Opinie o "Linex" w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie "Linex". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "Linex" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Linex" w Częstochowa

Zdzichu

Super robota nic się nie robi .super zakład dla ludzi którym niechce się ciężko pracować. Zebrali tutaj chyba największych leserów z miasta. Siedzą po 20 lat i narzekają jak ciężko to pracują . Prawda jest taka że nakręcają nakrętki zakładają sprężynki i naciskają pedał czy tam guzik. Każdy gada że po 1.5 roku przejdziesz pod firmę co jest bzdurą bo umowy dostają tylko z rodziny czy po znajomości. Najlepsze jest jak zatrudniają ludzi a po miesiącu zwalniają bo nie ma co robić. Ogólnie dobra robota na chwilę bo żeby dłużej robić to trzeba wchodzić w (usunięte przez administratora) co jest w tej firmie nagminne

XYZ
@Zdzichu

Zgadzam się z opiniami, że rzadko kto przechodzi pod zakład, do końca nie jesteś pewien, kiedy Cię zwolnią, nawet mając doświadczenie. Nieważne, jak bardzo się starasz

Domyślam się, że opinie o pracy przez agencję dotyczą produkcji. A czy oferta dla konstruktora jest aktualna? Wiem, jak jest teraz trudno w branży automotive i dopuszczam możliwość, że to propozycja sprzed inflacji. Jeśli nie, to jakie są widełki i jakie szkolenia ma się jako konstruktor form itp.?

Zdzichu

Paulina
@Zdzichu

Szkoda że nie da się dostać łatwo umowy o pracę, bo praca wydaje się w porządku. A przez ten miesiąc ma się zleceniówke ??

Agata
@Zdzichu

Po miesiącu zwalniają, aż tak? To może te osoby sa od razy zatrudniane jako osoby do pracy sezonowej, dodatkowej? Dlaczego tak nagle, po miesiącu, nie ma pracy, firmie brakuje zleceń czy jak?

XYZ Nowy wpis
@Zdzichu

Poszukiwany jest teraz konstruktor. Jestem zainteresowany tą ofertą, ale ciekawi mnie, na jakie zarobki można tutaj liczyć. W ogłoszeniu wspominają o atrakcyjnym wynagrodzeniu, ale w komentarzach napisaliście, że ciągle szukają na to stanowisko, pytanie z jakiego powodu? Z opinii wyczytałem, że na niektórych wakatach zarabia się dobrze, więc może tutaj też tak jest... Ktoś poda konkrety?

Bercik Nowy wpis

Całkiem niedawno Firma poszukiwała konstruktora. W ubiegłym tygodniu znowu pojawiła się oferta pracy na stanowisko konstruktora, co jest powodem tak dużej rotacji na tym stanowisku?

Leszno

W firmie "Linex" poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Inżynier Jakości. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Na jakie benefity można liczyć w "Linex"?

Realista

Benefity? Omijaj tą firmę szerokim łukiem. Szkoda się rozpisywać.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w "Linex"?

zielony

młotek , miarka, śrubokręt

ex prasa
@zielony

zielony jesteś jeszcze tam kierownikiem ?

@zielony

młotek - żeby wybić sobie podwyżkę z głowy miarkę - żeby nie pić z gwinta wody:) śrubokręt - do potrzymania haha

Niegdyś na Rejtana..

Wiele lat temu był to całkiem przyzwoity zakład jak na częstochowskie realia. Widać z biegiem lat wiele się zmieniło .

Paulina
@Niegdyś na Rejtana..

Czyli co, teraz atmosfera gorsza?

prasa hydrauliczna
@Niegdyś na Rejtana..

Wiele lat temu było ta takie samo dno jak jest teraz

Maja

A może jakiś konkret? Bo po opiniach chyba nie widać aż takich powodów do ucieczki.... w kontekście którego stanowiska to piszesz?

@Niegdyś na Rejtana..

Dokładnie, młodym dyrektorom w główkach się poprzewracało. Pracowników traktują jak ...

Klijent

Witam . NIE POLECAM tej firmy gdyż podejscie do klijenta indywidualnego odbiega daleko od normy . Nie miłe i mało profesjonalne podejscie pana z obsługi klijenta do zaistniałej sytuacji .

Robert

Czołem. Szukam nowego miejsca pracy, więc wpadłem na to forum. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Częstochowy. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Linex? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Robert

Teresa
@Robert

A co rozumiesz poprzez dobre traktowanie? :-) Bo różni ludzie maja różne standardy :D

Patrycja
@Robert

Cześć Robercie. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o obiady w pracy to doradzam firmę Air Container Logistics z Gliwic. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Patrycja.

Robert
@Patrycja

Dzień dobry Pani Patrycjo. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Air Container Logistics, o której Pani napisała w poście korzysta z aplikacji SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

oj oj oj jo
@Robert

z twojej wypowiedzi wynika , że pracownicy są niedożywieni

Pytajnik

Witam serdecznie, Jest ogłoszenie dotyczące pracy ślusarza narzędziowego w firmie Linex - nie przez agencję. Czy wiecie może Państwo jak kształtuje się wynagrodzeniu na tym stanowisku? Nie chciano udzielić mi informacji telefonicznie.

