Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

wkurzona

Niestety,nie.jeszcze kilka godzin "nadzieja"

ROMEKKRK

DZISIAJ PONIEDZIAŁEK NADAL NIE MA WYPŁATY. CZY KTOŚ DOSTAŁ WYPŁATĘ?

gosc

To jest przewaga takich firm brak informacji wśród pracowników ,osoby nadzorujące jak zawsze wiadomo trzymają palec prosto w ----- szefostwu lub sieją zamęt i dezinformację.Więc góra zrobi co jest jej na rękę.

gosc

Niestety w majestacie prawa bo sprawa upadłości też ponoć problematyczna

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
BE

NIEUCZCIWE PANIE ZARZADZAJACE W TRAKCIE REALIZACJI KONTRAKTU I NA KONIEC ROWNIEŻ -WSTYD.

gosc

Na obiekty w kujawsko-pomorskim po Antemie wchodzi firma Emir z Włocławka,czy ktoś coś słyszał na jej temat.

poczekamy zobaczymy

Spokojnie. Dziś jest dopiero 09 styczeń. Mogli dziś wysłać przelewy, więc w poniedziałek się dopiero zobaczy co i jak. A co do (usunięte przez administratora) to nawet nie wiem gdzie to jest :) Ale mam nadzieję, że jest tam jakaś przyzwoita firma. I nie okaże się, że jest to jakaś firemka powiązana z właścicielami Antemy :)

gosc

Czy gdzieś wypłacone zostało wynagrodzenie.

misio
@gosc

ANTEMA JUZ NIEMA PAPIERNI W DABROWICY A OPRUCZ TEGO BEDZIEMY MONTOWAC SERWIS NA MIEJSCU

szada

Mylę, że nie byłaś pracownikiem naszej Firmy, a jeżeli tak, to nie dziwię się, że Firma ma kłopoty. Twój język świadczy o Tobie i o Twojej pracy.

Zenon
@szada

Gadasz jak potłuczona, mnie nie dziwi że ludzie się złoszczą jak kasy nie ma.

szada
@Zenon

Można się złościć, ale nie ubliżać.

gosc

Ale oni zatrudnią 15 niepełnosprawnych z literką P lub O "uszczęśliwią metrażem do posprzątania po 3000m na łebka a oni polecą po wszystkie możliwe dofinansowania na kolejne BMW

@gosc

Rozumim, że piszesz o propozycji pracy jaka pojawiła się w dniu 04.01.2015 r. osoby o nicku Dobrosielski. Chodzi o pracę w Dąbrowicy. Pewnie chodzi o fabrykę papieru. To tam też Antema jest czy jakaś inna firma? Bo jak Antema to po co szukają skoro mają się rozlecieć ??

Sprzedajcie BMW syna które kupiliście za nasze pieniądze, bedzie na wypłaty!!!

gosc

Jutro "szczęśliwy"dzień dla pracowników "Antemy",sypną nam kasą.Lub w poniedziałek udamy sie z pozwami do sądów.

gosc

czy ktos dzisiaj dzwonił i juz cos wie na temat wyplat ? Ja dzwonilam do firmy antema i powiedziano mi ze czekają na pieniadze z peron to przeleja a wypłaty sa normalnie naliczane ale nie sa w stanie powiedziec czy na czas ale czy nie jest tak ze najpierw daja wynagrodzenie oplacaja skladki za pracownika a dopiero pozniej staraja sie o dofinansowanie?

Janek
@gosc

Wypłata październikowa wypłacona jest do 10-go listopada. Wniosek o dofinansowanie składa się do 25-go listopada. W grudniu PFRON przelewa dofinansowanie, więc wypłaty za grudzień wypłacone w styczniu pokrywane się m.in. tych pieniędzy. Występuje poślizg ok. 2 miesięcy w otrzymaniu dofinansowania, ale tylko na samym początku korzystania z dofinansowań a później wsyzstko się zazębia, więc firma co miesiąc otrzymuje dofinansowanie i tak : dofinansowanie za listopad dostanie w styczniu, dofinansowanie za grudzień dostanie w lutym itd.)

pytanie

nie orientuje się ktoś czy inne firmy też mają jakieś problemy finansowe (ogłaszają upadłość, nie wypłacają wypłat itp). Mi akurat chodzi o Dolny Śląsk i powiedzmy "nasze podwórko". Skoro zaczynamy rozglądać się za innym pracodawcą to jakieś przydatne info byłoby wskazane :)

gosc

Tam prawdy się nie dowiesz ,popróbuj zadzwonić do biura,każdy opowiada co inne nawet na jeden temat ,próbowałyśmy wczoraj

Ja to ja

Przecież PFRON wstrzymał dofinansowanie za miesiąc grudzień i odmówił w ogóle dalszego finansowania firmy ( ponoć coś kontrole wykazały). Nie wiem dokładnie co i jak ale podobno nagle weszło kilka kontroli do firmy i to ją pogrzebało. Czyżby nie wszystko było zgodne z .....?

smiech na sali
@Ja to ja

Nie wiesz to nie pisz. Kontrole z PFRON nic nie wykazały. O dofinansowanie mogą ubiegać się firmy o dobrej kondycji finansowej a jak wiadomo Antema złożyła wniosek o upadłość i masz rozwiązanie zagadki. Zamiast snuć domysły i wymyślać teorie spiskowe oraz mieszać innym w głowach jak niektórzy na tym forum zajmij się czymś pożytecznym.

