Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

ja też

W przypadku zastosowania skróconego okresu wypowiedzenia pracownikowi przysługuje odszkodowanie za pozostałą część tego okresu, przy czym miesiące, za które przysługuje odszkodowanie, wlicza się pracownikowi, który w tym czasie nie podjął żadnej pracy, do okresu zatrudnienia.

gosc

jakto nie wiadomo kiedy będą wypłaty ,czy syndyka terminy nie zobowiązują

pracownica

Ogrom pracy muszą wykonać osoby z kadr i płac by zwolnić wszystkich,sporządzić tyle dokumentów i nie wiadomo kiedy będą wypłaty. A właściciele? Szkoda mówić.

...

Ja świadectwo już mam. Dostałam dziś. Prosimy o więcej info,co z odprawami? czy trzeba pisać jakieś podanie, czy to z "automatu " wpłynie? a jeśli pisać, to do kogo? Do firmy, czy Syndyka?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
marek 14

czy dostał już ktoś z pracowników Antemy swiadectwo pracy, bo ja jeszcze nie dostałem a wiem ze pracodawca ma obowiązek do dwóch tygodni po rozwiązaniu umowy wyslac i mi z koncem tego miesiąca przekroczy te 14 dni.

Napewno rozpoczął się proces upadłości likwidacyjnej. Już od 20 stycznia na pismach jest pieczątka z dopiskiem " w upadłości likwidacyjnej" i wszystko podpisane jest przez syndyka. Podobno szefowie są na zwolnieniu lekarskim. Ale bywają w pracy.

Coś mi tu nie pasuje ! Skoro, jak usłyszałam, sąd odmówił upadłości, to skąd i na jakiej podstawie pojawił się syndyk. Czyżby ktoś wprowadza nas wszystkich w błąd ?

tomek
@Kraków

Jak się słucha nie odpowiednich osób to są takie efekty ze się w bani robi kolomyja. Słuchaj dalej osób które sieją zamęt to daleko zajedziesz. Chyba że ty jesteś głównym intrygantem na tym forum i próbujesz ludzi nastawić przeciwko firmie. A sąd nigdy nie odmówił upadłości dla firmy. Te bajki o odmowie upadłości i inne wyszły z pod palca ludzi twojego poziomu czyli poziom 0. Pozdrawiam:)

marek14

Proszę mi odpisac czy wyplaty za kilka dni stycznia zostaną w lutym jeszcze przelane na konta, ponieważ umowę rozwiązano ze mna 17 stycznia wiec mniejwiecej polowe wypłaty powinienem jeszcze dostać i nie wiem czy mogę na nia liczyc w lutym.

Do kiedy będzie pracować administracja? Do kogo mamy pisać jak potrzebne będzie zaświadczenie Czy panie z biura tez idą na bruk?

@były pracownik

Biuro pracuje do końca lutego. Pisma kierować na adres firmy bo ona dalej istnieje tylko nie świadczy usług.

mis
@pracownik

A co w marcu? Pracujesz w Jeleniej Górze w biurze? Jak tak to mam parę pytań bo nie wiem co i jak.

@mis

Do końca lutego zostaną zwolnieni wszyscy pracownicy z biura, już dostaliśmy wypowiedzenia aby stosunek pracy skończył się w lutym. W marcu pani syndyk zatrudni kolka osob pewnie z kadr, , ksiegowosci, płac aby kończyć pewne sprawy. Pani syndyk nazywa się Musialowska. Ona teraz rządzi wffirmie, prezes i dyrektora już nie mają żadnej władzy i prawa do podpisywania czego kolwieg.

@pracownik

mis
@mis

Jutro bym przedzwonil do firmy i porozmawial coś bliżej. Na kogo bym się musiał powołać żeby trafić do pani/pana. Zależy mi aby mieć pewne dane bo z tego forum wole nie wyciągać wiedzy bo każdy pisze co innego.

widz

Pewno nowy pracodawca albo bezrobocie. Jak szybko zapomnieli o znienawidzonej Antemie. A może mieli zlecone wpisywać takie uwagi przez konkurencję.

jaa

tak? a kim jest teraz nowy wróg? :)

widz

Już zmienił się wróg

gosc

o zadnej z firm tyle się nie rozpisywano co o Antemie,a teraz nudy.

ona

a jesli ktos mial umowe o prace na czas okreslony na dwa lata i teraz mi wypowiedzieli umowe to nalezy mi sie odprawa od firmy....bo wyczytalam ze tak poniewaz nie jest to za przyczyna pracownika...wiec ile czasu sie na takie cos czeka...? bo wcczoraj mi przeslali wypowiedzenia ....a mysle ze styczniowa wyplata jeszcze nam sie nalezy.

wer

jak upadlosc to czas na nowa p[race i poszukiwania ... ja gdy szykalem pracy korzytsalem ze strony rekrutacyjnarewolucja.pl po rejestracji masz duzo ofert pracy z wielu firm/biur ;)

ROMEKKRK

NO TO JAK SĄD OGŁOSIŁ UPADŁOŚĆ ANTEMY TO SYNDYK JUŻ PODZIELI NA NAS DOKŁADNIE WYPŁATY W LUTYM ZA STYCZEŃ. HI HI HI .....

Dziś oficjalnie sąd ogłosił upadłość firmy. Dzwońcie do sądu i sprawdzacie - do niedowiarków

alse

Wie ktoś czy jest to upadłość likwidacyjną czy układową

3miasto

To prawda,dziś wkroczył syndyk.

marek14

Najwazniejsze żeby była za styczeń ale jak za grudzień wypłacili to mysle ze i kolejna wyplaca trzeba niestety czekac ......

joł

do wypłaty styczniowej to trochę jeszcze brakuje - jakieś 3 tygodnie :)

ROMEKKRK

WYPŁATA JEST ZA GRUDZIEŃ A NIE JAK PISZECIE ZA STYCZEŃ. KRAKÓW

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.