Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

MARZENIASTA

Mam wielki sentyment do tej firmy i ludzi pracujących w Niej ????Pozdro dla sortowni ???? Firma od kilku lat ma zła opinie na rynku pracy niskie zarobki i brak rozwoju. Teraz przechodzi wielki kryzys masakra, ze ludzie w dalszym ciągu maja nadzieję na lepsze jutro.......

ello

Nie mam już urlopu ..kazali odebrać ..co teraz ?

Polo
@ello

Kobinuj

Daro

Nie wiem do końca czy mam prawo zabierac glos w sprawie pracy w tym zakladzie,ponieważ muj staż to zaledwie 17 lat,ale chcialbym powiedzieć że lubiłem tą pracę, obecnie jestem na wypowiedzeiu z mojej inicjatywy ponieważ ten zaklad od jakiegoś czasu żyje wlasnym zyciem,nie wim czym jest to spowodowane ale nie wróżę mu długiego życia a o stabilności nie ma mowy?

Jacek
@Daro

Jesteś doświadczonym pracownikiem i Twoja wypowiedź będzie bardzo cenna. Napisz co konkretnie spowodowało, że podjąłeś decyzję o odejściu. Każda obiektywna i merytoryczna opinia przyda się na forum.

Biuro.

Kiedyś czytałem artykuł a Sołowowie, jak się dorobił jak zaczynał itp, i na końcu była wzmianka że tajemnicą jego sukcesu jest między innymi to że " zawsze wiedział kiedy pozbyć się interesu kiedy się wycofać "

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jk

Plotki o zk 3 już od dawna chodzą, nawet od jednego z kierowników słyszałem ale znowu nie wiem skąd on słyszał. Pozostaje czekać.

Rocki
@Jk

Tak zamykają w grudniu po przerwie jest już koniec więc niech ratuje się kto może

Derdewil
@Jk

Kazdy coz slyszy.Kazdy plotkuje.Co do ZK3 to raczej fakty a nie plotki.A w ogole to firma ponoc od 20 grudnia ma stac nie mamy urlopow bo kazali w wakacje wybrac.Co teraz.Ciagle niespodzianki.Nikt nie czuje sie komfortowo.To bardzo zle

Ala

Zk3 do zamknięcia? Ktoś potwierdzi te plotki?

Łucja
@Ala

Czemu mieliby zamykać zk3? Wiesz o tych rzekomych plotkach coś więcej? Co wtedy z pracownikami ROVESE?

@Łucja

U nas też plotek od groma:około 140 osób do zwolnienia / system na 12 godz./ podobno ktoś kupił pakiet wiekszosciowy. Coś na pewno jest na rzeczy. A co do ludzi i ich późniejszych problemów co to obchodzi górę, kasa się liczy dla właściciela.