@smiech na sali

#smiech na sali - a skąd ty masz taką wiedzę? Wyczytałeś z fusów czy tarot ci przepowiedział?

duchu
@Ja to ja

"Śmiech na sali" wie o czym pisze bo pewnie jest pracownikiem biura :)

Ja to ja

Najważniejsze jednak to nie dać się ponieść złości i nie zrobić czegoś głupiego. Powinniśmy cierpliwie zaczekać jak się sprawa wyklaruje ( do dnia wypłaty). Pewnie niejedna osoba ma ochotę załatwić sprawę siłowo ale to nie jest rozwiązanie. Po co jakieś problemy z policją czy sądem? Po prostu - jeśli nie dostaniemy wypłat na czas poinformujemy PIP i sąd. Możemy przecież złożyć pozew zbiorowy przeciwko firmie o wypłatę zaległych wynagrodzeń. I nie możemy czekać...bo jak ogłoszą upadłość będzie kłopot

gosc

Interesuje mnie tylko czemu kolejnemu pracodawcy zależy byśmy rozstali się z "Antemą".Czy zatrudniając nas na umowy zlecenia ma również prawo do dofinansowania z PFORN,bo ani urlopow ani chorobowego nam nie będzie płacił.

jaa
@gosc

Jedynie zatrudnienie na umowę o pracę jest podstawą do ubiegania się o dofinansowanie z PFRON. Poza tym firma musi jeszcze w terminie wypłacić pensję pracownikowi. Na umowa zlecenie czy o dzieło nie przysługuje dofinansowanie z PFRON.

uszczęśliwiona

DZięki,teraz jestem pewna ,ze dobrze postąpię i tez niczego nie będę pisała.

Ja to ja

My jeszcze nie dostaliśmy takich propozycji ale wiemy , że na innych obiektach już tak jest. Zdecydowaliśmy jednak, że absolutnie nic nie piszemy i nie podpisujemy. Jeśli chcą niech sami nas zwolnią ale wypłacając odprawy! Tym razem nie damy się tak łatwo wykolegować. Pracowałam ciężko. Byłam na kazde zawołanie. Nie byłam na zwolnieniach lekarskich. I tak jestem doceniana? Im więcej czytam tym bardziej jestem przekonana, że będą chcieli się nas pozbyć po cichu zachowując pieniądze dla siebie. Ale NIE MOZEMY SIĘ PODDAWAĆ! TO NASZE PIENIĄDZE NA KTÓRE ZAPRACOWALIŚMY!

...
@Ja to ja

... Prawo jest prawem i odprawy się należą. To, że firma każe się zwalniać samemu, jest próbą uniknięcia zapłacenia tych odpraw. Nie dajcie się nabrać. Odprawy należą sie i nam nic do tego, skąd firma weźmie na nie kasę! Nie zwalniajcie się sami!!!! Chyba, że z winy pracodawcy- wtedy- patrzcie temat wyżej. Tam opisałam, jakie odprawy się należą. Podałam linki. NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA POROZUMIENIE STRON - bo tracicie prawo do zasiłku!!!

...
@...

Dokładnie tak. PFRON przelewa dotację dopiero w momencie, gdy pracodawca UDOWODNI , że przelał niepełnosprawnym pracownikom wynagrodzenie. A więc- dociera do firmy po terminie wypłat. Jedyna na co mogą czekać, to przelewy płatności od kontrahentów ( Firm, które nas wynajmują) , pod warunkiem, że konta firmy nie zostaną zablokowane. Jedno konto bank już zablokował- stąd firma szybko założyła konta w innym banku,ale może zdarzyć się taka sytuacja, że bank- w którym firma jest zadłużona zwróci się do kontrahentów z prośba o przelanie wierzytelności na to zablokowane konto- aby odzyskać dług. I tylko od dobrej woli kontrahentów zależy - gdzie przeleją pieniądze. Jeśli sami mają konta, lub zaciągnięte kredyty- w banku u którego zadłużona jest nasza firma- wiadomo, że dostosują się do "prośby " banku - by ten np. nie zażądał od nich natychmiastowej spłaty ich zadłużeń. Teoretycznie również bank- przy pomocy komornika może zablokować kolejne konto, by odzyskać długi, nawet jeśli te założone jest w innym banku, a więc ucieczka i numer z założeniem nowych kont dla firmy jest rozwiązaniem krótkoterminowym. Tak , czy inaczej- niczego nie podpisujcie i nie zwalniajcie się sami!!! Nie bądźcie głupi! Takie gadanie , że " Odprawi i tak nie dostaniecie, bo firma nie ma pieniędzy"- jest liczeniem na naiwność pracowników i próbą uniknięcia odpowiedzialności!!!

uszczęśliwiona

Kochani,cud nasze szefostwo przejmuje się swoimi pracownikami.Tak to nie żarty .na niektórych obiektach już padają propozycje "nie do odrzucenia".Piszecie sami wypowiedzenia bo nowy pracodawca na Was czeka.Taka propozycja jest super poparta stwierdzeniem,że na żadne odprawy nie ma co liczyć .Prawda.Czy nie są wspaniałomyślni,ocencie to sami.Co dalej bo jak nie napiszecie to ani pracy ani odpraw.A co z takim szantażem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.