyszydza za wszystko. Można się poczuć jak w gimnazjum. Poziom podobny.

kiki

Jeden na pewno jest - w teamie F. Ale patrząc na niego nigdzie oprócz tej podrzednej firemki by sobie nie poradził; )

jajajakberety

Czy warsiawski zaciąg teamleaderów jeszcze tam pracuje?? Jak można wozić słoiki z Warszawy do Torunia?? Nie wytrzymie... Dorosłe chłopy... Żeby normalnej pracy w Wawie nie znaleźć

bodzio bodzio
@jajajakberety

a to racja.... nie wiem, czy pieniądz taki dobry, czy umiejętności za słabe na WWA...pozostawiam pytanie otwartym:)

Sowa
@bodzio bodzio

Czy warsiawski zaciąg teamleaderów jeszcze tam pracuje?? "Palmface".... Really? Naprawdę myślisz że ktokolwiek kto przyjechał z warszawskiego oddziału był z Warszawy????

9823kt

Wprowadzić target na weryfikację i problem rozwiązany. Jeśli ktoś dłużej sprawdza niż waliduje, to raczej oczywiste gdzie statystyczny czas pracy ucieka. Chyba szybciej sprawdzić, niż uzupełniać? Widzę/czytam, że im więcej problemów na I piętrze macie, tym więcej kreujecie. Co do reszty się nie wypowiadam, bo nie mój cyrk.

Edek z krainy kredek
@9823kt

Z Twojej wypowiedzi przyjacielu/przyjaciółko można wywnioskować, że nie pracujesz na 1 piętrze, zatem i sugestia z targetem na weryfikacje nie powinna mieć miejsca. Dobrze wykonujący swoje obowiązki operator, chcący jednocześnie nauczyć czegoś osobę, którą sprawdza - nie poświęca czasu jedynie na przeklikanie odpowiednich pól, ale również na wytłumaczenie niektórych niejasności co czasem zajmuje trochę czasu - czasem z powodu zawiłości sytuacji, a czasem trzeba poczekać na osobę sprawdzaną, bo np. akurat wyszła. Jeśli jednak pracujesz na pierwszym piętrze to jest możliwych kilka wariantów: 1) jesteś operatorem, który za szczyt swoich możliwości co do tłumaczenia ogranicza się jedynie do swoistego "w procedurze masz..." 2) jesteś jednym ze specjalistów/specjalistek, którzy zbyt krótko pracowali jako operatorzy i dzięki różnego rodzaju sieciom powiązań zbyt szybko awansowali na specjalistę 3) jesteś jednym z TL-ów, którzy zbyt krótko byli operatorami a są zbyt długo TL-ami i nastąpił u nich proces całkowitego odrealnienia od pracy operatora 4) w przypadku 2 i 3 możliwa jest też opcja, że byłeś w miarę normalnym operatorem/operatorką, ale po swoistym "awansie" woda sodowa uderzyła Ci do głowy i jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Rosti

