Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

czarodziej

ZARZĄD GŁOWA DO GÓRY JESZCZE CO NIEKTÓRZY BĘDĄ SKAMLEĆ co pisali bzzdduurrrryyyyy u NAS W FIRMIE POWINIENEM BYĆ GABINET PSYCHIATRYCZNY DLA INIEKTOROWYCH CO PISZA BREDNIE A PÓŹNIEJ SIĘ SKŁADAJĄ JAK SCYZORYKI DLACZEGO TAK POSTĘPUJECIE ZMIEŃCIE SWOJE POSTĘPOWANIE NIE SŁUCHAJCIE I SIĘ NIE DAJCIE PODPUSZCZAĆ

ja to ja
@czarodziej

Czarodziej! Nie wiem co bierzesz ale bierz tego połowę bo chyba nie żyjesz w realnym świecie! I waz słowa bo wypowiadasz się o ludziach którzy pracują na takich jak ty. I nie podpisuj się nazwiskiem osoby którą nie jesteś bo za to też są paragrafy. Mowa tu o nicku Dobrosielski-poslugiwsnie się cudzymi danymi osobowymi jest scigane. A skoro tyle krzyczysz o odwadze to ujawnij się ale i tak wiem ze tego nie zrobisz bo do tego trzeba miec przysłowiowe jaja a tobie nietylko tego brak. Mamy swoj rozum i godnosc dlatego walczymy o swoje a tobie nic do tego popleczniku nieuczciwych!

@ja to ja

Pleciesz bez sensu nikt się nie posługuje nickami ludzi mam swój i tyle to na odpowiedz na nick. Twój cytat Mamy swoj rozum i godnosc dlatego walczymy o swoje a tobie nic do tego popleczniku nieuczciwych! Ale trzeba walczyc z rozwaga i nie ubliżać nikomu Dziekuje za odpowiedz A co do poplecznictwa to sie zastanów co piszesz ojej dużo tobie do osobistej kultóry

ja to ja
@czarodziej

I znów ponosi cie . Kto jak kto ale ty jesteś ostatnią osobą która powinna uczyć kultury innych. I przypominam że to jest strona na której można wypowiadać się o firmie więc twoje prywatne wycieczki nie są tu na miejscu. Zresztą jak cała twoja osoba. Najważniejsze że są wypłaty ale czy ktoś coś wie na temat tego co będzie z następną? Bo w tej sytuacji chyba będziemy musieli inaczej rozdysponowac pieniądze i zawczasu sprawdzic możliwości ewentualnego odzyskania zaległości. A czy ktoś z was dzwonil do sądu czy ta plotka o upadłości to prawda? Oraz czy sąd wydał decyzję? Pozdrawiam wszystkich

@ja to ja

"Bardzo mądra wypowiedz"tylko jak się pisze kultóry,bo ja już pogubiłem się chociaż będę nieskromny i przyznam się ,że z j.polskim nie mam problemów.

czarodziej

Czytałem wiele wypowiedzi ludzie jesteście chorzy dlaczego tak postępujecie piszecie co niektórzy bzdury niepoparte faktami bo ich nie macie i mieć nie będziecie Wyplata jest i będą czy wam się podoba czy nie ale przypomnijcie do wiadomości ze trzeba być nieco zorientowanym a nie pisać bbzzzdduuuro i co teraz sobie co niektórzy flaszkę wypija i podyskutujecie prywatnie radocha ciekawe czy przyjdziecie do pracy czy kacyk będzie ojjjjjjjj A moze bedziecie sie skradac jak szczurki

uszczęśliwiona

To może z tą upadłością to plotki,może firma bedzie dalej działać.Tak naprawdę to nie była najgorsza.Nas jeszcze nie pozwalniali.

Szczecin 17.01.2015

Jest wypłata za styczeń w Szczecinie nie wiem czy wszyscy dostali ale zdążyłam wczoraj odebrać. Szkoda,że leniwy nadzór mnie o niej nie poinformował ale jest na szczęście i oby tak dalej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Szczecin 17.01.2015

gosc

Przymus nie przymus ale na pewno obowiązek uczciwie zarobilismy na te pieniądze,nic innego firma nam nie daje ,a korzyści ma naszą pracę częst harówkę i PFRON

Jestem pełen podziwu jak firma w tak ciężkiej sytuacji wypłaca pieniądze dla pracowników. Naprawdę szacunek dla zarzadu.

@.

PIP zrobił nalot więc to nie dobra wola zarządu tylko przymus

uszczęśliwiona

Jest pensja.Bydgoszcz

jest pensja mazowieckie

trójmiasto

Dostałam pensję za grudzień.

nieważny

PRACUJĘ W FIRMIE 8 LAT I NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA O FIRMIE.JEST MI WAS ŻAL,BO TO PRZEZ TAKICH LUDZI JAK WY FIRMA SIĘ ROZPADA.W KAŻDEJ FIRMIE SĄ WZLOTY I UPADKI.

Borys
@nieważny

Co ty (usunięte przez administratora)! Firma się rozpada prezez kierowników złodzieji a nie przez niepełnosprawnych pracowników!

