Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator w Dąbrowa Górnicza

Tomaszbuczynski@gazeta.pl

Poraz pierwszy administracja nr 3 zareagowała na prośbę mieszkańców przy Kołłątaja 16. Może to stanie się normą . Dziękujemy mieszkańcy.

Martyna

Powiedzcie jak w spółdzielni się pracuje w biurze prezesa czy też kierownika. Jaka stawka, jaka umowa i czy praca ciężka? Chociaż wiadomo z ludzkimi problemami styczność na porządku dziennym zapewne.

Sylwia

Czy nie poszukują księgowej?

Licz

Witam. Spółdzielnia poszukuję pracowników na stanowisko inspektora ds. technicznych. Macie jakieś opinie? Jakie zarobki?

Rozmowę kwalifikacyjną w Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik obsługi recepcji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Gustawson

@Lokatorzy Czyżby konkurencja chciała zając miejsce Spółdzielni Lokator? To forum pracownicze !!!

Lokatorzy

(usunięte przez administratora) i jego podwładni to ekipa do natychmiastowej wymiany . Pani Prezes wstyd zarządzać tymi ludźmi .Kompletny brak kompetencji zawodowych oraz nagminne lekceważenie potrzeb lokatorów .My nic nie możemy zrobić -decyduje Zarząd ..tylko to mają wykute na blachę .Na potwierdzenie tej opinii prosimy przeprowadź wizję lokalną nauk.Kołłataja 10 .16 .klatki schodowe ,piwnice ,instalacje telewizji kablowej UPS Telpol.Otoczenie budynków w/w wysypany tłuczeń to dla kierownictwa administracja norma estetyczna Dardzo pani współczujemy że zarządzą pani tym zespołem ludzi Lokatorzy budynków przy ul Kołłątaja 2.6.10.16

lori

No na atmosferę narzekać nie można @Michał, w sumie jest wiele pozytywnych rzeczy w tej firmie np, zarobki, szkoda jednak, że jest dosyć ubogo ze szkoleniami

Nieroby!!!!!!!!!

Słowa kojarzące się z Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR": Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR":

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Adamieckiego 11
    41-300 Dąbrowa Górnicza