Pracownik zk1

Odpowiedź na post Starego Lisa. Bądźcie obiektywni nie wiem skąd te 6 głosów na nie. Pracuję 8 lat na różnych działach u nas i coś jest w tej wypowiedzi że się zgadzam. To co robimy nie jest zbytnio wymagającym zajęciem jedyna" uciążliwość" to praca na 4 brygady i to nie dla każdego i czasem warunki. Czy pracownik sortowni myśli że jest super fachowcem jak np automatyk, elektryk albo na przerobwni wlać 13 tyś litrów wody upłynniacz 90 litrów i 25 ton gliny którą ładowarkowy sypie . Wszystko jest napisane na karcie nic nie trzeba wymyślać i my uważamy że 2800 zł to za mało, ale spójrzmy sobie w oczy , za to co robimy i jak, że np po 6 lub 7 godzinach jesteśmy po pracy a reszta to sciema, wiadomo rozpisuje sie tak zeby wyszlo że praca była od 8.20 do 18.30. Albo prasowy do niedawna gdy sie nikt nie bał o swoja posade to siedzieliśmy w sterowce z ur telefoniki filmiki bajera , co jakiś czas pomiar , wiadomo były gorsze momenty ale nikt nie mówił że cały czas będzie half life . Uważacie że ciężko pracujecie pójdzcie to branży automotive lub AGD, zasuwacie na lince jak roboty nie ma jak po doopie się podrapac już nie mówiąc żeby komara przyciąć lub z telefonem postać ten kto pracował to wie o czym piszę. Tam jak twoja maszyna stoi to idziesz gdzie indziej pracować a nie siedzisz . I nie piszcie że u nas robisz za ur, lub za technologa bo pamiętam jakie były słowa kierownika " panowie naprawcie sami , lub my zrobimy nie wołać mechanika i tak zostało, więc to był nasz wybór ze robimy prace za innych. W końcu zrobiono mam szkolenie z autonomicznego ur , ktoś z nas się odezwał żeby z tego tytułu mieć jakieś pieniądze dodatkowe albo wpis w papierach ?. W innych zakładach pracowałem o wiele ciężej za mniejsze pieniądze i stąd wniosek dlaczego u nas jest taka mała rotacja. Nawet teraz nikt się nie zwalnia mimo takich problemów, więc to daje do myślenia. Dobrze jakiś typ napisał że nawet jak wszystkim obetną pieniążki do 2300 na rękę to i tak tu zostaniemy , wolę 2300 tutaj niż 2400 w automotive czy słynnym Colgate, bo tam trzeba zapier...ć A nie atmosfera jak na pikniku, pomijam pojedyncze przypadki jak zawał na piecu , zepsuta brama w zimie, czy urwanie mieszadło w zbiorniku wtedy jest roboty na kilka dni bo to zależy, ci co są kumaci wiedzą o czym piszę. Ale czym jest te kilka dni w perspektywie kilku miesięcy czy roku. Czekam na komentarze fajnie podjąć dyskusje, wyjaśnię jeśli ktoś czegoś nie zrozumiał. I żeby było jasne uważam że każdy powinien godnie zarabiać a w obecnej chwili to minimum 3 na rękę.

kkkkkkk
@Pracownik zk1

Chyba nie wiesz do końca o czym piszesz,kilka lat temu było tak jak jest w twoim poście ale nie teraz,od kilku lat pracujemy w okrojonych składach i to na wszystkich działach,myślisz że fajnie jest w 40 stopniach biegac na dwa stanowiska ?Kiedyś płacili jakieś dodatkowe pieniądze za pracę ''za kogoś''a teraz nic,coraz mniejsze pieniądze a pracy coraz więcej,brak przyjęc,brak po pierwsze chętnych do pracy,cały czas praca na dwa,trzy stanowiska i żeby przysłowiowej złotówki nie dostac.Jakby była taka sielanka jak piszesz to kolejki chętnych przed bramą się ustawiały a jak jest to wszyscy wiedzą więc nie pisz proszę takich głupot bo widzę że nie wiesz nic.

@kkkkkkk

Akurat 40 stopni bo jest wybitnie ciepłe lato Jak by ta temperatura była przez 8 miesięcy z 12 to bym zrozumiała użalanie się. Zaraz będzie zima i jaki argument wysuniesz, że zupy za chłodne? Facet akurat trafnie ujął swoją długą wypowiedzią cała sprawę.

@Pracownik zk1

A czy nie powinno być tak, że każdy Polak tu urodzony powinien godnie zarabiać ___ wiadomo,że zarobki muszą być zróżnicowane____ artykuły przemysłowe też mają różne ceny _ dla każdego. Jak było jeszcze niedawno _ wegetacja, opłaty zabieraly pół wypłaty. Skad wzięły sie firmy pozyczkowe _ do do tej pory nie mozna ognac nawet od swojego banku. Ten jeden już nie wie co robić z kasą/ jak i gdzie indziej, nie tylko u nas/ . Ale to temat rzeka z polityką w tle. Ale czy będzie lepiej?choćby dla naszych dzieci.

daga
@kkkkkkk

logicznie rzecz biorąc sam sobie strzelasz w kolano pyracując na dwa stanowiska, w ten sposób udowadniasz że drugi etat jest nie potrzebny, skoro dajesz rade wykonywać wszystkie obowiazki to po co drugi pracownik.

