Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

JeszczePracownik

Czy wiadomo coś na temat podwyżek?? Różne plotki słyszy się na zakładzie. Ktoś wie coś więcej?

Alicja
@JeszczePracownik

Widzę, że pracujesz w ROVESE. Jakiego rzędu podwyżek spodziewają się pracownicy lub, może inaczej - na jakie liczą, jakie byłyby dla nich zadowalające? Czy tego typu działania często mają miejsce w ROVESE? Daj znać proszę, jak to wygląda w firmie.

@Alicja

Podwyżki rzędu od 1 zł do 2,5 zł oczywiscie nie dostaną ich osoby co korzystały z przewidzianych kodeksem pracy czyli :legalnych urlopów na żądanie, byli na urlopie bezpłatnym, chorobowym. Należy zwrócić uwagę że będąc na L4 lub biorąc urlop na żądanie pracownik stracił premię za ów miesiąc czyli został ukarany a teraz jest karany drugi raz gdyż nie dostaje podwyżki. Są przypadki że pracownik brał opiekę na chorą żonę będącą w szpitalu, w tym czasie zajmował się wspólnym dzieckiem i też nie dostanie podwyżki ! Jest to ewenement w skali prawa. Podwyżki w rovese to rzadkość jesli już były to 50 groszy brutto a nawet bywało że 30 groszy brutto.

19 grudnia bonów na święta brak cała strefa już wyplacila

Z2

A czego sie można spodziewac po kołchozie? Ukraińcom wszystko a nam......

Michau

Cytat z wp "Pod koniec listopada rumuński urząd ds. konkurencji wydał zgodę na przejęcie przez Sklepy Komfort właściciela rumuńskiej sieci Proges z artykułami dekoracyjnymi. W ten sposób należąca do Michała Sołowowa firma umocni się na rumuńskim rynku, gdzie kontroluje już producenta podłóg laminowanych. Teraz mieć będzie także sieć sklepów. Wartości transakcji nie ujawniono, choć przejmowana firma nie należy do największych. Jednak Michał Sołowow doskonale wie, jak inwestować, by zarabiać. Tygodnik "Wprost" umiejscowił biznesmena z majątkiem szacowanym na 10,8 mld zł na pierwszym miejscu swojej listy najbogatszych Polaków. Jak wyliczyliśmy, miliarder w ubiegłym roku wzbogacał się w tempie 57 tys. dol. na godzinę." A wy dalej zarabiać po 14 zł za godz?. a wasi władcy mówią ze nie ma pieniędzy itp.

KasiaZ

zwolnienia czy to prawda ?

Zk3
@KasiaZ

Nie to fake news. Nikogo nie zwolnili

@KasiaZ

To nie fake news,29 11 poleciało 30 osób i to nie koniec.

Nowa
@Krysia Ciarkowska

Kogo zwolnili? z produkcja zwalniają?

bing
@Nowa

z laboratorium , ur warsztatu i z produkcji

Zk3
@Krysia Ciarkowska

To zwracam honor, widocznie skutecznie to przede mną ukrywano. Ale już się dowiedziałem i fakt zwolniono ponad 30 osób.

@Zk3

I to nie koniec ciekawe co mają w zanadrzu?

Bernard
@Krysia Ciarkowska

Dziwne podejscie i dziwna polityka firmy.W radio ogloszene po Ukrainsku ze zatrudniaja a wewnatrz zwolnienia.Od stycznia podwyrzki a tu zwolnienia.O co tu chodzi??Chyba o kase...bo odeszli Ci co mieli no lekko ponad 3 tys a w zamian Ukraina gdzie juz teraz to nawet zatrudniaja bez znajomosci j.polskiego i chyba tez bez cv.Bo do cersanit mozna aplilowac bez cv.Po co cv.??????Masakra

@Bernard

Ukraińcami bym się nie przejmował, od stycznia będą mogli jechać już do Niemiec a wiadomo co wybiorą pracę w Cersanicie za 2000 zł czy Niemcy za 2000 euro

@Bernard

W ubiegłym tygodniu kolejne kilka osób straciło pracę

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
SASZKA

cytat z artykułu ze strony onet "Budowlankę wybrał Wasyl. W rodzinnych Czerniowicach był kierowcą TIR-ów, ale kiedy przyjechał do Wrocławia, znalazł zatrudnienie w firmie swoich rodaków, którzy wynajmują deweloperom ukraińskich robotników budowlanych. Zarabia 18 złotych na godzinę." A WY ILE MACIE NA GODZINĘ PRACOWNICY U NAJWIĘKSZEGO I NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO ZAKŁADU TEJ BRANŻY ? PŁACI GODNIE SWEJ NAZWY ?