Dobra widzę, że poziom frustracji utrzymuje się na stałym poziomie od kilku ładnych miesięcy. Teorii i hipotez zostało poruszonych mnóstwo, dlaczego tak się dzieje. Pracowałam w tej firmie grubo ponad dwa lata i powiem Wam jedno: Zacznij wymagać od siebie zanim rzucisz podanie o podwyżkę, czy inny benefit. Ludzie ambitni i pracowici są doceniani, również w Opusie. Ludzie, którzy angażują się w to, co robią bez względu czy jest to klepanie TABem, czy koordynowanie zespołu, bycie TL czy innym korpo ludzikiem. Odeszłam stamtąd głównie z jednego powodu: żal mi było słuchać tego narzekania malkontentów, obiboków, którzy wychodzą z założenia, że im się należy. Po pewnym czasie już sama zaczęłam zachowywać się, jak Wy…. Ale dotarło do mnie, że halo! To nie moja bajka, wcale tak nie myślę i nie mam zamiaru dołączać się do tej marnej grupki marud. Obecnie żyjemy w kraju, w którym bezrobocie wynosi mniej niż 10%. W kraju, w którym mamy pełne prawo do zmiany pracy, prawo do tego, żeby zmienić miejsce zamieszkania. Na litość boską mamy nawet prawo kupować to, co nam się chce! Tylko, żeby z tego wszystkiego móc skorzystać to, uwaga, trzeba ruszyć cztery litery! Jeśli uważasz, że stać Cię na więcej, rzuć to w pi.... i wyjedź w Bieszczady. Zrób cokolwiek. Otwórz przynajmniej stronę z ogłoszeniami o pracę i przejrzyj oferty. Nie bądź żenujący jak Sebixy i Karyny!. Niczego za free nie dostaniesz. Na sam koniec pragnę dodać, że wyniosłam z Opusa bądź co bądź dobre wspomnienia. Pracowali tam i mam nadzieję nadal pracują ludzie, którzy są przeze mnie wysoce cenieni w wielu kwestiach, zwłaszcza zawodowych, choć i prywatnie miło było spędzać z nimi czas. W Opusie zdobyłam doświadczenie, ogólnorozumiane doświadczenie, które obecnie wykorzystuję w zupełnie innej profesji. Cieszę się, że kiedyś byłam częścią pomarańczowej drużyny, choć z czasem gdy Was czytam jest mi najzwyczajniej wstyd. Nie jesteś niewolnikiem! ps. Pozdrawiam serdecznie zespół niemiecki, wszystkich operatorów, speców koordynatorów oraz TL.

Meteor

@Bingo - wiem coś o tym i chyba nawet wiem o jakim teamie piszesz. Pracuje tu stosunkowo niedługo,ale trochę się naoglądałem. Nie wiem jak to jest z rozdzielaniem projektów,ale dysproporcje widać. Nie wnikam w to, robię swoje. A co do tej laski to takich przypadków jest więcej.Na małej sali siedzi taka od strony okna która ma chyba dodatkową fuchę na callcenter i jeśli akurat nie pisze na FB czy sms to wychodzi dzwonić. Mnie to generalnie wali, ale sam bym chętnie dorobił w godzinach pracy na inną fuchę.

Anka

K@psel i obibok- obaj macie rację. A według mnie jest to dobra praca dla osób w trakcie studiów i jest to alternatywa dla pracy na słuchawkach w Toruniu. Tym którzy się zasiedzieli, są po studiach i nie mają planów na przyszłość, zapuścili korzenie w Opusie współczuję. Na nas firma oszczędza, jesteśmy małymi robaczkami w tym wszystkim.

K@psel

@obibok - A nie jest przypadkiem tak, że to idzie z funduszu socjalnego? Powyżej pewnej ilości osób fundusz zdaje się funkcjonuję. I nie ma nic za darmo, łącznie z biletami do kina. Ty, ja, wszyscy na ten fundusz płacimy. Tyle masz "za darmo". "Wczasy pod gruszą" to sucharek dla biednego, ale wciąż sucharek. To jak pasztet z pańskiego buta zlizywany. Smacznego, starczy może na benzynę na wypad w Bieszczady i powrót. A ogólnie w kwestii benefitow, to ponury żart ze strony Opusa. Mam kumpla, który pracuje na produkcji (bo my mnie... walidujemy przecież tylko... :/ ) w niewielkiej wielkości firmie regionalnej. Dodatek na każde święta, sodexo, bony... gość po zawodówce, "na łapę" 2040.00 z groszami. Mało, starczy by wegetować, ale w porównaniu do Opusa to jak wygrana na loterii... i gdzie my jesteśmy w tym wszystkim?

