Opinie o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka w Katowice

szukam pracy na obsłudze klienta u nas w Katowicach i wydawnictwo przy Owocowej też mi się pokazało, na stronie nie mieli sekcji z kariera i z ciekawości tu weszłam. Coś się zmieniło względem tamtych odradzających opinii? i gdy szukają pracowników to gdzie są teraz dodawane oferty?

S Nowy wpis

Firma to tragedia. Dla pracownika totalny brak rozwoju i zacofanie. Czasami odnosi się wrażenie, że nikt w firmie nie wie co się dzieje. Stosowane techniki pracy są przestarzałe i niedostosowane do obecnych czasów. Dodatkowo w dziale handlowym naciski na pracowników oraz szantażowanie klientów i zmienianie cen w trakcie realizacji projektu. Byłem świadkiem wielu nieprzyjemnych sytuacji i skarg o (usunięte przez administratora) Nie polecam handlowcom ani żadnym innym pracownikom. Stracony czas i nerwy.

S

Dzień Dobry, czy Wydawnictwo prowadzi pracę zdalną? Czy jest jakakolwiek taka możliwość?

Aleksandra
@S

A masz na myśli jakie stanowisko na tej pracy zdalnej?

S Nowy wpis
@Aleksandra

Kartograf

Hanna Nowy wpis
@S

i jak tam? Udało się znaleźć tę pracę zdalną tutaj? Byłeś może na rozmowie? Jakie pytania zadawali?

Dlaczego na mapie UE Bułgaria nie jest zaznaczona jako członek UE? (kolor niebieski zamiast żółtego)

Bronisław
@Andrzej

Takie pytanie najlepiej, jakbyś skierował bezpośrednio do wydawnictwa. Czy mapę kupowałeś bezpośrednio w firmie, czy może w jakimś sklepie, który sprzedaje ich produkty? Może osoba, która mapę Ci sprzedała mogłaby Ci coś napisać.

@Andrzej

Przepraszamy za pomyłkę, mapa była jeszcze dopracowywana i na stronie została umieszczona, przez niedopatrzenie, wersja, która nie była ostateczna, bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi.

Sprzedawca

Rozmawiałem z dyrektorem rozwoju. Dziwny człowiek nie patrzy w oczy podczas udzielania odpowiedzi miałem wręcz wrażenie że mnie nie słucha. Jeśli ma to być mój przełożony to cóż nie mam ochoty pracować z takim człowiekiem. Jeśli zaproszą mnie do pracy to podziękuje.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Aga

@Michał a w ogóle przyjmują na staże?

Wiecie czy w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka szukają chętnych na staż?

Z tego co mi wiadomo to jak na dzień dzisiejszy nie szukają nikogo na staż ale zawsze można przedzwonić i zapytać co jakiś czas.

Paszkiewicz z peżota

Pozdrawiam z zali 205 wspaniala mapa swiata jedyne czego brakuje to siecu niwych linii poprowadzonych na trasi antarktyda polska przez firme uslugowo handlowa iseetea. Pozdrawiam cieplutko.

Alicja

@Ewa, mogłabyś opisać całokształt współpracy z Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka? Rozumiem, że obowiązki za które byłaś odpowiedzialna wymagały od Ciebie zaangażowania i wysiłku. Na jakim stanowisku pracowałaś w tej firmie? W jaki sposób pracodawca dbał o Ciebie jako swojego pracownika? Miałaś możliwość podniesienia swoich kwalifikacji?

Pracowałam kiedyś w tym wydawnictwie i dużo się tam nauczyłam.praca ciężka, ale ładnie jak na tamte czasy zarobiłam.

Alicja

Zapoznaliście się już z ofertą Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka? Wiele informacji możecie znaleźć w zakładkach "dla firm" oraz "oferta dla szkół" przy wątku firmy ;)

Juś

Z tego co czytam to Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka poszukuje ludzi do Żywca w tym momencie

Chcesz dostać prowizję? Musisz najpierw spełnić próg. Nie ma tak aby dostać prowizję od każdego zamówienia. Progi są dość wysokie a w obecnej chwili gdzie tak naprawdę wszyscy korzystamy z GPS ciężko jest upchnąć atlas, mapę itd. Czy firma jest rozwojowa? Raczej nie. Bazuje w sumie tylko na swoich stałych klientach od lat. Jeśli jesteś młody i chcesz się rozwijać to lepiej poszukać czegoś innego.

Arek

Z tego co wiem to Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka całkiem sympatycznie sobie radzi w nowej sytuacji nowego kierownictwa, bardzo fajna sprawa i polecam zapoznać się z ich historią.

max

Kate' w takim razie skoro nowy pracownik nie ma łatwo w pracy to widocznie panuje tam nie dosyć dobra atmosfera skoro starzy pracownicy nie chcą pomagać nowym? Wtedy rozumiem,ze trudno

Pracownica
@max

Myślę że kwestie pomagania nowym pracownikom trzeba raczej postrzegać również pod tym kątem czy on tę pomoc chce przyjąć :-) Nie jeden raz już się z tym spotkałam że osoba która przychodzi do nowej pracy uważa że pozjadała wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej . Wszelkie rady uważa od razu za krytykę i stwierdza że atmosfera jest nie dobra.Pozdrawiam

wertyui

@kamil hmm a powiedz mi proszę gdzie dokładnie takie oferty pracy od nich widziles? bo ja przynzam się od jakiegs czasu w ogole nic nowego nie widze..

kamil

Ostatnio byłt oferty pracy na referentów ds. personalnych i recepcjonistów @rina, jeśli nadal Cię to interesuje. Super, że oprócz podstawy zarobków można liczyć na odpowiednie premie, a jak to jeszcze w ramach umowy o pracę, to rzeczywiście opłaca się załapać.

Jesli tak jest faktycznie jak piszecie to super bo nigdy tak nie było.podstawę mieli tylko procownicy na umowe o pracę.Jesli zarobiłes ponad umowe to twoja korzyść była ,bo miałeś wiecej kasy.Ale umowa była zawsze od kiedy wydawnictwo istniało.Z tym że albo umowa o prace albo zlecenie.Przy czym ta druga jeśli ktoś nie umiał by ć przekonujący nie zarobił. Pomimo że się starał.Ale nie każdy ma gadane.A atmosfera była zawsze miła i przyjemna do czasu aż nie trafiali się trenerzy ktorzy spadli z księżyca z głupkowatym uśmiechem na twarzy,ktœrzy traktowali pracownika jak ostatniego kretyna,albo niewolnika.A ci ludzie pracowali też na takiego młota a nie tylko dla siebie.Mam nadzieje że Pani Beata pozbyła się tych darmozjadów

max

kamil' a skada wiesz? jak tak to napisz czy handlowiec ma u nich jakąs podstawe, czy tylko pracuje na premie?

kamil

potrezbny u nich widze handlowiec - sprzedaż B2B, wiec wydaje mi się, że sporo można na tym zdziałać i też, że premie są na dobrym poziomie, bo jest przecież odpowiedni procent od tego.

max

kiles' powiedz prosze, ponieważ widizałem ofertę na stanwosiko Handlowca sprzedaż B2B do Katowic, jestem zaintesrowany ponieważ mam doświadczenie w sprzedaży dosyć długie, na jaka podstawe można u nich liczyć i czy dają premie i czy one są relane do wyrobienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka - Katowice

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042