Opinie o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

erf

@tolas tak tak nadal jest ta oferta wymagana jest m in. tytaj komunikatywność- swoboda w nawiązywaniu kontaktów handlowych- umiejętność pracy w zespole

tolas

No i wykrakałeś, bo teraz szukają @kruk Handlowców do sprzedaży B2B

kiles
@tolas

i bardzo dobrze że szukają, w koncu to porzadna i rzetelna firma

elle

Ludzie dajcie sobie spokój z Piętką, pańszczyzna za grosze, kasa tylko wtedy jak zrealizujesz plan, który oczywiście jest nie do zrealizowania, męczyłam się dwa miesiące, szkoda czasu, chamskie traktowanie pracownika.

kruk

widzę, że dawno Wydawnictwo Kartograficzne PIĘTKA nie poszukiwało pracowników. Ostatni raz w październiku 2014 roku. Ktoś może coś powiedzieć o tym wydawnictwie?

Sprzedawca

Rozmawiałem z dyrektorem rozwoju. Dziwny człowiek nie patrzy w oczy podczas udzielania odpowiedzi miałem wręcz wrażenie że mnie nie słucha. Jeśli ma to być mój przełożony to cóż nie mam ochoty pracować z takim człowiekiem. Jeśli zaproszą mnie do pracy to podziękuje.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
imipsp

u nich rekrutują konsultantów telefonicznych, ale wydaje mi się, ze do Zywca to jednak trzeba kilka etapów u nich przejśc no i koniecznie mieć już jakieś dośwodczenie.

Pracownik 1
@imipsp

Najlepiej zadzwonic, nawet jak nie masz nr do oddzialu to na stronie firmy znajdziesz do głównej siedziby. Co do doświadczenia to jestem pewna że bez niego też przyjmują. Zapewniają przeszkolenie.

Pracownik 1
@imipsp

Zamiast kierować się czasami opiniami w Internecie to może lepiej przyjść na rozmowę i porozmawiać. Ja tak zrobiłem i cóż dzisiaj mogę śmiało powiedzieć że nie żałuje. Mam jasno nakreślony plan swojej pracy. Rzadko kiedy jak chodziłem na rozmowy to spotykałem się z taką otwartością ze strony pracodawcy. Naprawdę polecam ludziom którzy chcą się zaangażować bo można zarobić dobre pieniądze.

nie wiem czy wygasła, nadal jak sprawdzałem to jest wolny wakat na stanowisko konsultanta telefonicznego, no tylko, że to doświadczenie jest ważne trzeba o tym pamiętać

anka

Spoko praca, na pewno na luzie.. aczkolwiek widzę, że już po poszukiwaniach pracowników, oferta chyba wygasła.

dido

nie brzmi to zbyt zachęcająco, chociaż wiem, że początki handlowca zawsze są dosyć ciężkie dopóki się człowiek nie wdroży.

Anita;)

dostajesz tel stacjonarny i kom. w godzinach pracy, bazę naszych klientów i dzwonisz.

tosek

@wertyui, poprawna nazwa firmy to Wydawnictwo Kartograficzne "Mapy Ścienne" Beata Piętka, nazwisko włascicielki to nie jest ich nazwa. Teraz widziałem jak to szukają handlowca do Katowic. Zastanawia mnie jakie dokładnie warunki zapewniają jesli chodzi o narzedzia pracy (co za narzedzia i na jakich zasadach).

wertyui

pamiętam jak swego czasu firma Wydawnictwo Kartograficzne PIĘTKA szukała do pracy osób na stanowisko konsultanta telefonicznego z doświadczeniem w Żywcu, bardzo żałuję że wtedy nie zdążyłem aplikować na to stanowisko, bo było ono dosyć ciekawe i akurat wtedy spełniałem te wymagane kryteria..może niedługo coś wstawią

nina77

Pracuję w Wydawnictwie Piętka od 2 miesięcy i muszę napisać Wam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Od pierwszego dnia dostałam umowę o pracę i podstawę 1500+prowizja od każdego zamówienia. W firmie pracują przesympatyczne osoby, pomocne i życzliwe. Stek bzdur, które tu wypisujecie nijak mają się do rzeczywistości. No ale jak to w życiu bywa powyższe negatywne opinie piszą osoby, którym w życiu nic nie wychodzi i są tchórzami. Z tego powodu siedzą na takim portalu i wyrzucają swoje niepowodzenia. Ruszcie tyłki do roboty! I nie zazdrośćcie innym. Zadowolona, nowa pracownica firmy.

Trybunał_sprawiedliwości
@nina77

Mój Boże ......czytasz i nie grzmisz

Tako

Chyba nie pracujesz w wydawnictwie Piętka skoro piszesz takie bzdury!! Jest podstawa , na umowie o pracę i na umowie zlecenie!dodatkowo każde zamówienie jest płatne.Najpierw trzeba sprawdzić a potem pisać , chyba że jesteś z firmy konkurencyjnej i stosujesz takie prymitywne zagrania.

Tak ja

Chyba bardzo nieaktualne informacje ! Od dawna mamy podstawę i nie zawsze najniższa krajowa plus prowizja od pierwszego zamówienia . Może warto najpierw sprawdzić i dopiero wylewac żółć . życzę powodzenia" jako " w pielęgnowaniu w sobie tych negatywnych emocji .

ciekawa jestem jak w ogóle wygląda praca w takim wydawnictwie i czy oni mają w branży jakiś konkurentów? produkty spoko całkiem, przydatne w szkołach zwłaszcza i urzędach pracy czy miasta, ale ciekawa jestem właśnie jak z tą pracą :) można mieć u nich jakiś staż czy coś takiego? dajcie znać, jeśli coś wiecie

Balbina

Jak dla mnie jako pracownika, ok,płacone mamy od pierwszego zamówienia do tego podstawa,fajne konkursy,grile na owocowej!

wings

jak firma funkcjonuje po śmierci Wiesława? czy zmieniło się na plus?

tamek

kiedyś patrzyłem u nich jedną mape i tak mi się przypomniała ta firma.. to ciekawe , że oprócz map sprzedają też stare monety, jakieś antyki czasem.. no i chyba mają też sprzedaż wysyłkową, bo kiedyś było ogłoszenie na konsultanta telefonicznego chyba, ze chodziło o dział reklamacji, bo pewnie musza taki mieć.

Tak ja

Może warto zadać sobie trochę trudu i sprawdzić asortyment Wydawnictwa Piętka .Nie tam ikon ! Ikony sprzedaje firma Idea z Katowic ,ktorej pracownicy podszywają się pod Wydawnictwo Piętka narażając firmę na takie właśnie komentarze .A propos czy producent mebli ,wydawca książek itp działa non profit czy wzbogaca się kosztem innych ?

nika

tak slyszalam ze bardzo dobre warunki. sam fakt ze rzeczywiscie podstawa jest 1500 zl plus wypracowana prowizja to powinna kusic.. ponadto moze byc o tyle latwiej ze Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka oferuje szeroką gamę usług i produktów i od lat pracuja z wieloma firmami, wiec z jednej strony jest to dobra reklama i jakbybezpieczenstwo dawane klientom.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka - Katowice

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka