Opinie o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

Coola

ROTFL

Krzysztof

inga

Sprzedawca

Rozmawiałem z dyrektorem rozwoju. Dziwny człowiek nie patrzy w oczy podczas udzielania odpowiedzi miałem wręcz wrażenie że mnie nie słucha. Jeśli ma to być mój przełożony to cóż nie mam ochoty pracować z takim człowiekiem. Jeśli zaproszą mnie do pracy to podziękuje.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
hanka

Dokładnie, najpierw myślałam że to ściema ze nie będzie limitów, ale bardzo byłam mile zaskoczona jak dostałam wypłatę :-). Polecam w firmie się wiele zmieniło i to na lepsze.

nick

Czym się zajmuje wydawnictwo kartograficzne mapy ścienne Beata Piętka to chyba orientacyjnie wiadomo. Napisalibyście lepiej jak oni traktują pracowników, czy są tu jakieś ciekawe szkolenia?

@nick

Pracowników traktują bardzo dobrze!Mało tego zmienili sposób wynagrodzeń , teraz zarabiamy super . Pani Beata płaci prowizję za każde zamówienie , nie ma limitów , dostałam właśnie wypłatę , podstawa+prowizja za każdą sprzedaną sztukę . Wreszcie znalazłam pracę gdzie doceniają naszą czyli telemarketerów pracę , a nie ukrywam pracowałam w trzech innych firmach . Zawsze trzeba było zrobić jakiś limit ( zawsze prawie nie osiągalny) żeby myśleć o premii .POLECAM !!!

Prowadzący

W moim oddziale wszyscy pracownicy mają podstawę i prowizję od pierwszego zamówienia . Prócz dwóch osób zatrudnionych na umowę zlecenie ( 7 zł netto + prowizja ) wszyscy mają umowę o pracę . We wszystkich oddziałach Wydawnictwa jest to samo .jajaaa jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na inne nurtujące Cię pytania zapraszam (usunięte przez administratora)

Anita;)

Wiesz co jak nie chce ci się pracować to może dla Ciebie to cud zrobić ten limit o jakim mówisz. Nie powiem że jest łatwo czasami nawet bardzo ciężko ale jak się dzwoni tel za tel to w końcu coś złapiesz. Mimo wszystko masz gwarantowane 6 zł za godz plus premia za każdą mapę i siedzisz ma tyłku a na magazynie masz też 6 zł i musisz zapierdzielać!!!

Kate
@nick

Szkoleń brak, a co do traktowania to jak w każdej pracy, jedni pracownicy są nastawieni lepiej inni gorzej. Przede wszystkim należy się tu nastawić, że nowy pracownik nigdy nie ma łatwo w pracy.

Wawel

Firma Mapy Ścienne Beata Piętka oferuje wiele ciekawych usług i produktów, które są tworzone we współpracy z klientami, jest możliwość robienia map na indywidualne zamówienia. Oprócz map, atlasów oferują także flagi i podkładki nabiurkowe, co mnie bardzo zainteresowało bo szukałem długo jakiejś firmy która mogłaby siętym zająć.

roger

@pracownik, nie obraź sie, ale tak przeciez nie powinna wyglądac rekrutacja albo opisałaś swoje doświadczenia juz po rozmowie, czy z jakiegoś ostatniego etapu. Zazwyczaj na rozmowie sprawdza się kwalifikacje, daje jakieś testy, sprawdza się język, a tutaj pokazywali obowiązki? To brzmi tak jakbyś od razu została przyjęta.

Witam , pracuję w wydawnictwie od niedawna i rozmowę pamiętam bardzo dokładnie , nie ma czym się stresować .Pani , z którą rozmawiałam była bardzo przyjazna i szybko przestałam się denerwować . Niczego nie ukrywała , wszystko mi pokazała , zapoznała mnie z obowiązkami . Byłam na kilku rozmowach wcześniej ale tu dopiero wiedziałam na 100% co będę robić i co najważniejsze za ile . Jak szukasz pracy to zadzwoń i umów się na rozmowę . Nie ma czego się obawiać

HEJ ! Chciałabym się doweidzieć jak mogę zdobyć pracę w telemarketingu w mapach ściennych - bo nie bardzo sięorientuje a koleżanka polecala mi to miejsce bo mówiłą że na pewno dostanętaką pracę. nie wiem jak te opinie mają siędo rzeczywistości ale chciałąbym spróbować sama wszystko na początku. pozdraiwam.

ona

Pracowalal w Bytomiu, dajcie spokoj, trenerki z poczatku mile (usunięte przez administratora) Nie polecam tam isc do pracy.

Kasiek

Witam serdecznie jeśli macie doświadczenie w telemarketingu to zapraszam do współpracy :)

jergo
@Kasiek

czyli jeśli chodzi o pracę w wydawnictwie Mapy Ścienne to liczyć można tylko na pracę w telemarketingu ? i na czym ona właściwie polega bo troszeczkę nie potrafię sobie tego wyobrazić :) Dzięki z góry za wszelkie info. Jeśli wynagrodzenie tutaj również nie jest tajemnicą to będę również zobowiązany za kilka słów ;)

@jergo

Z tego co wiem wynagrodzenie jest większe niż minimalne plus premie od sprzedaży. Praca wygląda tak że się siedzi w biurze, ma się bazę osób do których się dzwoni i proponuje się produkt lub usługę firmą. Nic trudnego... Do tego miła atmosfera i przyjemni ludzie.