Maciej
@SASZKA

13.60 zł za godzinę

przykre

praca w cersanit na własne ryzyko przyjmują a potem kop bez słowa

Olo
@przykre

A to nie było Tak że była propozycja przejścia na inny dział?

@Olo

Propozycja była a za jakie pieniądze>>

H200 do 4125

Panowie wózkowoi z MWG wkoło tyle lepszej lepiej płatnej pracy a wy dalej kopiecie w tych samych rzędach. Podziwiam za wytrwałość. PS. Oszczędzajcie sól bo zima jeszcze się nie zaczęła.

Darek

Apeluje do wszystkich normalnych nie zrzucać się dla nich nawet złotówki nie dawajcie dla kogo , za co ? - ciągłe straszenie zabraniem premii - ciągłe przypominanie że mogę być zwolnionym - karanie pracowników - albo lady mc donald która wydzwania do męża i strzela z ucha co na hali widziała - często nastrój a'la mobbing i teraz wy chcecie coś mu dawać - jedyne co mogę mu dać do współczucie swoje ( i tak za dużo ) No niestety, jaki jesteś do ludzi tacy oni będą dla ciebie przemyśl to T. Ale jeśli coś się uda zebrać to niech będzie nauczka dla Ciebie że nie jesteśmy tacy jak Ty.

robol parobek
@Darek

powiem jedno, kilka lat temu wylała w mojej miejscowości lokalna rzeczka straciłem wszystko tylko żyrandole się ostały i mówię do swojego kierownika z zk 2 że potrzebuje urlop nawet bezpłatny bo nie mam gdzie mieszkać czym dojechać bo auto zalane. I co usłyszałem "niestety ma pan byc w pracy a jak nie to się zwolnić". tylko ze ja jestem zwyklym robolem to nikt sie mna nie przejąl zadnej zbiórki czy nawet płytki nie dostałem. a tu ludzie ktorym nie brakuje pieniedzy i robi sie jeszcze zbiórkę, tylko dlatego że sa znani w zakładzie, lekutko to przykre.

paco
@Darek

Darek,postaw się w takiej sytuacji jak oni.Nie chciałbyś żeby tobie pomóc gdybyś wszystko stracił.Jacy są tacy są ale jak kogoś spotyka taka tragedia to według mnie trzeba pomóc,a składka była dobrowolna,jak ktoś nie ma pieniędzy albo nie chce dac to proste-nie daje

@paco

Rozumiem to i pewnie lepiej bym się czuł mając wsparcie, pomóc. Bardziej mi chodziło że OGÓLNIE co niektórzy ludzi nie szanują A ci ludzie jednak okażą im serce.

marecki

Co poradzić są równi i równiejsi. To tak jak piszą w gazetach że np polscy piłkarze , politycy czy inni celebryci gdzieś byli za swoimi partnerkami, narzeczonymi a jak już piszą o o zwykłam Kowalskim to nagle konkubina.

Borowik

Wiem kto zamieszcza 90 % komentarzy ostatnio byłem z nim w knajpie wypił i mówił nicki czyli nazwy i co pisał , jak to mówią nie ma w pracy kumpli jeśli ktoś z biura jest zainteresowany podam emalia za stosowną nagrodę. Mój mail to marcin.przybylski.50@wp.pl

podpierdalacz,konfident
@Borowik

i tyle w temacie

Dima

Właśnie czytom od 2019 r niemce otwierają rynek raboty i tu najlepsze oferują 1500 euro za 170 godz raboty, jak myślicie co się stanie ?

Polok
@Dima

Wyjedziecie tam ?

Patryk

Słyszeliście o tym zakładzie w Świdnicy który budują ideal automotive, robią nabór, umowę dostajesz na kwotę 4500 zł brutto po 3 miesiącach 500 zł podwyżki. Szukają operatorów produkcji, operatorów pras. Od cersanitu to 20 minut drogi. Dojeżdżacie i przed Słotwiną w lewo na obwodnicę i już. Dojazd bez problemów bliżej niż Colgate.

