Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

kadrowa

Miejsce pracy: Przemysłowa 12, 58-130 Żarów, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków: obsługa maszyn, obsługa urządzeń pomiarowych, wypełnianie kart pomiarowych i procesowych, dbanie o czystość maszyn. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny wynagrodzenie brutto: 2 100 - 5 000 PLN do 5000 zł System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?b229ab6d6ad398a8b8b8af311e100c31 WIĘC JEŚLI PRACUJĄ U WAS OSOBY ZE ŚWDNICY, ŚWIEBODZIC TO ZAPRASZAMY PROSTY SZYBKI DOJAZD I DOBRE WYNAGRODZENIE

proszę składać papiery

Wałbrzyska fabryka Toyoty ma przestawiać się z produkcji części do samochodów spalinowych na te do aut z napędem hybrydowym. We wtorek ruszyła nowa linia produkcyjna w dolnośląskim zakładzie japońskiego giganta. To pierwsza taka linia poza Azją. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/toyota-bedzie-produkowala-hybrydy-w-polsce,255,0,2419967.html

A.L.

Słyszeliście że zakładają kamery żeby nas jeszcze bardziej kontrolowac,podobno na przerobowni zk III juz założyli.Czy nikt nie rozumie że taki (usunięte przez administratora) się dzieje nie z winy pracowników.Wystarczy tylko zainwestowac w maszyny,dac ludziom większe zarobki i wszystko będzie ok.

Długi

No i proszę lizusy z 3 br : smoku i słonecznik vel lalka na nadgodzinach i później nia ma na nagrody dla pracowników wykonujących solidnie swoją pracę a nie służących i robiących gałe.

Grubson
@Długi

To prawda najbardziej krzyczą, narzekają, grożą zatrzymywaniem maszyn z powodu braku ludzi a sami przychodzą. A już gadanie ze musimy pokazać i przestać pracować za trzech to mi się zwracać chce jak ich słyszę

Dede
@Długi

To są falszywcy i obludnicy, słonecznik krzyczy jak to sam musi pracować bo nie ma ludzi i ma już dosyć, a teraz słyszę ze przychodzi na wolnym, wiec o co mu chodzi ktoś wie ?

Lalka
@Długi

Dlaczego piszesz a nie powiesz. Brak odwagi.

Długi
@Lalka

Bo nie chce Ci spojrzeć prosto w twarz sprzedawczyni i fałszywcu. W normalnych godzinach pracy razem ze swoim brygadzistą przesiadujecie gdzie popadnie , no i nie wspomnę o słoneczniki który dziubiesz przez całą zmianę, ale na nadgodziny to jesteście pierwszi, a inni mają za was zapieprzać zakłamane mordy. Pozdro dla chłopaków z innych brygad

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Młody

Witam czy ktos powie jak wyglada praca w kontroli jakosci jaka kasa zakres obowiązków. Itd

@Młody

Pewnie odpowiadasz na aktualną ofertę w dkj robota jak każda inna zbyt ciężka nie jest sprawdzasz płytki i wszystko co się z tym wiąże, kasa to tragedia okres próbny ok 2 netto później 2300

płacicie do 4 koła na rękę kurczę ja po 15 latach pracy w cersanicie nie mam 3 tyś, coś jest nie tak z naszym zakładem

Dziwi mnie tylko dlaczego jak u was są takie dobre zarobki to dlaczego poszukujecie pracowników.Nie powinni do was walic drzwiami i oknami żeby zarobi 4000.

Logiczny
@pracownik

W cersanicie masz (usunięte przez administratora)zarobki i też siedzisz w tym zakładzie. Wszędzie jest jakaś rotacja z tym że do jednego zakładu potrzebny jest jeden człowiek na kwartał A w cersanicie 20 osób tygodniowo. Nie każdemu też warunki pasują.

Niker
@pracownik

Z takim podejściem to Ty daleko nie zajdziesz chłopie . Lepiej siedzieć za 2200 i się cieszyć. Takie stawki jak w Świebodzicach to już powoli standard tylko Cersanit utknął i ma problemy z obsadą. Tu nie zaprzeczysz.

Sprawdzać oferty
@pracownik

Zobacz ofertę Amazon 10 tys brutto w 10 tygodni, lub oferta cadberry z Bielan wrocławskich operator maszyn na start 3 tys netto.