N
@Pytajnik

Jeśli chodzi o narzędziownie to warto, całkiem spoko się zarabia.

NIEnieNIE

Nie polecam. Po przepracowaniu kilku lat zarabiasz wciaz najnizsza krajowa, stawka godzinowa taka sama jak przy zatrudnieniu przez agencje. Po kilku rozmowach z kierownikiem obiecuje podwyzke, ktorej nigdy nie dostaniesz.. Ambitne osoby liczace na awans lub podwyzke niech lepiej szukaja pracy gdzie indziej.

Wiktoria
@NIEnieNIE

Hmmm... a może warto w kwestii tej podwyżki udać się bezpośrednio do pracodawcy? Myślisz, że wtedy jest szansa na to, że wynagrodzenie zostanie podwyższone? Czy prócz pensji obowiązują jakieś inne świadczenia dodatkowe?

Jaka umowa obowiązuje w "Linex" podczas okresu próbnego?

Kolo80

Umowa o pracę na cały etat

Frytka
@Kolo80

A czy są tam przyjęcia do pracy dla kobiet

Roki
@Frytka

Bardzo niskie zarobki nawet jak na realia częstochowskie

Wiktoria

Zastanawiam się co miał na celu Twój wpis. Czy jest jakkolwiek związany z firmą? Jest to forum pracownicze służące do wypowiadania się odnośnie pracy w danej firmie oraz o usługach przez nich świadczonych. Jak Twoja wypowiedź z tym się łączy?

H2O
@Wiktoria

Oczywiście że się łączy tak jak komentarze mówiące o rksie zamiast o zarobkach, atmosferze pracy , przełożonych etc.

Nikt

Witam , czy można się dowiedzieć coś na temat pracy na magazynie.Jaka forma pracy , godziny , dni , ile można zarobić.

zainteresowany

Powiedzcie czy są teraz szanse na pracę w firmie? Jaka atmosfera i zarobki?

Madzia

@? A na jakim dziale byłeś, jeśli można wiedzieć ? Nie było żadnych szkoleń, które pozwalały Ci się rozwijać ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w "Linex" odbywa się również w języku angielskim?

XYZ

To zależy na jakie stanowisko jest przeprowadzana w danym momencie rekrutacja.

Kamil L

Przepracowałem w tej firmie osiem miesięcy, rozpoczynając w marcu 2017 roku na wtryskarkach i szczerze nie polecam, ludzi z agencji traktują jak trędowatych, obgadywanie i kablowanie jest na porządku dziennym, byle by się podlizać kierownictwu. Odnośnie lenistwa ze strony "starych wyjadaczy" nie ma co się nawet rozpisywać - pójdźcie i się przekonajcie na własnej skórze. Dodatkowo, mobbing w owej firmie jest chlebem powszednim.

RakowHools
@Kamil L

Ziomuś no co ty za bajer cisniesz przecież jest bardzo dobrze można zrobić z chłopakami coś na boku jak lider się nie kapnie my ostatnio z ziomkami to w toalecie na szybko i nikt się nie skapnal i nawet jedna laska to tańczyła bo muzykę puścili z magnetofonu chłopaki z paleciaka i tam za nią ziomki swirowaly potem że niby też tańczą i się disco zrobiło tylko potem kieras się wk....wił i kazał wszystkim wracać do roboty ale było smiechowo hahahahah

?

Nie polecam pracy w tym zakladzie chyba ze chcesz zarabiac malo i byc traktowany z pogardą, wiem co mowie bo pracowalem tam 8 lat i nie rozwinołem sie wogole a nauczylem sie chamstwa i dziadoatwa niestety, zmarnowalem 8 lat łudząc sie ze cos sie poprawi a bylo tylko gorzej...

Stiven
@?

Ja robiłem wcześniej przy gumach na legionów później przy poduszkach przeszedłem na linki i to był mój dramat Nigdy więcej (usunięte przez administratora) i prostactwoJa jestem za wlokniarzem to mnie nie tolerowano bo jestem za rakowem

RakowHools
@Stiven

Ziomek nie swiruj ja jestem Za Rakowem cała nasza ekipa jest za rakowem z naszej zmiany po robocie to zaraz robimy jakieś alko i na stadion z chłopakami te biurowe to nie znajom tematu najlepiej jest na linii a z włókniarzem to daj spokój najlepszy jest raków jak jesteś od nad ziomek to nikt cię nie ruszy na produkcji ani na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o "Linex" - Częstochowa

• Jak się pracuje w "Linex"?

Zobacz opinie na temat firmy "Linex" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Linex"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Linex"?

Kandydaci do pracy w "Linex" napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Linex"
2.2/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Rejtana 15
    42-202 Częstochowa