Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

hej

Wiemy :)

kierowca_bombowca
@hej

Jeśli premii niet, dziengów niet to i pracy niet. Chorobowe na 29 dni + pozostałe UŻ i strzałka. I nie zapomnijcie o konkretnych zamówieniach biurowych. Niektórzy potrafią zamówić niemały koszyczek, jakby na stanowisku operatora potrzebne było biuro. Nie wiem, na alledrogo nimi handlują? Kartki samoprzylepne duże, kartki średnie, karteczki małe. Do tego kwadratowe białe - nie przyczepne. Minimum trzy kolory mazaków (do i tak nie pomazanych procedur), długopis i lampka, koniecznie lampka! O i podnóżek! Podobno "giną" i trzeba je podpisywać. Więc koniecznie marker permanentny do kompletu. I frytki do tego... Ludzie są tak biedni, tak pazerni na darmowe (w dużej mierze niepotrzebne) czy faktycznie tym handlują za parę złociszy na kebaba?

pracobiorca
@kierowca_bombowca

premia bedzie tylko, ze -3% wszyscy operatorzy (za jakosc) a ci co byli na chorobowym chocby 1 dzien -5% dodatkowo czyli jesli jestes leserem co z 40 stoponiowa goraczka idzie na L4 to maksymalnie masz 7 % premii

kierowca_bombowca
@pracobiorca

Dzięki - dobrze mieć wykładnię. Pytanie co z osobami, które błędów nie mają i chodzą z nawet rozwolnieniem do pracy, a targety wyrabiają. Będą mieli tyle samo, co ludzie balansujący na krawędzi targetów i % błędów? Ale spoko, te -3% mi już wystarcza do decyzji. To może raptem kilkadziesiąt złotych różnicy, ale już prawie dniówka. Jeśli mam być karany za osiąganie i przekraczanie targetów, praktycznie bezbłedność... no to coś jest nie halo.

unknown
@kierowca_bombowca

a czy w tej firmie jeszcze cokolwiek jest "halo"? ...

pracobiorca

juz wiecie o premiach w tym kwartale ? :)

yolo

Piszesz "narzekacie na 1350 zł"... zabrzmiało, jakby kwota ta du.ę urywała. Na co to ma niby starczyć? Na wegetację na poziomie survivalu chyba, a nie skromne życie. No no to pomyśl jak ktoś nawet tyle nie ma jaki to jest survival... ;) to że ludzie z AP są tam najniżsi rangą i najgorzej traktowani to wiem m.in. przez zarobki i takie "pomiatanie" dałem dyla z tej firmy. Byłem krótko, z tego co widziałem to rotacja ogromna. "cechuje murzyńskość" - tak Radziu miał rację. U nas jest postawa : byle by była praca bo jest najważniejsza, lepsza taka niż żadna, lepsza wypłata za którą można wpierdzielać gruz z opusowych czajników, opłacić cztery ściany, nic do szczęścia nie potrzeba więcej :D

yolo

narzekacie na 1350 zł ... niektórzy nawet tyle w tej firmie nie zarabiają..

Wernyhora
@yolo

To ładnie cie ktoś rżnie na 64 zł w stosunku do najniższej krajowej. Ale wychodzi na to, że jesteś z agencji pracy, a to stawia sprawę nieco inaczej. Twoim pracodawcą nijako jest AP i na twoim klepaniu ma swoją działkę. Wracając do tego, co większość boli (pozostałą część "cechuje murzyńskość" cytując pewnego polityka) to firma wpasowała się w polskie standardy rynku pracy i realia płacowe. Poza skandynawią mogli by mieć siedzibę np. w Czechach czy na Słowacji, o Łotwie nie wspominając, bo jeszcze bliżej niż Polska. Problem w tym, że tam musieliby płacić więcej za tę samą pracę. Polska jest idealnym krajem dla sektora usługowego. Tania, wydajna, stosunkowo dobrze wykształcona młodzież (chociaż to akurat dramatycznie się zmienia po reformie edukacyjnej) do tego wychowana w służalczej postawie. Rzeczpospolita Teoretyczna też nie stoi po stronie pracownika, bo po co? Ta ma inne, ważniejsze sprawy na głowie, a wycieczki, drogie auta i wystawne obiady przecież kosztują. Piszesz "narzekacie na 1350 zł"... zabrzmiało, jakby kwota ta du.ę urywała. Na co to ma niby starczyć? Na wegetację na poziomie survivalu chyba, a nie skromne życie. Taka płaca może i była jako tako, ale dekadę temu. Ogólnie to wstyd dla Opuscapita, że stawiając na wysokie standardy i obraz pięknej korpo ma płacę na tak żenującym poziomie. Ale kogo to wina? Tych, co stawiają takie warunki, czy tych, którzy się na nie godzą? Sam odpowiem: wstyd jest obopólny. Tych pierwszych, bo bazują na pracy ekonomicznych niewolników. Tych drugich zaś, bo... Kur... motyla noga, kraj prawie 40 milionów ludzi nie potrafi poradzić sobie garstką w porównaniu do masy. W sprawie lepszego jutra tylko narzeka lub godzi się na warunki jakie zastaje. Tutaj WSTYD dla Polaków, że codziennie dajemy się pukać w pupkę. I jak to wreszcie jest, czujecie się spełnieni? Kilka lat studiów, które też kosztują, ambicje i siły na samorealizację wystarczyły? Pomyślcie przy następnej "wypłacie".