Mała

dziewczyny tak z innej beczki, gdzie zazwyczaj szukacie ogłoszeń o pracę (jakie portale są rzetelne)? ja zaczynam poszukiwania, ciężko jest :(

Olga

Witam. byłam dziś na rozmowie w Bytomiu jako telemarketer. Pani bardzo miła ale co z tego jak od jutro tuż czekalaby mnie umowa, a ja chciałam tydzień pracować na próbę! a nie można. to po co mi taka praca jak jest zależna od wyników...a ja nie będę za tydzień z powrotem szła zarejestrowac się do urzędu pracy! dziękuje

Evey

gaduła

klient

loka

Pomijając fakt, że nagle pojawiają się w większości dobre opinie w godz. 8-16, czyli w godzinach pracy wydawnictwa. Powiem tak, pracuję tam od prawie roku, nie mówię, że co miesiąc mam super sprzedaż, ale miałam 3 - 4 miesiące kiedy ta sprzedaż wynosiła ok. 50. Premii nie zobaczyłam do tej pory. No nic. Nie wiem jak w innych biurach, ale u nas "Pani Kierownik", która podobno zna się na wszystkim i wszystko potrafi wymaga nie możliwego. Przy 6-7 pracownikach wymaga wyniku 4500zł, "BO INNE BIURA TAKIE WYNIKI MAJĄ". Nie ważne, że w niektórych biurach jest po 15 osób.. Niestety ludzie są nastawieni na kasę i tylko to się dla nich liczy. Ile biur tyle średnio w ciągu jednego dnia niektórzy przedsiębiorcy mają telefonów. Zero szacunku do klienta, który najlepiej żeby co miesiąc kupował u KAŻDEGO dzwoniącego co najmniej jeden atlas, mapę itp.. Podziękowań nie dostają, a co chwilę mają coś kupować/fundować i to nie za małe pieniądze, bo ok. 300zł trzeba liczyć. Niestety dopóki nie znajdę czegoś lepszego jestem skazana na Piętkę.

ktoś

Praca niełatwa, ale główną podstawą jest nastawienie i trzeba naprawdę chcieć sprzedać, nie załamywać się. Jestem byłą pracownicą, niestety byłam w tej firmie tylko przez tydzień, bo zaszła sytuacja, z powodu której musiałam zrezygnować. Myślałam, że będą problemy z wypłatą itp., tak jak parę osób poniżej wspominało, ale dostałam wszystko na czas, co do grosza, pomimo moich spóźnień. Szef jest bardzo wyrozumiałym i sympatycznym człowiekiem oraz wspaniała Pani nadzorująca pracowników, która przez ten krótki okres czasu nauczyła mnie wielu przydatnych rzeczy. Jeżeli sytuacja się poprawi, to może i nawet spróbuję w tej branży jeszcze raz.

NoNo

Odnośnie wypowiedzi: hera - 2014-02-10 20:20:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3) Wydawnictwo Piętka to akurat jedna z nielicznych firm na rynku w której po nie długim okresie czasu dają umowę o pracę. Przynajmniej z tego co mówią dziewczyny, ja na początku mam umowę zlecenie ale wiem,że jak tylko wykażę chęci to i ja dostanę umowę o pracę. Fajne jest to,że mam pewną podstawę tak .. i nie muszę się przejmować w pierwszym miesiącu czy sprzedam czy nie .. bo tam to chociaż mnie trenerki uczą sprzedawać i to od nich wiele zależy czy się nauczę, odemnie wymagają chęci .. wiec jak widać nie wiele ;) a menager w firmie to też całkiem niezły facet hihi" Owszem. Może i dają umowę o pracę. Miałem okazję tam popracować. Również otrzymałem umowę o pracę (szybko, po 1 msc może) po czym kiedy nie sprzedawałem tylu sztuk ile menager wpisał czyli 5, 6 dziennie (mniej więcej takie życzenie było po 3 miesiącach pracy) to generalnie dziennie byłem wzywany na rozmowę, że jak tak dalej pójdzie i będę sprzedawał 3(gdzie dzienne trzy to zarobienie na na własną pensję i na ich widzimisie), a nie 5 to zrzucą mnie na umowę zlecenie, a jak na zleceniu za godzinę mi nie pójdzie, to zrzucą mnie na umowę od samej sprzedaży. Zero szacunku, nie ma się po co w to pakować. Ok, może pracują tam wieloletnie wyjadaki, które po 10 dziennie sobie sprzedają mając swoje bazy kontaktowe z których rozmowę zaczynają "No Witam Panie Romanie i co tam? A ja mam kolejne super monety dla pana." Ale generalnie do sprzedaży bym tego nie porównał, ewentualnie do wciskania mega kitów. Pamiętajcie monety o kolorze złotym, najnowsze atlasy i kupa innych cudów, które łykają umęczeni ludzie bądź szukający rozmowy staruszkowie ;)

minimimi
@NoNo

Obecnie od kilku miesięcy pracuje w uczciwej firmie telemarketingowej dostałam godną umowe w pełni słowa tego znaczeniu ,mam stawke godzinową plus prowizje od każdej sprzedaży.Firma dba o pracowników codziennie dostajemy kebaby,pizze i upomominki od Pani Prezes.Praca w miłej atmosferze od godz.8 do 14 aczkolwiek zdarza sie że kończymy o 12 bo wyrobimy dzienny limit.Płacone oczywiście wtedy mamy pełny wymiar pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka - Katowice

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka