Opinie o Creandi Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Creandi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Creandi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creandi Sp. z o.o. w Poznań

sylwia

dzięki ale kiedy tzn. w jakim odstępie czasu mogą oddzwonic? Bo rozważam tez inną propozycję pracy jeśli tu mi się nie uda i potrzebuje wiedzieć im szybciej tym lepiej:)

yano_sick

Naprawdę chcesz u nich pracować? Zastanów się dobrze. Jak widzę po wypowiedzi Adama, jest tam ciągle tam samo wesolutko. Naprawdę, oni nie bez przyczy zatrudniają co pół roku na to samo stanowisko. Czuj się ostrzeżona.

paw

jesli ich zainteresowałas to zadzwonią a jak nie wyśla maila z podziękowaniem

Sylwia

Jestem po pierwszej rozmowie mają odezwać się do drugiego etapu - ktoś był wie jak długo czeka się na kontakt i czy w ogóle dadzą znać nawet jeśli się nie przejdzie? Dzwoniłam do nich ale jeszcze nie zakończyli rekrutacji i nie podjęli decyzji, a nie chce po raz kolejny dzwonić...

Specjalista ds. Marketingu

Na spotkanie pan się spóźnił 20 minut, a rekrutował na inne stanowisko (handlowca).

Pytania standardowe, wcielanie się w role.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
adam

co nowego w creandi? znów kogoś zwolnili bo znowu szukają specjalisty ds. marketingu (a tak naprawdę przedstawiciela handlowego). Chcą kogoś za(usunięte przez administratora)żeby jeździł po klientach to co się dziwić...

kekeke

W tym roku już mnie tam nie było :D Nie wiem, może się w firmie diametralnie poprawiło... ponoć każdy uczy się na błędach :D

ania

kekeke - w jakim okresie tam pracowałes/łas ?

kekeke

Integracja jak to integracja, wesoło i pijacko :D Kobiety traktowane spoko, braku taktu i ogłady szefowi zarzucić nie można, miły gość. bo generalnie dobrze mi się tam pracowało, a wszystko, co niefajne, nie pochodziło z samego Creandi, tylko z zarządu całej tej grupy. Bo sam zespół jaki pamiętam był spoko. Dziś to już z tego co wiem w większości zupełnie inni ludzie, czyli "rotacja" duża. Ale jak to mówią co nas nie zabije, to nas wzmocni :D. Creandi mnie nie zabiło :D

ania

jak wygląda integracja? czy szef zachowuje się w porządku wobec kobiet? czy są telefony służbowe i karta multisport?

zaintrygowana

"Nieprojektowe" stanowisko w agencji marketingowej? Serio? To znaczy jakie? Parzyłeś kawę, czy może byłeś cieciem? A rozliczano cię i tak z efektów? Podejrzane praktyki :P

xoxo

Ekipa sympatyczna ,szczególne pozdr. dla Ani:) Szef jak szef zawsze rozliczał z efektów, prywatnie również bardzo sympatyczny człowiek, integracje łacza:D Wypłaty zawsze na czas, nie wiem jak z premiami projektowymi bo pracowałm na "nieprojektowym" stanowisku. Pracowemł niecale 8 mies.

yano_sick

Mógłbyś zacytować, które konkretnie wypowiedzi świadczą o frustracji i braku samokrytycyzmu tej rzekomo jednej osoby, kopiącej niewinną firmę? Powodzenia w prowadzeniu działalności!

ania

dzięki za odpowiedź. a jaka jest wysokość zarobków tam?

ania

czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o firmie? jak tam wygląda dzień pracy? czy są jakieś wyjazdy firmowe? Czy są jakieś premie np. świąteczne? i jak to wygląda z tym szefem? rządzi szef prime soft czy creandi?

Hostessa

Pracowałam dla nich jako hostessa podczas targów mieszkaniowych i motoryzacyjnych. Współpracę wspominam bardzo dobrze - mam nadzieję, że z wzajemnością i jeszcze się odezwą.

wujek_dobra_rada

To wątek dotyczy w końcu jakiej firmy ? Czy leci z nami moderator ? @yano_sick: W dobie szerokiej dostępności Internetu...wujka Google i KRS'ów online pozyskanie takiej informacji wymaga aż...tylko chęci :)

yano_sick

Aż przykro patrzeć na powyższe wpisy "w obronie" Creandi... Ale oczywiście rozumiem że to w godzinach pracy, w ramach obowiązków służbowych. Szczerze współczuję. To jeszcze wytłumaczcie może, jak to jest z tym PrimeSoft, bo sam(a) do końca chyba nie rozumiem?

who

+ Ciekawe projekty, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi marketingowych i PR + Bardzo pozytywny klimat, spory nacisk na integrację (ostatnio gry miejskie w Berlinie, Pradze). -/+ Odradzam tę firmę szukającym klimatów korporacyjnych i wyścigu szczurów. -/+ W zależności od miejsca zamieszania lokalizacja (na Naramowicach) może być plusem albo utrapieniem. + duży plus za ZAWSZE terminowe wynagrodzenie

Claudia

Gdyby nie to, że musiałam wyjechać z Poznania pracowałabym z nimi dalej. Przyszłam do nich praktycznie zielona, a jak kończyłam współpracę byłam już pewną siebie copywriterką. Polecam chcącym się nauczyć pracować i lubiącym przełamywać swoje słabości. Jeśli szukasz "ciepłej posadki" to nie aplikuj. Pozdrawiam cała ekipę Creandi!

82k99

NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Creandi Sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Creandi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Creandi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Creandi Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Perkuna 25
    61-615 Poznań