Bingo

Utknęłam w tej firmie, mimo że miała to być praca na przeczekanie. Niestety w Toruniu o dobrą pracę trudno. Wykształcenie, silna motywacja i pracowitość to za mało. Najgorsze jednak jest to, że im dłużej pracuję w tej firmie, tym większy notuję regres. Nie rozwijam się, demotywuję i przechodzę stan od obojętności do wkurzenia z bezsilności. Ogólnie ta firma to nie tylko strata czasu, ale i psucie sobie nerwów i wypracowanych wcześniej wewnętrznych standardów. Weźmy na ten przykład rozdział projektów. Czysty absurd lub jakieś układy. Jedni zapieprzają, a jednostki więcej pół dnia siedzą na facebooku lub piszą epopeję narodową w sms. Nie wiem czym zapełniają kartkę, pewnie "weryfikacją". Nie będę wymieniała nazwisk, nie podam nawet w jakim teamie ma to miejsce... a może powinnam? Ilekroć przechodzę obok tej dziewoi to widzę, znudzona swą obecnością męczy ekran telefonu. W swej bezczelności nawet się z tym nie kryje, tworzy nawet konstrukcję z długopisu bądź słuchawek, aby ekran mieć pod odpowiednim kątem, by nie męczyć plecków. Kolejne urojenie, to wybór pracownika kwartału. O ile było to patologiczne (zależne głównie od posiadanych projektów) to teraz, po zmianach w wyborze przekroczyło wszelkie granice absurdu. Nie jestem pazerna na kasę, bo mam na szczęście dodatkowe źródło dochodu, ale sam fakt doboru (bo nie wyborów) to jakiś tragikomizm. Na kolejne podsumowanie kwartału nie przychodzę, 15 minut nędznego, korporacyjnego przedstawienia. Daję sobie czas do czerwca, dłużej w tej korporacji nie wytrzymam. Niby jakieś standardy są zawarte w hasłach tej firmy, że rzeczywistość temu przeczy. To smutne, że ucząc się języka będę najpewniej zmuszona z niego korzystać na emigracji.

obibok

Narzekacie ale vouchery bierzecie, dodatek na wakacje i święta bierzecie z płatnych urlopów i L4 korzystacie, wolne weekendy macie (dodam, że dodatek na święta to rzadkość wśród innych firm) Fakt wypłata jest nędzna ale...chcecie większą to może pora ruszyć się z Torunia i zawalczyć o większą w innym mieście? I w każdej pracy do jakiej nie pójdziecie będą zasady które wam będą się podobały lub nie, zwłaszcza w korpo. I nie sądzę też, że gdybyście wzięli byle kogo z ulicy, żula, człowieka bez szkoły to wciskałby tabtabtab i utrzymywał 100% jakości:] Chcecie pełną wrażeń pracę to idźcie na kasę do biedronki.

co tam wiecie
@obibok

co do dodatku na święta to pier**lisz głupoty bo we szysktkich większych firmch tak jest. Tylko że tam to jest norma a tutaj jak dostaniesz coś od firmy to jest święto, no bo jak przecież bierzecie wypłatę to nic więcej się nie należy. A co do "bonusów" od firmy to na samą myśl zjadłbym coś słodkiego :) Żal i paranoja aż brak słów na t (usunięte przez administratora) jnię.

obibok
@co tam wiecie

Sorry chodziło mi o dodatek na wakacje...jest to rzadkość wśród innych firm. A tak ogólnie to chyba nie sądziliście, że firma przenosi się z Warszawy do Torunia po to by płacić tyle samo co w Warszawie...wiadome jest to, że przeniosła się po to bo w Toruniu jest tania siła robocza.

SpecDec

Czyli najlepiej być specjalistą, kolegą specjalisty (jak pokazuję pracownik kwartału z grudnia 2015) bądź koordynatorem, niedługo jeden teamleader będzie wręczał drugiemu nagrodę pracownika kwartału ale największą kpiną jest to, że jak pokazuje wczorajszy dzień to jeden z wytypowanych na pracownika kwartału już wiedział o nagrodzie jak pokazywał jego ubiór... nic tylko dobrze trzymać z teamleaderami

co za cwoki
@SpecDec

Czekaj, czyli jak dostaje specjalista i koordynator to zle, ale jak w grudniu dostali 2 operatorzy to tez zle? co idiotyczne myslenie...