chińczyk

Jeśli ktoś pyta mnie gdzie pracuję, z dumą odpowiadam że na produkcji w fabryce.

Karola

Ktoś non stop kradnie mi herbatę!

srutututu

jak słyszę "podejdziecie do tablicy?" to nóż mi się w kieszeni otwiera i zbiera mi się na wymioty.... :/

uhu

ta firma jeszczeistnieje?

lemur

Nie wiem dlaczego narzekacie ja po oplatach i wydatkach na jedzenie za 3 miesiace bede mógł sobie pozwolic na nowe buty :)

ZnamTo
@lemur

Zimowe po przecenienie, prosto z rynku. W sam raz - jak znalazł.

trututu

Już nie ma owocowego dnia. Teraz jest zdrowy dzień!!! Za tak wypłatę to możemy się tylko zdrowo odżywiać. Szczaw i mirabelki to jest to!!! + owsianka oczywiście

K.Wróblewski

Dość tego! Ciągle narzekacie zamiast być wdzięcznym że macie jakąkolwiek pracę, a nie jak w moim Świętokszyskim!!! Uwzględnimy przy kwartalnej premii... A mieliście dostać po czekoladowym jajku na Wielkanoc!!

Husar
@K.Wróblewski

Chyba po wydmuszce. Firma pod kreską, podwyżki zamrożone (ciekawe co zrobi firma, jak minimalna płaca skoczy o 51 zł brutto i przebije wynagrodzenie większości pracowników w Opusie), odpływ pracowników (ogólnie ogromna rotacja... ciekawe dlaczego"?"), coraz większa liczba niezadowolonych klientów, masowe błędy wynikające z upadku myśli szkoleniowej. I tylko WIĘCEJ, SZYBCIEJ, DŁUŻEJ, LEPIEJ... ile można? Są pewne granice, które zostały dawno przekroczone. Wszędzie znajdą się desperaci, którym ta żałosna płaca wystarczy, ale na co? Na wegetację? Taka duża firma, i nie wstyd jej mówić jaka płaca w niej, konkretnie w Polsce obowiązuje? To brak szacunku dla uczciwie pracujących osób, od których wymaga się coraz więcej nie dając nic w zamian. Nie mam szacunku dla tej firmy jak i ona dla mnie. Jakiś czas temu miałem jeszcze jakąś nadzieję na dłuższe związanie się nią, jednak od mniej więcej czerwca ub. roku nastąpił proces gnicia tego tworu z którego na tę chwilę został niemal nagi szkielet. W porę się ulotniłem. Tu nie ma co ukrywać, tylko podawać fakty. Szanujce się ludzie bardziej, bo godząc się na wyzysk uskuteczniacie współczesne ekonomiczne niewolnictwo! To dzięki bierności Polska wciąż jest i będzie tylko teoretyczna i mająca kształt postkolonialny! I jeszcze cieszycie się owocowym dniem jak małpa bananem... żałosne i przykre, bo niektórym jeden owoc nie wystarczy i kradnie pozostałym. Zadajcie sobie pytanie: jak bardzo jesteście w stanie jeszcze niżej upaść? 1320 zł netto... 2015 rok, niemal środek Europy, coraz droższe życie, a wy psujecie sobie wzrok klepiąc faktury zagranicznym firmom i korporacjom. Trochę więcej szacunku do siebie, naprawdę.

