Opinie o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. w Brzóza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. w Brzóza

Rolnik

Serwis Raitech Brzoza jest to najgorszy serwis z jakim miałem do czynienia od 12 lat byłem ich do tej pory dobrym klientem ale jak mnie potraktowano z awaria prasy która po drugiej gwarancji bo wyrwało mi całą tylną klapę skasowano odemnie duże pieniądze m.in 87 kilometrów za 350 złotych a odbierający telefon w serwisie to po prostu (usunięte przez administratora) rzucający słuchawką i rozłączający sie. Kierownictwo powinno się za to wziąć.

@Rolnik

Witam, skoro do tej pory byłeś ich zadowolonym klientem przez tyle lat do może warto dać firmie jeszcze jedną szansę. Podejrzewam, że wcześniej nie miałeś takich problemów i może był to jednostkowy problem. To jak? Zdecydujesz się jeszcze na ich usługi?

Natalia

w jakich godzinach serwis funkcjonuje?

Kla

Jak sie dowiedziałem jakie są tam zarobki to zrozumiałem czemu są braki kadrowe oraz słabsza obsługa klientów...Słabo...a taka niby duża firma.

Weronika

Jakie pytania tam na rozmowie są ?

Firma Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Rolnik

Witam. Ja kupiłem z oddziału w Śremie dwie maszyny za w sumie blisko milion. Handlowcy to porażka, przez telefon nie załatwisz praktycznie nic, bo nie odbiera, jak odbiera to olewa. Mają swoje plusy bo np poczekali z kombajnem na mnie blisko rok czasu bo tyle się wniosek przeciągnął i był tańszy o 40 tys bo na starej normie spalin, ale reszta obsługi to porażka. Znajomy równolegle kupował kombajn, dwa razy dzwonił, umawiali się na spotkanie po czym nikt nie przyjeżdżał. Zajedzie się na oddział to wszystko super, kawka nie kawka, odjedziesz to koniec. Jak ktoś mieszka 5 km od nich to spoko, ale ja jak mam 110 km to trochę uciążliwe. Do tej pory się z kilku obiecanek nie wywiazali, ale już nawet nie chce mi się z nimi kontaktować. Niech zrobią tym "przedstawicielom" Pensje podstawową i prowizję od sprzedaży to może się podejście zmieni.

Darek

@Dawo93 i jak poszła rozmowa o prace ?

Dawo93

Witam jakie są zarobki jako mechanik "serwisant "w garbatce jutro mam rozmowę i niewiem czego się spodziewać

rolnik

NIE POWAŻNA FIRMA . Z takim podejściem do klienta to jeszcze się nie spotkałem. Kilka lat temu gdy skontaktowałem się z nimi to nie chcieli ze mną rozmawiać, bo mam bliżej innego dealera. Ok, ich strata bo kupiłem maszyn do tej pory za ponad milion zł. Teraz chciałem zmienić ciągnik, a tylko omni mieli ten model dostępy na rynku. Zadzwoniłem do jednego z przedstawicieli , dogadałem się co do ceny i miał go dla mnie zarezerwować. Przyjechałem do firmy w Brzozie podpisać umowę i co ? Sprzedali go innemu klientowi. KOMPLETNA ŻENADA. Radzę bardzo poważnie się zastanowić nad współpracą z tą firmą.

sylwek
@rolnik

No dziwne nie jest, bo na telefon to się pizzę za 20 zł. zamawia.

on
@rolnik

kto pierwszy ten lepszy

Joanna

@Czyż, czy pracujesz w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.? Może mógłbyś powiedzieć coś na temat tego, jak wygląda praca w tym miejscu? Czy jesteś zadowolony z zajęcia, które wykonujesz? Firma aktywnie poszukuje nowych pracowników w różnych lokalizacjach - szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.raitech.pl/o-firmie/praca_i_kariera.ehtml . Zamierzacie aplikować? A może jest na forum jakiś obecny pracownik firmy? Ostatnio niewiele się działo na tym wątku i w związku z trwającymi rekrutacjami na pewno wszystkie osoby zainteresowane pracą docenią opinie o tym pracodawcy.

Stefan

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Na stronie nic nie ma ale może źle odczytuję. podpowiedzcie jaka jest atmosfera?

Czyż
@Stefan

Oferty są , praktycznie we wszystkich oddziałach jest zapotrzebowanie na pracowników. Proponuje wysyłać cv do centrali , do Brzozy.

Joanna

@zaintersowany dodałeś post już jakiś czas temu ale zadawałeś dość szczegółowe i konkretne pytania. Czy ktoś udzielił Ci na nie satysfakcjonujących odpowiedzi? Jeśli tak, daj innym, którzy szukają pracy znać, to na pewno pomoże im w odpowiednim wyborze.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie Raitech? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 4000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma Raitech na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (4000 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Joanna

Pracujesz w Raitech Raiffeisen Agro-Technika? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

max

rolnik' to rzeczywiscie bardzo nieprofesjonalne podejscie do klienta.

ktoś

ktoś dom me--- jak nie rozumiesz wpisów to nie obrażaj tych co doświadczyli raitechu baranie

me

Wiekszosc postow pisana byla zapewne przez nieudacznikow. Jak cos potrafisz to zarobisz, a jak jestes pierdola i kombinator aby do konca dania to droga wolna, ale przekonany jestem ze i u innego pracodawcy nie bedzie zadowolony taki delikwent bo beda go gonic do roboty. Pracowac rzetelnie i krzywda sie nie dzieje.

ktoś

ktoś do colt pamiętaj kolego w każdej bajce jest odrobina prawdy

xxxx

xxxx -do rolnik od novacat tak niestety tam jest najważniejsze dobro firmy nie klienta, klientowi należy tylko maksymalnie wykasować a póżniej wyszydzić za plecami cały raitech coś wiem na ten temat pozdrawiam kupujących

rolnik od przekaźnika do novacat 302

JPRDL Dzwonie do raitechu już chyba 4 oddział nawet centrala i oni nie umieją znaleźć podstawowych części do maszyny bez głupiego numeru fabrycznego ?! dzwonisz do KRONE gdziekolwiek indziej to Ci pomogą doradzą czasami nawet powiedzą wprost gdzie są tańsze zamienniki a w raitechu obsługa to chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo przez telefon. Rolnikowi się sprzęt popsuje głupia kosiarka na polu a dokładnie pęknie przekaźnik i sprzęgło i oni nie umieją podać jaka jest moc przekaźnika Nm bez nr fabrycznego bo każda kosiarka według serwisanta ma inną przekładnie co numer fabryczny inna przekłądnia no klękajcie narody... wyśmiałęm go przez telefon!

xxll

wydaje mi się że opinie te to byli pracownicy którzy sami sobie byli winni oraz klijenci z dużymi ambicjami i nic po zatym panowie liczcie siły na zamiary i nic po zatym

Zostaw merytoryczną opinię o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. - Brzóza

• Jak się pracuje w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.?

Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Bydgoska 41
    86-061 Brzóza

Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.