Na układy nie ma rady

Nagroda pracownika kwartału dla specjalisty i koordynatora!? To jest totalne wykpienie wszelkich wzorów motywowania. Rozdanie nagród między sobą. Teraz na pewno wszyscy operatorzy zadbają o jakość i wydajność. Postarajcie się być może za waszą pracę ktoś zgarnie nagrodę.

Król Karol

Pracownik kwartału to jakaś kpina i totalna żenada. Zamiast dac nagrodę operatorom którzy dwoja się i troja klepiac te faktury to dali specom i koordynatorom którzy i tak więcej zarabiają. Ja prd jak dla mnie to już QC mogło dostać. Wyszloby na to samo. Żal.pl. Team leaderzy powinni się wstydzić. W przyszłym kwartale to chyba teamleadrzy dostana albo Adam... postuje zeby dostala pani sprzataczka. I tak wiecej pracuje niz wszyscy spece itd razem wzieci. dno i wodorosty w tej firmie.

aGa85@wp.pl

@rrr - następnie te lebiegi stoją wyżej niż ty. Dużo mówić o osobach, które teraz są w QT, a którym ciężko było wiedzę przekazać. A teraz sprawdzają... tych, którzy ich szkolili. I mają przewagę, bo zwykły operator zapierd* na te wyśróbowane targety, a ci z QT... czasu mają znacznie więcej na weryfikację. Pies to jeb*. Ale podstawa do obniżenia premi jest, czyli korpo robi swoje. Maksimum za minimum. A QT to zwykle KAPO, bo jak byli zwykłymi operatorami, to walili błędów na potęgę. Oczywiście nazwisk nie wymienię, ale jak patrzę kto tam siedzi... to jakaś FARSA! Układy, kolesiostwo, rodzina. Znaczy norma... Tak to jest w korpo. I choćby się zesrać z targetami i jakością, to i na ciebie przyjdzie czas... i sprawdzą (a raczej "sprawdzą"). Ludziska mają czasem od roku/dwóch swoje projekty, znają specyfikę, wiedzą o wyjątkach. A tu JEBS - "mądra" pała z QT ma inną wizję. I chociaż wiedziałam, że mam rację, to co z tego? Błąd idzie... jaki kur* błąd!? ... ... I tak to się kręci. Ten kur*widołek. Ciekawe jak długo ten bajzel kolesiowsko-układowy potrwa. Pewnie długo, bo o pracę trudno i zawsze się znajdzie zastępstwo. I tak będą żerowali... Swoją drogą to procedura czy satysfakcja słać komuś błąd z projektu, którego na oczy się nie widziało? Korpo-miernoty. Co wpiszecie w CV? Proponuję KAPO, na więcej wiedzy wam nie starczy. TFU!

rrr

na temat niektórych rekrutacji można by długo pisać, ale w skrócie chodzi o relacje brat/siostra/koleżanka/brat koleżanki/dziewczyna/narzeczona itp

Bajabongo

Paranoja jest tez rekrutacja do tego teamu. W ogole jak to sie odbylo? Bo jest wiele osob doswiadczonych w rownym stopniu do osob tam pracujacych ktore odpowiedz na swoje cv dostaly po zakonczeniu tej pozal sie boze rekrutacji. No i poziom szkolenia oferowany przez training team rowniez pozostawia wiele do zyczenia. Stwierdzi to kazda osoba ktora musiala szkolic ponownie nowe osoby.

rrr

Zarówno quality team jak i training to sztuczne twory powołane chyba tylko po to aby niektórzy mogli wpisać sobie w rubrykę stanowisko team leader. Jak ktoś bardzo chce być team leaderem a nie ma gdzie, to i team się dla niego utworzy. W dodatku QC zarabia więcej niż "zwyczajni" specjaliści a tempo ich weryfikacji po prostu powala

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.