@daga

To może wiedzieć tylko ten kto pamięta jeszcze ,,stare czasy,, i wchodzenie w te ,,super,, przemiany.Po tym wpisie nie sądzę by tak było.

@kkkkkkk

Skoro twierdzisz, że obecnie pracujecie w mniejszych składach niż wcześniej, to zastanawia mnie, z czego to wynika? Pracownicy sami odeszli z pracy w tej firmie, czy może pracodawca podjął decyzję o redukcji etatów i z tego właśnie względu obecnie kadra pracownicza jest uboższa niż wcześniej? Wyjaśnij, proszę, jak to wyglądało.

Borek
@kkkkkkk

Oj tam zaraz płacili dodatkowo za pracę za kogoś. Był taki pomysł niejakiego Michała M a przyszło co do czego to raz było wypłacone później nic a na końcu się okazało że ani dyrektor ani prezes o tym nie wiedzieli. A druga sprawa do kogo mamy żal że nie ma ludzi do pracy że jest więcej pracy, tak jak było napisane pokazałeś że potrafisz pracować na 3 stanowiskach to pracuj. Masz w karcie opcje " brak obsady " skorzystaj z niej. Kolejek chętnych nie ma z kilku powodów już dawno cersanit zepsuł sobie opinie a i w innych zakładach dają lepszą kasę. a z drugiej strony nikt tu nas na siłę nie trzyma. NAPISZMY TO INACZEJ KTO LUBI pracę w 40 stopniach za małe pieniądze, na 3 stanowiskach??? Jeśli odpowiedziałeś że lubisz więc nie mam pytań nie narzekaj. Bo jak mojemu koledze z brygady nie odpowiadała kasa warunki to się zwolnił kilka miesięcy temu.

@Marek

Chłopie naprawdę nie wiesz jak to się odbywało, czy prywaciarz wysluchuje ludzi. Sortownia 3kobiety na 1linie teraz na 2 lub 3linie/URZ z 15 chłopa na zmianę albo i więcej teraz od 6_ 8 osób. Na niektórych warsztatach problemy z urlopami bo ludzi na styk ,bo nie dają więcej kasy dla nowych a i starym zyluja. U was może jest lepiej bo .macie strefę- czyli większy wybór.

@Opo

Jeżeli jest tak niewiele osób, że jak piszesz trudno wziąć urlop, to może będą nowe przyjęcia. Rozumiem, że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie, ale czy są jakieś dodatki za pracę w nadgodzinach lub premie za dobre wyniki? Czasem takie bonusy mogą trochę podnieść podstawę wynagrodzenia. Co sądzisz?

@Marek

Sorry, ale jesteś chyba z innej planety ;nie czytasz dokładnie wszystkiego co tu się pisze. Albo podpuszczasz.

Rocki
@kkkkkkk

Jak tak źle to dlaczego tu jeszcze jesteś i tak ciężko charujesz za tak śmieszne pieniądze to chyba ty nie wiesz co piszesz i siedzisz tu bo ci jest dobrze

@Opo

Po prostu staram się zweryfikować, jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia oraz możliwości otrzymania podwyżki za pracę w firmie ROVESE. Każdy może mieć inne spojrzenie na tę sytuację, dlatego chciałem poznać również i Twoje. Przepraszam, że tak dokładnie wypytuję, ale wolę dowiedzieć się konkretnie niż mieć jakieś wątpliwości.