Zapraszam Pani Małgosia
@pracownik

Proszek złożyć cv i się samemu przekonać, z tego co widzę po waszym forum to nic nie tracicie. Nie zarobi Pan mniej niż u siebie w zakładzie na stanowisku produkcyjnym.

Żadnych nagród nie będzie wybijcie sobie to do głów, przychodzicie do pracy I waszą nagrodą jest wynagrodzenie. Podwyżek też żadnych nie planuję oprócz inflacyjniej i związanej z podnoszeniem płacy minimalnej. Chcecie wiecej? Ronal, i inne przyjmują , Ukraińcy są na wasze miejsce. Kochani uważam Was za swoje dzieci, ale widzę że z bardzo wam się poluzlowało, dzieci się karci i na to zaslugujecie . Łamcie mnie kołem ale nic ponad to nie dostaniecie , bo nie mam , nie moge. Pracownik nie będzie rządził. A i nadgodziny wam się skończą.

patryk
@Anonim

i bardzo dobrze niech zaczną wyrabiać 1 gatunek niech GVG wzrośnie a nie ciagłe roszczenia

Mniej zarobicie

Nowy kodeks pracy 2018: należność za godziny nadliczbowe ma trafić na specjalne konto – o charakterze rachunku powierniczego. O losie zgromadzonych tam środków decydował będzie jednak wyłącznie pracodawca. Właściwie jedyna sytuacja, w której pracownik otrzyma wprost gotówkę z takiego konta, to rozwiązanie umowy za pracę, choć też nie zawsze.utrzymany zostanie dotychczasowy czas pracy. Pięć dni w tygodniu, dniówka osiem godzin i 40 godzin w sumie tygodniowo. Praca ponad ten wymiar czyli praca w godzinach nadliczbowych będzie wyceniana, ale należności nie będą co miesiąc wypłacane pracownikowi, który przepracował czas ponad normę, ale będą księgowane na specjalnym koncie. Zgodnie z nowym kodeksem pracy 2018, pracodawca będzie mógł wypłacić je pracownikowi w kilku przypadkach. Po pierwsze wysyłając go na bezpłatny (formalnie) urlop gdy np. spadnie zamówienie na produkty firmy. W takiej sytuacja także mógłby obniżyć mu wymiar czasu pracy, np. do czterech godzin dziennie albo co drugi dzień. Za ten czas nieprzepracowany zaś wypłacałby pieniądze z konta za godziny nadliczbowe. By otrzymać pieniądze zgromadzone na takim koncie pracownik będzie mógł też sam wystąpić o urlop bezpłatny, jednakże zgoda na jego udzielenie to suwerenna decyzja pracodawcy.W nowym kodeksie pracy 2018 zapisano, że z konta za nadgodziny będzie mógł w takiej sytuacji wypłacić też należność za niewykorzystana przez pracownika przez pracownika płatny urlop. (usunięte przez administratora)

Pracownica " pośredniaka"

Szanowni Państwo , bezrobotni gdy ich do Was kierujemy odmawiają pracy w Cersanicie, gdy pytam się dlaczego ? to słyszę cały czas te same powody 1 Niska płaca jak za tą pracę 2 Praca w systemie czterobrygadowym w połączeniu z pkt 1 3 naciski na pracowników za brak efektów mimo że wina np zużycia maszyn 4 Zła opinia wypracowana na rynku na przestrzeni lat Szanowni państwo ludzie potrzebują zarobić, dlaczego taka Toyota, Ronal nie mają większych problemów personalnych? A praca tam jest ciężka. Kto z was chciałby pracować w Boże Narodzenie czy Sylwestra itp na 3 zmiany za 2300 zł ? No odpowiedz się nasuwa sama. Postanowiłam sprawdzić i zajrzałam na forum i nasze obawy się potwierdzają, nie jesteście konkurencyjni pod względem płac na naszym rynku. Wiem z doświadczenia że juz są firmy które po okresie próbnym płacą minimum 3000 zł netto dla pracowników którzy się sprawdzą.

nonu

coś wiadomo jakie postanowienia i decyzje po wizycie z góry ?

Popek
@nonu

Ujawniono kolejne taśmy prawdy.

Skarb Twoj

ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO ZOSTAWIENIA PRACODAWCY KTÓRY NIE CHCE PŁACIĆ. TO WYBRANE OFERTY Z WASZEGO REJONU. Inżynier Utrzymania Ruchu- firma invenio QD Wałbrzych Mechanik w dziale utrzymania ruchu -faurecja ,Toyota Wałbrzych Kierownik działu produkcyjnego -quin walbrzych Ustawiacz maszyn -furecja Operator CNC -Ronal Pracownik prod. obszar montażu i obróbki-Toyota(kasa większa niż u was) Utrzymanie ruchu -colgate Świdnica

Pracownik2

Duży plus dla zakładu i (usunięte przez administratora) że podjął wyzwanie i nie olał inicjatywy pracowniczej względem podwyżek. Tutaj jesteśmy zaskoczeni że zostaliśmy wysłuchani i wzięci pod uwagę. No teraz następny krok to same podwyżki, bo jak będą takie jak ostatnio o 30 lub 70 groszy brutto to będzie znaczyło że władza w tym zakładzie żyje w oderwaniu od rzeczywistości i chyba nie rozumie istoty problemu. Tak samo jak ciągle zmieniający się kierownicy i mistrzowie, normalnym stanem rzeczy jest , że osoba na takim stanowisku chce się utrzymać . A tu co chwile zmiana, logicznym sie więc wydaję że raczej nie ma problemu w ludziach a gdzie indziej trzeba go szukać.

Pezet

Bo chyba tylko prawdziwy ignorant i filozof myśli że jeden pracownik będzie jednocześnie na trzech różnych maszynach pracował. Siłą rzeczy jest że w pewnym momencie będzie tylko w raporty wpisywal że badania pomiary zdobione. To tak jak prezes narzeka że trapezy z prasy wychodzą. Może i tak jest gdy na 3 prasy jest jeden operator. Tak samo z młynami ,3 mlyny i brak ludzi . Pamiętajcie kartka przyjmie wszystko. A człowiek ma ograniczenia.

jaaaaasio

Cześc.Jestem z przerobowni.Pracuje tutaj ładnych parę lat,wszyscy czepiają się nas o coraz częstsze błędy w naszej produkcji.Jest nas dwóch na trzy stanowiska,nikt nic sobie z tego nie robi,nikogo to nie interesuje że już nie dajemy rady.Kiedyś na brakującego pracownika czekaliśmy miesiąc,teraz brakuje nam pracownika ponad rok,nikomu nie przychodzi do głowy że my już nie mamy siły.Na produkcje przychodzą ukraincy,ukrainki itp.do nas nie przychodzi nikt OD ROKU.Proszę kogoś z zarządu o odpowiedż-jak my mamy dac radę tak dalej pracowac.Czy ktoś się temu przyjrzy.

Ptasior

Wszyscy jesteśmy jedną rodziną a na przerobienie na dolnym zakładzie nagrody dla wybranych pracowników i różne stawki dla brygadzistow.Dobrze że ja przeszedłem na dziennego teraz mam więcej za zastępstwo .Więcej czasu dla rodziny święta weekendy wolne,A te prostak niech zapieprzaja.

PIP
@Ptasior

PIP "( państwowa inspekcja pracy )" piszesz o czasie pracy i braku wolnych świąt i niedziel z uwag na zaostrzone przepisy i procedury proszę o wyjaśnienie czasy pracy w Cersanit III S.A jesteśmy gotowi przyjrzeć się temu. Opinię proszę przedstawiać na forum lub na żądanie podam e-maila.

PIP
@Ptasior

Jakie masz dowody że wyższe stawki dostają wybrani pracownicy po znajomości ? możesz coś więcej na ten temat powiedzieć ? według przepisów art. 183c kodeksu pracy pracownik na tym samym stanowisku pracy wykonujący tą samą pracę powinien zarabiać tyle samo. Skąd u was są różnice wśród pracowników na tych samych stanowiskach np jeden operator linii lub prasy ma 14.20 zł/h a inny ma 17,60 zł/h po okresie próbnym.

Jaca

Romek to ty ?

wałbrzych

Gdyby tutaj zaproponowali takie odprawy to chyba zostaliby sami kierownicy,wszyscy by się zwolnili.