@Borys

Waż borysku słowa bo bekniesz z paragrafu 212kk, już niektórych prokuratura ściga a tych co już namierzyli po ip na dniach będą mieli sprawy w sądzie między innymi ja najprawdopodobniej bo już się spowiadalem.

punto

poszly to znaczy ze ktos ma na koncie

maly
@punto

Ja mam już w banku

Edward
@maly

A ja nie!!!

ktośka

WYPŁATY POSZŁY!!!!! :-) :-) :-) , nie wiem, czy wszystkie, nie wiem, czy w całości, ale poszły!!!! :-)))))

gosc

A wy jeszcze wierzycie nadzorom,przecież co drugi nie kiwnie palcem ,liczac ze cos "uskrobie"dla siebie.Oni mają szansę na zasiłki dla bezrobotnych,zasiłki przedemerytalne lub juz są pozatrudniani w nowych firmach.Przecież to oni wiedzą jak nas dalej gnębić bo muszą kolejnemu pracodawcy wchodzić w d.......

Już w listopadzie 2013 roku o brutalnym traktowaniu inwalidów w Antemie powiadomieni zostali wszyscy możliwi decydenci i media. Także TVN. Prośbę o ratunek otrzymał Premier Tusk ( jest potwierdzenie odbioru informacji ). Bezpośredni przełożony Wojewoda Dolnośląski, ZZ Solidarność w Jeleniej Górze, także Rzecznik Praw Osób Niepełnosprawnych w Warszawie, PFRON, posłowie PIS, Tygodnik Nowiny Jeleniogórskie - wszyscy oni zostali powiadomieni. Nikt z nich przez półtora roku nie zrobił nic !!! Tak więć nie spodziewajcie się, że ktokolwiek ujmie się za niepełnosprawnymi z tej, ale także z innych firm, zakładów pracy podobno chronionej. Jeżeli cokolwiek chcemy zrobić, musimy nająć prawnika.

gość

Firma przekazując obiekty nowym firmom- zwalnia pracowników " za porozumieniem stron"- tłumacząc to szlachetną troską o pracowników. Że niby tylko w ten sposób mogą "szybko podjąć nową pracę"- LUDZIE!!!!NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA POROZUMIENIE STRON , bo jeśli po 3 mies. nowy pracodawca nie przedłuży Wam umowy- nie dostaniecie zasiłku dla bezrobotnych!!!! Ponadto- przekazując obiekty - Antema odsprzedaje tym nowym firmom cały sprzęt, więc, gdy wejdzie Syndyk- nie będzie miał już czego sprzedawać!!!! Trzeba iść do Sadu i powiadomić Rzecznika praw osób niepełnosprawnych, bo co zrobicie, jeśli trzeba będzie jeszcze 3-4 mies. Za darmo pracować? Nie mamy nikogo, kto by w naszym imieniu wystąpił. Najlepiej skrzyknąć wszystkich z nadzorów w Polsce i złożyć zbiorowe pozwy do Sądu, bo jeśli pozew złoży 1 osoba- musi jakoś wybronić się sama, no bo kogo stać na adwokata? Ale przy zbiorowym wniosku- jeśli w danym nadzorze ( pod jednym kierownikiem) jest np. 30 osób - to każdy po te 20 zł. wysupła i będzie na opłatę adwokata. Proponuje tak: Niech z każdego nadzoru- zgłosi się jedna osoba na tym forum- podpisując się np. "Kraków, Rzeszów, Legnica, Jelenia Góra itd proponując pozew zbiorowy. Będzie to osoba kontaktowa- koordynator akcji.Potem niech ludzie z okolic zatrudnieni w danej okolicy - piszą już do niej. Umawiajcie się na konkretne spotkanie i jak zbierzecie kilka, kilkanaście osób- idźcie do prawnika. W niektórych miastach są darmowe porady prawne dla niepełnosprawnych, lub oddział rzecznika. Na pewno ktoś to Wam pociągnie. Bez względu na to, czy jeszcze pracujecie, czy już nie- powiadomcie wszystkich i róbcie pospolite ruszenie. Trzeba ruszyć z pozwami zbiorowymi, bo potem- nie będzie już o co występować.

dobrosielski
@gość

GOSCIU JAK JESTES TAKI DOBRY W SWOJICH WYPOWIEDZIACH TO SIE SPOTKAJMY NAWET PODAM CI SWOJ TELEFON 785 118 667 A WIEM DOSKONALE ZE SIE NIE UJAWNISZ BO JESTES ZWLYKLYM DUPK... I NIE PODJUDZAJ LUDZI. BO NAWET NIE DASZ IM NA CHLEB A CO DOPIERO PRACE ZWAL SOBIE LEPIEJ GRU.... BYD..... A CO DO FIRMY WARA BO CIE ZNAJDE PRZEZ POLICJE

punto

a moze isc do tych kturym sprzatalismy zwracali uwage madrzyli sie to teraz niech placa

punto

dzis odebrala pani z kadr o wyplacie nie wiadomo ludzie nie rubcie za darmo

bomba grodzisk maz

Ty "rzeczywistosc" to chyba jestes kims z zarzadu antemy skoro tak ich bronisz i jestes ich adwokatem. Zapisz sie do PO oni przed wyborami potrzebuja takich propogandzistow a moze juz tam nalezysz.

rzeczywistość

Winę ponoszą też kontrahenci. Wszyscy chcą mieć wszystko jak najtaniej. A gdzie można szukać oszczędności przy wykonywaniu prac związanych ze sprzątaniem czy ochroną, gdzie wynagrodzenia stanowią 80-90 % kosztów. Wiadomo na płacach. A skoro dofinansowania zostały obniżone to firmy zatrudniając na umowę o pracę nie mogą zejść z kosztów nie wiadomo ile. Natomiast firm, które zatrudniają tylko na umowę o dzieło nie obowiązują przepisy dotyczące czasu pracy, wynagrodzenia i to one wygrywają przetargi. I mają gdzieś te dofinansowania. Ale to nie jest ważne - liczy się tylko oszczędność dla kontrahenta.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.