Dzieciak
@Patryk

To prawda w Świdnicy trochę zamieszania ta firma wprowadziła nam w colgate a przynajmniej niektórym dano po 1000 zł podwyżki żeby się nie zwalniać

Darek

Będą podwyżki ale ostatecznie będzie tak jak by ich nie było. Nie dla tych co : - byli na L4 ( tak jak by ludzie pracujący w Cersanicie byli odporni na wszelki choroby) oczywiście należy rozgraniczyć jeśli ktoś bierze co miesiąc po kilka dni od tego co raz w roku zachoruje, lub co kilka lat. Ale tutaj pracodawca tego nie widzi. Pracuje 16 lat i byłem z 5 razy na L4 i co teraz nie dostanę podwyżki? - na bezpłatnym urlopie ( osobiści uważam to za błąd bo i tak zakład nie płaci za bezpłatny ) - brali urlop na żądanie ( dziwne to, gdyż taki urlop jest przewidziany w kodeksie pracy, jest LEGALNY słyszysz biurwo ) czyli postąpię zgodnie z prawem i jestem dyskryminowany ) czemu żadna z osób nie bierze pod uwagę że większość z nas dojeżdża, jeśli mi auto nie zapali to co mam zrobić? jak dojechać te 34 km - biorę uż. -dostawali nagany itp ( tu bez uwag ) Wyjdzie na to że nawet główny inicjator i twórca pisma o podwyżkę też nie dostanie bo był na jakiejś opiece na dziecko tydzień czasu ( L4 ). Będzie tak że różni nowi pracownicy i co nic nie potrafią dostaną pieniądze a inni doświadczeni pracownicy ogarnięci przez chichot losu obejdą się smakiem. Ogólnie jest zasada ( PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ) że nie wiąże się skutków ze zdarzeniami które zaistniały przed jego obowiązywaniem. Proszę podejmować dyskusje komentować jak wy to widzicie.

dobry chlop
@Darek

mój komentaz jest taki ze skorzystam z oferty pracy ktora jest ponizej

Sortownia
@Darek

Nagany i kary? To z przerobowni nikt by nie dostał podwyżki wystarczy obejrzeć nagrania z kamer żaden nie chodzi w kasku.

byk
@Darek

Darek,to nie jest tak że jak kiedyś byłeś na L4 to nie dostaniesz podwyżki,chodzi o okres od czerwca do listopada,to samo dotyczy urlopów na żądanie.Nie bronię tych chorych ograniczeń bo dla mnie to też jest głupotą ale czytajcie emaile ze zrozumieniem.Z drugiej strony musicie przyznac że niektórzy to przychodzą do pracy jak chcą i kiedy chcą jakby to była szkoła i napisaliby sobie usprawiedliwienie nieobecności.A tak z drugiej strony to ktoś wie jakie te podwyżki mają byc,bo jak chca dac po 50 gr to niech sobie oszczędzą pracy i papieru na aneksy.

@byk

To jest nieistotne czy od czerwca do listopada czy inny termin, juz sam fakt takich restrykcji jest poroniony. Wypadków losowych się nie wybiera. A co do przychodzących do pracy jak chcą i kiedy to normalne że tak nie może być. Od innych wymagasz czytania ze zrozumieniem a sam .... I się zgadzam podwyżka rzędu 50 gr to nawet nie podpisuje.

Krystek

Nie wchodzcie w podany link reklamy ,propagandy o pracy w cersanicie nie nabijamy im oglądalności, pingu i kasy. Sami wiemy za jakie pieniądze i w jakich warunkach pracujemy.

Kadrowa

Operator maszyn produkcyjnych - operator wytaczarki Miejsce pracy: Strzegom, Wałbrzych (okolice), Świdnica (okolice) Region: dolnośląskie Opis stanowiska: Ustawianie maszyny, dobór narzędzi - na podstawie rysunków i dokumentacji technologicznej Uzbrajanie maszyny w narzędzia Dobór parametrów obróbki detalu Prawidłowa realizacja procesu produkcji Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny i narzędzi Wymagania: Znajomość obsługi wytaczarek konwencjonalnych (wiertarko-frezarek) Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych Samodzielność Mile widziane doświadczenie w pracy przy miedzi i aluminium Oferujemy: Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Zdobycie bogatego doświadczenia przy produkcji elementów wykorzystywanych na runku Automotive Wynagrodzenie od 5000-7000PLN brutto Praca 1 zmianowa od 6:00-14:00 https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-produkcyjnych-operator-wytaczarki-strzegom-walbrzych-okolice-swidnica-okolice,oferta,6450000?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=9c30355c-dd46-475a-886f-047c96869ca6&send_date=2018-11-08&utm_campaign=prog_tags_no_aplly_1_mail1

przero bownik
@Kadrowa

No złożyłem tam papiery już dzwonili do mnie i wiem że z drugiej brygady też tam chłopak złożył. Życzę nam powodzenia. Bo za 2100 na rękę w tych warunkach to nikt by nawet nie chciał siedzieć do towarzystwa. A jak tomek jesteś taki mądry, to nagraj sobie ten hałas który u nas jest i odtwarzaj przez 8 godzin o natężeniu 84 db u siebie w biurze.

jaka(i) ckliwy
@przero bownik

co oczekujecie od człowieka który zadłużył wałbrzyski klub piłkarski

wstyd
@jaka(i) ckliwy

O TYM PISZESZ 30 czerwca złożyłem rezygnację z funkcji prezesa – tłumaczy Tomasz Jakacki. - Od dłuższego czasu tak naprawdę zarząd działał jednoosobowo. Objąłem klub w lipcu 2014 roku i chciałem odbudować jego mocną pozycję i postawić na nogi w kwestiach finansowych. cyt "Jak mówi były już prezes, z roku na rok dążył do obniżania kosztów funkcjonowania klubu, ale pojawiły się spore problemy z odejściem głównych sponsorów. - Z powodu odejścia sponsorów zaczęło brakować środków, a chodzi mi choćby o Zakłady Koksownicze Victoria czy Wojaka. Mimo naszych działań, klub zaczął popadać w coraz większe zadłużenie. Pasjonaci starali się go wspierać i ratować, ale to zbyt mało. Jakacki wyjaśnia, że obecnie klub ma około 800 tysięcy złotych zadłużenia, w tym blisko 200 tysięcy złotych względem Aqua Zdroju za wynajem obiektów. Jednak dziś podczas dyskusji, okazało się, że to nie do końca prawda, bowiem są również zaległości sięgające od 1 do 3 miesięcy względem zawodników i trenerów, a to kolejne blisko 100 tysięcy złotych. Tak więc ten dług wynosi prawdopodobnie około 900 tysięcy złotych." (usunięte przez administratora)

Pracownik ZK 2
@wstyd

Czyli co, rządzi nami koleś który nawet klubu sportowego nie wyprowadził na prostą i zadłużył , to ten sam Tomek J ?? To ja razem z tym wycinkiem z gazety piszę do Kielc, jestem ciekawy co oni na to !

@wstyd

administrator usunął link do artykułu ale każdy średnio ogarniety znajdzie go w wyszukiwarce

Ciekawy

Ile zarabia u was specjalista ds. Produkcji? Bo nie wiem czy składać papiery i jechać te 30 km

@Ciekawy

miliony

Karol
@Marcin

ciemniak

Aa

Wymagania i zabieranie pieniedzy za bledy i niekompetencje przełożonych. Czy Wy ślepi jesteście? Następuje wymiana nas na Ukraińców, stąd narastający mobbing. Ciekawe czy to regionalna inicjatywa czy rozkaz idzie z Kielc.

patryk wega

Dajcie spokój,jak u nas ma by dobrze.Wyzysk dobrych pracowników bez żadnych dodatkowych nagród,premii.Każdy narzekał na (usunięte przez administratora) jak był prezesem,a co powiecie teraz,tak żle nie było nigdy,tylko wymagania i wymagania ale za co,za nic.

@patryk wega

polak

Witam wszystkich.Czy ktoś wie coś o tych podwyżkach,czy będą w listopadzie czy nie,może ktoś z zarządu się wypowie.

Prezez

No Tomasz obiecałeś przerobowni podwyżki od listopada, do poniedziałku czekamy na odpowiedź jeśli nie, będzie tak jak w LOT lub Policji wszyscy na L 4 . Żałujesz 2 zł podwyżki a zwalnianych proponujesz 4 zł więcej żeby ich zatrzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.