Gugu
@wałbrzych

Nooo tu się zgodzę

aaaa

Można by wyprowadzic jeszcze tą firmę na prostą.Wystarczyło by posłuchac doświadczonych stażem pracowników,ich sugestii i pomysłów.Zainwestowac trochę czasu i pieniędzy w maszyny i przedewszystkim dac ludziom zarobic bo za te nędzne pieniądze to już się starac nie chce nikomu.Wszyscy jeszcze liczyli na podwyżki ale jak góra powiedziała że podwyżek nie będzie to po co się przeciążac mamy.Robimy to co trzeba ale nic więcej,bo po prostu nie ma motywacji.Niech cały zarząd to sobie przemyśli.

A w polskiej fabryce Opla tymczasem "Pracownikom, którzy zdecydują się na dobrowolne odejście z fabryki, przysługuje odprawa w wysokości maksymalnie 21-krotności miesięcznego wynagrodzenia. O wysokości odprawy decyduje staż pracy oraz to, jak szybko pracownik zgłosił się do programu. Z jego poprzednich edycji skorzystało w tym roku odpowiednio 190 i 275 osób." Jak myślicie ile byśmy dostawali w Cersanicie ? Czytaj więcej na (usunięte przez administratora)

STARY PRACOWNIK 17.60 ZL/H
@pracownik

jak by cersanit taką akcje zrobił, zwalniam sie, i niech zatrudniaj sobie za 14 zł/h WPISYWAĆ SIĘ KTO TEŻ.

SWIEBODZICE

JA TEŻ

MIREK

DOŁĄCZAM BOGUSZÓW

mldy

ide w to

zk 2
@pracownik

co bedziemy piasc , 90 procent tak by sie zwolnilo i marzenie tomka o niedawaniu podwyzek i cieciu kosztow spelnione, i wtedy moze zatrudniać Ukraincow za najniżsa krajowa

Dima
@zk 2

My ne budziet pracowac za 17 zł/H musi być min 18 i koniec

nieobecny ale wiem

Dzisiaj było spotkanie o podwyżkę ze strony zakładu przyszło 3 panów Prezes, Dyrektor i jeszcze jeden. Najlepsze jest to że były to osoby których na przerobowni nigdy nie widzę, no może chociaż (usunięte przez administratora) raz na kilka miesięcy zajrzy. To mam pytanie co oni mogą powiedzieć o specyfice pracy na tym dziale. NIC!!! I z tego co mi opowiadali, fajnie powiedział jeden koleś do prezesa " dlaczego mamy stawki o 2 , 3 złote niższe niż np prasowy, co takiego on robi, dlaczego jego praca jest lepiej płatna a zakres obowiązków dużo mniejszy" podobno nikt odpowiedzi nie dał. Tylko bełkot że on osobiście odpowiada za trapezy itp, ale my też odpowiadamy za GVG razem z takim prasowym. A Ja osobiści odpowiadam za złą wilgotność lub pozostałość i wszystkie niezgodności wynikające z karty technologicznej gdyż się podpisuję imieniem i nazwiskiem. Nie chcemy podwyżki bo tak nam się wydaje tylko wyrównania do tych stawek na lince z pracownikami o podobnym stażu, u nas stawki 14 lub 15 zł a tam 17, lub 19 zł

ATM
@nieobecny ale wiem

Jest genialne w swej prostocie rozwiązanie, wystarczą 3 (trzy!) kamery, na piece(tam to jest już patologia), polewaczki i buda LB z prasami. I Prezesi niech mają ubaw ,licząc ilość zjaranych fajek ,wypitych kaw, kilogramów słonecznika i gigabajtów w internecie. A wszystko to w suchym ciepełku i bez hałasu. A My musimy jeść kanapki z masą produkcyjną nie słysząc własnych myśli. Zapraszamy w nocy na linkę. Montaż kamer oczywiście bez wiedzy pracowników.

Niuniek K.
@nieobecny ale wiem

Siemka chłopaki już jakiś czas jak nie pracuję ale dochodzą mnie słuchy co u Was, ten jeden koleś o ktorym piszesz to(usunięte przez administratora) ogarnięty w tym co robi i mówi z resztą studia skończone nic dziwnego że on gadał, a kogo mieli wystawić Adama z tfp lub Mirka Małpe . Pozdo Panowie. Kciuki trzymam.

sortowaczka
@Niuniek K.

kto po studiach by w tym (usunięte przez administratora) chciał pracować?

strong

Wiem kto był na rozmowie o podwyżkę i wszyscy ci panowie dostaną, dostaną ale wypowiedzenia, na ich miejsce jest po dwóch Ukraińców. Nie ma ludzi niezastąpionych.

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.