Mistrzu

Czytacie co na rynkach ? WIG 20 najniższy od kilku miesięcy prąd w górę nawet o 40 % pewnie pójdzie więcej, gaz w przyszłym roku do góry o 30 % wiecie co to oznacza dla takiego zakładu jak nasz miliony więcej co miesiąc za rachunki . Plus do tego ewentualne podwyżki dla pracowników. Cen płytek podnieść raczej nie można bo i tak są już wysokie . Ale życzę na powodzenia.

Myślicie że dostaniemy jakieś odprawy?

Xxx xxx
@Ewa

Przecież nikt nikogo nie zwalnia grupowo więc zapomnij o odprawie, póki co produkcja jest mała bo mała ale jednak.

Stary lis.
@Ewa

Nie będzie zwolnień ani zamykania zakładu, jest to tylko restrukturyzacja polegająca na znalezieniu sposobu jak wam płacić mniej gdyż tylko na wyjątkowo specjalistycznych stanowiskach jak np CNC płaci się takie pieniądze jak wam. Nie oszukujmy się żeby mieszać glinę z wodą, lub polewać płytkę szkliwem albo pakować kartony nie trzeba być wybitnym fachowcem ani zarabiać 3 tyś na rękę.

@Stary lis.

To ,że coś kombinują _ zgodzę się, ale z dalszą częścią wypowiedzi _ nie. Labolatorium_ ludzie po studiach_ opracowują szkliwa, robią próby, wszystko wychodzi cacy , a jak przychodzi czas produkcji nagle coś nie gra, kicha. I co , ano ten prostak _ liniowy znajduje problem i jest cacy. I co dostanie , z reguły nic.

Polo
@Stary lis.

Dałem buźkę na nie bo to się zgadza w zupełności z tym co myślę. NIESTETY.

Stary lis

OPO jeśli rzeczywiście jesteś z opoczna to miło że uczestniczysz w naszym forum bo patrząc po innych to są jak by wymiarle. Masz rację że często ten niedoceniany pracownik najniższego szczebla rozwiązuje wiele problemów technologicznych jakościowych ale na to nikt nie patrzy. Pracuje tu ponad 15 lat i nikt nigdy nie przyszedł i nie podziękował że się problem rozwiązało zauważyło produkcję wyprowadziło. Technolog przychodził popatrzył dolej 10 litrów heksy i będzie ok w w rzeczywistości chodziłem pół zmiany heksa plus polimery plus powietrze gdzieś od spodu przerobioną na te potrzebę instalacją i poszło. Ale on o tym nie wie myśli że sprawę rozwiązało 10 litrów.

Stary lis
@Stary lis

A i jeszcze jedna sprawa bo słyszy się głosy że jak miał by być postój, zwolnienia to po co by remontowali np młyn po co pakować kasę w coś co stanie i niby to logiczne. Ale każdy wie jak się czysci zbiornik podziemny gdy mieszadlo odpadnie, szpadel, kilof, łom żeby odkuwać masę, to teraz sobie wyobraźcie młyn zostawiony z zawartością gliny, piasku i alubit to tak jak by zaprawa i to po miesiącu wiąże, wysycha robi się skała. Przypominam że po kilku dniach postoju nie można ruszyć młynem mimo że jeszcze jest płynne a tylko od góry związało. Może dlatego jest ten niby remont, ale to tylko moja teoria.

Stempel

Tu się nie liczy człowiek tu się liczą płytki a człowiek jest nikim po parenastu latach pracy młody w ogóle nie ma tu żadnej przyszłości

@Stempel

Tu masz racje w ostatnich miesiącach zwalniali się naprawdę wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem wykształceni znający się na produkcji i co ? pani w kadrach była w stanie stwierdzić cyt " szkoda " a ja np z perspektywy brygadzisty odczuwam brak takich ludzi. Dobrze z drugiej strony że prócz prezesa nikt nie wiedział przestoju który teraz ma być bo chamstwem by było przekonać kogoś do pozostania we firmie a po kilku miesiącach wstrzymywać produkcje.

Krysia.ciarkowska

Co wiecie o zwolnieniach które mają odbyć się na dniach?