A

Podoba mi się takie podejście. Za taką postawę należy się dodatkowa racja w owocowy dzień. Wiesz gdzie się zgłosić po odbiór, sam ci wręcze.

slave

Ja tam smycz mam krótką. Waruję i jak trzeba przychodzę/zostaję na nadgodziny. Dzięki temu mam średnio 13% premii i dostaję uścisk ręki team lidera. Czuję się spełniony zawodowo i stawiam pracę ponad swe życie prywatne. Ponadto nie choruję, a jeśli już to i tak przychodzę. Chcę pokazać, że firma jest dla mnie ponad drobne i chwilowe nieudogodnienia zdrowotne. Wiem, że to zaprocentuje i wkrótce awansuje lub otrzymam podwyżkę. Jeśli dobrze pójdzie, to za rok, może dwa będę miał 1600 na rękę przy wypłacie. Na high life trzeba sobie jednak zasłużyć, wciąż uczyć się, wykazywać inicjatywę, zostawać po godzinach, pracować w weekendy! Poniekąd dziwię się jednak firmie, że nie wpadła na pomysł adaptacji wolnych pomieszczeń w biurowcu (a jest ich nadal sporo) na coś na kształt noclegowni. Może nie na kształt squota, ale np. hostelu robotniczego? Rozwiązało by to kwestię dyspozycji czasowej, a i firma mogłaby poszczycić się pomarańczowym giftem w postaci np. śpiwora i poduszki?! Im krótsza smycz, tym szybsza reakcja i podjęte działanie. Z korzyścią dla wszystkich, najważniejsze jednak, że dla samej firmy.

bez życia

nadgodzinki w piątek? dlaczego nie

kombinat

I jak tam opuski? Siły przez weekend zregenerowane? Wątroba wytrzymała topienie zawodowej frustracji? Taaak. Wierzę w was, jesteście gotowi na nowy tydzień i wyzwania, nowe decyzje DJ Adamusa. Fluktuacji ciąg dalszy z wypadkową na more, more, more! W tym dzikim pędzie nie zapomnijcie się podpisywać pod fakturami! Idzie miesiąc premiowy i spadek wydajności porządany! Pamiętajcie bowiem, że (parafrazując) pracując dla firmy pracujesz dla firmy... czy jakoś tak. Firma rządzi, firma radzi, jak się potkniesz to cię... Ale co ja tu będę o zdradach prawić. Już niedługo nasz ukochany owocowy dzień! Może będą mirabelki? Wszak szczaw w promocji w jednej z sieciówek! A teraz - pomału grzecznie spać, aby jutro pełną mocą kontynuować nasze wspólne wielkie dzieło. Dla nas, ale i dla potomnych! To my kładziemy ten symboliczny kamień węgielny dla naszych dzieci, aby mogły korzystać z owoców naszej pracy, rąk naszych i oczu zmęczonych. Wspólnie kreślimy w LED'owych barwach przyszłość potomnym. Nasza praca jest nieoceniona, zatem wyznacznikiem jej nie powinna być płaca! Zaprawdę: oszczędnością i pracą ludzie się bogacą! Firma już o to zadba, aby wam się od dobrobytu nie poprzewracało gdzie nie trzeba! Z pieśnią na ustach i krokiem żwawym na dzień jutrzejszy: "Znów wzywa nas radosna pieśń: Do szeregu! Do szeregu! Czas nam pracą wzmocnić wolność i ład Hej, junacy - ej, chłopcy, dziewczęta, Do roboty! do roboty! Jedno hasło jak rozkaz pamiętaj: Do roboty! do roboty!"

zegarmistrz

Politykę Adama można by porównać do zegarka. Mógła by być jak szwajcarski mechanizm... wybrał jednak rosyjski. Jak powszechnie wiadomo zegarki rosyjskie są "najlepsze", bo... najszybsze.

doro

ta firma jest tak beznadziejna jak wynagrodzenie

banan capita

marny podszywaczu ;/

chudy

Nie dasz rady gdy ja czuwam. Jesteś słaby

jjj

Gdzie trzeba złożyć CV?

banan capita

Dzisiaj system nie będzie działać od 16 do 21. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.