@Krysia.ciarkowska

Chciałam dodać że w związku z planowanymi zwolnieniami na dzień 26. 07 pracowników utrzymania ruchu i wm mistrzowie i kierownicy 3 zakładów złożyli wypowiedzenia. Do usłyszenia.

wieloletnipracownik
@Krysia.ciarkowska

Krysiu,czy możesz potwierdzić tę informację jako pewną? Jest to dosyć istotne dla mnie,b. poważnie myślę o opuszczeniu tego ,,tonącego statku'' po kilkunastu latach pracy.

Młody onanizator
@wieloletnipracownik

Co masz na myśli pisząc czy możesz potwierdzić, ? Chcesz nagrania, skany dokumentów zeznania czy ciarkowska ma napisać "potwierdzam" haha co za ludzie. Pracujecie to wiecie co się dzieje jutro będziesz w pracy to się pytaj.

Kadrowa

Prawda jest taka że jak pracownicy mieli by się zwolnić to by już to zrobili a jeśli jeszcze siedzicie to znaczy że będzie wam odpowiadała wypłata rzędu 2200 netto. Jeśli oczywiście nie będziecie zwolnieni. Jeden napisał że się zastanawia nad opuszczeniem zakładu, zapytam krótko ,co się musi stać żebyście się pozwalniali? Nie odejdziecie stąd bo nigdzie lepiej nie będziecie mieli, skoro w takim stanie wy nadal się zastanawiacie nad zmianą pracy. Teraz już za późno na szukanie owszem znajdziesz robotę ale nie jak teraz macie za 3700 brutto, a za 2700 brutto.

Mariola 22

Bardzo dobra firma. Polecam

Irena
@Mariola 22

To fantastycznie! Nie ukrywam, że miło jest czytać właśnie takie opinie. Teraz już byłabym wdzięczna za jakieś konkrety, dotyczące warunków pracy w ROVESE. Ciekawi mnie chociażby kwestia związana z tamtejszym wynagrodzeniem. Czy Twoim zdaniem jest ono adekwatne do obejmowanego stanowiska, a także do stażu pracy?

Mariola
@Irena

Stawka na początek 13.60 plus premia żeby wyrównać do minimalnej krajowej. Zarobki na okresie próbnym do 2200 zl na reke nie ma dodatku stażowego , czy od obejmowanego stanowiska prasowy, sportowacz, polewaczkowy . Bywa tak że ten co ma gorszą prace zarabia mniej od tzw ściemniacza. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do stanowiska wyżej już wyjasniłam. Pierwszy zakład na strefie i jedyny gdzie np zastępca brygadzisty czyli tzw(. Lider w innych zakładach) nie ma dodatku ani nie ma kwita na to, czyli nie ma w papierach tej funkcji. Jak na taki zakład to zarobki kiepskie ważniejsza linia na posadzce i pole odkladcze niż jakieś realne działania ważniejsza zamarznięta glina na magazynie niż marznący pracownik, ważniejszy remont pieca przed świętami i jego uruchomienie na same święta, jak by nie można było zaplanować ,wznowić produkcji po świętach. Ważniejsze jest pouczenie pracownika gdzie ma chodzić z wykrywacze pyłu lub hałasu żeby nie było przekroczeń , ważniejsze jest aby dobrze w pisać w komputer po 4 razy powielnych danych i informacji a tymczasem awaria jak jest to i była.

@Mariola

To chyba tak jest w ich wszystkich zakładach _ U nas to samo. I ten postój na pewno sytuacji nie poprawi, tym bardziej , że się kłamie nas cały czas.

Prasowy
@Opo

A co się dzieje u was w opocznie? Jak wygląda sytuacja.

@Prasowy

Czekamy na postój , który będzie chyba małym chaosem ---- przepakowania na sort., polernia pracuje; niektórzy już mają przychodzic w połowie tego wolnego.Zobaczymy co dalej. -Od jesieni tamtego roku z reguły co 2 miesiące zabierają po kilka procent premii. -Dopiero co płacili za poleconych ludzi ,a teraz umów nie przedłużają.

@Mariola

Wiesz może, po jakim czasie są realne szanse na to, aby stawka wynagrodzenie wzrosła? Jak na początek przedstawione przez Ciebie warunki nie wyglądają źle, jednak chciałbym wiedzieć, co zrobić, aby stały się one jeszcze korzystniejsze. Firma ROVESE sama decyduje, kiedy to nastąpi?

@Opo

Tu w walrzychu podobnie, ale już 8 miesięcy temu ktoś wiedział co się święci bo bardzo cisnęli żeby urlopy wybierać. Czyli ten przestoj to grubsza sprawa. Do tego dodać rezygnację z 4 brygadowki przynajmniej na przerobowni a to jest ok 500zl brutto mniej do wypłaty. Podejrzewam że na czas postoju, prac porządkowych nawet premia może być okrojona bo za co mają ją wypłacać, składniki premii są znane jakość, ilość produkcja, a jeśli produkcji nie będzie to i premii może nie być.

@Darek

Próbowałeś może dowiedzieć się, ile opisany przez Ciebie przestój ma trwać? Jest to chwilowy kryzys, czy może myślisz, że może być już tak na stałe? Nie ukrywam, że informacja ta jest niepokojąca, dlatego chciałbym poznać szczegóły tej sytuacji.

Darek.
@Marek

Nikt nic nie mówi więcej, decyzję zapadają w centrali.

@Darek.

Znowu krążą plotki o sprzedaży- grupy- ale to już było więc nie wiadomo czy to prawda. Na forum Barlinka wynika , że też jest ciekawie , w przenośni oczywiście.

@Mariola 22

Dobra bo zwalniają?

Brat Pita

U mnie na ZK3 Kierownik jak i Mistrz za byle co nie zabierają premi , ale to osoby na poziomie Faktem jest to, iż brakuje rąk do pracy , atmosfera z planowanym postojem dość napięta . Miejmy nadzieję że tam w Kielcach pomyślą o nas i zamiast dni do odbioru zaproponują coś sensownego inaczej już i tak z okrojonego składu mało kto zostanie jest lato .... ktoś pomyślał co będzie zimą ? pozdrawiam

@Brat Pita

Pamiętaj jesteśmy zasobem ludzkim a zasoby się zużywa i wyrzuca, dla szefa liczy się zakład i stan konta więc nie licz że ktoś będzie płacił tylko dla zasady. Są zakłady że z dnia na dzień zawieszaly działalność a ludzie na bruk.

Ciszek
@Brat Pita

"Zaproponują coś sensownego "haha co masz na myśli wyjaśnij. Gościu a co byś chciał oprócz kasy reklamówke płytek, szamot z rozbiórki pieca, dla na pracowników kasa się liczy.

Brat Pita
@Ciszek

Na zebraniu mówili że zamierzają dodać ..nie wiem tylko czy w kasie czy w płytkach hmm.. a może o zupy im chodziło

@Brat Pita

To Kielce wymyślily postój, a nie nasze prezeski. Podobno chcieli zamknąć całkowicie na ten m-c zakład - ciemność widzę. A pieniądze cholera wie o co tu chodzi _ nasze kierownictwo wszystko zwala na Kielce.

darek
@Opo

No przecież my np. w Wałbrzychu, pewnie i Starachowice, Krasnystaw to od Kielc dostajemy polecenia, tu na miejscu nikt nie jest władny, góra mówi czyli Kielce a tutaj prezes, dyrektor wykonuje polecenia. Tak jak pisałem gdy była kwestia o przymusie wybierania urlopów to akcja która teraz się dzieje od dawna już była zaplanowana i nie sądzę a żeby zrobić postój na miesiąc to aż tyle "zachodu " potrzeba no ale czas pokaże po co teorie spiskowe knuć. No ale na logike gdy by chodziło o zwykły postój to robi się zebranie z ludzmi i mówi planowany jest postój 2 tygodnie na wakacje jak np w electroluksie , faurecji trzymajcie urlopy, i wszystko wtedy jasne.

Polewaczkowy

Podobno koniec płacenia brygadowki tzn setek tylko gola pensja i premia jak jej niedzwigną czy to prawda proszę o odpowiedź

@Polewaczkowy

Owszem , z tego co wiem to fakt mają być do oddania dni wolne za 4 brygadówkę , czyli bedziwmy miec tak jak teraz pinad 30 nadgodzin czyli dodatku to dostaniesz wolne A nie stawka razy 100%, słusznie wcześniej pisano że wypłaty wrócą do poziomu sprzed 10 lat

Stempel

Postój planowany bo remonty?NIE! Tam już nie ma komu pracować dlatego postój żeby ludzie wykorzystali urlopy bo kto ich zastąpi? Jedno wielkie mega dziadostwo i zabieranie pieniędzy za byle co omijajcie tą stodołe z daleka od nie ma tam przyszłości!

Dno
@Stempel

Wiecie jakie mają problemy ,że źle piszemy raporty w IFSie- słupki im nie pasują . Zajmują się pierdolami _ biurokracja rozrosnieta jak diabli,a dół by cały czas kontrowali.

Młody

Na olx jest oferta praca w Czechach na początek 3200 do 3400 na rękę , bezpłatne zakwaterowanie umowa pierwsza na rok. I to jest odpowiedź na nasze pracownicze problemy. Że ja tu tyle lat zmarnowalem za tysiąc mniej!

emeryt
@Młody

młody o czym ty nam piszesz wolimy cersanit, w innych zakładach trzeba pracować a tu się udaje że się pracuje. tak jak ktos już napisał wolimy ( po zmianach w zakładzie ) 2300 zł niz 3000 zł

ello

Jaka stawka na początek dla nowego pracownika pozdrawiam

@ello

Człowieku czytasz opinie, jakieś postoje się szykują, a co do stawek nieco ponad 13 złza godz plus premia żeby było zgodnie z prawem

@Darek

Każdego miesiąca można otrzymać premię od pracodawcy? Zastanawia mnie również, co należy zrobić, aby móc w ogóle taką premię otrzymać? Na pewno są jakieś określone zasady, dlatego mam nadzieję, że je przedstawisz.

Kura
@Piotr

Piotr,trollujesz czy udajesz idiotę.

Pracownik od xlat

O co wam chodzi, źle nie mamy pracowałem w kilku zakładach i tu jest najlepsza pensja za najlżejszą pracę . Stoisz nic nie robisz patrzysz na maszyny czasem jakaś kontrola , pomiar, komórka w ręku, bajera i ponad 3 000 masz . Szczerze praca którą wykonujemy spokojnie mogła by być wyceniona na ok 2200zl . Jeśli ktoś powie że nie można wyżyć za to niech szuka innej pracy lepiej płatnej, czego się boicie.

kierownik ndts
@Pracownik od xlat

popracuj na piecach i w zimie na hali to się przekonamy jaka lekka praca a tymczasem dalej siedz w mistrzówce propagandzisto ..p za 2,200 Ukrainiec nie chce pracować tyle w temacie

Obeznany
@kierownik ndts

I tu się mylisz u mojego znajomego Ukraińcy pracują za 2300 brutto plus dodatki za 4 brygadówke, i praca dużo cięższa nisz w cersanicie

@Pracownik od xlat

Widzę, że przedstawiłeś warunki płacowe, które obowiązują w firmie ROVESE, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy podana wysokość pensji jest maksymalnym wynagrodzeniem, które można otrzymać? Może obowiązują dodatkowe świadczenia, które zwiększają wynagrodzenie? Proszę, abyś napisał coś na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.